Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Katowice — Chersoń w 2019 rok roku

W poniedziałki
13:35
23 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

14:30
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

133,90 
13:35
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
14:30
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
W soboty
15:30
27 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

19:20
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

139,40 
15:20
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
17:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
21:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
23:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
03:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
08:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
10:50
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
14:50
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
17:20
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
19:20
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
21:50
25 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

00:30
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

140,00 
21:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
07:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
10:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Chmelnitsky, Vinnytske shose 8
14:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
17:30
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
19:30
Perwomajsk
Przystanek, ul. Mykoly Vyngranovskoho 8
20:30
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
21:10
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
22:50
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
00:30
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Van Hool EOS
W poniedziałki
18:50
23 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

19:00
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

145,00 
18:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
19:00
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IKSORA
16.02, 23.02, 02.03, 09.03, 16.03...
13:45
24 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

14:30
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

149,68 
13:40
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
14:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:15
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
20:20
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
22:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
00:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
02:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
03:50
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
04:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
05:50
Niemirów
Dworzec autobusowy Nemirov, ul. Gorkogo 10
06:55
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
07:50
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
11:35
Odessa
Dworzec autobusowy Starosinna, pl. Starosinna 1A,2
12:00
Odessa
Dworzec autobusowy Starosinna, pl. Starosinna 1A,2
12:40
Koblevo
Dworzec autobusowy Kobleve, ul. Odeska 4
13:25
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
14:30
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
16.02, 23.02, 02.03, 09.03, 16.03...
13:35
24 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

14:30
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

150,00 
13:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
14:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:15
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
20:20
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
22:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
00:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
01:50
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
02:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
03:50
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
04:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
05:50
Niemirów
Dworzec autobusowy Nemirov, ul. Gorkogo 10
06:55
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
07:50
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
11:35
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
12:20
Koblevo
Dworzec autobusowy Kobleve, ul. Odeska 4
13:40
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
14:30
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna
  • Van Hool 915(free)
Codziennie
15:20
29 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

20:25
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

150,00 
15:15
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
16:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:30
Tarnów
MOP Komorów, trasa A-4
19:45
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
21:35
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
01:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:40
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Sichovykh Striltsiv 30
03:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
04:40
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
04:55
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
06:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
07:40
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
09:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
09:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
10:20
Niemirów
Supermarket ATB, ul. Gorkogo 82
11:20
Hajsyn
Centrum handlowo-rozrywkowe Yevropeiskyi, ul. 1 Travnia 70A
12:30
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
16:30
Odessa
Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5
17:45
Jużne
Dworzec autobusowy, ul. Khimikiv 15/1
18:05
Koblevo
Dworzec autobusowy Kobleve, ul. Odeska 4
19:10
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
20:25
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Punkty pośrednie (21)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 3.4 z 5Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    2.8
  • Stan techniczny
    3.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.8
pon, czw
15:20
27 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

20:00
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

150,00 
15:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
20:00
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO
W poniedziałki
18:40
23 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

18:40
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

150,00 
18:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
18:40
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ODRI
Codziennie
18:55
26 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

21:30
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

150,00 
18:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
20:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:50
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
04:25
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
05:55
Złoczów
Przystanek, ul. Brodovska 2V
07:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
10:35
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
11:25
Rejon lityński
Dworzec autobusowy Łityn, ul. Bogdana Khmelnytskoho 7
12:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
12:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
13:30
Niemirów
Dworzec autobusowy Nemirov, ul. Gorkogo 10
14:25
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
16:35
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
17:30
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
18:30
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
19:10
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
20:40
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
21:30
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Punkty pośrednie (17)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna
  • SCANIA Century
Codziennie
21:50
24 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

23:00
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

150,08 
21:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:30
Krakowiec
Chersoń, Ukraina, Chersoński
07:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
09:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
11:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
13:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
16:00
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
18:00
Perwomajsk
Przystanek, ul. Mykoly Vyngranovskoho 8
19:00
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
19:40
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
21:20
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
23:00
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
02:30
28 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

07:00
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budennoho) 1

150,09 
02:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
04:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:10
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
10:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
13:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
15:25
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Sichovykh Striltsiv 30
16:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:35
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
17:45
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
18:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
19:40
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
20:40
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
23:10
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
03:20
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
05:25
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
07:00
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budennoho) 1
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Podillya-Tur ATP+
  • VOLVO B12-600 (Free)
W poniedziałki
21:20
26 godz. 55 min w drodze
+2 dni

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

01:15
+2 dni

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

153,00 
21:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
01:15
+2 dni
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • East-West Eurolines
W poniedziałki
18:05
23 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

18:40
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

154,50 
18:05
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
18:40
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, wto, śro, sob
18:55
25 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

21:30
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

154,50 
18:55
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
21:30
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
W poniedziałki
16:30
26 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

19:55
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budennoho) 1

160,00 
16:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
19:55
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budennoho) 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ORION-AVTO-UKRAINEBUS
Codziennie
16:30
24 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

16:55
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

160,00 
16:25
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
18:05
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:05
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
00:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
03:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
07:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
10:10
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
12:20
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
13:25
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
14:05
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
15:40
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
16:55
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Orion-Avto
  • Neoplan
wto, czw, nie
12:55
32 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

21:50
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

176,09 
12:40
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
14:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:45
Kielce
Dworzec autobusowy, ul. Czarnowska 12
18:25
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:45
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
05:25
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
06:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:25
Złoczów
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lvivska 67
08:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:15
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
10:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
12:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
13:55
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
14:55
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
18:40
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
20:50
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
21:50
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Punkty pośrednie (19)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Codziennie
18:55
26 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

21:30
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

176,09 
18:50
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
20:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:50
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
04:25
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
07:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
12:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
12:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
16:35
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
17:30
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
18:30
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
19:10
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
20:40
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
21:30
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
15.02, 18.02, 20.02, 25.02, 02.03...
13:45
24 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6

14:30
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

187,39 
13:35
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
14:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:15
Rzeszów
Dworzec autobusowy Rzeszów, ul. Artura Grottgera 16
18:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
22:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
00:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
01:50
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
02:55
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
03:50
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
04:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
05:50
Niemirów
Dworzec autobusowy Nemirov, ul. Gorkogo 10
06:55
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
07:50
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
11:35
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
––:––
Koblevo
Dworzec autobusowy Kobleve, ul. Odeska 4
13:25
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
14:30
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mustachko V.M.
  • NEOPLAN N116

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
15:50
27 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

20:15
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

193,68 
15:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
20:15
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ПФ АРМАН
  • КЛАС ЛЮКС
pon, wto, pią
15:30
26 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

19:10
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

200,00 
15:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
19:10
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • JORDAN
wto, sob, nie
03:10
27 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

07:00
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

210,00 
02:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
04:45
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:20
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
13:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
15:25
Złoczów
Kawiarnia/ Shynomontazh, ul. Sichovykh Striltsiv 30
16:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
18:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
19:45
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
20:40
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
23:10
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
03:20
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
05:20
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
07:00
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
wto, pią
15:30
27 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

19:00
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

227,45 
15:20
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
17:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
21:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
01:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
06:30
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
07:40
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
10:30
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
14:30
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
17:20
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
19:00
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Chersoń
Do miasta Katowice
Z miasta Chersoń
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!