Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Nowa Sól — Zielona Góra

Najlepsza oferta

Poza śro
11:45
Czas przejazdu45 min

Nowa Sól

Dworzec autobusowy Nowa Sól, ul. Towarowa 3

12:30

Zielona Góra

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27

7,21 

Rozkład jazdy autobusów Nowa Sól — Zielona Góra w 2019 rok

W poniedziałki
11:40
Czas przejazdu01 h. 00 min

Nowa Sól

Dworzec autobusowy Nowa Sól, ul. Towarowa 3

12:40

Zielona Góra

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27

7,21 
Codziennie
01:00
Czas przejazdu30 min

Nowa Sól

SP Orlen przy ulicy Wojska Polskiego, Nowa Sól

01:30

Zielona Góra

Rondo Bandurskiego-przyst.02 przy Polskim Zw. Działk., Zielona Góra

10,20 
Popularne kierunki
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu