Rozkład jazdy PKS Zielona Góra – Tarnopol

09:00
03:20
30 lis
Dworzec PKS, ulica Dworcowa 27
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
123,20
09:00
29 lis
Zielona Góra
Dworzec PKS, ulica Dworcowa 27
09:25
Nowa Sól
10:25
Lublin
10:55
Legnica
14:05
Wrocław
19:30
Kraków
20:40
Rzeszów
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
30 lis
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
03:20
30 lis
ul. Dworcowa 1
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
140,00
09:00
29 lis
Zielona Góra
ul. Dworcowa 1
03:20
30 lis
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
10:20
30 lis
Dworzec PKS, ulica Dworcowa 27
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
123,20
13:30
29 lis
Zielona Góra
Dworzec PKS, ulica Dworcowa 27
14:10
Nowa Sól
14:55
Szprotawa
15:50
Chojnów
16:20
Legnica
18:30
Wrocław
20:10
Opole
21:45
Katowice
23:15
Kraków
00:40
Tarnów
02:20
Rzeszów
03:20
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
07:20
Lwów
07:50
Stryiska St, 109
10:20
30 lis
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
10:20
30 lis
Dw. Autobusowy, ul. Dworcowa 1
Dw. Autobusowy, ul. Zhivova 7
135,00
13:30
29 lis
Zielona Góra
Dw. Autobusowy, ul. Dworcowa 1
10:20
30 lis
Tarnopol
Dw. Autobusowy, ul. Zhivova 7
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
10:20
30 lis
Dw. Autobusowa, ul. Dworcowa 27
Dw. Autobusowy, ul. Zhivova 7
135,00
13:30
29 lis
Zielona Góra
Dw. Autobusowa, ul. Dworcowa 27
10:20
30 lis
Tarnopol
Dw. Autobusowy, ul. Zhivova 7
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Zielona Góra – Tarnopol

08:25
07:15
30 lis
Przystanek autobusowy Zielona Góra, Przystanek autobusowy Zielona Góra
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
143,00
08:25
29 lis
Zielona Góra
Przystanek autobusowy Zielona Góra, Przystanek autobusowy Zielona Góra
09:00
Sulechów
09:50
Wolsztyn
10:30
Grodzisk Wielkopolski
11:50
Poznań
13:30
Konin
15:20
Łódź
17:50
Warszawa
18:10
Modlin
19:10
Warszawa
22:20
Lublin
02:00
04:55
Lwów
07:15
30 lis
Tarnopol
PKS „Central”, Anatolij Zhivova Ulica; dom 7
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.