Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Zielona Góra — Tarnopol

Najlepsza oferta

pon, sob, nie
08:05
Czas przejazdu22 h. 10 min
+1 dzień

Zielona Góra

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27

07:15
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

112,20 

Rozkład jazdy autobusów Zielona Góra — Tarnopol w 2019 rok roku

pon, sob, nie
08:25
Czas przejazdu21 h. 50 min
+1 dzień

Zielona Góra

Przystanek, ul. gen. Józefa Bema 5

07:15
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

112,20 
W poniedziałki
11:05
Czas przejazdu16 h. 30 min
+1 dzień

Zielona Góra

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27

04:35
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

112,20 
wto, sob
09:00
Czas przejazdu18 h. 20 min
+1 dzień

Zielona Góra

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27

03:20
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

113,30 
Codziennie
13:30
Czas przejazdu20 h. 50 min
+1 dzień

Zielona Góra

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27

10:20
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

120,06 
pon, wto, czw, pią
15:20
Czas przejazdu20 h. 40 min
+1 dzień

Zielona Góra

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27

13:00
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

130,00 
wto, śro, pią, sob, nie
15:20
Czas przejazdu21 h. 30 min
+1 dzień

Zielona Góra

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27

12:50
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

130,00 
W poniedziałki
15:50
Czas przejazdu20 h. 10 min
+1 dzień

Zielona Góra

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27

13:00
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

130,00 
pon, śro, czw, pią, nie
09:00
Czas przejazdu18 h. 20 min
+1 dzień

Zielona Góra

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27

03:20
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

133,90 
Codziennie
08:05
Czas przejazdu23 h. 10 min
+1 dzień

Zielona Góra

Rondo Anny Borchers, ul. Dworcowa 1

07:15
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

140,00 
Codziennie
17:00
Czas przejazdu17 h. 30 min
+1 dzień

Zielona Góra

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27

10:30
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

147,57 
Codziennie
13:30
Czas przejazdu19 h. 50 min
+1 dzień

Zielona Góra

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27

10:20
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

155,00 
Codziennie
13:30
Czas przejazdu20 h. 50 min
+1 dzień

Zielona Góra

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27

10:20
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

155,00 
Codziennie
13:30
Czas przejazdu20 h. 50 min
+1 dzień

Zielona Góra

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27

10:20
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

155,00 
Codziennie
13:30
Czas przejazdu19 h. 30 min
+1 dzień

Zielona Góra

Rondo Anny Borchers, ul. Dworcowa 1

09:00
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

155,09 
Codziennie
17:00
Czas przejazdu17 h. 10 min
+1 dzień

Zielona Góra

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27

11:10
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

170,00 
Codziennie
09:00
Czas przejazdu17 h. 20 min
+1 dzień

Zielona Góra

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27

03:20
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7

174,07 
Popularne kierunki
Do miasta Tarnopol
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu