Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusowe

Lwów - Rzeszów

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lwów — Rzeszów

Najlepsza oferta

Codziennie
11:00
Czas przejazdu04 h. 30 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
15:30
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, plac Dworcowy 1
30,51 
Przewoźnik: Eastern European Travel
Autobus: Van Hool (Free)
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Lwów — Rzeszów w 2019 roku

Codziennie
12:00
Czas przejazdu03 h. 30 min
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
15:30
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, plac Dworcowy 1
30,51 
Przewoźnik: Eastern European Travel
Autobus: Van Hool (Free)
Ocena:
wto, czw, sob, nie
05:45
Czas przejazdu04 h. 25 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
10:10
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, plac Dworcowy 1
50,94 
Przewoźnik: Lvivske ATP - 14630
Autobus: VOLVO B12-600 (Free)
Ocena:
4.0
pon, wto, czw, sob
05:45
Czas przejazdu05 h. 25 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
10:10
Rzeszów
Dworzec kolejowy; Wagabunda (Biuro podróży), pl. Dworcowy 3
51,00 
Przewoźnik: Lwowskie ATP 14630
Ocena:
pon, wto
11:00
Czas przejazdu05 h. 35 min
Lwów
LWIW, STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
15:35
Rzeszów
RZESZOW, PKP Wagabunda, Plac Dwrocowy 3
51,00 
Przewoźnik: EET
Ocena:
W poniedziałki
12:00
Czas przejazdu04 h. 35 min
Lwów
LWIW, Dworzec Autobusowy 8, Pl. Dworcowa 1
15:35
Rzeszów
RZESZOW, PKP Wagabunda, Plac Dwrocowy 3
51,00 
Przewoźnik: EET
Ocena:
Poza sob
23:00
Czas przejazdu06 h. 00 min
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
04:00
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec kolejowy; Wagabunda (Biuro podróży), pl. Dworcowy 3
55,00 
Przewoźnik: EUROLINES MADELTRANS
Ocena:
Codziennie
19:45
Czas przejazdu05 h. 10 min
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
00:55
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
55,19 
Przewoźnik: Palko V.A.
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
pon, wto, śro, pią
18:00
Czas przejazdu06 h. 30 min
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
23:30
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
60,00 
Przewoźnik: East West Eurolines
Ocena:
Codziennie
23:00
Czas przejazdu05 h. 00 min
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
04:00
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec kolejowy; Wagabunda (Biuro podróży), pl. Dworcowy 3
61,01 
Przewoźnik: Eastern European Travel
Autobus: Van Hool (Free)
Ocena:
4.2
W środy
07:30
Czas przejazdu04 h. 00 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
11:30
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, plac Dworcowy 1
62,40 
Przewoźnik: Shapran S.M.
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
wto, sob, nie
16:00
Czas przejazdu03 h. 20 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
19:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
67,93 
Przewoźnik: Musil Tour Predstavnytstvo
Autobus: MAN(VIP)
Ocena:
pon, wto, śro, pią
13:30
Czas przejazdu05 h. 30 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
18:00
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
70,00 
Przewoźnik: WINEW
Ocena:
pon, wto, pią
15:00
Czas przejazdu05 h. 20 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
19:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
70,00 
Przewoźnik: TERNOPILSKIE ATP
Ocena:
pon, śro, czw, pią
18:15
Czas przejazdu05 h. 25 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
22:40
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
70,00 
Przewoźnik: TERNOPILSKIE ATP
Ocena:
pon, wto, czw, sob
22:40
Czas przejazdu05 h. 45 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
03:25
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
70,00 
Przewoźnik: LIS-AVTO-TRANS
Ocena:
Codziennie
19:00
Czas przejazdu05 h. 30 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
23:30
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
73,36 
Przewoźnik: EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
Ocena:
śro, czw, pią, nie
18:15
Czas przejazdu04 h. 25 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
22:40
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
74,17 
Przewoźnik: Ternopilske ATP 16127
Autobus: Neoplan 116 (53)free
Ocena:
Codziennie
01:10
Czas przejazdu03 h. 10 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:20
Rzeszów
Dworzec kolejowy; Wagabunda (Biuro podróży), pl. Dworcowy 3
76,42 
Przewoźnik: Prykarpatsky Express
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
22.12...
16:00
Czas przejazdu03 h. 20 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
19:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
76,42 
Przewoźnik: Musil Tour Predstavnytstvo
Autobus: MAN(VIP)
Ocena:
pon, czw
00:30
Czas przejazdu04 h. 30 min
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
04:00
Rzeszów
Dworzec kolejowy; Wagabunda (Biuro podróży), pl. Dworcowy 3
76,50 
Przewoźnik: B.M.-Tur Elita Trans
Ocena:
pon, śro
10:30
Czas przejazdu04 h. 55 min
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
14:25
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, plac Dworcowy 1
80,00 
Przewoźnik: TRANS-EUROPA
Ocena:
4.3
pon, śro, sob
10:30
Czas przejazdu03 h. 45 min
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
14:15
Rzeszów
Dworzec kolejowy; Wagabunda (Biuro podróży), pl. Dworcowy 3
80,00 
Przewoźnik: TRANS-EUROPA
Autobus: Scania Irizar
Ocena:
4.3
Codziennie
12:20
Czas przejazdu04 h. 05 min
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
15:25
Rzeszów
Dworzec kolejowy; Wagabunda (Biuro podróży), pl. Dworcowy 3
80,00 
Przewoźnik: IDEAL TRAVEL
Ocena:
Poza sob
13:00
Czas przejazdu05 h. 55 min
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
17:55
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
80,00 
Przewoźnik: LUX-REISEN SP ZOO
Ocena:
Codziennie
18:20
Czas przejazdu04 h. 15 min
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
