Rozkład jazdy PKS Lwów – Rzeszów

00:30
04:00
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Rzeszów, Dworzec Autobusowy, pl. Dworcowy, 3
61,02
00:30
6 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
01:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
04:00
6 lis
Rzeszów
Rzeszów, Dworzec Autobusowy, pl. Dworcowy, 3
  • Autobus
  • Neoplan 116
00:30
04:15
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Dw.PKP, Pl. Dworcowy, przystanek Wagabunda
75,00
00:30
6 lis
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
04:15
6 lis
Rzeszów
Dw.PKP, Pl. Dworcowy, przystanek Wagabunda
01:10
04:20
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
65,29
01:10
6 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
02:55
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:40
Przemyśl
04:20
6 lis
Rzeszów
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
01:10
05:00
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
60,00
01:10
6 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
05:00
6 lis
Rzeszów
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
03:30
08:00
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Rzeszów, Dworzec Autobusowy, ul. Artura Grottgera 1
51,86
03:30
6 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
08:00
6 lis
Rzeszów
Rzeszów, Dworzec Autobusowy, ul. Artura Grottgera 1
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
06:20
09:35
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
54,91
06:20
6 lis
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
07:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
09:35
6 lis
Rzeszów
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
  • Autobus
  • Neoplan-116 3Н
06:20
09:40
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
53,00
06:20
6 lis
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
09:40
6 lis
Rzeszów
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
06:20
09:40
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
53,00
06:20
6 lis
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
09:40
6 lis
Rzeszów
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
13:10
16:40
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
68,65
13:10
6 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
15:15
Przemyśl
16:40
6 lis
Rzeszów
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
  • Autobus
  • Mercedes
13:10
16:40
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
ZHESHUV
83,40
13:10
6 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
16:40
6 lis
Rzeszów
ZHESHUV
  • Autobus
  • СКАНІЯ_49
14:00
17:30
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
61,02
14:00
6 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
13:50
Stryiska St, 109
15:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
18:40
Kraków
17:30
6 lis
Rzeszów
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
  • Autobus
  • Mercedes 0303
13:00
17:50
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
st., ul.Grottgera 1
83,90
13:00
6 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
14:30
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
15:50
Przemyśl
17:50
6 lis
Rzeszów
st., ul.Grottgera 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
13:00
17:55
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
80,00
13:00
6 lis
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
17:55
6 lis
Rzeszów
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
13:30
18:45
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
PKS,
58,73
13:30
6 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
15:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
18:45
6 lis
Rzeszów
PKS,
  • Autobus
  • MAN
16:30
20:20
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Rzeszów, Dworzec Autobusowy, ul. Artura Grottgera 1
76,27
16:30
6 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
18:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
20:20
6 lis
Rzeszów
Rzeszów, Dworzec Autobusowy, ul. Artura Grottgera 1
  • Autobus
  • MAN(VIP)
16:30
20:25
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec Autobusowy stanowisko M.
80,00
16:30
6 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
20:25
6 lis
Rzeszów
Dworzec Autobusowy stanowisko M.
17:15
20:50
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
ZHESHUV
92,68
17:15
6 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
20:50
6 lis
Rzeszów
ZHESHUV
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
17:15
20:55
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec PKS, ul. Artura Grottgera, 1
76,27
17:15
6 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
18:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
20:55
6 lis
Rzeszów
Dworzec PKS, ul. Artura Grottgera, 1
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
17:15
21:00
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
dworzec autobusowy, ul. Grottgera 1, stanowisko M
70,00
17:15
6 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
21:00
6 lis
Rzeszów
dworzec autobusowy, ul. Grottgera 1, stanowisko M
17:15
21:00
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dw. Autobusowy, ul. Artura Grottgera - M
60,00
17:15
6 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
21:00
6 lis
Rzeszów
Dw. Autobusowy, ul. Artura Grottgera - M
18:00
21:30
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dw. PKS, ul. Artura Grottera, 1
91,52
18:00
6 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
11:50
Житомир
14:20
Ровно
17:50
Львов
21:30
Жешув
00:30
Краков
01:50
Катовице
05:20
Оломоуц
06:20
Брно
21:30
6 lis
Rzeszów
Dw. PKS, ul. Artura Grottera, 1
16:30
21:30
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
50,00
16:30
6 lis
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
21:30
6 lis
Rzeszów
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
18:00
21:40
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
dworzec PKS, ul. A. Grottgera 1
100,00
18:00
6 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
21:40
6 lis
Rzeszów
dworzec PKS, ul. A. Grottgera 1
19:00
22:00
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
, pałac Dworcowy, 1
48,05
19:00
6 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
20:30
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
22:00
6 lis
Rzeszów
, pałac Dworcowy, 1
  • Autobus
  • Setra
18:15
22:10
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Dworzec PKP Rzeszów Główny, Plac Dworcowy 1
64,07
18:15
6 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
18:30
Lwów
19:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:10
6 lis
Rzeszów
Dworzec PKP Rzeszów Główny, Plac Dworcowy 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
18:45
22:10
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec PKP Rzeszów Główny, Plac Dworcowy 1
64,07
18:45
6 lis
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
19:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:10
6 lis
Rzeszów
