Rozkład jazdy PKS Rzeszów – Kijów

11:30
23 lut
05:30
24 lut
st., ul.Grottgera 1
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
130,28
11:30
23 lut
Rzeszów
st., ul.Grottgera 1
15:25
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
17:30
Lwów
19:10
Złoczów
20:20
Tarnopol
21:05
Podwołoczyska
21:20
Wołoczyska
22:30
Chmielnicki
00:20
Starokonstantynów
02:50
Lubar
03:20
Cudnów
03:50
Żytomierz
05:30
24 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
23 lut
05:40
24 lut
RZESZÓW 1, Dworzec PKP, przystanek Wagabunda
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
130,00
11:30
23 lut
Rzeszów
RZESZÓW 1, Dworzec PKP, przystanek Wagabunda
STARGARD
WAŁCZ
PIŁA
CHODZIEŻ
POZNAŃ
KONIN
KALISZ
ŁÓDŹ
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
RADOMSKO
CZĘSTOCHOWA
KATOWICE
KRAKÓW
TARNÓW
RZESZÓW
LWIW
ZOLOCHIV
TERNOPIL
PODVOLOCHISK
VOLOCHYSK
CHMELNIZKI
LETYCHIV
VINNICA
VINNICA
LIUBAR
CHUDNIV
ZHYTOMYR
05:40
24 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
23 lut
06:00
24 lut
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
77,92
15:00
23 lut
Rzeszów
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
06:00
24 lut
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
23 lut
07:15
24 lut
RZESZÓW 1, Dworzec PKP, przystanek Wagabunda
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
90,00
15:00
23 lut
Rzeszów
RZESZÓW 1, Dworzec PKP, przystanek Wagabunda
OPOLE
GLIWICE
KATOWICE
KRAKÓW
RZESZÓW
JAROSŁAW
LWIW
RIWNE
ZHYTOMYR
07:15
24 lut
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
23 lut
07:30
24 lut
st., ul.Grottgera 1
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
129,59
11:30
23 lut
Rzeszów
st., ul.Grottgera 1
07:30
24 lut
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), МЕРСЕДЕС
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
23 lut
07:30
24 lut
RZESZÓW 1, Dworzec PKP, przystanek Wagabunda
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
Kupić za
129,46
11:30
23 lut
Rzeszów
RZESZÓW 1, Dworzec PKP, przystanek Wagabunda
07:30
24 lut
Kijów
PKS „Central”, Obszar Demijiwśka; dom 3
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
23 lut
11:20
24 lut
st., ul.Grottgera 1
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
138,76
11:30
23 lut
Rzeszów
st., ul.Grottgera 1
11:20
24 lut
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), БАЗ А 079.24
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
23 lut
11:20
24 lut
RZESZÓW 1, Dworzec PKP, przystanek Wagabunda
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
138,55
11:30
23 lut
Rzeszów
RZESZÓW 1, Dworzec PKP, przystanek Wagabunda
11:20
24 lut
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:15
23 lut
11:30
24 lut
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
77,00
21:15
23 lut
Rzeszów
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
21:30
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:05
Przemyśl
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
07:00
Równe
09:30
Żytomierz
11:30
24 lut
Kijów Dworzec autobusowy – 5 "Daczna"
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:15
23 lut
11:30
24 lut
RZESZÓW 9, CMPA Wagabunda, dw. PKP, Plac Dworcowy
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
77,00
21:15
23 lut
Rzeszów
RZESZÓW 9, CMPA Wagabunda, dw. PKP, Plac Dworcowy
OPOLE
GLIWICE
KATOWICE
KRAKÓW
KRAKÓW
TARNÓW
DĘBICA
RZESZÓW
ŁAŃCUT
PRZEWORSK
JAROSŁAW
PRZEMYŚL
LWIW
RIWNE
ZHYTOMYR
KYIV
KYIV
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
11:30
24 lut
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
23 lut
12:05
24 lut
st., ul.Grottgera 1
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
141,05
11:30
23 lut
Rzeszów
st., ul.Grottgera 1
12:05
24 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), ІВЕКО
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
23 lut
12:05
24 lut
RZESZÓW 1, Dworzec PKP, przystanek Wagabunda
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
140,84
11:30
23 lut
Rzeszów
RZESZÓW 1, Dworzec PKP, przystanek Wagabunda
12:05
24 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:15
23 lut
12:30
24 lut
RZESZÓW 9, CMPA Wagabunda, dw. PKP, Plac Dworcowy
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
77,00
21:15
23 lut
Rzeszów
RZESZÓW 9, CMPA Wagabunda, dw. PKP, Plac Dworcowy
OPOLE
GLIWICE
KATOWICE
KRAKÓW
KRAKÓW
TARNÓW
DĘBICA
RZESZÓW
ŁAŃCUT
PRZEWORSK
JAROSŁAW
PRZEMYŚL
LWIW
RIWNE
ZHYTOMYR
KYIV
KYIV
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
12:30
24 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:45
23 lut
12:45
24 lut
Dworzec PKS, ul. Artura Grottgera, 1, ulica Artura Grottgera, 1
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
90,00
22:45
23 lut
Rzeszów