21:35
Rzeszów
Dworzec kolejowy; Wagabunda (Biuro podróży), pl. Dworcowy 3
80,00 
Przewoźnik: IDEAL TRAVEL
Ocena:
pon, czw
21:40
Czas przejazdu04 h. 40 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
01:20
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec kolejowy; Wagabunda (Biuro podróży), pl. Dworcowy 3
80,00 
Przewoźnik: Przykarpacki Ekspres
Ocena:
Poza sob
23:20
Czas przejazdu04 h. 40 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
03:00
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec kolejowy; Wagabunda (Biuro podróży), pl. Dworcowy 3
80,00 
Przewoźnik: Przykarpacki Ekspres
Ocena:
Poza sob
23:55
Czas przejazdu06 h. 15 min
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
05:10
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
80,00 
Przewoźnik: LUX-REISEN BIS
Ocena:
Codziennie
23:55
Czas przejazdu05 h. 05 min
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
05:00
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
80,66 
Przewoźnik: LUX-REISEN
Autobus: VOLVO B12-600 (Free)
Ocena:
3.8
23.12...
23:55
Czas przejazdu05 h. 05 min
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
05:00
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
80,66 
Przewoźnik: LUX-REISEN
Autobus: VOLVO B12-600 (Free)
Ocena:
3.8
Codziennie
20:10
Czas przejazdu06 h. 10 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
01:20
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec kolejowy; Wagabunda (Biuro podróży), pl. Dworcowy 3
81,60 
Przewoźnik: Modultrans
Ocena:
Codziennie
20:40
Czas przejazdu05 h. 40 min
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
01:20
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec kolejowy; Wagabunda (Biuro podróży), pl. Dworcowy 3
81,60 
Przewoźnik: Modultrans
Ocena:
wto, pią, nie
10:30
Czas przejazdu03 h. 50 min
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), pl. Dvirceva 1
14:20
Rzeszów
Dworzec kolejowy; Wagabunda (Biuro podróży), pl. Dworcowy 3
84,91 
Przewoźnik: Pankiv V.І. FD
Autobus: Setra
Ocena:
4.6
Codziennie
22:30
Czas przejazdu03 h. 30 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
02:00
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec kolejowy; Wagabunda (Biuro podróży), pl. Dworcowy 3
84,91 
Przewoźnik: P-Trans
Autobus: MAN (free)
Ocena:
Codziennie
18:20
Czas przejazdu03 h. 15 min
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
21:35
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
85,26 
Przewoźnik: Stetsik Taras Volodymyrovich
Autobus: SCANIA Century
Ocena:
Codziennie
18:20
Czas przejazdu03 h. 15 min
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
21:35
Rzeszów
Dworzec kolejowy; Wagabunda (Biuro podróży), pl. Dworcowy 3
85,26 
Przewoźnik: Stetsik Taras Volodymyrovich
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
W poniedziałki
21:30
Czas przejazdu07 h. 50 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:20
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
93,14 
Przewoźnik: ARMAN
Autobus: VAN HOOL EOS
Ocena:
Poza nie
13:00
Czas przejazdu04 h. 50 min
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
17:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
93,40 
Przewoźnik: Lux-reisen
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Poza pon i czw
13:30
Czas przejazdu04 h. 20 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
17:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
93,40 
Przewoźnik: VINEV Tzov
Autobus: Setra 49C
Ocena:
Codziennie
19:30
Czas przejazdu04 h. 50 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
00:20
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec kolejowy; Wagabunda (Biuro podróży), pl. Dworcowy 3
93,40 
Przewoźnik: Prykarpatsky Express
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
W poniedziałki
20:30
Czas przejazdu08 h. 50 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:20
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
93,44 
Przewoźnik: ARMAN
Autobus: VAN HOOL EOS 233
Ocena:
14.12, 19.12, 24.12...
12:20
Czas przejazdu03 h. 00 min
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
15:20
Rzeszów
Przystanek (w pobliżu dworca kolejowego), ul. Artura Grottgera 16
97,47 
Przewoźnik: MV-Transbus
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Codziennie
18:15
Czas przejazdu03 h. 55 min
Lwów
Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryjska 109
22:10
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, plac Dworcowy 1
98,49 
Przewoźnik: Modultrans
Autobus: Setra (Free)
Ocena:
Codziennie
18:45
Czas przejazdu03 h. 25 min
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
22:10
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, plac Dworcowy 1
98,49 
Przewoźnik: Modultrans
Autobus: Setra (Free)
Ocena:
Poza pon
21:35
Czas przejazdu03 h. 50 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
01:25
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
99,34 
Przewoźnik: Euro Trans M
Autobus: VanHool 59(СВ)
Ocena:
Poza pon
22:30
Czas przejazdu02 h. 55 min
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
01:25
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
99,34 
Przewoźnik: Euro Trans M
Autobus: VanHool 59(СВ)
Ocena:
W środy
16:00
Czas przejazdu03 h. 20 min
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
19:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
100,19 
Przewoźnik: Musil Tour Predstavnytstvo
Autobus: MAN(VIP)
Ocena:
czw, nie
19:45
Czas przejazdu05 h. 10 min
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
00:55
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
101,89 
Przewoźnik: PasTrans Sp.z.o.o.
Autobus: Setra S 315 НDH
Ocena:
czw, nie
19:45
Czas przejazdu05 h. 10 min
Lwów
Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1
00:55
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
101,89 
Przewoźnik: Palko V.A.
Autobus: Setra S 315 НDH
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Lwów
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Bus Lwów - Rzeszów

