Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusoweRzeszów – Lublin

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Rzeszów — Lublin

Najlepsza oferta

Codziennie
15:04
Czas przejazdu02 h. 58 min
Rzeszów
Rzeszów, Sokoła 5
18:02
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
30,90 
Przewoźnik: Galicja Express
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Rzeszów — Lublin w 2020 roku

Codziennie
19:36
Czas przejazdu03 h. 04 min
Rzeszów
Rzeszów, ul.Kasprowicza 6
22:40
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
31,93 
Przewoźnik: BP Tour
Ocena:
Codziennie
07:23
Czas przejazdu02 h. 59 min
Rzeszów
Rzeszów, Sokoła 5
10:22
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
33,99 
Przewoźnik: Galicja Express
Ocena:
Codziennie
10:43
Czas przejazdu02 h. 58 min
Rzeszów
Rzeszów, Sokoła 5
13:41
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
33,99 
Przewoźnik: Galicja Express
Ocena:
Codziennie
18:01
Czas przejazdu02 h. 55 min
Rzeszów
Rzeszów, Sokoła 5
20:56
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
33,99 
Przewoźnik: Galicja Express
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Rzeszów
Do miasta Lublin
Z miasta Lublin

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu