Rozkład jazdy PKS Rzeszów – Lwów

13:45
19:20
RZESZÓW 10, PKP Wagabunda, Plac Dwrocowy 3
LWÓW 14, D.A. ul. Chernivetska 21, przy Pizza Napoletana
53,00
13:45
23 lis
Rzeszów
RZESZÓW 10, PKP Wagabunda, Plac Dwrocowy 3
CZECHOWICE-DZIEDZICE
PSZCZYNA
TYCHY
CHORZÓW
KATOWICE
CHRZANÓW
KRAKÓW
RZESZÓW
19:20
23 lis
Lwów
LWÓW 14, D.A. ul. Chernivetska 21, przy Pizza Napoletana
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:20
19:35
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
53,35
13:20
23 lis
Rzeszów
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
19:35
23 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
20:45
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
50,01
15:00
23 lis
Rzeszów
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
20:45
23 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:50
21:35
61,68
15:50
23 lis
Rzeszów
21:35
23 lis
Lwów
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
22:00
RZESZÓW 1, Dworzec PKP, przystanek Wagabunda
LWÓW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
50,00
15:00
23 lis
Rzeszów
RZESZÓW 1, Dworzec PKP, przystanek Wagabunda
OPOLE
GLIWICE
KATOWICE
KRAKÓW
RZESZÓW
JAROSŁAW
LWIW
RIWNE
ZHYTOMYR
22:00
23 lis
Lwów
LWÓW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:10
00:10
24 lis
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
70,20
19:10
23 lis
Rzeszów
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
20:20
Przemyśl
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
00:10
24 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:30
00:25
24 lis
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
45,00
18:30
23 lis
Rzeszów
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
Korczowa
00:25
24 lis
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:30
00:55
24 lis
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
45,00
18:30
23 lis
Rzeszów
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
Korczowa
00:25
Lwów
00:55
24 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:50
01:20
24 lis
st., ul.Grottgera 1
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
80,00
19:50
23 lis
Rzeszów
st., ul.Grottgera 1
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka
01:20
Lwów
01:20
24 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
01:25
24 lis
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
45,00
19:30
23 lis
Rzeszów
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
23:35
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:55
Lwów
01:25
24 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:50
01:30
24 lis
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
80,00
19:50
23 lis
Rzeszów
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
01:30
24 lis
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:50
01:30
24 lis
RZESZÓW 1, Dworzec PKP, przystanek Wagabunda
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
80,00
19:50
23 lis
Rzeszów
RZESZÓW 1, Dworzec PKP, przystanek Wagabunda
GORZÓW WIELKOPOLSKI
POZNAŃ
LESZNO
WROCŁAW
OPOLE
KATOWICE
KRAKÓW
TARNÓW
RZESZÓW
PRZEMYŚL
LWIW
ZOLOCHIV
TERNOPIL
PODVOLOCHISK
VOLOCHYSK
CHMELNIZKI
LETYCHIV
VINNICA
VINNICA
UMAN
ODESSA
MYKOLAIV
01:30
24 lis
Lwów
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
01:40
24 lis
RZESZÓW 10, PKP Wagabunda, Plac Dwrocowy 3
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
80,00
20:00
23 lis
Rzeszów
RZESZÓW 10, PKP Wagabunda, Plac Dwrocowy 3
WROCŁAW
KATOWICE
KRAKÓW
RZESZÓW
PRZEMYŚL
LWIW
LWIW
ROHATYN
IVANO-FRANKIVSK
KOLOMYJA
01:40
24 lis
Lwów
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
02:10
24 lis
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
80,00
20:00
23 lis
Rzeszów
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
02:10
24 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
02:10
24 lis
RZESZÓW 10, PKP Wagabunda, Plac Dwrocowy 3
LWÓW 10, Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska, 109
80,00
20:00
23 lis
Rzeszów
RZESZÓW 10, PKP Wagabunda, Plac Dwrocowy 3
WROCŁAW
KATOWICE
KRAKÓW
RZESZÓW
PRZEMYŚL
LWIW
LWIW
ROHATYN
IVANO-FRANKIVSK
KOLOMYJA
02:10
24 lis
Lwów
LWÓW 10, Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska, 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:50
02:45
24 lis
RZESZÓW 9, CMPA Wagabunda, dw. PKP, Plac Dworcowy
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
70,00
20:50
23 lis
Rzeszów
RZESZÓW 9, CMPA Wagabunda, dw. PKP, Plac Dworcowy
OPOLE
KATOWICE
KRAKÓW
RZESZÓW
PRZEMYŚL
LWIW
LWIW
STRYJ
DOLYNA
KALUSH
IVANO-FRANKIVSK
KOLOMYJA
02:45
24 lis
Lwów
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
02:55
24 lis
Dw. PKS, ul. Artura Grottgera, 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
64,83
22:00
23 lis
Rzeszów
Dw. PKS, ul. Artura Grottgera, 1
13:40
Брно
15:55
Фридек-Мистек
19:20
Краков
21:55
Жешув
22:55
Ярослав
