Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Rzeszów — Lotnisko Kraków Balice

Najlepsza oferta

Codziennie
22:30
Czas przejazdu02 h. 30 min
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1

01:00
+1 dzień

Lotnisko Kraków Balice

Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1

45,32 

Rozkład jazdy autobusów Rzeszów — Lotnisko Kraków Balice w 2019 roku

Codziennie
01:30
Czas przejazdu02 h. 30 min

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1

04:00

Lotnisko Kraków Balice

Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1

45,32 
Codziennie
04:40
Czas przejazdu02 h. 40 min

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1

07:20

Lotnisko Kraków Balice

Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1

45,32 
Codziennie
06:20
Czas przejazdu02 h. 45 min

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1

09:05

Lotnisko Kraków Balice

Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1

45,32 
Codziennie
08:30
Czas przejazdu02 h. 45 min

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1

11:15

Lotnisko Kraków Balice

Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1

45,32 
Codziennie
12:20
Czas przejazdu02 h. 55 min

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1

15:15

Lotnisko Kraków Balice

Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1

45,32 
pon, śro
14:20
Czas przejazdu02 h. 50 min

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1

17:10

Lotnisko Kraków Balice

Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1

45,32 
Codziennie
18:20
Czas przejazdu02 h. 40 min

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1

21:00

Lotnisko Kraków Balice

Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1

45,32 
Popularne kierunki
Z miasta Rzeszów
Do miasta Rzeszów
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu