Rozkład jazdy PKS Kraków – Chersoń

03:40
23 maj
06:00
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
Kupić za
177,10
03:40
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:00
24 maj
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
03:40
23 maj
06:00
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
Kupić za
184,66
03:40
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:00
24 maj
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
03:40
23 maj
06:00
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
Kupić za
184,66
03:40
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:00
24 maj
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:00
23 maj
06:00
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
Kupić za
160,66
02:00
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:00
24 maj
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
03:40
23 maj
07:20
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
179,12
03:40
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:20
24 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
03:40
23 maj
07:20
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
186,68
03:40
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:20
24 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
03:40
23 maj
07:20
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
186,68
03:40
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:20
24 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:00
23 maj
07:20
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
162,68
02:00
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:20
24 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
03:40
23 maj
08:25
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
170,77
03:40
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:25
24 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
03:40
23 maj
08:25
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
186,13
03:40
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:25
24 maj
Chersoń
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
03:40
23 maj
08:25
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
178,33
03:40
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:25
24 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
03:40
23 maj
08:25
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
193,69
03:40
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:25
24 maj
Chersoń
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
03:40
23 maj
08:25
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
178,33
03:40
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:25
24 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
03:40
23 maj
08:25
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
193,69
03:40
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:25
24 maj
Chersoń
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:00
23 maj
08:25
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
154,33
02:00
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:25
24 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
02:00
23 maj
08:25
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
169,69
02:00
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:25
24 maj
Chersoń
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
23 maj
19:50
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
170,77
16:30
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:50
24 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
23 maj
19:50
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
179,95
16:30
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:50
24 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, Gunsel-49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
23 maj
19:50
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
186,13
16:30
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:50
24 maj
Chersoń
,
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
23 maj
19:50
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
193,33
09:00
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:50
24 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
23 maj
19:50
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
202,51
09:00
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:50
24 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
23 maj
19:50
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
208,69
09:00
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:50
24 maj
Chersoń
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
23 maj
19:50
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
73,33
11:30
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:50
24 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
23 maj
19:50
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
82,51
11:30
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:50
24 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
23 maj
19:50
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
88,69
11:30
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:50
24 maj
Chersoń
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
23 maj
19:50
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
156,33
11:30
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:50
24 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
23 maj
19:50
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
165,51
11:30
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:50
24 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
23 maj
19:50
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
171,69
11:30
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:50
24 maj
Chersoń
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
23 maj
19:50
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
158,33
11:30
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:50
24 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
23 maj
19:50
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
167,51
11:30
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:50
24 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
23 maj
19:50
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
173,69
11:30
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:50
24 maj
Chersoń
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
23 maj
19:50
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
158,33
11:30
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:50
24 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
23 maj
19:50
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
167,51
11:30
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:50
24 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
23 maj
19:50
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
173,69
11:30
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:50
24 maj
Chersoń
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
23 maj
20:05
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
Kupić za
177,10
16:30
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:05
24 maj
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
23 maj
20:05
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
Kupić za
174,97
19:00
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:05
24 maj
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Autobus
  • Mercedes, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
23 maj
20:05
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
Kupić za
199,66
09:00
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:05
24 maj
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
23 maj
20:05
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
Kupić za
79,66
11:30
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:05
24 maj
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
23 maj
20:05
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
Kupić za
162,66
11:30
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:05
24 maj
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
23 maj
20:05
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
Kupić za
164,66
11:30
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:05
24 maj
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
23 maj
20:05
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
Kupić za
164,66
11:30
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:05
24 maj
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
23 maj
20:05
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
Kupić za
203,53
17:30
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:05
24 maj
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Autobus
  • 125, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
23 maj
20:25
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
180,00
17:10
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:30
Tarnów
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
01:20
Lwów
02:40
Złoczów
03:45
Tarnopol
04:40
Podwołoczyska
04:55
Wołoczyska
06:15
Chmielnicki
07:40
Latyczów
09:00
Winnica
09:20
Winnica
10:20
Niemirów
11:20
Hajsyn
12:30
Umań
16:30
Odessa
17:45
Yuzhne
18:05
Koblevo
19:10
Mikołajów
20:25
24 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:10
23 maj
20:25
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
157,42
10:10
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:25
24 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Autobus
  • SETRA, Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
23 maj
21:00
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
154,61
18:00
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:50
Rzeszów
23:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
03:00
Lwów
05:20
Tarnopol
07:20
Chmielnicki
09:20
Winnica
12:50
Umań
16:50
Odessa
19:20
Mikołajów
21:00
24 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
23 maj
23:00
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
Kupić za
177,10
16:30
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:00
24 maj
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:40
23 maj
23:00
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
Kupić za
184,13
16:40
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:00
24 maj
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
23 maj
23:00
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
Kupić za
174,97
19:00
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:00
24 maj
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Autobus
  • Mercedes, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
23 maj
23:00
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
Kupić za
205,21
20:30
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:00
24 maj
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Autobus
  • SCANIA, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
23 maj
23:00
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
Kupić za
199,66
09:00
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:00
24 maj
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
23 maj
23:00
24 maj
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
Kupić za
162,66
17:30
23 maj
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
23:00
24 maj
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
23 maj
23:00
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
