Rozkład jazdy PKS Zielona Góra – Tarnopol

13:30
20 cze
10:20
21 cze
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
Kupić za
151,34
13:30
20 cze
Zielona Góra
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
14:10
Nowa Sól
14:55
Szprotawa
15:50
Chojnów
16:20
Legnica
18:30
Wrocław
20:10
Opole
21:45
Katowice
23:15
Kraków
00:40
Tarnów
02:20
Rzeszów
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:20
Lwów
10:20
21 cze
Tarnopol
Przystanek autobusowy "Central", ulica Anatolij Zhivova; dom 7
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Do miasta Tarnopol