Dworzec PKS, ul. Artura Grottgera, 1, ulica Artura Grottgera, 1
02:25
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
04:15
Lwów
07:45
Równe
10:30
Żytomierz
12:45
24 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:45
23 lut
12:45
24 lut
Dw.PKP, Pl. Dworcowy, przystanek Wagabunda
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
90,00
22:45
23 lut
Rzeszów
Dw.PKP, Pl. Dworcowy, przystanek Wagabunda
12:45
24 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
23 lut
13:15
24 lut
st., ul.Grottgera 1
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,76
11:30
23 lut
Rzeszów
st., ul.Grottgera 1
13:15
24 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), ІВЕКО
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
23 lut
13:15
24 lut
RZESZÓW 1, Dworzec PKP, przystanek Wagabunda
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,55
11:30
23 lut
Rzeszów
RZESZÓW 1, Dworzec PKP, przystanek Wagabunda
13:15
24 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
23 lut
13:30
24 lut
st., ul.Grottgera 1
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
138,76
11:30
23 lut
Rzeszów
st., ul.Grottgera 1
13:30
24 lut
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), БАЗ-А079.23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:50
23 lut
13:30
24 lut
st., ul.Grottgera 1
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
138,55
19:50
23 lut
Rzeszów
st., ul.Grottgera 1
13:30
24 lut
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Autobus
  • Neoplan(Free), БАЗ-А079.23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:45
23 lut
13:30
24 lut
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
128,55
20:45
23 lut
Rzeszów
13:30
24 lut
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Autobus
  • SCANIA Century, БАЗ-А079.23
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
23 lut
13:30
24 lut
przystanek Wagabunda przed dworcem PKP
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
128,55
21:30
23 lut
Rzeszów
przystanek Wagabunda przed dworcem PKP
13:30
24 lut
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
23 lut
13:30
24 lut
RZESZÓW 1, Dworzec PKP, przystanek Wagabunda
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
138,55
11:30
23 lut
Rzeszów
RZESZÓW 1, Dworzec PKP, przystanek Wagabunda
13:30
24 lut
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:45
23 lut
13:30
24 lut
RZESZÓW, Dworzec PKS, ul. Grottgera
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
Kupić za
128,55
20:45
23 lut
Rzeszów
RZESZÓW, Dworzec PKS, ul. Grottgera
13:30
24 lut
Kijów
Bus "Dacha", Zwycięstwo Avenue; dom 142
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:15
23 lut
14:25
24 lut
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
77,00
21:15
23 lut
Rzeszów
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
21:30
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:05
Przemyśl
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Lwów
07:00
Równe
09:30
Żytomierz
11:30
Kijów
14:25
24 lut
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
23 lut
14:25
24 lut
st., ul.Grottgera 1
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,76
11:30
23 lut
Rzeszów
st., ul.Grottgera 1
14:25
24 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), ІВЕКО
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:50
23 lut
14:25
24 lut
st., ul.Grottgera 1
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,55
19:50
23 lut
Rzeszów
st., ul.Grottgera 1
14:25
24 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ІВЕКО
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:45
23 lut
14:25
24 lut
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
128,55
20:45
23 lut
Rzeszów
14:25
24 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • SCANIA Century, ІВЕКО
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
23 lut
14:25
24 lut
przystanek Wagabunda przed dworcem PKP
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
128,55
21:30
23 lut
Rzeszów
przystanek Wagabunda przed dworcem PKP
14:25
24 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:50
23 lut
14:25
24 lut
DW.PKP, ul. Grottgera 1, przystanek Wagabunda
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,55
19:50
23 lut
Rzeszów
DW.PKP, ul. Grottgera 1, przystanek Wagabunda
14:25
24 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
23 lut
14:25
24 lut
RZESZÓW 1, Dworzec PKP, przystanek Wagabunda
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,55
11:30
23 lut
Rzeszów
RZESZÓW 1, Dworzec PKP, przystanek Wagabunda
14:25
24 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:50
23 lut
14:25
24 lut
RZESZÓW 1, Dworzec PKP, przystanek Wagabunda
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,55
19:50
23 lut
Rzeszów
