Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kijów — Rzeszów w 2018 rok roku

20:15
Dworzec autobusowy Dachna; prospekt Peremohy 142
Czas przejazdu 13 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:10+1 dzień
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, pią, sob
23:15
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 13 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:25+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
14:30
Dworzec autobusowy Dachna; prospekt Peremohy 142
Czas przejazdu 13 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:00+1 dzień
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:00
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 14 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:00+1 dzień
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:00
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 15 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:00+1 dzień
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
14:30
Dworzec autobusowy Dachna; prospekt Peremohy 142
Czas przejazdu 14 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:00+1 dzień
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
23:15
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 14 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:25+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
16:00
Dworzec autobusowy Kijow (kawiarnia Shashlychny Dvor); ul. Simona Petliury 32
Czas przejazdu 13 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:15+1 dzień
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
22:40
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 12 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:30+1 dzień
Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy We wtorki
20:15
Dworzec autobusowy Dachna; prospekt Peremohy 142
Czas przejazdu 15 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:15+1 dzień
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
16:00
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 12 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, czw, sob, nie
14:30
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 12 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:25+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
11:30
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 14 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:20+1 dzień
Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
13:40
Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
Czas przejazdu 13 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:25+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
23:20
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 12 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:10+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:50
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 18 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:10+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
11:50
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 17 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
08:00
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 12 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:30
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
13:00
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 13 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:40+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 20.12...
08:00
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 11 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:20
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, nie
08:00
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
Czas przejazdu 12 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:20
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy
pon, śro, pią, sob
20:15
Czas przejazdu 13 h. 55 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Dachna; prospekt Peremohy 142

10:10
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3

73
20:15
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna; prospekt Peremohy 142
22:25
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
01:10
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
05:45
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
07:20
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
08:55
Jarosław
"Dworzec autobusowy; ul. Pruchnicka"
10:10
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lwowskie Przedsiębiorstwo Transportowe - 14630 SA
  • Oceniono na 4.3 z 5
    Na podstawie 14 opinii
  • Punktualność
    4.4
  • Stan techniczny
    4.1
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.1
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.5
wto, czw, sob
23:15
Czas przejazdu 13 h. 10 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

12:25
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

74
23:15
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
01:20
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
03:45
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
04:45
Dubno
"Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26"
05:45
Brody
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 2"
07:25
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
08:00
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
09:25
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
10:45
Przemyśl
"Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4"
11:20
Jarosław
"Jarosław; Jarosław"
12:25
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
  • Autobus
  • Van Hool Altano
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • AL-TRANS
  • Oceniono na 4.3 z 5
    Na podstawie 15 opinii
  • Punktualność
    4.3
  • Stan techniczny
    4.4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.1
Codziennie
14:30
Czas przejazdu 13 h. 30 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Dachna; prospekt Peremohy 142

04:00
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3

77
14:30
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna; prospekt Peremohy 142
14:25
Kijów
"Dworzec autobusowy Dachna; prospekt Peremohy 142"
15:50
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
18:50
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
22:50
Lwów
"Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21"
00:05
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
02:40
Jarosław
"Dworzec autobusowy; ul. Pruchnicka"
03:10
Przeworsk
"Dworzec autobusowy; plac Fryderyka Chopina 1"
03:30
Łańcut
"Dworzec autobusowy; ul. Sikorskiego 2"
04:00
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Eastern Euro o.g.an Travel SP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:00
Czas przejazdu 14 h. 00 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

04:00
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3

77
14:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
14:25
Kijów
"Dworzec autobusowy Dachna; prospekt Peremohy 142"
15:50
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
18:50
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
22:50
Lwów
"Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego); ul. Czerniowiecka 21"
00:05
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
02:40
Jarosław
"Dworzec autobusowy; ul. Pruchnicka"
03:10
Przeworsk
"Dworzec autobusowy; plac Fryderyka Chopina 1"
03:30
Łańcut
"Dworzec autobusowy; ul. Sikorskiego 2"
04:00
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Eastern Euro o.g.an Travel SP
  • Oceniono na 3.0 z 5
    Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    1.5
  • Stan techniczny
    2.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.5
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.3
W poniedziałki
14:00
Czas przejazdu 15 h. 00 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

