Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Chersoń — Poznań w 2019 rok roku

W poniedziałki
00:15
29 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

04:50
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

154,50 
00:15
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
04:50
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

13.02, 20.02, 27.02, 06.03, 13.03...
16:30
32 godz. 30 min w drodze
+2 dni

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

01:00
+2 dni

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

162,88 
16:20
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
17:50
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
19:10
Koblevo
Dworzec autobusowy Kobleve, ul. Odeska 4
20:05
Odessa
Dworzec autobusowy Starosinna, pl. Starosinna 1A,2
20:35
Odessa
Dworzec autobusowy Starosinna, pl. Starosinna 1A,2
00:15
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
01:10
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
02:10
Niemirów
Dworzec autobusowy Nemirov, ul. Gorkogo 10
03:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
04:30
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
05:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
08:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:05
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
13:40
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
15:20
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
17:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:55
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
22:05
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
23:30
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1
01:00
+2 dni
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (18)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
13.02, 20.02, 27.02, 06.03, 13.03...
16:30
32 godz. 30 min w drodze
+2 dni

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

01:00
+2 dni

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

170,00 
16:20
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
17:50
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
19:10
Koblevo
Dworzec autobusowy Kobleve, ul. Odeska 4
20:05
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
00:15
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
01:10
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
02:10
Niemirów
Dworzec autobusowy Nemirov, ul. Gorkogo 10
03:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
04:30
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
05:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
06:55
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
08:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:05
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
13:40
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
15:15
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
18:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:05
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
22:05
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
23:30
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 3
01:00
+2 dni
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (18)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna
  • Van Hool 915(free)
Codziennie
14:30
31 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

21:30
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

190,76 
14:30
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
15:35
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
17:20
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
18:00
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
19:05
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
21:20
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
00:05
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
02:05
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
04:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:55
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
08:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
11:30
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
13:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15:25
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
18:40
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
21:30
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Orion-Avto
  • Neoplan.

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

12.02, 15.02, 17.02, 22.02, 27.02...
16:30
32 godz. 30 min w drodze
+2 dni

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

01:00
+2 dni

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

193,41 
16:20
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
17:50
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
19:10
Koblevo
Dworzec autobusowy Kobleve, ul. Odeska 4
20:05
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
00:15
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
01:10
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
02:10
Niemirów
Dworzec autobusowy Nemirov, ul. Gorkogo 10
03:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
04:30
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
05:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
06:55
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
08:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
14:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
15:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy Rzeszów, ul. Artura Grottgera 16
17:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:55
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
20:40
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
22:05
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
23:30
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1
01:00
+2 dni
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (19)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mustachko V.M.
  • NEOPLAN N116
W poniedziałki
21:30
32 godz. 0 min w drodze
+2 dni

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

04:30
+2 dni

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

197,95 
21:30
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
04:30
+2 dni
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ПП "СОП-ТРАНС"
wto, pią, nie
07:00
34 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

17:10
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

198,10 
07:00
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
08:10
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
10:50
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
14:40
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
15:50
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
17:15
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
19:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:25
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
21:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:25
Złoczów
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lvivska 67
23:35
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:45
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
01:25
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
11:00
Opoczno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa
11:30
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
12:45
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:45
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
15:45
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
17:10
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (22)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Codziennie
00:15
28 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

04:50
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

205,44 
00:15
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
01:20
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
03:05
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
03:45
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
04:35
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
06:40
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
09:45
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
11:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
14:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
19:20
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
19:10
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
01:50
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
03:10
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 3
04:50
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
  • Oceniono na 3.8 z 5Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    3.8
  • Stan techniczny
    4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.5
Codziennie
06:00
35 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budennoho) 1

17:45
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

205,44 
06:00
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budennoho) 1
07:10
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
09:45
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
13:45
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
16:20
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
16:45
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
17:45
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
18:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:10
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
20:25
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
21:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:35
Złoczów
Przystanek, ul. Stepana Bandery 11
23:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:10
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
03:30
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
05:00
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
06:25
Tarnów
MOP Komorów, trasa A-4
07:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:15
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
10:30
Częstochowa
Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
11:20
Radomsko
Dworzec autobusowy, ul. Reymonta 55
12:15
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
13:15
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
15:10
Kalisz
Przystanek, ul. Wroclawska 30/38
16:15
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
17:45
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (24)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Podillya-Tur ATP+
  • VOLVO B12-600 (Free)
Codziennie
17:40
35 godz. 10 min w drodze
+2 dni

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

04:50
+2 dni

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

227,45 
17:40
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
18:50
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
20:20
Koblevo
Dworzec autobusowy Kobleve, ul. Odeska 4
20:45
Jużne
Dworzec autobusowy, ul. Khimikiv 15/1
21:30
Odessa
Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5
01:20
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
02:20
Hajsyn
Centrum handlowo-rozrywkowe Yevropeiskyi, ul. 1 Travnia 70A
02:50
Niemirów
Supermarket ATB, ul. Gorkogo 82
14:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
15:50
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
17:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
19:05
Tarnów
Stacja paliw aleja Jana Pawła II, Al. Jana Pawła II 20
20:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
23:50
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
01:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
03:20
Leszno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1
04:50
+2 dni
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
Punkty pośrednie (16)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 4 z 5Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    4.4
  • Stan techniczny
    3.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.2
Popularne kierunki
Z miasta Chersoń
Do miasta Poznań
Do miasta Chersoń
Z miasta Poznań
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!