Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Chersoń — Wrocław w 2018 rok roku

16:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 29 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:05+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 16.12, 18.12, 21.12, 23.12, 26.12...
00:15
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 27 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:30+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
00:15
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 25 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:50+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 29 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:05+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 19.12, 24.12...
07:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 37 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
14:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 28 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:40+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
17:40
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
Czas przejazdu 31 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:30+2 dni
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16.12, 18.12, 21.12, 23.12, 26.12...
16:30
Czas przejazdu 29 h. 35 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

22:05
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

145
16:30
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
17:50
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
19:10
Koblevo
"Dworzec autobusowy Kobleve; ul. Odeska 4"
20:05
Odessa
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58"
00:15
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
01:10
Hajsyn
"Dworzec autobusowy Gaisin; ul. 1 Travnia 129"
02:10
Niemirów
"Dworzec autobusowy Nemirov; ul. Gorkogo 10"
03:30
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
04:30
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
05:45
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
06:55
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
08:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
12:05
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
13:40
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
15:15
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
18:00
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
19:05
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
20:40
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
22:05
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
00:15
Czas przejazdu 27 h. 15 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

03:30
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

167
00:15
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
01:20
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
03:05
Wozneseńsk
"Dworzec autobusowy Voznesensk; ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148"
03:45
Jużnoukrajinśk
"Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27"
04:35
Perwomajsk
"Dworzec autobusowy; ul. Radianska 8"
06:50
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
09:45
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
11:40
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
14:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
17:50
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
19:40
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
19:30
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
21:35
Rzeszów
"Wrocław; Polska, Dolnośląskie"
23:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
01:05
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
02:25
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
03:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsyk Tarasa V. o.g.
  • Oceniono na 3.1 z 5
    Na podstawie 12 opinii
  • Punktualność
    3.6
  • Stan techniczny
    2.0
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.6
Codziennie
00:15
Czas przejazdu 25 h. 35 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

01:50
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

167
00:15
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
01:20
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
03:05
Wozneseńsk
"Dworzec autobusowy Voznesensk; ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148"
03:45
Jużnoukrajinśk
"Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27"
04:35
Perwomajsk
"Dworzec autobusowy; ul. Radianska 8"
06:40
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
09:45
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
11:40
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
14:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
17:50
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
19:20
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
19:10
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
22:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
01:50
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsyk Tarasa V. o.g.
  • Oceniono na 3.1 z 5
    Na podstawie 12 opinii
  • Punktualność
    3.6
  • Stan techniczny
    2.0
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.6
19.12, 24.12...
16:30
Czas przejazdu 29 h. 35 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

22:05
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

180
16:30
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
17:50
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
19:10
Koblevo
"Dworzec autobusowy Kobleve; ul. Odeska 4"
20:05
Odessa
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58"
00:15
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
01:10
Hajsyn
"Dworzec autobusowy Gaisin; ul. 1 Travnia 129"
02:10
Niemirów
"Dworzec autobusowy Nemirov; ul. Gorkogo 10"
03:30
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
04:30
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
05:45
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
06:55
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
08:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
12:15
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
14:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
15:20
Rzeszów
"Dworzec autobusowy Rzeszów; ul. Artura Grottgera 16"
17:40
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
18:55
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
20:40
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
22:05
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • NEOPLAN N116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Mustachko V. M.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
07:00
Czas przejazdu 37 h. 00 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

20:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

182
07:00
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
08:10
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
10:50
Odessa
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58"
14:40
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
15:50
Hajsyn
"Dworzec autobusowy Gaisin; ul. 1 Travnia 129"
17:15
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
19:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
20:25
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
21:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
22:25
Złoczów
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lvivska 67"
23:35
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
00:45
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
01:25
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
10:00
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
11:25
Kielce
"Dworzec autobusowy; ul. Czarnowska 12"
13:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
14:55
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
16:35
Zabrze
"Dworzec autobusowy Goethego; ulica Johanna Wolfganga Goethego"
16:50
Gliwice
"Przystanek; ul. Pionierów 8"
17:40
Strzelce Opolskie
"Hotel Leśny; ul. Opolska 40"
18:20
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
20:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
14:30
Czas przejazdu 28 h. 10 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

18:40
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

182
14:30
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
15:35
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
17:20
Wozneseńsk
"Dworzec autobusowy Voznesensk; ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148"
18:00
Jużnoukrajinśk
"Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27"
19:05
Perwomajsk
"Dworzec autobusowy; ul. Radianska 8"
21:20
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
00:05
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
02:05
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
04:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
06:55
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
08:45
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
11:30
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
13:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
15:25
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
18:40
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan.
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Orion Auto s.a.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
17:40
Czas przejazdu 31 h. 50 min
+2 dni

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

01:30
+2 dni

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

218
17:40
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
18:50
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
20:20
Koblevo
"Dworzec autobusowy Kobleve; ul. Odeska 4"
20:45
Yuzhne
"Wrocław; Polska, Dolnośląskie"
21:30
Odessa
"Dworzec autobusowy Privoz; ul. Novoshchypnyi Riad 5"
01:20
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
02:20
Hajsyn
"Centrum handlowo-rozrywkowe Yevropeiskyi; ul. 1 Travnia 70A"
02:50
Niemirów
"Supermarket ATB; ul. Gorkogo 82"
14:30
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
15:50
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
17:50
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
19:05
Tarnów
"Stacja paliw aleja Jana Pawła II; Al. Jana Pawła II 20"
20:40
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
21:50
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
23:50
Opole
"Przystanek; ul. Armii Krajowej 1"
01:30
+2 dni
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Chersoń
Do miasta Wrocław
Do miasta Chersoń
Z miasta Wrocław