Bilety autobusoweRzeszów - Lwów

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Rzeszów — Lwów

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Poza sob
17:00
Czas przejazdu04 h. 35 min
Rzeszów
Dworzec kolejowy; Wagabunda (Biuro podróży), pl. Dworcowy 3
22:35
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
51,00 
Przewoźnik: EET
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Rzeszów — Lwów w 2020 roku

pon, śro, czw, sob
15:00
Czas przejazdu05 h. 45 min
Rzeszów
Dworzec kolejowy; Wagabunda (Biuro podróży), pl. Dworcowy 3
21:45
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
51,00 
Przewoźnik: Lwowskie ATP 14630
Ocena:
śro, sob
00:30
Czas przejazdu06 h. 50 min
Rzeszów
Dworzec kolejowy; Wagabunda (Biuro podróży), pl. Dworcowy 3
07:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
52,60 
Przewoźnik: Menok N. І.
Autobus: Neoplan
Ocena:
wto, czw, pią, nie
15:00
Czas przejazdu06 h. 45 min
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, plac Dworcowy 1
21:45
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
52,63 
Przewoźnik: Lvivske ATP - 14630
Autobus: VOLVO B12-600 (Free)
Ocena:
4.5
Codziennie
21:15
Czas przejazdu07 h. 45 min
Rzeszów
Dworzec kolejowy; Wagabunda (Biuro podróży), pl. Dworcowy 3
05:00
+1 dzień
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
59,00 
Przewoźnik: Eastern European Travel
Autobus: Van Hool (Free)
Ocena:
4.1
Poza śro
00:30
Czas przejazdu05 h. 40 min
Rzeszów
Dworzec kolejowy; Wagabunda (Biuro podróży), pl. Dworcowy 3
07:10
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
60,00 
Przewoźnik: Przykarpacki Ekspres
Ocena:
pon, śro, sob
15:50
Czas przejazdu05 h. 30 min
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, plac Dworcowy 1
21:20
Lwów
Przystanek (płatny parking w pobliżu dworca kolejowego), pl. Dwircewa 1
60,00 
Przewoźnik: Pankiv V.І. FD
Autobus: Setra
Ocena:
3.8
Codziennie
20:50
Czas przejazdu05 h. 00 min
Rzeszów
Dworzec kolejowy; Wagabunda (Biuro podróży), pl. Dworcowy 3
02:50
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
60,00 
Przewoźnik: Przykarpacki Ekspres
Ocena:
Poza wto
21:15
Czas przejazdu06 h. 45 min
Rzeszów
Dworzec kolejowy; Wagabunda (Biuro podróży), pl. Dworcowy 3
05:00
+1 dzień
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
60,00 
Przewoźnik: EUROLINES MADELTRANS
Ocena:
W piątki
04:00
Czas przejazdu05 h. 40 min
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, plac Dworcowy 1
09:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
61,67 
Przewoźnik: Shapran S.M.
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Codziennie
20:00
Czas przejazdu06 h. 10 min
Rzeszów
Dworzec kolejowy; Wagabunda (Biuro podróży), pl. Dworcowy 3
02:10
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
67,12 
Przewoźnik: Prykarpatsky Express
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
śro, czw, sob, nie
02:20
Czas przejazdu07 h. 30 min
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
09:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
70,00 
Przewoźnik: VINEV Tzov
Autobus: Setra 49C
Ocena:
Poza śro i sob
02:20
Czas przejazdu06 h. 40 min
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
10:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
70,00 
Przewoźnik: WINEW
Ocena:
Codziennie
02:45
Czas przejazdu06 h. 35 min
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
10:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
70,00 
Przewoźnik: TERNOPILSKIE ATP
Ocena:
pon, pią
23:00
Czas przejazdu05 h. 55 min
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
04:55
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
75,00 
Przewoźnik: PasTrans Sp.z.o.o.
Autobus: Setra S 315 НDH
Ocena:
pon, pią
23:00
Czas przejazdu05 h. 55 min
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
04:55
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
75,06 
Przewoźnik: Palko V.A.
Autobus: Setra S 315 НDH
Ocena:
pon, śro, sob
15:50
Czas przejazdu04 h. 45 min
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, plac Dworcowy 1
21:35
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
80,00 
Przewoźnik: TRANS-EUROPA
Ocena:
3.6
wto, pią, nie
15:50
Czas przejazdu05 h. 35 min
Rzeszów
Dworzec kolejowy; Wagabunda (Biuro podróży), pl. Dworcowy 3
21:25
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
80,00 
Przewoźnik: TRANS-EUROPA
Autobus: Scania Irizar
Ocena:
3.6
pon, pią
17:20
Czas przejazdu05 h. 30 min
Rzeszów
ul. Grottgera 16, Rzeszów
23:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
80,00 
Przewoźnik: MV-TRANSBUS
Ocena:
Codziennie
19:50
Czas przejazdu04 h. 40 min
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
01:30
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
80,00 
Przewoźnik: LUX-REISEN SP ZOO
Ocena:
W poniedziałki
18:00
Czas przejazdu06 h. 20 min
Rzeszów
RZESZOW, Dworzec PKP, pl. Dworcowy
01:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
81,60 
Przewoźnik: FOP Fedak
Ocena:
Poza wto
22:40
Czas przejazdu04 h. 40 min
Rzeszów
Dworzec kolejowy; Wagabunda (Biuro podróży), pl. Dworcowy 3
04:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
81,60 
Przewoźnik: Modultrans
Ocena:
Codziennie
18:30
Czas przejazdu05 h. 55 min
Rzeszów
Dworzec kolejowy; Wagabunda (Biuro podróży), pl. Dworcowy 3
00:25
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
83,06 
Przewoźnik: P-Trans
Autobus: MAN (free)
Ocena:
3.9
Codziennie
18:30
Czas przejazdu06 h. 25 min
Rzeszów
Dworzec kolejowy; Wagabunda (Biuro podróży), pl. Dworcowy 3
00:55
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
83,06 
Przewoźnik: P-Trans
Autobus: MAN (free)
Ocena:
3.9
Codziennie
00:30
Czas przejazdu06 h. 30 min
Rzeszów
Dworzec kolejowy; Wagabunda (Biuro podróży), pl. Dworcowy 3
07:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
83,89 
Przewoźnik: Prykarpatsky Express
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
wto, sob
00:30
Czas przejazdu06 h. 30 min
Rzeszów
Dworzec kolejowy; Wagabunda (Biuro podróży), pl. Dworcowy 3
07:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
83,89 
Przewoźnik: Prykarpatsky Express
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Poza wto
19:50
Czas przejazdu05 h. 30 min
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
01:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
85,00 
Przewoźnik: Lux-reisen
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Codziennie
21:15
Czas przejazdu05 h. 10 min
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
04:25
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
86,41 
Przewoźnik: Stetsik Taras Volodymyrovich
Autobus: SCANIA Century
Ocena:
Codziennie
19:10
Czas przejazdu05 h. 00 min
Rzeszów
Dworzec kolejowy; Wagabunda (Biuro podróży), pl. Dworcowy 3
00:10
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
90,08 
Przewoźnik: Denisovka-Lux
Autobus: Mercedes
Ocena:
pon, sob
18:00
Czas przejazdu07 h. 25 min
Rzeszów
Dworzec kolejowy; Wagabunda (Biuro podróży), pl. Dworcowy 3
01:25
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
92,28 
Przewoźnik: Fedak Ivan Mikhailovich
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
pon, sob
18:00
Czas przejazdu07 h. 10 min
Rzeszów
Dworzec kolejowy; Wagabunda (Biuro podróży), pl. Dworcowy 3
01:10
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
92,28 
Przewoźnik: Fedak Ivan Mikhailovich
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Poza śro i czw
19:30
Czas przejazdu05 h. 50 min
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
01:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
94,85 
Przewoźnik: Ternopilske ATP 16127
Autobus: Neoplan 116 (53)free
Ocena:
3.4
W poniedziałki
02:30
Czas przejazdu04 h. 30 min
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
08:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
100,00 
Przewoźnik: JORDAN
Ocena:
Codziennie
19:30
Czas przejazdu04 h. 50 min
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
01:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
100,00 
Przewoźnik: TERNOPILSKIE ATP
Ocena:
pon, wto, śro, pią
20:00
Czas przejazdu04 h. 50 min
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
01:50
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
100,00 
Przewoźnik: JORDAN
Ocena:
We wtorki
19:50
Czas przejazdu05 h. 30 min
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
01:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
102,99 
Przewoźnik: Lux-reisen
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
W poniedziałki
21:30
Czas przejazdu04 h. 30 min
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
03:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
103,97 
Przewoźnik: ПФ АРМАН
Autobus: КЛАС ЛЮКС
Ocena:
W poniedziałki
20:20
Czas przejazdu04 h. 40 min
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
02:00
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
104,96 
Przewoźnik: ПФ АРМАН
Autobus: КЛАС ЛЮКС
Ocena:
pon, śro
23:00
Czas przejazdu04 h. 50 min
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
04:50
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
113,64 
Przewoźnik: D.M.D GROUP
Autobus: NeoplanN216H
Ocena:
Poza nie
00:10
Czas przejazdu04 h. 20 min
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
05:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
115,47 
Przewoźnik: D.M.D GROUP
Autobus: NeoplanN216H
Ocena:
pon, wto, śro, czw
22:00
Czas przejazdu05 h. 10 min
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
04:10
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
183,60 
Przewoźnik: VOVA AD s.r.o.
Ocena:
wto, czw, pią
20:00
Czas przejazdu05 h. 40 min
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
01:40
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
184,57 
Przewoźnik: Musil Tour Predstavnytstvo
Autobus: MAN(VIP)
Ocena:
śro, czw, sob
19:30
Czas przejazdu04 h. 50 min
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
00:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
218,12 
Przewoźnik: Musil Tour Predstavnytstvo
Autobus: MAN(VIP)
Ocena:
W piątki
20:00
Czas przejazdu06 h. 20 min
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
02:20
+1 dzień
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
218,12 
Przewoźnik: Musil Tour Predstavnytstvo
Autobus: MAN(VIP)
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Rzeszów
Do miasta Lwów
Z miasta Lwów
Informacje o trasie autobusu Rzeszów — Lwów
50
Liczba autobusów w kierunku
5 godz. 42 min.
Szacowany czas podróży
00:10 — 05:30
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
23:00 — 04:55
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
51 — 309 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami

