Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lublin — Rzeszów

Najlepsza oferta

Codziennie
07:00
Czas przejazdu03 h. 01 min

Lublin

Lublin, Dworzec PKS (stanowisko 11)

10:01

Rzeszów

Rzeszów, Sokoła 5

30,90 

Rozkład jazdy autobusów Lublin — Rzeszów w 2019 roku

Codziennie
05:20
Czas przejazdu02 h. 50 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

08:10

Rzeszów

Rzeszów, ul.Kasprowicza 6

31,93 
pon, wto
16:30
Czas przejazdu02 h. 50 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

19:20

Rzeszów

Rzeszów, ul.Kasprowicza 6

31,93 
Codziennie
04:00
Czas przejazdu03 h. 00 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

07:00

Rzeszów

Dworzec Lokalny, Rzeszów

34,00 
Codziennie
10:10
Czas przejazdu03 h. 22 min

Lublin

Lublin, Al. Tysiąclecia 6

13:32

Rzeszów

Rzeszów, ul.Podkarpacka

51,50 
Codziennie
12:35
Czas przejazdu04 h. 08 min

Lublin

Lublin, Al. Tysiąclecia 6

16:43

Rzeszów

Rzeszów, Sokoła 5

51,50 
Codziennie
16:25
Czas przejazdu03 h. 21 min

Lublin

Lublin, Al. Tysiąclecia 6

19:46

Rzeszów

Rzeszów, Sokoła 5

51,50 
Popularne kierunki
Z miasta Lublin
Do miasta Lublin
Z miasta Rzeszów
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu