Rozkład jazdy PKS Wrocław – Chersoń

10:40
20 lip
14:30
21 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
145,00
10:40
20 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:50
Opole
13:35
Katowice
14:50
Kraków
17:15
Rzeszów
18:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:20
Lwów
00:55
Tarnopol
01:50
Wołoczyska
02:55
Chmielnicki
03:50
Latyczów
04:50
Winnica
05:50
Niemirów
06:55
Hajsyn
07:50
Umań
11:35
Odessa
Koblevo
13:25
Mikołajów
14:30
21 lip
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Autobus
  • NEOPLAN N116
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
20 lip
18:40
21 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
164,80
15:00
20 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:40
21 lip
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:20
20 lip
18:40
21 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
164,80
14:20
20 lip
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:40
21 lip
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
20 lip
20:25
21 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
135,00
11:45
20 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:25
Opole
15:15
Katowice
16:55
Kraków
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
01:20
Lwów
02:40
Złoczów
03:45
Tarnopol
04:40
Podwołoczyska
04:55
Wołoczyska
06:15
Chmielnicki
07:40
Latyczów
09:00
Winnica
09:20
Winnica
10:20
Niemirów
11:20
Hajsyn
12:30
Umań
16:30
Odessa
17:45
Yuzhne
18:05
Koblevo
19:10
Mikołajów
20:25
21 lip
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Wrocław – Chersoń

14:20
20 lip
18:40
21 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
160,00
14:20
20 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:30
Kraków
20:40
Rzeszów
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
Tarnopol
05:50
Chmielnicki
08:10
Winnica
11:10
Umań
13:40
Perwomajsk
14:40
Jużnoukrajinśk
15:25
Wozneseńsk
17:25
Mikołajów
18:40
21 lip
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
20 lip
18:40
21 lip
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
170,00
15:00
20 lip
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:25
Kraków
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:55
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
Tarnopol
05:50
Chmielnicki
08:10
Winnica
11:10
Umań
13:40
Perwomajsk
14:40
Jużnoukrajinśk
15:25
Wozneseńsk
17:25
Mikołajów
18:40
21 lip
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Chersoń
Do miasta Wrocław
Z miasta Chersoń