RZESZÓW 1, Dworzec PKP, przystanek Wagabunda
14:25
24 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:45
23 lut
14:25
24 lut
RZESZÓW, Dworzec PKS, ul. Grottgera
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
128,55
20:45
23 lut
Rzeszów
RZESZÓW, Dworzec PKS, ul. Grottgera
14:25
24 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
23 lut
16:30
24 lut
st., ul.Grottgera 1
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,76
11:30
23 lut
Rzeszów
st., ul.Grottgera 1
16:30
24 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), ІВЕКО
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:50
23 lut
16:30
24 lut
st., ul.Grottgera 1
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,55
19:50
23 lut
Rzeszów
st., ul.Grottgera 1
16:30
24 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ІВЕКО
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
23 lut
16:30
24 lut
Rzeszów, Dworzec Autobusowy, ul. Artura Grottgera 1
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
171,85
20:00
23 lut
Rzeszów
Rzeszów, Dworzec Autobusowy, ul. Artura Grottgera 1
16:30
24 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • MAN(VIP), ІВЕКО
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:45
23 lut
16:30
24 lut
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
128,55
20:45
23 lut
Rzeszów
16:30
24 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • SCANIA Century, ІВЕКО
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
23 lut
16:30
24 lut
Dworzec Autobusowy stanowisko M.
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,55
20:00
23 lut
Rzeszów
Dworzec Autobusowy stanowisko M.
16:30
24 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
23 lut
16:30
24 lut
przystanek Wagabunda przed dworcem PKP
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
128,55
21:30
23 lut
Rzeszów
przystanek Wagabunda przed dworcem PKP
16:30
24 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
23 lut
16:30
24 lut
Dworzec Autobusowy stanowisko M.
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,55
20:00
23 lut
Rzeszów
Dworzec Autobusowy stanowisko M.
16:30
24 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:50
23 lut
16:30
24 lut
DW.PKP, ul. Grottgera 1, przystanek Wagabunda
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,55
19:50
23 lut
Rzeszów
DW.PKP, ul. Grottgera 1, przystanek Wagabunda
16:30
24 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
23 lut
16:30
24 lut
RZESZÓW 1, Dworzec PKP, przystanek Wagabunda
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,55
11:30
23 lut
Rzeszów
RZESZÓW 1, Dworzec PKP, przystanek Wagabunda
16:30
24 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:50
23 lut
16:30
24 lut
RZESZÓW 1, Dworzec PKP, przystanek Wagabunda
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,55
19:50
23 lut
Rzeszów
RZESZÓW 1, Dworzec PKP, przystanek Wagabunda
16:30
24 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
23 lut
16:30
24 lut
RZESZÓW 6, Dworzec autobusowy stan. M, ul. Grottgera 1
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,55
20:00
23 lut
Rzeszów
RZESZÓW 6, Dworzec autobusowy stan. M, ul. Grottgera 1
16:30
24 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:45
23 lut
16:30
24 lut
RZESZÓW, Dworzec PKS, ul. Grottgera
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
128,55
20:45
23 lut
Rzeszów
RZESZÓW, Dworzec PKS, ul. Grottgera
16:30
24 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
23 lut
17:30
24 lut
st., ul.Grottgera 1
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,76
11:30
23 lut
Rzeszów
st., ul.Grottgera 1
17:30
24 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), ІВЕКО
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:50
23 lut
17:30
24 lut
st., ul.Grottgera 1
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,55
19:50
23 lut
Rzeszów
st., ul.Grottgera 1
17:30
24 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ІВЕКО
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
23 lut
17:30
24 lut
Rzeszów, Dworzec Autobusowy, ul. Artura Grottgera 1
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
171,85
20:00
23 lut
Rzeszów
Rzeszów, Dworzec Autobusowy, ul. Artura Grottgera 1
17:30
24 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • MAN(VIP), ІВЕКО
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:45
23 lut
17:30
24 lut
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
128,55
20:45
23 lut
Rzeszów
17:30
24 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • SCANIA Century, ІВЕКО
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
23 lut
17:30
24 lut
Dworzec Autobusowy stanowisko M.
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,55
20:00
23 lut
Rzeszów
Dworzec Autobusowy stanowisko M.
