Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Wrocław — Chersoń w 2019 rok roku

10:40
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 27 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 23.01, 25.01, 28.01, 30.01, 02.02...
11:45
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 32 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:25+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:45
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 31 godz. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, pią
14:20
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 28 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, sob
14:20
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 27 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw, pią, nie
13:05
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 29 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
10:40
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 27 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 23.01, 25.01, 28.01, 30.01, 02.02...
14:20
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 27 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
13:05
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 27 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:00
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 27 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
07:00
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 37 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
10:40
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 27 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 26.01, 31.01, 05.02, 10.02, 15.02...
10:40
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 26 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto
15:00
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 26 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
17:55
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
w drodze 30 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:15+2 dni
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki

Rozkład jazdy autobusów Wrocław — Chersoń w 2019 rok roku

23.01, 25.01, 28.01, 30.01, 02.02...
10:40
27 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

14:30
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

145,00 
10:25
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
14:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:15
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
20:20
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
22:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
00:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
01:50
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
02:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
03:50
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
04:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
05:50
Niemirów
Dworzec autobusowy Nemirov, ul. Gorkogo 10
06:55
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
07:50
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
11:35
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
12:20
Koblevo
Dworzec autobusowy Kobleve, ul. Odeska 4
13:40
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
14:30
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Punkty pośrednie (16)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna
  • Van Hool 915(free)
pon, śro, pią
11:45
31 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

20:00
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

160,00 
11:45
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:00
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO
Codziennie
11:45
32 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

20:25
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

160,00 
11:35
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:25
Opole
Przystanek, ul. Armii Krajowej 1
15:15
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
16:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:30
Tarnów
MOP Komorów, trasa A-4
19:45
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
21:35
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
01:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:40
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Sichovykh Striltsiv 30
03:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
04:40
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
04:55
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
06:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
07:40
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
09:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
09:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
10:20
Niemirów
Supermarket ATB, ul. Gorkogo 82
11:20
Hajsyn
Centrum handlowo-rozrywkowe Yevropeiskyi, ul. 1 Travnia 70A
12:30
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
16:30
Odessa
Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5
17:45
Jużne
Dworzec autobusowy, ul. Khimikiv 15/1
18:05
Koblevo
Dworzec autobusowy Kobleve, ul. Odeska 4
19:10
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
20:25
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Punkty pośrednie (23)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
wto, sob
14:20
28 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

18:40
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

160,00 
14:05
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:40
Rzeszów
Chersoń, Ukraina, Chersoński
22:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
21:50
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
00:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
03:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
08:10
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
11:10
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
13:40
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
14:40
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
15:25
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
17:25
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
18:40
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
  • Oceniono na 2.8 z 5Na podstawie 9 opinii
  • Punktualność
    1.8
  • Stan techniczny
    3.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    2.9
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.1
pon, śro, czw, pią, nie
14:20
27 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

18:40
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

160,00 
14:05
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:40
Rzeszów
Chersoń, Ukraina, Chersoński
22:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
21:50
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
00:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
03:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
08:10
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
11:10
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
13:40
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
14:40
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
15:25
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
17:25
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
18:40
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
  • Oceniono na 2.8 z 5Na podstawie 9 opinii
  • Punktualność
    1.8
  • Stan techniczny
    3.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    2.9
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.1
W poniedziałki
13:05
29 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

19:55
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

163,20 
13:05
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:55
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TDW ORION-AVTO
23.01, 25.01, 28.01, 30.01, 02.02...
10:40
27 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

14:30
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

164,43 
10:25
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:40
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
14:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:15
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
20:20
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
22:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
00:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
02:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
03:50
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
04:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
05:50
Niemirów
Dworzec autobusowy Nemirov, ul. Gorkogo 10
06:55
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
07:50
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
11:35
Odessa
Dworzec autobusowy Starosinna, pl. Starosinna 1A,2
12:00
Odessa
Dworzec autobusowy Starosinna, pl. Starosinna 1A,2
12:40
Koblevo
Dworzec autobusowy Kobleve, ul. Odeska 4
13:25
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
14:30
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Punkty pośrednie (16)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
W poniedziałki
14:20
27 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

18:40
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

164,80 
14:20
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:40
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
Codziennie
13:05
27 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

16:55
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

170,00 
13:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
16:25
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
18:05
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:05
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
00:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
03:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
07:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
10:10
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
12:20
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
13:25
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
14:05
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
15:40
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
16:55
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Orion-Avto
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
15:00
27 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

18:40
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

170,00 
14:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
22:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
21:55
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
00:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
03:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
08:10
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
11:10
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
13:40
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
14:40
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
15:25
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
17:25
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
18:40
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, czw, nie
07:00
37 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

21:50
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

175,67 
07:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
08:45
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:25
Strzelce Opolskie
Hotel Leśny, ul. Opolska 40
10:05
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
10:45
Zabrze
Dworzec autobusowy Goethego, ulica Johanna Wolfganga Goethego
12:40
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
14:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:45
Kielce
Dworzec autobusowy, ul. Czarnowska 12
18:25
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:45
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
05:25
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
06:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:25
Złoczów
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lvivska 67
08:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:15
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
10:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
12:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
13:55
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
14:55
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
18:40
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
20:50
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
21:50
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Punkty pośrednie (24)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
26.01, 31.01, 05.02, 10.02, 15.02...
10:40
27 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

14:30
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

183,82 
10:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:50
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
13:35
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
14:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:15
Rzeszów
Dworzec autobusowy Rzeszów, ul. Artura Grottgera 16
18:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
22:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
00:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
01:50
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
02:55
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
03:50
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
04:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
05:50
Niemirów
Dworzec autobusowy Nemirov, ul. Gorkogo 10
06:55
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
07:50
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
11:35
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58
––:––
Koblevo
Dworzec autobusowy Kobleve, ul. Odeska 4
13:25
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny, Bogoiavlenskyi prospekt 21
14:30
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
Punkty pośrednie (17)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mustachko V.M.
  • NEOPLAN N116

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, wto
10:40
26 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

14:30
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

185,40 
10:40
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
14:30
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
15:00
26 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

18:40
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

195,70 
15:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
18:40
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
17:55
30 godz. 20 min w drodze
+2 dni

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

01:15
+2 dni

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

214,20 
17:55
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
01:15
+2 dni
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • East-West Eurolines
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Chersoń
Do miasta Wrocław
Z miasta Chersoń
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!