Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusoweLotnisko Kraków Balice – Rzeszów

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lotnisko Kraków Balice — Rzeszów

Najlepsza oferta

Codziennie
22:10
Czas przejazdu02 h. 55 min
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
01:05
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
45,32 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Lotnisko Kraków Balice — Rzeszów w 2020 roku

Codziennie
01:50
Czas przejazdu02 h. 40 min
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
04:30
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
45,32 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
07:00
Czas przejazdu03 h. 01 min
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
10:01
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
45,32 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
11:05
Czas przejazdu03 h. 06 min
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
14:11
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
45,32 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
15:30
Czas przejazdu03 h. 11 min
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
18:41
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
45,32 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
17:10
Czas przejazdu03 h. 10 min
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
20:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
45,32 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
19:05
Czas przejazdu02 h. 58 min
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
22:03
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
45,32 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Popularne kierunki
Do miasta Rzeszów

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Autobus Lotnisko Kraków Balice - Rzeszów. Rozkład jazdy, bilety, informacje

Bus Lotnisko Kraków Balice Rzeszów - informacje o podróży

Odległość pomiędzy Lotniskiem Kraków Balice a Rzeszowem wynosi około 180 kilometrów. Przejazd na tej trasie jest możliwy dzięki licznym autobusów lub pociągom i trwa on zazwyczaj od 2,5 do 3 godzin.

Przewoźnicy autobusowi na trasie Lotnisko Kraków Balice - Rzeszów

Na trasie Lotnisko Kraków Balice - Rzeszów kursują autobusy takich firm, jak Neobus, FlixBus oraz Infobus. Koszt takiej podróży wynosi około 50 zł w przypadku osoby dorosłej, jednak zdarzają się również tańsze i droższe kursy.

Dojazd pociągiem z Lotniska Kraków Balice do Rzeszowa

Z portu lotniczego w Krakowie do Rzeszowa można dojechać za pomocą pociągów Kolei Małopolskich, PKP Intercity i PolRegio. Połączenia te to przejazdy pośrednie, które mają miejsce nawet kilkadziesiąt razy w ciągu dnia i są realizowane średnio co pół godziny. Koszt takiej podróży wynosi około 40 zł w przypadku osoby dorosłej podróżującej drugą klasą.

Lotnisko Kraków Balice - udogodnienia, informacje

Autobus Lotnisko Kraków Balice Rzeszów rozpoczyna podróż na terenie wiaty przystankowej oznaczonej numerem 2. Znajduje się ona bardzo blisko kładki terminalowej na lotnisku przy ulicy Mieczysława Medweckiego 1. Przed rozpoczęciem podróży na terenie portu lotniczego można skorzystać z takich udogodnień, jak poczekalnia, sklepy, punkty gastronomiczne, kantory, toalety i wiele innych.

Jak dojechać na Lotnisko Kraków Balice?

Na teren lotniska w Krakowie można dostać się za pomocą autobusów miejskich o numerach 208, 209, 252 i 902. Istnieje również opcja skorzystania z taksówki, specjalnych autokarów, minibusów lub pociągu Kolei Małopolskich.

Przyjazd do Rzeszowa - dworzec autobusowy

Autobusy Lotnisko Kraków Balice Rzeszów kończą podróż na dworcu autobusowym przy ulicy A. Grottgera 1. W okolicach tego budynku zlokalizowano pizzerię oraz liczne sklepy spożywcze, a w jego bliskiej odległości znajduje się także dworzec kolejowy Rzeszów Główny.

W tym miejscu zatrzymują się pociągi z wielu polskich miast, dlatego podróżni mogą skorzystać ze znacznie większej liczby udogodnień niż w przypadku lokalnego dworca autobusowego.

Poruszanie się po Rzeszowie - komunikacja miejska

Z dworca autobusowego w Rzeszowie na teren innych dzielnic można dostać się głównie za pomocą autobusów miejskich o numerach N2, N3, 0A, 21, 16, 53, 14, 46, 53 oraz 60.

Co warto zobaczyć w Rzeszowie?

Z portu lotniczego w Krakowie do Rzeszowa podróżują zarówno osoby powracające z dłuższych podróży, jak i turyści chcący zwiedzić to miasto. Dzięki temu połączenia na tej trasie są realizowane prawie codziennie przez cały rok.

Rzeszów to stosunkowo duże miasto, dlatego na jego terenie istnieje kilka atrakcji turystycznych. Będąc w tym miejscu warto zobaczyć Rzeszowską Fontannę Multimedialną prezentującą się świetnie po zachodzie słońca, Zamek Lubomirskich, rynek otoczony pięknymi kamieniczkami oraz Pomnik Czynu Rewolucyjnego.

Oprócz takich lokalizacji, w Rzeszowie znajdują się także muzea, takie jak Muzeum Okręgowe czy Muzeum Polskich Dobranocek trafiające w gusta nie tylko dzieci, lecz także osób z pokolenia pamiętającego te produkcje.