Busfor łączy się z BlaBlaCarTen sam szeroki wybór przejazdów autobusowych.Teraz dostępne na BlaBlaCar
redirection-logo

Bilety autobusoweRzeszów - Lwów

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Rzeszów — Lwów

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Rozkład jazdy autobusów Rzeszów — Lwów w 2024 roku

Popularne kierunki
Do miasta Lwów
Z miasta Lwów
Podróż powrotna:

Autobus Rzeszów – Lwów

Ze względu na niewielką odległość dzielącą miasta, busy z Rzeszowa do Lwowa pokonują trasę w przeciągu 5 godzin. Popularność Lwowa jako turystycznej destynacji sprawia, że przewoźnicy oferują szeroki wachlarz codziennych przejazdów na tej trasie. Największa ilość autokarów opuszcza Rzeszów w godzinach wieczornych. W związku z częstymi promocjami online, warto zaopatrzyć się w bilet z wyprzedzeniem.

Busy z Rzeszowa do Lwowa ruszają w trasę z dworca autobusowego przy ulicy Artura Grottgera bądź z położonego obok niego placu na terenie stacji PKP. Obie stacje leżą na obrzeżach rzeszowskiego Starego Miasta. By dotrzeć w okolice Rynku z dworca autobusowego, wystarczy 10 minut spaceru ulicą Stefana Żeromskiego.

We Lwowie autokary zazwyczaj zatrzymują się na jednym z dwóch przystanków. Pierwszym z nich jest dworzec autobusowy przy ulicy Stryjskiej 109. Dworzec Stryjski leży poza centrum miasta, ale jest skomunikowany z pozostałymi częściami Lwowa siecią autobusów i marszrutek. By dotrzeć do zabytkowej części Lwowa, wystarczy kilkunastominowa podróż autobusem 3A, kursującym spod centrum handlowego King Cross Leopolis w stronę Placu Rizni. Drugim przystankiem, na którym zatrzymują się busy z Rzeszowa do Lwowa, jest Plac Dworcowy 1 (Płoszcza Dvirceva 1), z którego w przeciągu 15 minut można dotrzeć na lwowski Rynek tramwajem numer 1.