Bilety autobusoweTarnopol - Lwów

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Tarnopol — Lwów

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
13:50
Czas przejazdu02 h. 55 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
16:45
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
21,75 
Przewoźnik: ЧАЙКІВСЬКИЙ Б.Ю. ФОП
Autobus: МЕРСЕДЕС 18
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Tarnopol — Lwów w 2020 roku

Codziennie
06:00
Czas przejazdu02 h. 55 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
08:55
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
21,75 
Przewoźnik: ЧАЙКІВСЬКИЙ Б.Ю. ФОП
Autobus: МЕРСЕДЕС 18
Ocena:
Codziennie
07:20
Czas przejazdu02 h. 55 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
10:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
21,75 
Przewoźnik: ПУКІВСЬКИЙ О.В. ФОП
Autobus: МЕРСЕДЕС 16
Ocena:
Codziennie
15:00
Czas przejazdu02 h. 55 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:55
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
21,75 
Przewoźnik: ПУКІВСЬКИЙ О.В. ФОП
Autobus: МЕРСЕДЕС 16
Ocena:
Codziennie
09:05
Czas przejazdu03 h. 00 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:05
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
24,64 
Przewoźnik: ЧОРТКІВСЬКЕ АТП 16142 ТОВ
Autobus: БАЗ АО79-29
Ocena:
Codziennie
11:45
Czas przejazdu03 h. 00 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
14:45
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
24,64 
Przewoźnik: ЧОРТКІВСЬКЕ АТП 16142 ТОВ
Autobus: БАЗ АО79-29
Ocena:
Codziennie
10:10
Czas przejazdu02 h. 45 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:55
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
24,68 
Przewoźnik: ВОРОНЧАК В.В. ФОП
Autobus: МЕРСЕДЕС 18
Ocena:
Codziennie
10:45
Czas przejazdu03 h. 00 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
13:45
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
24,70 
Przewoźnik: ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ АТП 16127 ПАТ
Autobus: БАЗ 29
Ocena:
Codziennie
10:30
Czas przejazdu02 h. 15 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:45
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
25,72 
Przewoźnik: ПОДІЛЛЯ-ТУР ПП МЖР
Autobus: МАN-50
Ocena:
W dni powszednie
21:00
Czas przejazdu02 h. 00 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
23:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
26,22 
Przewoźnik: ХАРКАВИЙ В.І. ФОП МЖР
Autobus: НЕОПЛАН 316SH
Ocena:
Codziennie
21:30
Czas przejazdu02 h. 20 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
23:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
26,23 
Przewoźnik: ПОДІЛЛЯ-ТУР ПП МЖР
Autobus: МАN-50
Ocena:
Codziennie
09:30
Czas przejazdu02 h. 30 min
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
35,14 
Przewoźnik: СТЕЦИК Т.В. ФОП
Autobus: Дальнего следования
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Tarnopol
Do miasta Lwów
Do miasta Tarnopol
Z miasta Lwów
Informacje o trasie autobusu Tarnopol — Lwów
12
Liczba autobusów w kierunku
2 godz. 42 min.
Szacowany czas podróży
06:00 — 08:55
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
21:30 — 23:50
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
12 — 121 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami