Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Rzeszów — Kijów w 2019 rok roku

Codziennie
21:15
12 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3

11:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Dachna, al. Peremohy 142

77,00 
21:10
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
21:30
Łańcut
Dworzec autobusowy, ul. Sikorskiego 2
21:50
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
22:20
Jarosław
Dworzec autobusowy, ul. Pruchnicka
00:05
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
05:00
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
07:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
09:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
11:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
14:25
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
  • Van Hool (Free)
  • Oceniono na 2.6 z 5Na podstawie 24 opinii
  • Punktualność
    2
  • Stan techniczny
    2.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    2.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    2.5
Codziennie
21:15
15 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3

14:25
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

77,00 
21:10
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
21:30
Łańcut
Dworzec autobusowy, ul. Sikorskiego 2
21:50
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
22:20
Jarosław
Dworzec autobusowy, ul. Pruchnicka
00:05
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
05:00
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
07:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
09:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
11:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
14:25
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
  • Van Hool (Free)
  • Oceniono na 2.6 z 5Na podstawie 24 opinii
  • Punktualność
    2
  • Stan techniczny
    2.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    2.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    2.5
pon, śro, sob
21:15
14 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3

12:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

78,54 
21:15
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
12:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, śro
14:45
14 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1

06:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

90,00 
14:45
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
06:05
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • AL-TRANS

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
22:45
13 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3

12:45
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijow (kawiarnia Shashlychny Dvor), ul. Simona Petliury 32

90,00 
22:45
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
12:45
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijow (kawiarnia Shashlychny Dvor), ul. Simona Petliury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • BM TUR-ELITA TRANS
pon, śro, sob
14:45
15 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1

06:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

90,05 
14:40
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
15:55
Jarosław
Jarosław, Jarosław
16:30
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
18:55
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
21:10
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
21:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
23:30
Brody
Przystanek, ul. Pryvokzalna 2
00:30
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
01:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
03:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
06:05
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • AL-TRANS
  • Van Hool EOS(free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, czw, sob
14:45
15 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1

06:05
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

90,05 
14:40
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
15:55
Jarosław
Jarosław, Jarosław
16:30
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
18:55
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
21:10
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
21:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
23:30
Brody
Przystanek, ul. Pryvokzalna 2
00:30
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
01:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
03:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
06:05
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • AL-TRANS
  • Van Hool EOS(free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, czw, pią, nie
15:00
16 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1

07:15
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Dachna, al. Peremohy 142

90,05 
14:50
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
19:10
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
21:45
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
02:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:55
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
07:15
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna, al. Peremohy 142
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lvivske ATP - 14630
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Oceniono na 3.7 z 5Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    3.9
  • Stan techniczny
    3.4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4
W piątki
04:00
14 godz. 20 min w drodze

Rzeszów

Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1

18:20

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

92,44 
03:50
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
05:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
09:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
12:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:20
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Shapran S.M.
  • Neoplan(Free)
pon, śro
20:15
13 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1

11:10
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

100,00 
20:15
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
11:10
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LAT LINES
pon, wto, pią, sob
22:45
14 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1

12:45
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

100,00 
22:30
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
02:25
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
04:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
07:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
10:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:45
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Levitska A.P.
  • Neoplan 116

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
19:40
17 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1

12:45
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

100,08 
19:30
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
22:20
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
01:55
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
05:05
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
09:55
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:45
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • KAZNA TRANS MTK
  • Mercedes 0350 (СВ)
pon, czw, sob
20:15
15 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1

12:00
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

102,71 
20:10
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
00:35
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
03:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:30
Brody
Przystanek, ul. Pryvokzalna 2
05:35
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
06:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
08:10
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:00
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LIS-AVTO-TRANS
  • Neoplan 116
Codziennie
16:50
14 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1

07:10
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

117,39 
16:40
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
19:20
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
20:50
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Kijów, Ukraina
22:20
Uściług
Kijów, Ukraina
23:10
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
00:30
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
03:30
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
05:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
07:10
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Pavlovsky I. P
  • Neoplan N 1116
czw, nie
22:00
14 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1

12:55
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

117,39 
21:55
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
01:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
02:55
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
06:55
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
10:40
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:55
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • AP №5 KP Kyivvpastrans
  • ЛАЗ (NEOЛАЗ)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, śro, pią, sob
11:50
16 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1

05:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

125,00 
11:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
05:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN BIS
Codziennie
11:50
17 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1

05:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

125,00 
11:45
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
13:10
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
15:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
17:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
18:45
Złoczów
Kawiarnia/ Shynomontazh, ul. Sichovykh Striltsiv 30
19:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
20:50
Wołoczyska
Obwodnica drogi, ul. Kopacziwska
21:45
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
22:40
Starokonstantynów
Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw, ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2
23:40
Szepietówka
Przystanek, Starokostiantynivske shose 42
00:05
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
00:30
Netiszyn
Przystanek, ul. Rynkova 2
02:50
Lubar
Skrzyżowanie, ul. Zhytomyrska/Lesi Ukrainki
03:20
Cudnów
Sklep Dva Pertsi, ul. Heroiv Majdanu 84
03:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
05:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
W poniedziałki
19:30
12 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1

08:40
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

140,00 
19:30
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
08:40
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EUROLINES MADELTRANS
W piątki
20:00
13 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1

09:50
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

146,74 
19:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
21:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
02:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
05:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
09:50
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

śro, sob
19:30
13 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1

08:30
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

161,42 
19:30
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
08:30
+1 dzień
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)
Popularne kierunki
Z miasta Rzeszów
Do miasta Kijów
Do miasta Rzeszów
Z miasta Kijów
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!