17:30
24 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:30
23 lut
17:30
24 lut
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
118,55
22:30
23 lut
Rzeszów
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
17:30
24 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
23 lut
17:30
24 lut
przystanek Wagabunda przed dworcem PKP
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
128,55
21:30
23 lut
Rzeszów
przystanek Wagabunda przed dworcem PKP
17:30
24 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
23 lut
17:30
24 lut
Dworzec Autobusowy stanowisko M.
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,55
20:00
23 lut
Rzeszów
Dworzec Autobusowy stanowisko M.
17:30
24 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:50
23 lut
17:30
24 lut
DW.PKP, ul. Grottgera 1, przystanek Wagabunda
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,55
19:50
23 lut
Rzeszów
DW.PKP, ul. Grottgera 1, przystanek Wagabunda
17:30
24 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
23 lut
17:30
24 lut
RZESZÓW 1, Dworzec PKP, przystanek Wagabunda
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,55
11:30
23 lut
Rzeszów
RZESZÓW 1, Dworzec PKP, przystanek Wagabunda
17:30
24 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:50
23 lut
17:30
24 lut
RZESZÓW 1, Dworzec PKP, przystanek Wagabunda
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,55
19:50
23 lut
Rzeszów
RZESZÓW 1, Dworzec PKP, przystanek Wagabunda
17:30
24 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
23 lut
17:30
24 lut
RZESZÓW 6, Dworzec autobusowy stan. M, ul. Grottgera 1
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,55
20:00
23 lut
Rzeszów
RZESZÓW 6, Dworzec autobusowy stan. M, ul. Grottgera 1
17:30
24 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:45
23 lut
17:30
24 lut
RZESZÓW, Dworzec PKS, ul. Grottgera
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
128,55
20:45
23 lut
Rzeszów
RZESZÓW, Dworzec PKS, ul. Grottgera
17:30
24 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
23 lut
18:15
24 lut
st., ul.Grottgera 1
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,76
11:30
23 lut
Rzeszów
st., ul.Grottgera 1
18:15
24 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), ІВЕКО
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:50
23 lut
18:15
24 lut
st., ul.Grottgera 1
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,55
19:50
23 lut
Rzeszów
st., ul.Grottgera 1
18:15
24 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ІВЕКО
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
23 lut
18:15
24 lut
Rzeszów, Dworzec Autobusowy, ul. Artura Grottgera 1
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
171,85
20:00
23 lut
Rzeszów
Rzeszów, Dworzec Autobusowy, ul. Artura Grottgera 1
18:15
24 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • MAN(VIP), ІВЕКО
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:45
23 lut
18:15
24 lut
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
128,55
20:45
23 lut
Rzeszów
18:15
24 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Autobus
  • SCANIA Century, ІВЕКО
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
23 lut
18:15
24 lut
Dworzec Autobusowy stanowisko M.
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,55
20:00
23 lut
Rzeszów
Dworzec Autobusowy stanowisko M.
18:15
24 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:30
23 lut
18:15
24 lut
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
118,55
22:30
23 lut
Rzeszów
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
18:15
24 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
23 lut
18:15
24 lut
przystanek Wagabunda przed dworcem PKP
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
128,55
21:30
23 lut
Rzeszów
przystanek Wagabunda przed dworcem PKP
18:15
24 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
23 lut
18:15
24 lut
Dworzec Autobusowy stanowisko M.
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,55
20:00
23 lut
Rzeszów
Dworzec Autobusowy stanowisko M.
18:15
24 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:50
23 lut
18:15
24 lut
DW.PKP, ul. Grottgera 1, przystanek Wagabunda
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,55
19:50
23 lut
Rzeszów
DW.PKP, ul. Grottgera 1, przystanek Wagabunda
18:15
24 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
23 lut
18:15
24 lut
RZESZÓW 1, Dworzec PKP, przystanek Wagabunda
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,55
11:30
23 lut
Rzeszów
RZESZÓW 1, Dworzec PKP, przystanek Wagabunda
18:15
24 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:50
23 lut
18:15
24 lut
RZESZÓW 1, Dworzec PKP, przystanek Wagabunda
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,55
19:50
23 lut
Rzeszów
RZESZÓW 1, Dworzec PKP, przystanek Wagabunda
18:15
24 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
23 lut
18:15
24 lut
RZESZÓW 6, Dworzec autobusowy stan. M, ul. Grottgera 1
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
Kupić za
138,55
20:00
23 lut
Rzeszów
RZESZÓW 6, Dworzec autobusowy stan. M, ul. Grottgera 1
18:15
24 lut
Kijów
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:45
23 lut
18:15
24 lut
RZESZÓW, Dworzec PKS, ul. Grottgera
zatrzymanie Kijów, zatrzymanie Kijów