Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Poznań — Chersoń w 2018 rok roku

13:00
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 28 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
08:00
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 35 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
10:00
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 30 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
07:30
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 31 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 16.12, 17.12, 26.12, 27.12, 29.12...
07:30
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 31 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.12, 27.12...
12:00
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 30 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
10:40
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 35 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
12:00
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 29 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, pią, sob
22:00
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 29 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:00+2 dni
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw
08:00
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
Czas przejazdu 36 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:25+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
W poniedziałki
13:00
Czas przejazdu 28 h. 40 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

18:40
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

153
13:00
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
18:40
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ODRI

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
08:00
Czas przejazdu 35 h. 00 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

20:00
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

160
08:00
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
20:00
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
10:00
Czas przejazdu 30 h. 55 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

16:55
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

160
10:00
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
13:00
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
16:25
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
18:05
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
21:05
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
00:50
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
01:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
03:10
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
05:20
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
07:30
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
10:10
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
12:20
Perwomajsk
"Dworzec autobusowy; ul. Radianska 8"
13:25
Jużnoukrajinśk
"Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27"
14:05
Wozneseńsk
"Dworzec autobusowy Voznesensk; ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148"
15:40
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
16:55
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Orion Auto s.a.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

16.12, 17.12, 26.12, 27.12, 29.12...
07:30
Czas przejazdu 31 h. 00 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

14:30
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

165
07:30
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
08:40
Leszno
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 3"
10:25
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
11:55
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
13:30
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
14:40
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
17:15
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
20:20
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
22:20
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
00:55
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
01:50
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
02:50
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
03:50
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
04:50
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
05:50
Niemirów
"Dworzec autobusowy Nemirov; ul. Gorkogo 10"
06:55
Hajsyn
"Dworzec autobusowy Gaisin; ul. 1 Travnia 129"
07:50
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
11:35
Odessa
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58"
12:20
Koblevo
"Dworzec autobusowy Kobleve; ul. Odeska 4"
13:40
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
14:30
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.12, 27.12...
07:30
Czas przejazdu 31 h. 00 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

14:30
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

168
07:30
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
08:40
Leszno
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 1"
10:30
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
11:50
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
13:35
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
14:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
17:15
Rzeszów
"Dworzec autobusowy Rzeszów; ul. Artura Grottgera 16"
18:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
22:20
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
00:55
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
01:50
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
02:55
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
03:50
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
04:50
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
05:50
Niemirów
"Dworzec autobusowy Nemirov; ul. Gorkogo 10"
06:55
Hajsyn
"Dworzec autobusowy Gaisin; ul. 1 Travnia 129"
07:50
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
11:35
Odessa
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58"
Koblevo
"Dworzec autobusowy Kobleve; ul. Odeska 4"
13:25
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
14:30
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • NEOPLAN N116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Mustachko V. M.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
12:00
Czas przejazdu 30 h. 40 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

18:40
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

180
12:00
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
14:30
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
19:25
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
22:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
21:55
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
00:10
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
03:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
05:50
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
08:10
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
11:10
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
13:40
Perwomajsk
"Dworzec autobusowy; ul. Radianska 8"
14:40
Jużnoukrajinśk
"Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk; ul. Druzhby Narodiv 27"
15:25
Wozneseńsk
"Dworzec autobusowy Voznesensk; ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148"
17:25
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
18:40
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsyk Tarasa V. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
10:40
Czas przejazdu 35 h. 10 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

21:50
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

196
10:40
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
11:55
Września
"Dworzec autobusowy; ul. Kolejowa 2"
13:05
Konin
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1"
15:10
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
16:35
Tomaszów Mazowiecki
"Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki; ulica Dworcowa"
17:05
Opoczno
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa"
19:50
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:45
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:45
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
05:25
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
06:15
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
07:25
Złoczów
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lvivska 67"
08:25
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
09:15
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
10:20
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
12:20
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
13:55
Hajsyn
"Dworzec autobusowy Gaisin; ul. 1 Travnia 129"
14:55
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
18:40
Odessa
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58"
20:50
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
21:50
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, pią, sob
12:00
Czas przejazdu 29 h. 40 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

18:40
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

206
12:00
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
18:40
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw
22:00
Czas przejazdu 29 h. 00 min
+2 dni

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

04:00
+2 dni

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

230
22:00
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
04:00
+2 dni
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • East West Eurolines

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
08:00
Czas przejazdu 36 h. 25 min
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

20:25
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1

255
08:00
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
09:20
Leszno
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 1"
11:35
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
13:25
Opole
"Przystanek; ul. Armii Krajowej 1"
15:15
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
16:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
18:30
Tarnów
"Stacja paliw aleja Jana Pawła II; Al. Jana Pawła II 20"
19:45
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
21:35
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
"Medyka checkpoint (Poland/Ukraine); Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)"
01:20
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
02:40
Złoczów
"Dworzec autobusowy Złoczów; ul. Sichovykh Striltsiv 30"
03:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
04:40
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
04:55
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
06:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
07:40
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
09:00
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
09:20
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
10:20
Niemirów
"Supermarket ATB; ul. Gorkogo 82"
11:20
Hajsyn
"Centrum handlowo-rozrywkowe Yevropeiskyi; ul. 1 Travnia 70A"
12:30
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
16:30
Odessa
"Dworzec autobusowy Privoz; ul. Novoshchypnyi Riad 5"
17:45
Yuzhne
"Chersoń; Ukraina, Chersoński"
18:05
Koblevo
"Dworzec autobusowy Kobleve; ul. Odeska 4"
19:10
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
20:25
+1 dzień
Chersoń
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Chersoń
Do miasta Poznań
Z miasta Chersoń