Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Chersoń — Poznań w 2018 rok roku

00:15
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 29 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:50+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto
00:15
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 28 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:50+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 32 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:00+2 dni
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.12, 21.12, 23.12, 26.12, 28.12...
21:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 32 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:30+2 dni
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
16:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 32 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:00+2 dni
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 19.12, 24.12...
14:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 31 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:30+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
07:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 34 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:10+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
17:40
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 35 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:50+2 dni
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
pon, wto
00:15
Czas przejazdu 29 h. 35 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

04:50
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

155
00:15
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
04:50
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
00:15
Czas przejazdu 28 h. 35 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

04:50
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

162
00:15
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
01:20
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
03:05
Wozneseńsk
"Dworzec autobusowy Voznesensk; ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148"
03:45
Jużnoukrajinśk
"Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27"
04:35
Perwomajsk
"Dworzec autobusowy; ul. Radianska 8"
06:40
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
09:45
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
11:40
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
14:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
17:50
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
19:20
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
19:10
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
22:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
01:50
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
03:10
Leszno
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 3"
04:50
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsyk Tarasa V. o.g.
  • Oceniono na 3.8 z 5
    Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    3.8
  • Stan techniczny
    4.0
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.5
18.12, 21.12, 23.12, 26.12, 28.12...
16:30
Czas przejazdu 32 h. 30 min
+2 dni

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

01:00
+2 dni

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

165
16:30
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
17:50
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
19:10
Koblevo
"Dworzec autobusowy Kobleve; ul. Odeska 4"
20:05
Odessa
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58"
00:15
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
01:10
Hajsyn
"Dworzec autobusowy Gaisin; ul. 1 Travnia 129"
02:10
Niemirów
"Dworzec autobusowy Nemirov; ul. Gorkogo 10"
03:30
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
04:30
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
05:45
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
06:55
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
08:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
12:05
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
13:40
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
15:15
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
18:00
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
19:05
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
20:40
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
22:05
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
23:30
Leszno
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 3"
01:00
+2 dni
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
21:30
Czas przejazdu 32 h. 00 min
+2 dni

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

04:30
+2 dni

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

171
21:30
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
04:30
+2 dni
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ПП "СОП-ТРАНС"

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

19.12, 24.12...
16:30
Czas przejazdu 32 h. 30 min
+2 dni

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

01:00
+2 dni

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

187
16:30
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
17:50
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
19:10
Koblevo
"Dworzec autobusowy Kobleve; ul. Odeska 4"
20:05
Odessa
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58"
00:15
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
01:10
Hajsyn
"Dworzec autobusowy Gaisin; ul. 1 Travnia 129"
02:10
Niemirów
"Dworzec autobusowy Nemirov; ul. Gorkogo 10"
03:30
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
04:30
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
05:45
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
06:55
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
08:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
12:15
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
14:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
15:20
Rzeszów
"Dworzec autobusowy Rzeszów; ul. Artura Grottgera 16"
17:40
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
18:55
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
20:40
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
22:05
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
23:30
Leszno
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 1"
01:00
+2 dni
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • NEOPLAN N116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Mustachko V. M.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:30
Czas przejazdu 31 h. 00 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

21:30
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

191
14:30
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
15:35
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
17:20
Wozneseńsk
"Dworzec autobusowy Voznesensk; ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148"
18:00
Jużnoukrajinśk
"Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27"
19:05
Perwomajsk
"Dworzec autobusowy; ul. Radianska 8"
21:20
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
00:05
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
02:05
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
04:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
06:55
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
08:45
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
11:30
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
13:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
15:25
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
18:40
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
21:30
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan.
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Orion Auto s.a.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
07:00
Czas przejazdu 34 h. 10 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

17:10
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

198
07:00
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
08:10
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
10:50
Odessa
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58"
14:40
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
15:50
Hajsyn
"Dworzec autobusowy Gaisin; ul. 1 Travnia 129"
17:15
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
19:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
20:25
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
21:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
22:25
Złoczów
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lvivska 67"
23:35
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
00:45
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
01:25
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
11:00
Opoczno
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa"
11:30
Tomaszów Mazowiecki
"Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki; ulica Dworcowa"
12:45
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
14:45
Konin
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1"
15:45
Września
"Dworzec autobusowy; ul. Kolejowa 2"
17:10
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
17:40
Czas przejazdu 35 h. 10 min
+2 dni

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

04:50
+2 dni

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

227
17:40
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
18:50
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
20:20
Koblevo
"Dworzec autobusowy Kobleve; ul. Odeska 4"
20:45
Yuzhne
"Poznań; Polska, Wielkopolskie"
21:30
Odessa
"Dworzec autobusowy Privoz; ul. Novoshchypnyi Riad 5"
01:20
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
02:20
Hajsyn
"Centrum handlowo-rozrywkowe Yevropeiskyi; ul. 1 Travnia 70A"
02:50
Niemirów
"Supermarket ATB; ul. Gorkogo 82"
14:30
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
15:50
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
17:50
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
19:05
Tarnów
"Stacja paliw aleja Jana Pawła II; Al. Jana Pawła II 20"
20:40
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
21:50
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
23:50
Opole
"Przystanek; ul. Armii Krajowej 1"
01:30
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
03:20
Leszno
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 1"
04:50
+2 dni
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen
  • Oceniono na 4.0 z 5
    Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    4.4
  • Stan techniczny
    3.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.2
Popularne kierunki
Z miasta Chersoń
Do miasta Poznań
Do miasta Chersoń
Z miasta Poznań