04:00
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3

79
14:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
04:00
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
14:30
Czas przejazdu 14 h. 30 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Dachna; prospekt Peremohy 142

04:00
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3

79
14:30
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna; prospekt Peremohy 142
04:00
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
23:15
Czas przejazdu 14 h. 10 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

12:25
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

90
23:15
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
12:25
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • AL-TRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
16:00
Czas przejazdu 13 h. 15 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijow (kawiarnia Shashlychny Dvor); ul. Simona Petliury 32

04:15
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3

90
16:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijow (kawiarnia Shashlychny Dvor); ul. Simona Petliury 32
04:15
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • BM TUR-ELITA TRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

We wtorki
22:40
Czas przejazdu 12 h. 50 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

11:30
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1

92
22:40
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
03:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:20
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
08:50
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
11:30
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Shapran S. N. FLP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
20:15
Czas przejazdu 15 h. 00 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Dachna; prospekt Peremohy 142

10:15
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3

92
20:15
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna; prospekt Peremohy 142
10:15
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lwowskie ATP 14630

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, czw, sob, nie
16:00
Czas przejazdu 12 h. 00 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

04:00
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

95
16:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
18:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
20:45
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
00:01
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
01:30
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
04:00
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Levitska A.P.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, sob
14:30
Czas przejazdu 12 h. 55 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

03:25
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

102
14:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
14:10
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
16:20
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
17:25
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
19:00
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
19:55
Dubno
"Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26"
21:05
Brody
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 2"
22:30
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
00:05
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
03:25
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LYS-AUTO-TRANS o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
11:30
Czas przejazdu 14 h. 50 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

02:20
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1

102
11:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
14:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
17:00
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
18:30
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
20:50
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
23:30
Zamość
"Przystanek; ul. Hrubieszowska 9"
02:20
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kazna Trans MTK

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, sob
13:40
Czas przejazdu 13 h. 45 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

03:25
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

102
13:40
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
14:10
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
16:20
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
17:25
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
19:00
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
19:55
Dubno
"Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26"
21:05
Brody
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 2"
22:30
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
00:05
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
03:25
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LYS-AUTO-TRANS o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
23:20
Czas przejazdu 12 h. 50 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

12:10
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

116
23:20
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
01:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
03:10
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
04:40
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
06:20
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
07:40
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
08:10
Uściług
"Rzeszów; Polska, Podkarpackie"
07:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Rzeszów; Polska, Podkarpackie"
09:30
Zamość
"Przystanek; ul. Hrubieszowska 9"
12:10
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
  • Autobus
  • Neoplan N 1116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Pavlovskij I.P.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
11:50
Czas przejazdu 18 h. 20 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

05:10
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

120
11:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
05:10
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN BIS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
11:50
Czas przejazdu 17 h. 10 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

05:00
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

134
11:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
13:20
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
13:50
Cudnów
"Sklep Dva Pertsi; ul. Heroiv Majdanu 84"
14:20
Lubar
"Skrzyżowanie; ul. Zhytomyrska/Lesi Ukrainki"
16:10
Starokonstantynów
"Przystanek; ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 9"
16:20
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
17:45
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
18:40
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
20:10
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
20:25
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
21:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
22:35
Złoczów
"Przystanek; ul. Stepana Bandery 11"
23:40
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
02:10
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
05:00
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Podillya-Tour ATP +

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
08:00
Czas przejazdu 12 h. 30 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

19:30

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

153
08:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
19:30
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • JORDAN

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

20.12...
13:00
Czas przejazdu 13 h. 40 min
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

02:40
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

160
13:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
15:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
18:00
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
21:05
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
00:01
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
02:40
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Musil Tour

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, nie
08:00
Czas przejazdu 11 h. 20 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

19:20

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

160
08:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
19:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Musil Tour

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

08:00
Czas przejazdu 12 h. 20 min

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

20:20

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

173
08:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
20:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Musil Tour

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Rzeszów
Do miasta Kijów
Z miasta Rzeszów