Rozkład jazdy PKS Rzeszów – Kijów

14:45
13 sie
06:05
14 sie
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
90,09
14:45
13 sie
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
15:55
Jarosław
16:30
Przemyśl
18:55
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
21:10
Lwów
21:40
Lwów
23:30
Brody
00:30
Dubno
01:30
Równe
03:50
Żytomierz
06:05
14 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool Altano
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:45
13 sie
06:20
14 sie
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
Dworzec autobusowy Kijow (kawiarnia Shashlychny Dvor), ul. Simona Petliury 32
Kupić za
100,00
16:45
13 sie
Rzeszów
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
06:20
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Kijow (kawiarnia Shashlychny Dvor), ul. Simona Petliury 32
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
13 sie
11:20
14 sie
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142
Kupić za
151,20
17:20
13 sie
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
11:20
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), БАЗ А 079.24
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
13 sie
11:20
14 sie
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142
Kupić za
161,53
17:20
13 sie
Rzeszów
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
11:20
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142
  • Autobus
  • SCANIA Century, БАЗ А 079.24
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
13 sie
11:20
14 sie
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142
Kupić za
154,20
17:20
13 sie
Rzeszów
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
11:20
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:15
13 sie
11:30
14 sie
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142
Kupić za
78,54
21:15
13 sie
Rzeszów
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
11:30
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
13 sie
12:05
14 sie
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
Kupić za
154,27
17:20
13 sie
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
12:05
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), ІВЕКО
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
13 sie
12:05
14 sie
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
Kupić za
164,60
17:20
13 sie
Rzeszów
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
12:05
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
  • Autobus
  • SCANIA Century, ІВЕКО
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
13 sie
12:05
14 sie
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
Kupić za
157,27
17:20
13 sie
Rzeszów
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
12:05
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:15
13 sie
12:30
14 sie
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
78,54
21:15
13 sie
Rzeszów
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
12:30
14 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:45
13 sie
12:45
14 sie
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
95,62
22:45
13 sie
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
02:25
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
04:15
Lwów
07:45
Równe
10:30
Żytomierz
12:45
14 sie
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
13 sie
13:15
14 sie
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
Kupić za
151,20
17:20
13 sie
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
13:15
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), ІВЕКО
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
13 sie
13:15
14 sie
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
Kupić za
161,53
17:20
13 sie
Rzeszów
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
13:15
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
  • Autobus
  • SCANIA Century, ІВЕКО
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
13 sie
13:15
14 sie
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
Kupić za
154,20
17:20
13 sie
Rzeszów
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
13:15
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
13 sie
13:30
14 sie
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142
Kupić za
151,20
17:20
13 sie
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
13:30
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), БАЗ-А079.23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
13 sie
13:30
14 sie
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142
Kupić za
161,53
17:20
13 sie
Rzeszów
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
13:30
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142
  • Autobus
  • SCANIA Century, БАЗ-А079.23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:45
13 sie
13:30
14 sie
Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142
Kupić za
141,20
20:45
13 sie
Rzeszów
13:30
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142
  • Autobus
  • SCANIA Century, БАЗ-А079.23
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
13 sie
13:30
14 sie
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142
Kupić za
154,20
17:20
13 sie
Rzeszów
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
13:30
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
13 sie
14:25
14 sie
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
Kupić za
151,20
17:20
13 sie
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
14:25
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), ІВЕКО
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
13 sie
14:25
14 sie
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
Kupić za
161,53
17:20
13 sie
Rzeszów
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
14:25
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
  • Autobus
  • SCANIA Century, ІВЕКО
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:45
13 sie
14:25
14 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
Kupić za
141,20
20:45
13 sie
Rzeszów
14:25
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
  • Autobus
  • SCANIA Century, ІВЕКО
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
13 sie
14:25
14 sie
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
Kupić za
154,20
17:20
13 sie
Rzeszów
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
14:25
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
13 sie
16:30
14 sie
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
Kupić za
151,20
17:20
13 sie
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
16:30
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), ІВЕКО
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
13 sie
16:30
14 sie
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
Kupić za
161,53
17:20
13 sie
Rzeszów
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
16:30
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
  • Autobus
  • SCANIA Century, ІВЕКО
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:45
13 sie
16:30
14 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
Kupić za
141,20
20:45
13 sie
Rzeszów
16:30
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
  • Autobus
  • SCANIA Century, ІВЕКО
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
13 sie
16:30
14 sie
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
Kupić za
154,20
17:20
13 sie
Rzeszów
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
16:30
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
13 sie
17:30
14 sie
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
Kupić za
151,20
17:20
13 sie
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
17:30
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), ІВЕКО
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
13 sie
17:30
14 sie
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
Kupić za
161,53
17:20
13 sie
Rzeszów
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
17:30
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
  • Autobus
  • SCANIA Century, ІВЕКО
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:45
13 sie
17:30
14 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
Kupić za
141,20
20:45
13 sie
Rzeszów
17:30
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
  • Autobus
  • SCANIA Century, ІВЕКО
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
13 sie
17:30
14 sie
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
Kupić za
154,20
17:20
13 sie
Rzeszów
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
17:30
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
13 sie
18:15
14 sie
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
Kupić za
151,20
17:20
13 sie
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
18:15
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), ІВЕКО
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
13 sie
18:15
14 sie
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
Kupić za
161,53
17:20
13 sie
Rzeszów
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
18:15
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
  • Autobus
  • SCANIA Century, ІВЕКО
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:45
13 sie
18:15
14 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
Kupić za
141,20
20:45
13 sie
Rzeszów
18:15
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
  • Autobus
  • SCANIA Century, ІВЕКО
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
13 sie
18:15
14 sie
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
Kupić za
154,20
17:20
13 sie
Rzeszów
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
18:15
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
13 sie
18:25
14 sie
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
Kupić za
151,20
17:20
13 sie
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
18:25
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), ІВЕКО
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
13 sie
18:25
14 sie
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
Kupić za
161,53
17:20
13 sie
Rzeszów
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
18:25
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
  • Autobus
  • SCANIA Century, ІВЕКО
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:45
13 sie
18:25
14 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
Kupić za
141,20
20:45
13 sie
Rzeszów
18:25
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
  • Autobus
  • SCANIA Century, ІВЕКО
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
13 sie
18:25
14 sie
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
Kupić za
154,20
17:20
13 sie
Rzeszów
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
18:25
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
13 sie
19:50
14 sie
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
Kupić za
140,76
17:20
13 sie
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
19:50
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), М3-ІІІ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
13 sie
19:50
14 sie
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
Kupić za
151,09
17:20
13 sie
Rzeszów
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
19:50
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
  • Autobus
  • SCANIA Century, М3-ІІІ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:45
13 sie
19:50
14 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
Kupić za
130,76
20:45
13 sie
Rzeszów
19:50
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
  • Autobus
  • SCANIA Century, М3-ІІІ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
13 sie
19:50
14 sie
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
Kupić za
143,76
17:20
13 sie
Rzeszów
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
19:50
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
13 sie
20:30
14 sie
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
Kupić za
151,20
17:20
13 sie
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
20:30
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), ІВЕКО
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
13 sie
20:30
14 sie
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
Kupić za
161,53
17:20
13 sie
Rzeszów
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
20:30
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
  • Autobus
  • SCANIA Century, ІВЕКО
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:45
13 sie
20:30
14 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
Kupić za
141,20
20:45
13 sie
Rzeszów
20:30
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
  • Autobus
  • SCANIA Century, ІВЕКО
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
13 sie
20:30
14 sie
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
Kupić za
154,20
17:20
13 sie
Rzeszów
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
20:30
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
13 sie
22:00
14 sie
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142
Kupić za
151,20
17:20
13 sie
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
22:00
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), М3-ІІІ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
13 sie
22:00
14 sie
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142
Kupić za
161,53
17:20
13 sie
Rzeszów
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
22:00
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142
  • Autobus
  • SCANIA Century, М3-ІІІ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:45
13 sie
22:00
14 sie
Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142
Kupić za
141,20
20:45
13 sie
Rzeszów
22:00
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142
  • Autobus
  • SCANIA Century, М3-ІІІ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
13 sie
22:00
14 sie
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142
Kupić za
154,20
17:20
13 sie
Rzeszów
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
22:00
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
13 sie
22:15
14 sie
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
Kupić za
151,20
17:20
13 sie
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
22:15
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), ІВЕКО
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
13 sie
22:15
14 sie
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
Kupić za
161,53
17:20
13 sie
Rzeszów
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
22:15
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
  • Autobus
  • SCANIA Century, ІВЕКО
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:45
13 sie
22:15
14 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
Kupić za
141,20
20:45
13 sie
Rzeszów
22:15
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
  • Autobus
  • SCANIA Century, ІВЕКО
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
13 sie
22:15
14 sie
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
Kupić za
154,20
17:20
13 sie
Rzeszów
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
22:15
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
13 sie
23:45
14 sie
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142
Kupić za
151,20
17:20
13 sie
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
23:45
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), М3-ІІІ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
13 sie
23:45
14 sie
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142
Kupić za
161,53
17:20
13 sie
Rzeszów
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
23:45
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142
  • Autobus
  • SCANIA Century, М3-ІІІ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:45
13 sie
23:45
14 sie
Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142
Kupić za
141,20
20:45
13 sie
Rzeszów
23:45
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142
  • Autobus
  • SCANIA Century, М3-ІІІ
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
13 sie
23:45
14 sie
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142
Kupić za
154,20
17:20
13 sie
Rzeszów
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
23:45
14 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna, prospekt Peremohy 142
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
13 sie
01:15
15 sie
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
Kupić za
151,20
17:20
13 sie
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
01:15
15 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), ІВЕКО
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
13 sie
01:15
15 sie
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
Kupić za
161,53
17:20
13 sie
Rzeszów
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
01:15
15 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
  • Autobus
  • SCANIA Century, ІВЕКО
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:45
13 sie
01:15
15 sie
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
Kupić za
141,20
20:45
13 sie
Rzeszów
01:15
15 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
  • Autobus
  • SCANIA Century, ІВЕКО
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
13 sie
01:15
15 sie
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
Kupić za
154,20
17:20
13 sie
Rzeszów
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
01:15
15 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, ploshcha Demiivska 3
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:50
13 sie
05:00
15 sie
Rzeszów, Dworzec Autobusowy, pl. Dworcowy, 3
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
Kupić za
141,22
20:50
13 sie
Rzeszów
Rzeszów, Dworzec Autobusowy, pl. Dworcowy, 3
05:00
15 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:45
13 sie
05:00
15 sie
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
Kupić za
154,46
22:45
13 sie
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
05:00
15 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Neoplan 116, Setra 57
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
13 sie
05:00
15 sie
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
Kupić za
111,34
21:00
13 sie
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
05:00
15 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:50
13 sie
05:00
15 sie
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
Kupić za
128,84
20:50
13 sie
Rzeszów
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
05:00
15 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:30
13 sie
07:20
15 sie
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
Kupić za
114,51
18:30
13 sie
Rzeszów
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
07:20
15 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Setra, Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:30
13 sie
07:20
15 sie
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
Kupić za
114,51
19:30
13 sie
Rzeszów
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
07:20
15 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Setra (Free), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:30
13 sie
07:20
15 sie
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
Kupić za
114,51
19:30
13 sie
Rzeszów
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
07:20
15 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Setra (Free), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:50
13 sie
07:20
15 sie
Rzeszów, Dworzec Autobusowy, pl. Dworcowy, 3
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
Kupić za
136,89
20:50
13 sie
Rzeszów
Rzeszów, Dworzec Autobusowy, pl. Dworcowy, 3
07:20
15 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:45
13 sie
07:20
15 sie
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
Kupić za
150,13
22:45
13 sie
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
07:20
15 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Neoplan 116, Yutong
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
13 sie
07:20
15 sie
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
Kupić za
107,01
21:00
13 sie
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
07:20
15 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:50
13 sie
07:20
15 sie
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
Kupić za
124,51
20:50
13 sie
Rzeszów
Dworzec PKP - Wagabunda, plac Dworcowy 1
07:20
15 sie
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Rzeszów
Do miasta Kijów
Do miasta Rzeszów
Z miasta Kijów