Rozkład jazdy PKS Lwów – Zielona Góra

18:20
18 sty
04:55
19 sty
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Przystanek autobusowy Zelená Góra, ulica Dvortsovaya; dom 1
Kupić za
130,00
18:20
18 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
04:55
19 sty
Zielona Góra
Przystanek autobusowy Zelená Góra, ulica Dvortsovaya; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
18 sty
06:30
19 sty
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
ZIELONA GÓRA 4, Dw. PKS, ul. Dworcowa 27 st.1
Kupić za
130,00
18:20
18 sty
Lwów
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
MYKOLAIV
VOZNESENSK
YUZHNOUKRAINSK
PERVOMAISK
UMAN
VINNICA
CHMELNIZKI
TERNOPIL
LWIW
RZESZÓW
KRAKÓW
KATOWICE
OPOLE
WROCŁAW
LEGNICA
LUBIN
NOWA SÓL
ZIELONA GÓRA
ŚWIEBODZIN
GORZÓW WIELKOPOLSKI
06:30
19 sty
Zielona Góra
ZIELONA GÓRA 4, Dw. PKS, ul. Dworcowa 27 st.1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:40
18 sty
08:00
19 sty
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec PKS, ulica Dworcowa 27
Kupić za
121,21
19:40
18 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
20:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:10
Kraków
02:20
Katowice
05:20
Wrocław
08:00
19 sty
Zielona Góra
Dworzec PKS, ulica Dworcowa 27
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Klimatyzacja
  • Komfortowe siedzenia
  • Siedzenia rozkładane
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
  • System audio wspólny dla całego autobusu
  • System video wspólny dla całego autobusu
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
19:40
18 sty
08:00
19 sty
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec PKS, ulica Dworcowa 27
Kupić za
120,00
19:40
18 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
08:00
19 sty
Zielona Góra
Dworzec PKS, ulica Dworcowa 27
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
18 sty
11:55
19 sty
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec PKS, ulica Dworcowa 27
Kupić za
125,00
21:30
18 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dw. Autobusowy 8, al. Dworcowa 1
11:55
19 sty
Zielona Góra
Dworzec PKS, ulica Dworcowa 27
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:05
18 sty
11:55
19 sty
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dw. Autobusowy, ul. Dworcowa 1
Kupić za
130,00
22:05
18 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
11:55
19 sty
Zielona Góra
Dw. Autobusowy, ul. Dworcowa 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
18 sty
11:55
19 sty
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dw. Autobusowy, ul. Dworcowa 1
Kupić za
130,00
21:30
18 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
11:55
19 sty
Zielona Góra
Dw. Autobusowy, ul. Dworcowa 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
18 sty
17:05
19 sty
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Przystanek autobusowy Zelená Góra, ulica Dvortsovaya; dom 1
Kupić za
113,69
23:00
18 sty
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
00:30
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
Warszawa
06:10
Warszawa
07:10
Lotnisko Modlin
10:00
Łódź
11:55
Konin
13:35
Poznań
14:55
Grodzisk Wielkopolski
15:30
Wolsztyn
16:25
Sulechów
17:05
19 sty
Zielona Góra
Przystanek autobusowy Zelená Góra, ulica Dvortsovaya; dom 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
18 sty
17:05
19 sty
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Przystanek autobusowy Zelená Góra, ulica Dvortsovaya; dom 1
Kupić za
113,69
23:00
18 sty
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
00:30
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
Warszawa
06:10
Warszawa
07:10
Lotnisko Modlin
10:00
Łódź
11:55
Konin
13:35
Poznań
14:55
Grodzisk Wielkopolski
15:30
Wolsztyn
16:25
Sulechów
17:05
19 sty
Zielona Góra
Przystanek autobusowy Zelená Góra, ulica Dvortsovaya; dom 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
18 sty
17:05
19 sty
LWÓW 14, D.A. ul. Chernivetska 21, przy Pizza Napoletana
ZIELONA GÓRA 4, Dw. PKS, ul. Dworcowa 27 st.1
Kupić za
125,00
23:00
18 sty
Lwów
LWÓW 14, D.A. ul. Chernivetska 21, przy Pizza Napoletana
CHMELNIZKI
TERNOPIL
KYIV
ZHYTOMYR
RIWNE
LWIW
LUBLIN
WARSZAWA
WARSZAWA
ŁÓDŹ
ŁÓDŹ
KONIN
POZNAŃ
POZNAŃ
GRODZISK WIELKOPOLSKI
WOLSZTYN
SULECHÓW
ZIELONA GÓRA
17:05
19 sty
Zielona Góra
ZIELONA GÓRA 4, Dw. PKS, ul. Dworcowa 27 st.1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
18 sty
17:25
19 sty
LWÓW 14, D.A. ul. Chernivetska 21, przy Pizza Napoletana
ZIELONA GÓRA 3, Przystanek MZK, ul. Generala Bema, 5
Kupić za
125,00
23:00
18 sty
Lwów
LWÓW 14, D.A. ul. Chernivetska 21, przy Pizza Napoletana
CHMELNIZKI
TERNOPIL
KYIV
ZHYTOMYR
RIWNE
LWIW
LUBLIN
WARSZAWA
WARSZAWA
ŁÓDŹ
ŁÓDŹ
KONIN
POZNAŃ
POZNAŃ
GRODZISK WIELKOPOLSKI
WOLSZTYN
SULECHÓW
ZIELONA GÓRA
17:25
19 sty
Zielona Góra
ZIELONA GÓRA 3, Przystanek MZK, ul. Generala Bema, 5
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Lwów

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.