Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Chersoń — Katowice w 2019 rok roku

16:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 26 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:05+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.01, 20.01, 22.01, 25.01, 27.01...
07:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 23 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:25+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
17:40
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 29 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
00:15
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 25 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:25+1 dzień
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 24 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:25+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
00:15
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 26 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:25+1 dzień
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro
14:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budennoho) 1
Czas przejazdu 25 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:25+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
07:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 31 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:55+1 dzień
Przystanek; ul. Piotra Skargi 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
16:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 26 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:55+1 dzień
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.01, 20.01, 22.01, 25.01, 27.01...
00:15
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 24 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:05+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 26 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:55+1 dzień
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.01, 23.01, 28.01, 02.02, 07.02...
17:40
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 28 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:50+1 dzień
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
00:15
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 25 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:25+1 dzień
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
02:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 29 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:55+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy czw, nie
02:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 29 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:55+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy We wtorki
17.01, 20.01, 22.01, 25.01, 27.01...
16:30
Czas przejazdu 26 h. 35 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

19:05
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1

130
16:30
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
17:50
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
19:10
Koblevo
"Dworzec autobusowy Kobleve; ul. Odeska 4"
20:05
Odessa
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontajiwska 58"
00:15
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
01:10
Hajsyn
"Dworzec autobusowy Gaisin; ul. 1 Travnia 129"
02:10
Niemirów
"Dworzec autobusowy Nemirov; ul. Gorkogo 10"
03:30
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
04:30
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
05:45
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
06:55
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
08:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
12:05
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
13:40
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
15:15
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
18:00
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
19:05
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
07:30
Czas przejazdu 23 h. 55 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

06:25
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1

150
07:30
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
06:25
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ODRI

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
17:40
Czas przejazdu 29 h. 20 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

22:00
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1

150
17:40
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
22:00
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
00:15
Czas przejazdu 25 h. 10 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

01:25
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6

150
00:15
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
01:15
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
03:00
Wozneseńsk
"Dworzec autobusowy Voznesensk; ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148"
03:40
Jużnoukrajinśk
"Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27"
04:30
Perwomajsk
"Dworzec autobusowy; ul. Radianska 8"
06:50
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
07:55
Hajsyn
"Dworzec autobusowy Gaisin; ul. 1 Travnia 129"
08:45
Niemirów
"Dworzec autobusowy Nemirov; ul. Gorkogo 10"
09:40
Winnica
"Dworzec autobusowy Zakhidny; Khmelnytske shose 107"
10:05
Winnica
"Dworzec autobusowy Zakhidny; Khmelnytske shose 107"
10:30
Rejon lityński
"Dworzec autobusowy Łityn; ul. Bogdana Khmelnytskoho 7"
11:00
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
11:45
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
14:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
17:20
Złoczów
"Przystanek; ul. Brodovska 2V"
18:30
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
20:20
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
00:10
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
01:25
+1 dzień
Katowice
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:30
Czas przejazdu 24 h. 55 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

15:25
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1

153
14:30
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
15:35
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
17:20
Wozneseńsk
"Dworzec autobusowy Voznesensk; ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148"
18:00
Jużnoukrajinśk
"Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27"
19:05
Perwomajsk
"Dworzec autobusowy; ul. Radianska 8"
21:20
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
00:05
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
02:05
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
04:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
06:55
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
08:45
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
11:30
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
13:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
15:25
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
  • Autobus
  • Neoplan.
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Orion-Avto

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro
00:15
Czas przejazdu 26 h. 10 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

01:25
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6

155
00:15
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
01:25
+1 dzień
Katowice
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
14:30
Czas przejazdu 25 h. 55 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budennoho) 1

15:25
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1

160
14:30
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budennoho) 1
15:25
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ORION-AVTO-UKRAINEBUS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
07:00
Czas przejazdu 31 h. 55 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

14:55
+1 dzień

Katowice

Przystanek; ul. Piotra Skargi 8

167
07:00
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
08:10
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
10:50
Odessa
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontajiwska 58"
14:40
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
15:50
Hajsyn
"Dworzec autobusowy Gaisin; ul. 1 Travnia 129"
17:15
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
19:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
20:25
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
21:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
22:25
Złoczów
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lvivska 67"
23:35
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
00:45
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
01:25
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
10:00
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
11:25
Kielce
"Dworzec autobusowy; ul. Czarnowska 12"
13:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
14:55
+1 dzień
Katowice
Przystanek; ul. Piotra Skargi 8
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.01, 20.01, 22.01, 25.01, 27.01...
16:30
Czas przejazdu 26 h. 25 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

