Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Rzeszów — Kijów w 2018 rok roku

21:15
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
Czas przejazdu 14 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Dachna; prospekt Peremohy 142
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
22:45
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
Czas przejazdu 14 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, pią, sob
14:45
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
Czas przejazdu 15 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:05+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, sob
15:00
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
Czas przejazdu 14 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Dachna; prospekt Peremohy 142
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, pią, nie
04:00
Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1
Czas przejazdu 14 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:20
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W piątki
19:40
Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1
Czas przejazdu 17 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
14:45
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
Czas przejazdu 14 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:05+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijow (kawiarnia Shashlychny Dvor); ul. Simona Petliury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
11:50
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
Czas przejazdu 16 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
16:50
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
Czas przejazdu 14 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
21:15
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
Czas przejazdu 17 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:25+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:30
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
Czas przejazdu 12 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
20:00
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
Czas przejazdu 12 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
19:30
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
Czas przejazdu 13 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, sob
20:00
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
Czas przejazdu 13 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W piątki
20:15
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
Czas przejazdu 15 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, sob
11:50
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
Czas przejazdu 17 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
21:15
Czas przejazdu 14 h. 15 min
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3

11:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Dachna; prospekt Peremohy 142

77
21:15
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
21:30
Łańcut
"Dworzec autobusowy; ul. Sikorskiego 2"
21:50
Przeworsk
"Dworzec autobusowy; plac Fryderyka Chopina 1"
22:20
Jarosław
"Dworzec autobusowy; ul. Pruchnicka"
00:05
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
05:00
Lwów
"Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21"
07:00
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
09:30
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
11:30
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
11:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna; prospekt Peremohy 142
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Eastern Euro o.g.an Travel SP
  • Oceniono na 2.8 z 5
    Na podstawie 21 opinii
  • Punktualność
    2.2
  • Stan techniczny
    3.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.1
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    2.7
pon, wto, pią, sob
22:45
Czas przejazdu 14 h. 00 min
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

12:45
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

85
22:45
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
02:25
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
04:15
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
07:45
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
10:30
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:45
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Levitska A.P.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw, sob
14:45
Czas przejazdu 15 h. 20 min
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

06:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

91
14:45
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
15:55
Jarosław
"Jarosław; Jarosław"
16:30
Przemyśl
"Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4"
18:55
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
21:10
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
21:40
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
23:30
Brody
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 2"
00:30
Dubno
"Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26"
01:30
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
03:50
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
06:05
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Van Hool Altano
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • AL-TRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, pią, nie
15:00
Czas przejazdu 14 h. 00 min
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3

06:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Dachna; prospekt Peremohy 142

91
15:00
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
15:30
Przeworsk
"Dworzec autobusowy; plac Fryderyka Chopina 1"
15:50
Jarosław
"Dworzec autobusowy; ul. Pruchnicka"
19:10
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
20:45
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
00:50
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
03:35
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
06:00
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna; prospekt Peremohy 142
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lwowskie Przedsiębiorstwo Transportowe - 14630 SA
  • Oceniono na 3.4 z 5
    Na podstawie 7 opinii
  • Punktualność
    3.7
  • Stan techniczny
    3.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.0
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.8
W piątki
04:00
Czas przejazdu 14 h. 20 min

Rzeszów

Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1

18:20

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

92
04:00
Rzeszów
Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1
05:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
09:40
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
12:30
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
18:20
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Shapran S. N. FLP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
19:40
Czas przejazdu 17 h. 05 min
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1

12:45
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

101
19:40
Rzeszów
Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1
22:20
Zamość
"Przystanek; ul. Hrubieszowska 9"
01:55
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
05:05
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:50
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
09:55
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:45
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kazna Trans MTK

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
14:45
Czas przejazdu 14 h. 20 min
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

06:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijow (kawiarnia Shashlychny Dvor); ul. Simona Petliury 32

106
14:45
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
06:05
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijow (kawiarnia Shashlychny Dvor); ul. Simona Petliury 32
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ALTRANS (ФОП ПАСЛАВСКИЙ)

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
11:50
Czas przejazdu 16 h. 40 min
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

05:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

115
11:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
05:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN BIS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:50
Czas przejazdu 14 h. 20 min
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

07:10
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

116
16:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
19:20
Zamość
"Przystanek; ul. Hrubieszowska 9"
20:50
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Kijów; Ukraina"
22:20
Uściług
"Kijów; Ukraina"
23:10
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
00:30
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:00
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
03:30
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
05:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
07:10
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Neoplan N 1116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Pavlovskij I.P.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
21:15
Czas przejazdu 17 h. 10 min
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3

14:25
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

127
21:15
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
21:30
Łańcut
"Dworzec autobusowy; ul. Sikorskiego 2"
21:50
Przeworsk
"Dworzec autobusowy; plac Fryderyka Chopina 1"
22:20
Jarosław
"Dworzec autobusowy; ul. Pruchnicka"
00:05
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
05:00
Lwów
"Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21"
07:00
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
09:30
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
11:30
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
14:25
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Eastern Euro o.g.an Travel SP
  • Oceniono na 2.8 z 5
    Na podstawie 21 opinii
  • Punktualność
    2.2
  • Stan techniczny
    3.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.1
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    2.7
W poniedziałki
19:30
Czas przejazdu 12 h. 10 min
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

08:40
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

140
19:30
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
08:40
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EUROLINES MADELTRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
20:00
Czas przejazdu 12 h. 40 min
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

09:40
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

140
20:00
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
09:40
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EUROLINES MADELTRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, sob
19:30
Czas przejazdu 13 h. 00 min
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

08:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

160
19:30
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
08:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Musil Tour

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W piątki
20:00
Czas przejazdu 13 h. 50 min
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

09:50
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

173
20:00
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
21:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
02:20
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
05:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:50
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
09:50
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Musil Tour

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw, sob
20:15
Czas przejazdu 15 h. 45 min
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

12:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

201
20:15
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
00:35
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
03:00
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
04:30
Brody
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 2"
05:35
Dubno
"Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26"
06:30
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
08:10
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
09:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:00
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LYS-AUTO-TRANS o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
11:50
Czas przejazdu 17 h. 40 min
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

05:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

250
11:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
13:10
Przemyśl
"Tesco - Lwowska; ul. Lwowska 36"
15:30
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
17:40
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
18:45
Złoczów
"Kawiarnia/ Shynomontazh; ul. Sichovykh Striltsiv 30"
19:50
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
20:50
Wołoczyska
"Obwodnica drogi; ul. Kopacziwska"
21:45
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
22:40
Starokonstantynów
"Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw; ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2"
23:40
Szepietówka
"Przystanek; Starokostiantynivske shose 42"
00:05
Sławuta
"Dworzec autobusowy Slavuta; ul. ploshcha Shevchenka 13"
00:30
Netiszyn
"Przystanek; ul. Rynkova 2"
02:50
Lubar
"Skrzyżowanie; ul. Zhytomyrska/Lesi Ukrainki"
03:20
Cudnów
"Sklep Dva Pertsi; ul. Heroiv Majdanu 84"
03:50
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
05:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Rzeszów
Do miasta Kijów
Do miasta Rzeszów
Z miasta Kijów