Niewielka odległość sprawia, że busy ze Lwowa do Rzeszowa pokonują trasę w przeciągu 5 godzin. Ze względu na duży ruch pasażerski na tej trasie, podróżni mogą wybierać spośród szerokiej oferty codziennych przejazdów porannych, popołudniowych i nocnych. Przy zakupie biletu online, istnieje możliwość skorzystania z częstych promocji.

Większość busów ze Lwowa do Rzeszowa wyrusza w trasę z dworca autobusowego przy ulicy Stryjskiej 109, zlokalizowanego poza ścisłym centrum. Dworzec Stryjski dysponuje rozbudowaną infrastrukturą, a w jego okolicy podróżni mogą skorzystać z usług licznych kantorów. Z lwowskiego Starego Miasta na Dworzec Stryjski pasażerowie mogą dotrzeć autobusem 3A. Innym możliwym punktem startowym busa Lwów - Rzeszów jest dworzec autobusowy przy Placu Dworcowym 1 (Płoszcza Dvirceva 1), położony w mniejszej odległości od centrum miasta. By dotrzeć na stację z okolic lwowskiego Rynku, podróżni mogą skorzystać z tramwaju nr 1, który pokonuje trasę w ciągu 15 minut.

Bus ze Lwowa do Rzeszowa zakończy trasę na dworcu autobusowym przy ulicy Artura Grottgera bądź na oddalonym o 200 metrów parkingu przy stacji PKP. Przystanki leżą w niewielkiej odległości od Starego Miasta. Z dworca autobusowego na rzeszowski Rynek podróżni mogą dotrzeć pieszo w przeciągu 10 minut, spacerując ulicą Stefana Żeromskiego, a następnie przecinając Plac Ofiar Getta.