Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Zielona Góra — Tarnopol w 2018 rok roku

08:05
Rondo Anny Borchers; ul. Dworcowa 1
Czas przejazdu 21 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:05
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27
Czas przejazdu 16 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
13:30
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27
Czas przejazdu 20 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:00
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27
Czas przejazdu 17 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:30
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27
Czas przejazdu 20 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 26.12, 27.12, 31.12, 01.01, 05.01...
13:30
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27
Czas przejazdu 20 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 28.12, 29.12, 30.12, 02.01, 03.01...
08:05
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27
Czas przejazdu 22 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw
08:25
Przystanek; ul. gen. Józefa Bema 5
Czas przejazdu 21 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro
09:00
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27
Czas przejazdu 17 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
15:00
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27
Czas przejazdu 18 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W piątki
Codziennie
08:05
Czas przejazdu 21 h. 10 min
+1 dzień

Zielona Góra

Rondo Anny Borchers; ul. Dworcowa 1

07:15
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

110
08:05
Zielona Góra
Rondo Anny Borchers; ul. Dworcowa 1
09:00
Sulechów
"Dworzec autobusowy; ul. PCK 10"
09:50
Wolsztyn
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
10:30
Grodzisk Wielkopolski
"Przystanek pobliżu dworca kolejowego; ul. Kolejowa 7"
11:50
Poznań
"Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2"
13:30
Konin
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1"
15:20
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
17:50
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
18:10
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
19:10
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
21:50
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
02:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
"Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska); Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)"
04:55
Lwów
"Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21"
07:15
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Eastern Euro o.g.an Travel SP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
11:05
Czas przejazdu 16 h. 30 min
+1 dzień

Zielona Góra

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27

04:35
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

113
11:05
Zielona Góra
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27
04:35
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ODRI

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
13:30
Czas przejazdu 20 h. 50 min
+1 dzień

Zielona Góra

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27

10:20
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

120
13:30
Zielona Góra
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27
14:10
Nowa Sól
"Przystanek; ul. Zjednoczenia 19"
16:20
Legnica
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5"
18:30
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
20:10
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
21:45
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
23:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
07:20
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
10:20
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
17:00
Czas przejazdu 17 h. 30 min
+1 dzień

Zielona Góra

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27

10:30
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

145
17:00
Zielona Góra
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27
20:10
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Joannitów 13"
22:30
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
23:45
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
03:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
04:30
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
06:50
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
10:30
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Klimatyzacja
  • Komfortowe siedzenia
  • Wi-fi
  • Gniazdka 220V
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
  • Napoje i woda po drodze
  • Siedzenia rozkładane
  • Gniazdka USB
  • System video wspólny dla całego autobusu
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • TocoBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

26.12, 27.12, 31.12, 01.01, 05.01...
13:30
Czas przejazdu 20 h. 50 min
+1 dzień

Zielona Góra

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27

10:20
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

145
13:30
Zielona Góra
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27
14:10
Nowa Sól
"Przystanek; ul. Zjednoczenia 19"
14:55
Szprotawa
"Dworzec autobusowy; ul. Kolejowa 1"
15:50
Chojnów
"Dworzec autobusowy; plac Dworcowy"
16:20
Legnica
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5"
18:30
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
20:10
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
21:45
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
23:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
00:40
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
02:20
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
07:20
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
10:20
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kopansky I.I. FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

28.12, 29.12, 30.12, 02.01, 03.01...
13:30
Czas przejazdu 20 h. 50 min
+1 dzień

Zielona Góra

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27

10:20
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

160
13:30
Zielona Góra
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27
14:10
Nowa Sól
"Przystanek; ul. Zjednoczenia 19"
14:55
Szprotawa
"Dworzec autobusowy; ul. Kolejowa 1"
15:50
Chojnów
"Dworzec autobusowy; plac Dworcowy"
16:20
Legnica
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5"
18:30
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
20:10
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
21:45
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
23:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
00:40
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
02:20
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
07:20
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
10:20
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvojazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, czw
08:05
Czas przejazdu 22 h. 10 min
+1 dzień

Zielona Góra

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27

07:15
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

164
08:05
Zielona Góra
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27
07:15
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro
08:25
Czas przejazdu 21 h. 50 min
+1 dzień

Zielona Góra

Przystanek; ul. gen. Józefa Bema 5

07:15
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

164
08:25
Zielona Góra
Przystanek; ul. gen. Józefa Bema 5
07:15
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
09:00
Czas przejazdu 17 h. 20 min
+1 dzień

Zielona Góra

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27

03:20
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

165
09:00
Zielona Góra
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27
03:20
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W piątki
15:00
Czas przejazdu 18 h. 45 min
+1 dzień

Zielona Góra

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27

09:45
+1 dzień

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

210
15:00
Zielona Góra
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27
15:34
Nowa Sól
"Przystanek; ul. Zjednoczenia 19"
16:19
Głogów
"Przystanek (naprzeciwko dworca kolejowego); pl. 1000-lecia 1"
17:09
Leszno
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 1"
17:44
Gostyń
"Dworzec autobusowy; ul. Towarowa 1"
18:20
Jarocin
"Dworzec autobusowy Jarocin; ul. Moniuszki 43A"
18:59
Krotoszyn
"Dworzec autobusowy Krotoszyn; ul. Fabryczna 11"
19:34
Ostrów Wielkopolski
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 15"
20:04
Kalisz
"Dworzec autobusowy; ul. Podmiejska 2A"
20:54
Sieradz
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 9"
22:04
Piotrków Trybunalski
"Dworzec Kolejowy; ul. Polskiej Organizacji Wojskowej (POW) 5"
23:54
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
03:55
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
07:10
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
09:45
+1 dzień
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Bova Futura
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • RKM

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Tarnopol