Bilety autobusowe

Zielona Góra - Tarnopol

od 110 zł, 23 wrz

Rozkład jazdy PKS Zielona Góra – Tarnopol

09:00
2 paź
w drodze 17 godz. 20 min

Zielona Góra

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27

03:20
3 paź

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

110
09:00
2 paź
Zielona Góra
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
09:25
Nowa Sól
10:25
Lublin
10:55
Legnica
14:05
Wrocław
19:30
Kraków
20:40
Rzeszów
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
Lwów
03:20
3 paź
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:05
2 paź
w drodze 16 godz. 30 min

Zielona Góra

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27

04:35
3 paź

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

113
11:05
2 paź
Zielona Góra
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
04:35
3 paź
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:05
2 paź
w drodze 16 godz. 30 min

Zielona Góra

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27

04:35
3 paź

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

110
11:05
2 paź
Zielona Góra
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
04:35
3 paź
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:05
2 paź
w drodze 22 godz. 10 min

Zielona Góra

Rondo Anny Borchers, ul. Dworcowa 1

07:15
3 paź

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

135
08:05
2 paź
Zielona Góra
Rondo Anny Borchers, ul. Dworcowa 1
09:00
Sulechów
09:50
Wolsztyn
10:30
Grodzisk Wielkopolski
11:50
Poznań
13:30
Konin
15:20
Łódź
17:50
Warszawa
18:10
Lotnisko Modlin (WMI)
19:10
Warszawa
21:50
Lublin
02:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
Lwów
07:15
3 paź
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
2 paź
w drodze 19 godz. 50 min

Zielona Góra

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27

10:20
3 paź

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

140
13:30
2 paź
Zielona Góra
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
14:10
Nowa Sól
14:55
Szprotawa
15:50
Chojnów
16:20
Legnica
18:30
Wrocław
20:10
Opole
21:45
Katowice
23:15
Kraków
00:40
Tarnów
02:20
Rzeszów
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
07:20
Lwów
10:20
3 paź
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:50
2 paź
w drodze 20 godz. 00 min

Zielona Góra

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27

12:50
3 paź

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7

130
15:50
2 paź
Zielona Góra
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 27
17:30
Legnica
18:50
Wrocław
21:20
Katowice
22:50
Kraków
01:20
Rzeszów
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
09:50
Lwów
12:50
3 paź
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Do miasta Tarnopol