Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Chersoń — Warszawa w 2019 rok roku

16:50
Dworzec autobusowy Pivden; pl. Prywokzalna 1
Czas przejazdu 37 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:30+2 dni
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:40
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budennoho) 1
Czas przejazdu 36 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:30+2 dni
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
07:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budennoho) 1
Czas przejazdu 24 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
11:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 23 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 24 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:30+1 dzień
Dworzec Gdański (dawna pętla autobusowa); metro Dworzec Gdanski; ul. Zygmunta Słomińskiego 3, róg ul. Bonifraterskiej
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
00:15
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 26 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, sob
07:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 29 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
07:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 30 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
11:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 24 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
21:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 27 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:30+2 dni
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw, sob
17:15
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 27 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.01, 19.01, 23.01, 27.01...
17:15
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 26 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.01, 21.01, 25.01, 29.01...
Codziennie
16:50
Czas przejazdu 37 h. 40 min
+2 dni

Chersoń

Dworzec autobusowy Pivden; pl. Prywokzalna 1

05:30
+2 dni

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

111
16:50
Chersoń
Dworzec autobusowy Pivden; pl. Prywokzalna 1
17:10
Chersoń
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budennoho) 1"
18:50
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
20:20
Koblevo
"Dworzec autobusowy Kobleve; ul. Odeska 4"
20:45
Jużne
"Dworzec autobusowy; ul. Khimikiv 15/1"
21:30
Odessa
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontajiwska 58"
22:25
Odessa
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontajiwska 58"
01:20
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
02:20
Hajsyn
"Centrum handlowo-rozrywkowe Yevropeiskyi; ul. 1 Travnia 70A"
02:50
Niemirów
"Supermarket ATB; ul. Gorkogo 82"
05:30
Winnica
"Dworzec autobusowy Zakhidny; Khmelnytske shose 107"
06:10
Winnica
"Dworzec autobusowy Zakhidny; Khmelnytske shose 107"
06:55
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
08:00
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
13:15
Starokonstantynów
"Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw; ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2"
14:10
Szepietówka
"Przystanek; Starokostiantynivske shose 42"
14:55
Sławuta
"Dworzec autobusowy Slavuta; ul. ploshcha Shevchenka 13"
15:25
Netiszyn
"Dworzec autobusowy Netiszyn; ul. Rynkova 1"
16:50
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
18:40
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
20:00
Kowel
"Stacja benzynowa WOG; ul. Varshavska 3"
21:30
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
"Yagodin KPP (Ukraina / Polska); Yagodin KPP (Ukraina / Polska)"
00:00
Chełm
"Mc Donald's Lubelska; ul. Lubelska 216"
01:05
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
02:00
Puławy
"Przystanek autobusowy koło dworca autobusowego; ul. Wojska Polskiego"
03:10
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
04:15
Grójec
"Przystanek; ul. Armii Krajowej 50"
05:30
+2 dni
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
17:40
Czas przejazdu 36 h. 50 min
+2 dni

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budennoho) 1

05:30
+2 dni

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

111
17:40
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budennoho) 1
17:10
Chersoń
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budennoho) 1"
18:50
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
20:20
Koblevo
"Dworzec autobusowy Kobleve; ul. Odeska 4"
20:45
Jużne
"Dworzec autobusowy; ul. Khimikiv 15/1"
21:30
Odessa
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontajiwska 58"
22:25
Odessa
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontajiwska 58"
01:20
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
02:20
Hajsyn
"Centrum handlowo-rozrywkowe Yevropeiskyi; ul. 1 Travnia 70A"
02:50
Niemirów
"Supermarket ATB; ul. Gorkogo 82"
05:30
Winnica
"Dworzec autobusowy Zakhidny; Khmelnytske shose 107"
06:10
Winnica
"Dworzec autobusowy Zakhidny; Khmelnytske shose 107"
06:55
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
08:00
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
13:15
Starokonstantynów
"Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw; ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2"
14:10
Szepietówka
"Przystanek; Starokostiantynivske shose 42"
14:55
Sławuta
"Dworzec autobusowy Slavuta; ul. ploshcha Shevchenka 13"
15:25
Netiszyn
"Dworzec autobusowy Netiszyn; ul. Rynkova 1"
16:50
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
18:40
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
20:00
Kowel
"Stacja benzynowa WOG; ul. Varshavska 3"
21:30
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
"Yagodin KPP (Ukraina / Polska); Yagodin KPP (Ukraina / Polska)"
00:00
Chełm
"Mc Donald's Lubelska; ul. Lubelska 216"
01:05
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
02:00
Puławy
"Przystanek autobusowy koło dworca autobusowego; ul. Wojska Polskiego"
03:10
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
04:15
Grójec
"Przystanek; ul. Armii Krajowej 50"
05:30
+2 dni
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
07:30
Czas przejazdu 24 h. 05 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budennoho) 1

06:35
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

140
07:30
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budennoho) 1
06:35
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ODRI

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
11:00
Czas przejazdu 23 h. 50 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

10:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

142
11:00
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
12:05
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
13:45
Wozneseńsk
"Dworzec autobusowy Voznesensk; ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148"
14:20
Jużnoukrajinśk
"Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27"
15:25
Perwomajsk
"Dworzec autobusowy; ul. Radianska 8"
17:30
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
20:15
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
22:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
00:25
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
03:25
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
04:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
07:30
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
10:50
Warszawa
"Dworzec Gdański (dawna pętla autobusowa); metro Dworzec Gdanski; ul. Zygmunta Słomińskiego 3, róg ul. Bonifraterskiej"
10:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Intertrans
  • Oceniono na 4.0 z 5
    Na podstawie 15 opinii
  • Punktualność
    3.6
  • Stan techniczny
    3.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.2
Codziennie
11:00
Czas przejazdu 24 h. 30 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

11:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec Gdański (dawna pętla autobusowa); metro Dworzec Gdanski; ul. Zygmunta Słomińskiego 3, róg ul. Bonifraterskiej

142
11:00
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
12:05
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
13:45
Wozneseńsk
"Dworzec autobusowy Voznesensk; ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148"
14:20
Jużnoukrajinśk
"Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27"
15:25
Perwomajsk
"Dworzec autobusowy; ul. Radianska 8"
17:30
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
20:15
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
22:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
00:25
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
03:25
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
04:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
07:30
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
10:50
Warszawa
"Dworzec Gdański (dawna pętla autobusowa); metro Dworzec Gdanski; ul. Zygmunta Słomińskiego 3, róg ul. Bonifraterskiej"
11:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec Gdański (dawna pętla autobusowa); metro Dworzec Gdanski; ul. Zygmunta Słomińskiego 3, róg ul. Bonifraterskiej
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Intertrans
  • Oceniono na 4.0 z 5
    Na podstawie 15 opinii
  • Punktualność
    3.6
  • Stan techniczny
    3.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.2
pon, wto, śro, czw, sob
00:15
Czas przejazdu 26 h. 35 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

01:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

145
00:15
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
01:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
  • Oceniono na 2.9 z 5
    Na podstawie 11 opinii
  • Punktualność
    3.0
  • Stan techniczny
    2.4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.0
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.2
wto, pią, nie
07:00
Czas przejazdu 29 h. 30 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

12:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

153
07:00
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
08:10
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
10:50
Odessa
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontajiwska 58"
14:40
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
15:50
Hajsyn
"Dworzec autobusowy Gaisin; ul. 1 Travnia 129"
17:15
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
19:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
20:25
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
21:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
22:25
Złoczów
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lvivska 67"
23:35
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
00:45
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
01:25
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
12:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
07:00
Czas przejazdu 30 h. 30 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

12:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

163
07:00
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
12:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
11:00
Czas przejazdu 24 h. 50 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

10:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

167
11:00
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
12:05
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
13:45
Wozneseńsk
"Dworzec autobusowy Voznesensk; ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148"
14:20
Jużnoukrajinśk
"Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27"
15:25
Perwomajsk
"Dworzec autobusowy; ul. Radianska 8"
17:30
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
20:15
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
22:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
00:25
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
03:20
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
04:35
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
07:30
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
10:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Orion-Avto
  • Oceniono na 4.2 z 5
    Na podstawie 37 opinii
  • Punktualność
    4.1
  • Stan techniczny
    4.0
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.3
pon, śro, czw, sob
21:30
Czas przejazdu 27 h. 00 min
+2 dni

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

23:30
+2 dni

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

172
21:30
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
23:30
+2 dni
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ПП "СОП-ТРАНС"

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.01, 19.01, 23.01, 27.01...
17:15
Czas przejazdu 27 h. 40 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

19:55
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

175
17:15
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
18:25
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
21:15
Odessa
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontajiwska 58"
01:00
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
04:00
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
06:10
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
07:15
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
07:35
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
08:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
09:40
Złoczów
"Przystanek; ul. Stepana Bandery 11"
10:40
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
11:05
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
12:45
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
12:20
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
14:50
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
16:15
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
17:20
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
18:30
Grójec
"Dworzec autobusowy Grójec; ul. Laskowa 2"
19:35
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
19:55
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • VAN HOOL T9
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • BUS.EXPRESS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.01, 21.01, 25.01, 29.01...
17:15
Czas przejazdu 26 h. 40 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

19:55
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

177
17:15
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
18:25
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
21:15
Odessa
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontajiwska 58"
01:00
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
04:00
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
06:10
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
07:15
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
07:35
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
08:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
09:40
Złoczów
"Przystanek; ul. Brodovska 2V"
10:40
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
11:05
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
12:45
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
12:20
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
"Hrebenne PC (Polska/Ukraina); Hrebenne PC (Polska/Ukraina)"
14:50
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
16:15
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
17:20
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
18:30
Grójec
"Dworzec autobusowy Grójec; ul. Laskowa 2"
19:35
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
19:55
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • VAN HOOL T9
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Smilsky M.M.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Chersoń
Do miasta Warszawa
Do miasta Chersoń
Z miasta Warszawa
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!