Rozkład jazdy PKS Kraków – Chersoń

19:35
18:40
26 gru
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
140,00
19:35
25 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
18:40
26 gru
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
19:50
26 gru
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
KHERSON
205,10
09:30
25 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
19:50
26 gru
Chersoń
KHERSON
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), Gunsel-49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
19:50
26 gru
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
KHERSON
186,11
15:30
25 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
19:50
26 gru
Chersoń
KHERSON
  • Autobus
  • MAH A-32(free), Gunsel-49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
19:50
26 gru
DW.MDA, ul. Bosacka 18
KHERSON
204,82
09:30
25 gru
Kraków
DW.MDA, ul. Bosacka 18
19:50
26 gru
Chersoń
KHERSON
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
19:50
26 gru
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
KHERSON
204,82
09:30
25 gru
Kraków
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
19:50
26 gru
Chersoń
KHERSON
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
20:00
26 gru
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
180,00
17:10
25 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
20:00
26 gru
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
20:05
26 gru
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
202,15
09:30
25 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
20:05
26 gru
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
20:05
26 gru
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
183,16
15:30
25 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
20:05
26 gru
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Autobus
  • MAH A-32(free), Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
20:05
26 gru
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
187,21
19:00
25 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
20:05
26 gru
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Autobus
  • Mercedes, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
20:05
26 gru
DW.MDA, ul. Bosacka 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
201,87
09:30
25 gru
Kraków
DW.MDA, ul. Bosacka 18
20:05
26 gru
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
20:05
26 gru
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
201,87
09:30
25 gru
Kraków
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
20:05
26 gru
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
20:05
26 gru
Bus Station, str. Bosacka, 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
181,71
17:30
25 gru
Kraków
Bus Station, str. Bosacka, 18
20:05
26 gru
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Autobus
  • 125, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
20:25
26 gru
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
180,00
17:10
25 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)
01:20
Lwów
01:20
Lwów
02:40
Złoczów
03:45
Tarnopol
04:40
Podwołoczyska
04:55
Wołoczyska
06:15
Chmielnicki
07:40
Latyczów
09:00
Winnica
09:20
Winnica
12:30
Umań
16:25
Odessa
17:45
Yuzhne
18:05
Koblevo
19:10
Mikołajów
20:25
26 gru
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
20:45
26 gru
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
KHERSON
200,51
09:30
25 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
20:45
26 gru
Chersoń
KHERSON
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), БАЗ-28
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
20:45
26 gru
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
KHERSON
181,52
15:30
25 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
20:45
26 gru
Chersoń
KHERSON
  • Autobus
  • MAH A-32(free), БАЗ-28
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
20:45
26 gru
DW.MDA, ul. Bosacka 18
KHERSON
200,23
09:30
25 gru
Kraków
DW.MDA, ul. Bosacka 18
20:45
26 gru
Chersoń
KHERSON
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
20:45
26 gru
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
KHERSON
200,23
09:30
25 gru
Kraków
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
20:45
26 gru
Chersoń
KHERSON
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
23:00
26 gru
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
202,15
09:30
25 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
23:00
26 gru
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
23:00
26 gru
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
183,16
15:30
25 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
23:00
26 gru
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Autobus
  • MAH A-32(free), Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:40
23:00
26 gru
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
190,43
16:40
25 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
23:00
26 gru
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
23:00
26 gru
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
187,21
19:00
25 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
23:00
26 gru
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Autobus
  • Mercedes, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:45
23:00
26 gru
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
154,09
19:45
25 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
23:00
26 gru
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Autobus
  • Neoplan 116, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:45
23:00
26 gru
Dw. Autobusowy, ul. Bosackka 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
171,87
19:45
25 gru
Kraków
Dw. Autobusowy, ul. Bosackka 18
23:00
26 gru
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
23:00
26 gru
DW.MDA, ul. Bosacka 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
201,87
09:30
25 gru
Kraków
DW.MDA, ul. Bosacka 18
23:00
26 gru
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:40
23:00
26 gru
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
213,87
16:40
25 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
23:00
26 gru
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
23:00
26 gru
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
201,87
09:30
25 gru
Kraków
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
23:00
26 gru
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
23:00
26 gru
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
164,87
18:00
25 gru
Kraków
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
23:00
26 gru
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
23:00
26 gru
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
164,87
18:00
25 gru
Kraków
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
23:00
26 gru
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
23:00
26 gru
Bus Station, str. Bosacka, 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
181,71
17:30
25 gru
Kraków
Bus Station, str. Bosacka, 18
23:00
26 gru
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Autobus
  • 125, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:40
06:00
27 gru
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
190,43
16:40
25 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
06:00
27 gru
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
06:00
27 gru
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
164,87
18:00
25 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
06:00
27 gru
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Autobus
  • Van Hool (Free), Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:45
06:00
27 gru
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
154,09
19:45
25 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
06:00
27 gru
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Autobus
  • Neoplan 116, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:45
06:00
27 gru
Dw. Autobusowy, ul. Bosackka 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
171,87
19:45
25 gru
Kraków
Dw. Autobusowy, ul. Bosackka 18
06:00
27 gru
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:40
06:00
27 gru
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
167,80
22:40
25 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
06:00
27 gru
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:40
06:00
27 gru
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
167,80
22:40
25 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
06:00
27 gru
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
06:00
27 gru
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
181,87
23:00
25 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
06:00
27 gru
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:40
06:00
27 gru
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
213,87
16:40
25 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
06:00
27 gru
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
06:00
27 gru
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
164,87
18:00
25 gru
Kraków
KRAKÓW 10, dworzec PKS UL. Bosacka 18
06:00
27 gru
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:40
06:00
27 gru
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
161,87
22:40
25 gru
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
06:00
27 gru
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:40
06:00
27 gru
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
161,87
22:40
25 gru
Kraków
KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
06:00
27 gru
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Kraków – Chersoń

19:35
18:40
26 gru
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
130,83
19:35
25 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:55
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
Tarnopol
05:50
Chmielnicki
08:10
Winnica
11:10
Umań
13:40
Perwomajsk
14:40
Jużnoukrajinśk
15:25
Wozneseńsk
17:25
Mikołajów
18:40
26 gru
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
23:55
26 gru
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
130,83
19:35
25 gru
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
21:00
Tarnów
22:25
Rzeszów
00:55
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
04:40
Lwów
07:35
Tarnopol
10:20
Chmielnicki
12:30
Winnica
15:20
Umań
17:25
Perwomajsk
18:05
Jużnoukrajinśk
18:40
Wozneseńsk
22:50
Mikołajów
23:55
26 gru
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Chersoń
Do miasta Kraków
Z miasta Chersoń

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.