Dworzec PKP Rzeszów Główny, Plac Dworcowy 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
18:15
22:10
,
70,62
18:15
6 lis
Lwów
,
22:10
6 lis
Rzeszów
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
18:45
22:10
,
70,62
18:45
6 lis
Lwów
,
22:10
6 lis
Rzeszów
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-45
18:30
22:20
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Dworzec PKS, ul. Artura Grottgera, 1
72,07
18:30
6 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
20:00
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
22:20
6 lis
Rzeszów
Dworzec PKS, ul. Artura Grottgera, 1
  • Autobus
  • Setra
18:15
23:30
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Rzeszów, Dworzec Autobusowy, ul. Artura Grottgera 1
48,81
18:15
6 lis
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Lwów
21:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
23:30
6 lis
Rzeszów
Rzeszów, Dworzec Autobusowy, ul. Artura Grottgera 1
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
19:30
23:30
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Rzeszów, Dworzec Autobusowy, ul. Artura Grottgera 1
48,81
19:30
6 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
21:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
23:30
6 lis
Rzeszów
Rzeszów, Dworzec Autobusowy, ul. Artura Grottgera 1
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
18:15
23:30
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
ZHESHUV
59,31
18:15
6 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
23:30
6 lis
Rzeszów
ZHESHUV
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
19:30
23:30
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
ZHESHUV
59,31
19:30
6 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
23:30
6 lis
Rzeszów
ZHESHUV
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
22:05
00:55
7 lis
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Rzeszów, Dworzec Autobusowy, ul. Artura Grottgera 1
61,02
22:05
6 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:55
7 lis
Rzeszów
Rzeszów, Dworzec Autobusowy, ul. Artura Grottgera 1
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
21:40
01:10
7 lis
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Rzeszów, Dworzec Autobusowy, pl. Dworcowy, 3
65,29
21:40
6 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
23:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:10
7 lis
Rzeszów
Rzeszów, Dworzec Autobusowy, pl. Dworcowy, 3
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
21:40
01:20
7 lis
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
40,00
21:40
6 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
01:20
7 lis
Rzeszów
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
22:30
02:00
7 lis
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
45,31
22:30
6 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
22:50
Lwów
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
7 lis
Rzeszów
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
  • Autobus
  • Setra
23:00
02:00
7 lis
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
45,31
23:00
6 lis
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
7 lis
Rzeszów
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
  • Autobus
  • Setra
23:00
02:15
7 lis
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Rzeszów, Dworzec Autobusowy, ul. Artura Grottgera 1
53,39
23:00
6 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
23:15
Lwów
00:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:15
7 lis
Rzeszów
Rzeszów, Dworzec Autobusowy, ul. Artura Grottgera 1
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
23:25
02:15
7 lis
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
Rzeszów, Dworzec Autobusowy, ul. Artura Grottgera 1
53,39
23:25
6 lis
Lviv railway station
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
00:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:15
7 lis
Rzeszów
Rzeszów, Dworzec Autobusowy, ul. Artura Grottgera 1
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
23:00
02:15
7 lis
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
ZHESHUV
74,14
23:00
6 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
02:15
7 lis
Rzeszów
ZHESHUV
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
23:25
02:15
7 lis
,
74,14
23:25
6 lis
Lwów
,
02:15
7 lis
Rzeszów
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
21:00
02:25
7 lis
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
45,31
21:00
6 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
23:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:25
7 lis
Rzeszów
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
23:25
02:55
7 lis
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
ZHESHUV
74,14
23:25
6 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
02:55
7 lis
Rzeszów
ZHESHUV
  • Autobus
  • МАН_49
23:40
03:50
7 lis
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Rzeszów, Dworzec Autobusowy, pl. Dworcowy, 3
65,29
23:40
6 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
01:35
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:10
Przemyśl
03:50
7 lis
Rzeszów
Rzeszów, Dworzec Autobusowy, pl. Dworcowy, 3
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
23:40
03:50
7 lis
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
60,00
23:40
6 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
03:50
7 lis
Rzeszów
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
23:00
04:00
7 lis
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
48,51
23:00
6 lis
Lwów
Zatrzymaj się "Dworzec kolejowy" (Nowy parking), ulica Chernovitskaya; dom 21
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Przemyśl
02:40
Jarosław
03:10
Przeworsk
03:30
Łańcut
04:00
7 lis
Rzeszów
przystanek Wagabunda, przy dworcu PKP, plac Dworcowy 1
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
21:45
04:15
7 lis
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
Rzeszów, Dworzec Autobusowy, ul. Artura Grottgera 1
80,84
21:45
6 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
22:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
04:15
7 lis
Rzeszów
Rzeszów, Dworzec Autobusowy, ul. Artura Grottgera 1
  • Autobus
  • Setra
21:45
04:15
7 lis
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
88,27
21:45
6 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
04:15
7 lis
Rzeszów
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Rzeszów
Do miasta Lwów

Bus Lwów - Rzeszów

Lwów – Rzeszów to jeden z kierunków chętnie wybieranych przez naszych Klientów. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom poszerzamy dotychczasową ofertę przejazdów, wprowadzając dodatkowe, codziennie połączenia.

Rezerwacja i zakup biletu

Pełna lista przejazdów dostępna jest dzięki wyszukiwarce BUSFOR, a zakup biletu odbywa się za pośrednictwem systemu rezerwacyjnego i płatności elektronicznych.

W przypadku pytań lub problemów z rezerwacją, biletem, prosimy o kontakt z naszymi konsultantami.

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.