Rozkład jazdy PKS Wrocław – Chersoń

10:40
16 sie
14:30
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
Kupić za
145,00
10:40
16 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:55
Opole
13:30
Katowice
14:30
Kraków
17:15
Rzeszów
20:20
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
22:20
Lwów
00:55
Tarnopol
01:50
Wołoczyska
02:50
Chmielnicki
03:50
Latyczów
04:50
Winnica
05:50
Niemirów
06:55
Hajsyn
07:50
Umań
11:35
Odessa
12:40
Koblevo
13:40
Mikołajów
14:30
17 sie
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:20
16 sie
18:40
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
Kupić za
164,80
14:20
16 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:40
17 sie
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
16 sie
18:40
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
Kupić za
164,80
15:00
16 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:40
17 sie
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:45
16 sie
20:25
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
Kupić za
135,00
11:45
16 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:25
Opole
15:15
Katowice
16:55
Kraków
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
01:20
Lwów
02:40
Złoczów
03:45
Tarnopol
04:40
Podwołoczyska
04:55
Wołoczyska
06:15
Chmielnicki
07:40
Latyczów
09:00
Winnica
09:20
Winnica
10:20
Niemirów
11:20
Hajsyn
12:30
Umań
16:30
Odessa
17:45
Yuzhne
18:05
Koblevo
19:10
Mikołajów
20:25
17 sie
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:00
16 sie
21:50
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
Kupić za
176,26
07:00
16 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
08:45
Opole
09:25
Strzelce Opolskie
10:05
Gliwice
10:45
Zabrze
12:40
Katowice
14:35
Kraków
16:45
Kielce
18:25
Radom
20:35
Lublin
21:55
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Nowowołyńsk
04:45
Czerwonohrad
05:25
Żółkiew
06:15
Lwów
07:25
Złoczów
08:25
Tarnopol
09:15
Wołoczyska
10:20
Chmielnicki
12:20
Winnica
13:55
Hajsyn
14:55
Umań
18:40
Odessa
20:50
Mikołajów
21:50
17 sie
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • BOVA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket

Połączenia z przesiadką Wrocław – Chersoń

14:20
16 sie
18:40
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
Kupić za
160,00
14:20
16 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:30
Kraków
20:40
Rzeszów
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
Tarnopol
05:50
Chmielnicki
08:10
Winnica
11:10
Umań
13:40
Perwomajsk
14:40
Jużnoukrajinśk
15:25
Wozneseńsk
17:25
Mikołajów
18:40
17 sie
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
16 sie
18:40
17 sie
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
Kupić za
170,00
15:00
16 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:25
Kraków
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:55
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
Tarnopol
05:50
Chmielnicki
08:10
Winnica
11:10
Umań
13:40
Perwomajsk
14:40
Jużnoukrajinśk
15:25
Wozneseńsk
17:25
Mikołajów
18:40
17 sie
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Chersoń
Do miasta Wrocław
Z miasta Chersoń