02:55
Львов
06:55
Ровно
10:40
Житомир
02:55
24 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
03:00
24 lis
Dw. Autobusowy, ul. Artura Grottgera, stan. M
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
50,00
22:00
23 lis
Rzeszów
Dw. Autobusowy, ul. Artura Grottgera, stan. M
03:00
24 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:50
03:10
24 lis
Rzeszów, Dworzec Autobusowy, pl. Dworcowy, 3
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
70,59
20:50
23 lis
Rzeszów
Rzeszów, Dworzec Autobusowy, pl. Dworcowy, 3
22:20
Przemyśl
22:50
Medyka
03:10
24 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:50
03:10
24 lis
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
70,00
20:50
23 lis
Rzeszów
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
03:10
24 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:50
03:10
24 lis
RZESZÓW 9, CMPA Wagabunda, dw. PKP, Plac Dworcowy
LWÓW 10, Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska, 109
70,00
20:50
23 lis
Rzeszów
RZESZÓW 9, CMPA Wagabunda, dw. PKP, Plac Dworcowy
OPOLE
KATOWICE
KRAKÓW
RZESZÓW
PRZEMYŚL
LWIW
LWIW
STRYJ
DOLYNA
KALUSH
IVANO-FRANKIVSK
KOLOMYJA
03:10
24 lis
Lwów
LWÓW 10, Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska, 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
03:20
24 lis
Dworzec PKP Rzeszów Główny, Plac Dworcowy 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
52,86
22:00
23 lis
Rzeszów
Dworzec PKP Rzeszów Główny, Plac Dworcowy 1
23:50
Medyka
03:20
24 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:30
04:30
24 lis
RZESZÓW 1, Dworzec PKP, przystanek Wagabunda
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
60,00
21:30
23 lis
Rzeszów
RZESZÓW 1, Dworzec PKP, przystanek Wagabunda
LESZNO
WROCŁAW
OPOLE
KATOWICE
KRAKÓW
RZESZÓW
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
VINNICA
UMAN
PERVOMAISK
YUZHNOUKRAINSK
VOZNESENSK
MYKOLAIV
04:30
24 lis
Lwów
LWÓW 2, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:10
04:40
24 lis
RZESZÓW 3, Dworzec PKS, ul. Grottgera
LWÓW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
50,00
22:10
23 lis
Rzeszów
RZESZÓW 3, Dworzec PKS, ul. Grottgera
MLADA BOLESLAV
LIBEREC
JELENIA GÓRA
WROCŁAW
KATOWICE
KRAKÓW
RZESZÓW
LWIW
TERNOPIL
CHORTKIV
04:40
24 lis
Lwów
LWÓW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:15
05:00
24 lis
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
55,00
21:15
23 lis
Rzeszów
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
21:30
Łańcut
21:50
Przeworsk
22:20
Jarosław
23:05
Przemyśl
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
24 lis
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
05:00
24 lis
Dw. Autobusowy, ul. Artura Grottgera - M
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
60,00
23:00
23 lis
Rzeszów
Dw. Autobusowy, ul. Artura Grottgera - M
05:00
24 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:30
05:00
24 lis
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
50,00
22:30
23 lis
Rzeszów
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
05:00
24 lis
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:15
05:00
24 lis
RZESZÓW 9, CMPA Wagabunda, dw. PKP, Plac Dworcowy
LWÓW 14, D.A. ul. Chernivetska 21, przy Pizza Napoletana
55,00
21:15
23 lis
Rzeszów
RZESZÓW 9, CMPA Wagabunda, dw. PKP, Plac Dworcowy
OPOLE
GLIWICE
KATOWICE
KRAKÓW
TARNÓW
DĘBICA
RZESZÓW
ŁAŃCUT
PRZEWORSK
JAROSŁAW
PRZEMYŚL
LWIW
RIWNE
ZHYTOMYR
KYIV
KYIV
LWIW
TERNOPIL
CHMELNIZKI
05:00
24 lis
Lwów
LWÓW 14, D.A. ul. Chernivetska 21, przy Pizza Napoletana
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
05:30
24 lis
dworzec autobusowy, ul. Grottgera 1, stanowisko M
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
70,00
23:00
23 lis
Rzeszów
dworzec autobusowy, ul. Grottgera 1, stanowisko M
05:30
24 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
05:30
24 lis
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
50,00
23:00
23 lis
Rzeszów
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
05:30
24 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
05:30
24 lis
RZESZÓW 7, Dworzec autobusowy, ul. Grottgera 1
LWÓW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
60,00
23:00
23 lis
Rzeszów
RZESZÓW 7, Dworzec autobusowy, ul. Grottgera 1
MLADA BOLESLAV
PRAHA
BRNO
OLOMOUC
OSTRAVA
KATOWICE
KRAKÓW
RZESZÓW
LWIW
STRYJ
DOLYNA
KALUSH
IVANO-FRANKIVSK
NADVIRNA
DELATYN
05:30
24 lis
Lwów
LWÓW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
05:35
24 lis
Dworzec PKS, ul. Artura Grottgera, 1
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
100,85
23:00
23 lis
Rzeszów
Dworzec PKS, ul. Artura Grottgera, 1
00:30
Korczowa
05:35
24 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Rzeszów
Do miasta Lwów
Do miasta Rzeszów
Z miasta Lwów

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.