18:55
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6

175
16:30
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
17:50
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
19:10
Koblevo
"Dworzec autobusowy Kobleve; ul. Odeska 4"
20:05
Odessa
"Dworzec autobusowy Starosinna; pl. Starosinna 1A,2"
20:35
Odessa
"Dworzec autobusowy Starosinna; pl. Starosinna 1A,2"
00:15
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
01:10
Hajsyn
"Dworzec autobusowy Gaisin; ul. 1 Travnia 129"
02:10
Niemirów
"Dworzec autobusowy Nemirov; ul. Gorkogo 10"
03:30
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
04:30
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
05:45
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
08:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
12:05
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
13:40
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
15:20
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
17:40
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
18:55
+1 dzień
Katowice
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
00:15
Czas przejazdu 24 h. 50 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

01:05
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1

175
00:15
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
01:20
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
03:05
Wozneseńsk
"Dworzec autobusowy Voznesensk; ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148"
03:45
Jużnoukrajinśk
"Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27"
04:35
Perwomajsk
"Dworzec autobusowy; ul. Radianska 8"
06:50
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
09:45
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
11:40
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
14:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
17:50
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
19:40
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
19:30
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
21:35
Rzeszów
"Katowice; Polska, Śląskie"
23:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
01:05
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • Oceniono na 3.1 z 5
    Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    3.7
  • Stan techniczny
    2.7
  • Czystość wnętrza pojazdu
    2.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.0
18.01, 23.01, 28.01, 02.02, 07.02...
16:30
Czas przejazdu 26 h. 25 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

18:55
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6

178
16:30
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
17:50
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
19:10
Koblevo
"Dworzec autobusowy Kobleve; ul. Odeska 4"
20:05
Odessa
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontajiwska 58"
00:15
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
01:10
Hajsyn
"Dworzec autobusowy Gaisin; ul. 1 Travnia 129"
02:10
Niemirów
"Dworzec autobusowy Nemirov; ul. Gorkogo 10"
03:30
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
04:30
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
05:45
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
06:55
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
08:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
12:15
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
14:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
15:20
Rzeszów
"Dworzec autobusowy Rzeszów; ul. Artura Grottgera 16"
17:40
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
18:55
+1 dzień
Katowice
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
  • Autobus
  • NEOPLAN N116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Mustachko V.M.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
17:40
Czas przejazdu 28 h. 10 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

21:50
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6

181
17:40
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
18:50
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
20:20
Koblevo
"Dworzec autobusowy Kobleve; ul. Odeska 4"
20:45
Yuzhne
"Katowice; Polska, Śląskie"
21:30
Odessa
"Dworzec autobusowy Prywoz; ul. Novoshchypnyi Ryad 5"
01:20
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
02:20
Hajsyn
"Centrum handlowo-rozrywkowe Yevropeiskyi; ul. 1 Travnia 70A"
02:50
Niemirów
"Supermarket ATB; ul. Gorkogo 82"
14:30
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
15:50
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
17:50
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
19:05
Tarnów
"Stacja paliw aleja Jana Pawła II; Al. Jana Pawła II 20"
20:40
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
21:50
+1 dzień
Katowice
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
00:15
Czas przejazdu 25 h. 10 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

01:25
+1 dzień

Katowice

Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6

196
00:15
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
01:15
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
03:00
Wozneseńsk
"Dworzec autobusowy Voznesensk; ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148"
03:40
Jużnoukrajinśk
"Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27"
04:30
Perwomajsk
"Dworzec autobusowy; ul. Radianska 8"
06:50
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
09:40
Winnica
"Dworzec autobusowy Zakhidny; Khmelnytske shose 107"
10:05
Winnica
"Dworzec autobusowy Zakhidny; Khmelnytske shose 107"
11:45
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
14:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
18:30
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
20:20
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
00:10
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
01:25
+1 dzień
Katowice
Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • Oceniono na 3.1 z 5
    Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    3.7
  • Stan techniczny
    2.7
  • Czystość wnętrza pojazdu
    2.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.0
czw, nie
02:30
Czas przejazdu 29 h. 25 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

07:55
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1

216
02:30
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
03:50
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
06:50
Odessa
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontajiwska 58"
10:20
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
13:50
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
16:00
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
18:40
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
21:20
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
23:45
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
03:00
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
06:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
07:55
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

We wtorki
02:30
Czas przejazdu 29 h. 25 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

07:55
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1

216
02:30
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
03:50
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
06:50
Odessa
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontajiwska 58"
10:30
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
13:50
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
16:00
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
18:40
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
21:20
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
23:45
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
03:00
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
06:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
07:55
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Chersoń
Do miasta Chersoń
Z miasta Katowice
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!