Rozkład jazdy PKS Warszawa – Rzeszów

09:00
14:11
Warszawa, Dworzec Zachodni
Rzeszów, Dworzec Autobusowy
60,00
09:00
18 lis
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
10:36
Radom
10:43
Radom
12:00
Ostrowiec Świętokrzyski
12:13
Opatów
13:17
Nowa Dęba
13:37
Kolbuszowa
14:11
Rzeszów
14:21
Boguchwała
14:31
Babica Kolonia
14:44
Niebylec
14:51
Lutcza
15:03
Blizne
15:08
Stara Wieś
15:16
Brzozów
15:20
Humniska
15:24
Grabownica
15:38
Sanok
15:41
Sanok
14:11
18 lis
Rzeszów
Rzeszów, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
16:07
Warszawa, Dworzec Zachodni
Rzeszów, Dworzec Autobusowy
60,00
11:00
18 lis
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
11:10
Warszawa
11:15
Warszawa
11:49
Głuchów
12:36
Radom
12:43
Radom
13:52
Ostrowiec Świętokrzyski
14:09
Opatów
15:17
Nowa Dęba
15:37
Kolbuszowa
16:07
Rzeszów
16:17
Boguchwała
16:27
Babica Kolonia
16:07
18 lis
Rzeszów
Rzeszów, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
18:41
Warszawa, Dworzec Zachodni
Rzeszów, Dworzec Autobusowy
60,00
13:30
18 lis
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
15:06
Radom
15:13
Radom
16:30
Ostrowiec Świętokrzyski
16:45
Opatów
17:47
Nowa Dęba
18:07
Kolbuszowa
18:41
Rzeszów
18:51
Boguchwała
19:01
Babica Kolonia
19:14
Niebylec
19:21
Lutcza
19:26
Domaradz
19:33
Blizne
19:38
Stara Wieś
19:46
Brzozów
19:50
Humniska
19:54
Grabownica
20:08
Sanok
20:11
Sanok
18:41
18 lis
Rzeszów
Rzeszów, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
20:09
Warszawa, Dworzec Zachodni
Rzeszów, Dworzec Autobusowy
60,00
15:00
18 lis
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
15:15
Warszawa
15:49
Głuchów
16:36
Radom
16:43
Radom
18:00
Ostrowiec Świętokrzyski
18:17
Opatów
18:58
Tarnobrzeg
19:19
Nowa Dęba
19:39
Kolbuszowa
20:09
Rzeszów
20:19
Boguchwała
20:29
Babica Kolonia
20:09
18 lis
Rzeszów
Rzeszów, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
22:03
Warszawa, Dworzec Zachodni
Rzeszów, Dworzec Autobusowy
60,00
17:00
18 lis
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
18:36
Radom
18:43
Radom
20:00
Ostrowiec Świętokrzyski
20:15
Opatów
21:09
Nowa Dęba
21:29
Kolbuszowa
22:03
Rzeszów
22:13
Boguchwała
22:23
Babica Kolonia
22:36
Niebylec
22:43
Lutcza
22:48
Domaradz
22:55
Blizne
23:00
Stara Wieś
23:08
Brzozów
23:12
Humniska
23:16
Grabownica
23:30
Sanok
23:33
Sanok
22:03
18 lis
Rzeszów
Rzeszów, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
00:01
19 lis
Warszawa, Dworzec Zachodni
Rzeszów, Dworzec Autobusowy
60,00
19:00
18 lis
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
19:10
Warszawa
19:15
Warszawa
19:49
Głuchów
20:36
Radom
20:43
Radom
21:52
Ostrowiec Świętokrzyski
22:09
Opatów
22:56
Tarnobrzeg
23:11
Nowa Dęba
23:31
Kolbuszowa
00:01
Rzeszów
00:11
Boguchwała
00:21
Babica Kolonia
00:01
19 lis
Rzeszów
Rzeszów, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Rzeszów
Z miasta Rzeszów

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.