Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Katowice — Chersoń w 2018 rok roku

13:35
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
Czas przejazdu 24 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 26.12, 27.12, 29.12...
15:20
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
Czas przejazdu 27 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, pią
15:20
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
Czas przejazdu 29 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:25+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:30
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
Czas przejazdu 24 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:45
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
Czas przejazdu 24 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 27.12...
16:30
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
Czas przejazdu 26 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, pią
18:40
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
Czas przejazdu 23 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
18:55
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
Czas przejazdu 25 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto
12:55
Przystanek; ul. Piotra Skargi 8
Czas przejazdu 32 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
12:55
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
Czas przejazdu 31 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
18:05
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
Czas przejazdu 23 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, pią
18:50
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
Czas przejazdu 23 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
21:20
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
Czas przejazdu 26 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:15+2 dni
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
15:30
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
Czas przejazdu 26 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto
15:50
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
Czas przejazdu 27 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
18:55
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
Czas przejazdu 26 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:30
Przystanek; ul. Piotra Skargi 8
Czas przejazdu 27 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W soboty
15:30
Przystanek; ul. Piotra Skargi 8
Czas przejazdu 27 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią
26.12, 27.12, 29.12...
13:35
Czas przejazdu 24 h. 55 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1

14:30
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

130
13:35
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
14:40
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
17:15
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
20:20
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
22:20
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
00:55
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
01:50
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
02:50
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
03:50
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
04:50
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
05:50
Niemirów
"Dworzec autobusowy Nemirov; ul. Gorkogo 10"
06:55
Hajsyn
"Dworzec autobusowy Gaisin; ul. 1 Travnia 129"
07:50
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
11:35
Odessa
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58"
12:20
Koblevo
"Dworzec autobusowy Kobleve; ul. Odeska 4"
13:40
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
14:30
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, pią
15:20
Czas przejazdu 27 h. 40 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1

20:00
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

140
15:20
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
20:00
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:20
Czas przejazdu 29 h. 05 min
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6

20:25
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

150
15:20
Katowice
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
16:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
18:30
Tarnów
"Stacja paliw aleja Jana Pawła II; Al. Jana Pawła II 20"
19:45
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
21:35
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
"Medyka checkpoint (Poland/Ukraine); Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)"
01:20
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
02:40
Złoczów
"Dworzec autobusowy Złoczów; ul. Sichovykh Striltsiv 30"
03:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
04:40
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
04:55
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
06:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
07:40
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
09:00
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
09:20
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
10:20
Niemirów
"Supermarket ATB; ul. Gorkogo 82"
11:20
Hajsyn
"Centrum handlowo-rozrywkowe Yevropeiskyi; ul. 1 Travnia 70A"
12:30
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
16:30
Odessa
"Dworzec autobusowy Privoz; ul. Novoshchypnyi Riad 5"
17:45
Yuzhne
"Chersoń; Ukraina, Chersoński"
18:05
Koblevo
"Dworzec autobusowy Kobleve; ul. Odeska 4"
19:10
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
20:25
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:30
Czas przejazdu 24 h. 25 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1

16:55
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

150
16:30
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
18:05
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
21:05
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
00:50
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
01:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
03:10
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
05:20
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
07:30
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
10:10
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
12:20
Perwomajsk
"Dworzec autobusowy; ul. Radianska 8"
13:25
Jużnoukrajinśk
"Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27"
14:05
Wozneseńsk
"Dworzec autobusowy Voznesensk; ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148"
15:40
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
16:55
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Orion Auto s.a.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

27.12...
13:45
Czas przejazdu 24 h. 45 min
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6

14:30
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

151
13:45
Katowice
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
14:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
17:15
Rzeszów
"Dworzec autobusowy Rzeszów; ul. Artura Grottgera 16"
18:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
22:20
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
00:55
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
01:50
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
02:55
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
03:50
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
04:50
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
05:50
Niemirów
"Dworzec autobusowy Nemirov; ul. Gorkogo 10"
06:55
Hajsyn
"Dworzec autobusowy Gaisin; ul. 1 Travnia 129"
07:50
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
11:35
Odessa
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58"
Koblevo
"Dworzec autobusowy Kobleve; ul. Odeska 4"
13:25
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
14:30
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • NEOPLAN N116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Mustachko V. M.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, pią
16:30
Czas przejazdu 26 h. 25 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1

19:55
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

153
16:30
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
19:55
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • TDW ORION-AVTO

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
18:40
Czas przejazdu 23 h. 00 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1

18:40
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

153
18:40
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
18:40
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ODRI

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto
18:55
Czas przejazdu 25 h. 35 min
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6

21:30
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

155
18:55
Katowice
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
21:30
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
12:55
Czas przejazdu 32 h. 55 min
+1 dzień

Katowice

Przystanek; ul. Piotra Skargi 8

21:50
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

176
12:55
Katowice
Przystanek; ul. Piotra Skargi 8
14:35
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
16:45
Kielce
"Dworzec autobusowy; ul. Czarnowska 12"
18:25
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
20:35
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:45
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
05:25
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
06:15
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
07:25
Złoczów
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lvivska 67"
08:25
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
09:15
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
10:20
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
12:20
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
13:55
Hajsyn
"Dworzec autobusowy Gaisin; ul. 1 Travnia 129"
14:55
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
18:40
Odessa
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58"
20:50
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
21:50
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
12:55
Czas przejazdu 31 h. 55 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1

21:50
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

178
12:55
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
21:50
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, pią
18:05
Czas przejazdu 23 h. 35 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1

18:40
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

186
18:05
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
18:40
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
18:50
Czas przejazdu 23 h. 10 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1

19:00
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

186
18:50
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
19:00
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС Б.50
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • BOHEMIA VOYAGE s.r.o./ТОВ"Іксора"

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
21:20
Czas przejazdu 26 h. 55 min
+2 dni

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1

01:15
+2 dni

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

194
21:20
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
01:15
+2 dni
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • East-West Eurolines

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto
15:30
Czas przejazdu 26 h. 40 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1

19:10
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

200
15:30
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
19:10
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • JORDAN

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
15:50
Czas przejazdu 27 h. 25 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1

20:15
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

202
15:50
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
20:15
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ПФ АРМАН

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
18:55
Czas przejazdu 26 h. 35 min
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6

21:30
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

207
18:55
Katowice
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
20:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
01:50
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
04:25
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
07:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
09:40
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
12:00
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
12:20
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
16:35
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
17:30
Perwomajsk
"Dworzec autobusowy; ul. Radianska 8"
18:30
Jużnoukrajinśk
"Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27"
19:10
Wozneseńsk
"Dworzec autobusowy Voznesensk; ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148"
20:40
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
21:30
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsyk Tarasa V. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W soboty
15:30
Czas przejazdu 27 h. 50 min
+1 dzień

Katowice

Przystanek; ul. Piotra Skargi 8

19:20
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

227
15:30
Katowice
Przystanek; ul. Piotra Skargi 8
17:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
19:50
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
21:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
23:50
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
03:50
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
06:50
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
08:20
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
10:50
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
14:50
Odessa
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58"
17:20
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
19:20
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Musil Tour

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią
15:30
Czas przejazdu 27 h. 30 min
+1 dzień

Katowice

Przystanek; ul. Piotra Skargi 8

19:00
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

227
15:30
Katowice
Przystanek; ul. Piotra Skargi 8
17:00
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
19:50
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
21:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
01:40
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
04:10
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
06:30
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
07:40
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
10:30
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
14:30
Odessa
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58"
17:20
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
19:00
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Musil Tour

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Chersoń
Do miasta Katowice
Z miasta Chersoń