Rozkład jazdy PKS Lwów – Zielona Góra

11:10
24 cze
01:10
25 cze
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
Kupić za
110,00
11:10
24 cze
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
01:10
25 cze
Zielona Góra
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
24 cze
01:10
25 cze
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
Kupić za
110,00
10:30
24 cze
Lwów
Dworzec Autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
01:10
25 cze
Zielona Góra
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
24 cze
06:30
25 cze
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
Kupić za
135,04
18:20
24 cze
Lviv railway station
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
19:40
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
19:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:35
Rzeszów
23:50
Kraków
01:05
Katowice
02:25
Opole
03:30
Wrocław
04:30
Legnica
05:00
Lublin
06:00
Nowa Sól
06:30
25 cze
Zielona Góra
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
24 cze
06:30
25 cze
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
Kupić za
113,30
18:20
24 cze
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
06:30
25 cze
Zielona Góra
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:40
24 cze
08:00
25 cze
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
Kupić za
127,39
19:40
24 cze
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
20:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:10
Kraków
02:20
Katowice
05:20
Wrocław
08:00
25 cze
Zielona Góra
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Klimatyzacja
  • Siedzenia o podwyższonym komforcie
  • Siedzenia rozsuwane na szerokość
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
  • Wspólny system audio dla całego autobusu
  • System wideo wspólny dla całego autobusu
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
17:30
24 cze
08:55
25 cze
Przystanek, Kuznevicha Ulica; dom 2
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
Kupić za
135,04
17:30
24 cze
Lwów
Przystanek, Kuznevicha Ulica; dom 2
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
00:55
Kraków
01:55
Katowice
02:35
Strzelce Opolskie
04:25
Opole
05:25
Wrocław
06:55
Leszno
07:55
Głogów
08:55
25 cze
Zielona Góra
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
  • Autobus
  • Mercedes Benz 0403
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:05
24 cze
11:55
25 cze
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
Kupić za
135,03
22:05
24 cze
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:55
Rzeszów
02:25
Tarnów
03:50
Kraków
05:20
Katowice
06:55
Opole
08:10
Wrocław
09:20
Legnica
09:45
Chojnów
10:35
Szprotawa
11:15
Nowa Sól
11:55
25 cze
Zielona Góra
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
24 cze
12:00
25 cze
Przystanek autobusowy "Central" (przystanek trolejbusowy), ulica Stryjskaja; dom 109
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
Kupić za
115,23
21:00
24 cze
Lwów
Przystanek autobusowy "Central" (przystanek trolejbusowy), ulica Stryjskaja; dom 109
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:25
Rzeszów
03:55
Kraków
05:25
Katowice
07:00
Opole
09:30
Wrocław
12:00
25 cze
Zielona Góra
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
24 cze
17:05
25 cze
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Rondo Anny Borchers, ul. Dworcowa 1
Kupić za
121,27
23:00
24 cze
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
00:30
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
Warszawa
06:10
Warszawa
07:10
Lotnisko Modlin
10:00
Łódź
11:55
Konin
13:35
Poznań
14:55
Grodzisk Wielkopolski
15:30
Wolsztyn
16:25
Sulechów
17:05
25 cze
Zielona Góra
Rondo Anny Borchers, ul. Dworcowa 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
24 cze
17:05
25 cze
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
Rondo Anny Borchers, ul. Dworcowa 1
Kupić za
121,27
23:00
24 cze
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
00:30
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
Warszawa
06:10
Warszawa
07:10
Lotnisko Modlin
10:00
Łódź
11:55
Konin
13:35
Poznań
14:55
Grodzisk Wielkopolski
15:30
Wolsztyn
16:25
Sulechów
17:05
25 cze
Zielona Góra
Rondo Anny Borchers, ul. Dworcowa 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Lwów