Rozkład jazdy PKS Warszawa – Rzeszów

11:00
18 sty
16:07
18 sty
Warszawa, Dworzec Zachodni
Rzeszów, Dworzec Autobusowy
Kupić za
60,00
11:00
18 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
11:10
Warszawa
11:15
Warszawa
11:49
Głuchów
12:36
Radom
12:43
Radom
13:52
Ostrowiec Świętokrzyski
14:09
Opatów
15:17
Nowa Dęba
15:37
Kolbuszowa
16:07
Rzeszów
16:17
Boguchwała
16:27
Babica Kolonia
16:07
18 sty
Rzeszów
Rzeszów, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
18 sty
20:09
18 sty
Warszawa, Dworzec Zachodni
Rzeszów, Dworzec Autobusowy
Kupić za
60,00
15:00
18 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
15:15
Warszawa
15:49
Głuchów
16:36
Radom
16:43
Radom
18:00
Ostrowiec Świętokrzyski
18:17
Opatów
18:58
Tarnobrzeg
19:19
Nowa Dęba
19:39
Kolbuszowa
20:09
Rzeszów
20:19
Boguchwała
20:29
Babica Kolonia
20:09
18 sty
Rzeszów
Rzeszów, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
18 sty
00:01
19 sty
Warszawa, Dworzec Zachodni
Rzeszów, Dworzec Autobusowy
Kupić za
60,00
19:00
18 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
19:10
Warszawa
19:15
Warszawa
19:49
Głuchów
20:36
Radom
20:43
Radom
21:52
Ostrowiec Świętokrzyski
22:09
Opatów
22:56
Tarnobrzeg
23:11
Nowa Dęba
23:31
Kolbuszowa
00:01
Rzeszów
00:11
Boguchwała
00:21
Babica Kolonia
00:01
19 sty
Rzeszów
Rzeszów, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Rzeszów
Z miasta Rzeszów

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.