Kupić za
162,66
18:00
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:00
24 maj
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
23 maj
23:00
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
Kupić za
203,53
17:30
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:00
24 maj
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Autobus
  • 125, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:40
23 maj
06:00
25 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
Kupić za
184,13
16:40
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:00
25 maj
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
23 maj
06:00
25 maj
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
Kupić za
162,66
17:30
23 maj
Krakow Airport
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
06:00
25 maj
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Autobus
  • Van Hool (Free), Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
23 maj
06:00
25 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
Kupić za
162,66
18:00
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:00
25 maj
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Autobus
  • Van Hool (Free), Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
23 maj
06:00
25 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
Kupić za
205,21
20:30
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:00
25 maj
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Autobus
  • SCANIA, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
23 maj
06:00
25 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
Kupić za
163,05
23:00
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:00
25 maj
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:45
23 maj
06:00
25 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
Kupić za
163,05
23:45
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:00
25 maj
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Autobus
  • Van Hool(59), Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:40
23 maj
06:00
25 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
Kupić za
172,83
22:40
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:00
25 maj
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:15
23 maj
06:00
25 maj
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
Kupić za
159,66
22:15
23 maj
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
06:00
25 maj
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:40
23 maj
06:00
25 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
Kupić za
184,66
20:40
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:00
25 maj
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:40
23 maj
06:00
25 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
Kupić za
174,66
22:40
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:00
25 maj
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
23 maj
06:00
25 maj
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
Kupić za
162,66
17:30
23 maj
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
06:00
25 maj
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
23 maj
06:00
25 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
Kupić za
162,66
18:00
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:00
25 maj
Chersoń
Stacja kolejowa „Chersoń”, Stacja kolejowa obszar; 3A dom
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:40
23 maj
07:20
25 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
186,15
16:40
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:20
25 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Autobus
  • Setra, МАН-47
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
23 maj
07:20
25 maj
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
164,68
17:30
23 maj
Krakow Airport
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
07:20
25 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free), МАН-47
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
23 maj
07:20
25 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
164,68
18:00
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:20
25 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free), МАН-47
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
23 maj
07:20
25 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
207,23
20:30
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:20
25 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Autobus
  • SCANIA, МАН-47
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
23 maj
07:20
25 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
165,07
23:00
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:20
25 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, МАН-47
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:45
23 maj
07:20
25 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
165,07
23:45
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:20
25 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Autobus
  • Van Hool(59), МАН-47
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:40
23 maj
07:20
25 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
174,85
22:40
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:20
25 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, МАН-47
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:15
23 maj
07:20
25 maj
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
161,68
22:15
23 maj
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
07:20
25 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:40
23 maj
07:20
25 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
186,68
20:40
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:20
25 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:40
23 maj
07:20
25 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
176,68
22:40
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:20
25 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
23 maj
07:20
25 maj
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
164,68
17:30
23 maj
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
07:20
25 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
23 maj
07:20
25 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
164,68
18:00
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:20
25 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:40
23 maj
08:25
25 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
177,80
16:40
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:25
25 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Autobus
  • Setra, Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
23 maj
08:25
25 maj
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
156,33
17:30
23 maj
Krakow Airport
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
08:25
25 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free), Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
23 maj
08:25
25 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
156,33
18:00
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:25
25 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free), Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
23 maj
08:25
25 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
156,72
23:00
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:25
25 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:45
23 maj
08:25
25 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
156,72
23:45
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:25
25 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Autobus
  • Van Hool(59), Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:40
23 maj
08:25
25 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
193,16
16:40
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:25
25 maj
Chersoń
,
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
23 maj
08:25
25 maj
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
,
Kupić za
171,69
17:30
23 maj
Krakow Airport
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
08:25
25 maj
Chersoń
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
23 maj
08:25
25 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
171,69
18:00
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:25
25 maj
Chersoń
,
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
23 maj
08:25
25 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
172,08
23:00
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:25
25 maj
Chersoń
,
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:45
23 maj
08:25
25 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
172,08
23:45
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:25
25 maj
Chersoń
,
  • Autobus
  • Van Hool(59)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:40
23 maj
08:25
25 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
166,50
22:40
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:25
25 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:40
23 maj
08:25
25 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
181,86
22:40
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:25
25 maj
Chersoń
,
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:15
23 maj
08:25
25 maj
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
153,33
22:15
23 maj
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
08:25
25 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:15
23 maj
08:25
25 maj
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
,
Kupić za
168,69
22:15
23 maj
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
08:25
25 maj
Chersoń
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:40
23 maj
08:25
25 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
178,33
20:40
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:25
25 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:40
23 maj
08:25
25 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
193,69
20:40
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:25
25 maj
Chersoń
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:40
23 maj
08:25
25 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
168,33
22:40
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:25
25 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:40
23 maj
08:25
25 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
,
Kupić za
183,69
22:40
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:25
25 maj
Chersoń
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Kraków – Chersoń

19:35
23 maj
18:40
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
140,00
19:35
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:40
Rzeszów
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
Tarnopol
05:50
Chmielnicki
08:10
Winnica
11:10
Umań
13:40
Perwomajsk
14:40
Jużnoukrajinśk
15:25
Wozneseńsk
17:25
Mikołajów
18:40
24 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:35
23 maj
18:40
24 maj
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
Kupić za
150,00
19:35
23 maj
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:55
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
Tarnopol
05:50
Chmielnicki
08:10
Winnica
11:10
Umań
13:40
Perwomajsk
14:40
Jużnoukrajinśk
15:25
Wozneseńsk
17:25
Mikołajów
18:40
24 maj
Chersoń
PKS „Central”, Pułkownik Kedrovskiy Ulica; dom 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Chersoń
Do miasta Kraków
Z miasta Chersoń