Autobus Rzeszów – Lwów

Ze względu na niewielką odległość dzielącą miasta, busy z Rzeszowa do Lwowa pokonują trasę w przeciągu 5 godzin. Popularność Lwowa jako turystycznej destynacji sprawia, że przewoźnicy oferują szeroki wachlarz codziennych przejazdów na tej trasie. Największa ilość autokarów opuszcza Rzeszów w godzinach wieczornych. W związku z częstymi promocjami online, warto zaopatrzyć się w bilet z wyprzedzeniem.

Busy z Rzeszowa do Lwowa ruszają w trasę z dworca autobusowego przy ulicy Artura Grottgera bądź z położonego obok niego placu na terenie stacji PKP. Obie stacje leżą na obrzeżach rzeszowskiego Starego Miasta. By dotrzeć w okolice Rynku z dworca autobusowego, wystarczy 10 minut spaceru ulicą Stefana Żeromskiego.

We Lwowie autokary zazwyczaj zatrzymują się na jednym z dwóch przystanków. Pierwszym z nich jest dworzec autobusowy przy ulicy Stryjskiej 109. Dworzec Stryjski leży poza centrum miasta, ale jest skomunikowany z pozostałymi częściami Lwowa siecią autobusów i marszrutek. By dotrzeć do zabytkowej części Lwowa, wystarczy kilkunastominowa podróż autobusem 3A, kursującym spod centrum handlowego King Cross Leopolis w stronę Placu Rizni. Drugim przystankiem, na którym zatrzymują się busy z Rzeszowa do Lwowa, jest Plac Dworcowy 1 (Płoszcza Dvirceva 1), z którego w przeciągu 15 minut można dotrzeć na lwowski Rynek tramwajem numer 1.