Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Kijów — Rzeszów w 2019 rok roku

pon, śro, pią, sob
20:15
13 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Dachna, al. Peremohy 142

10:10
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1

71,72 
20:15
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna, al. Peremohy 142
22:25
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
01:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
05:35
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:05
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
10:10
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lvivske ATP - 14630
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Oceniono na 4.3 z 5Na podstawie 14 opinii
  • Punktualność
    4.4
  • Stan techniczny
    4.1
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.1
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.5
W poniedziałki
20:15
14 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Dachna, al. Peremohy 142

10:10
+1 dzień

Rzeszów

РЯШІВ: przystanek "Wagabunda", plac przy dworcu PKP

77,14 
20:15
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna, al. Peremohy 142
10:10
+1 dzień
Rzeszów
РЯШІВ: przystanek "Wagabunda", plac przy dworcu PKP
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • «Львівське АТП-14630» ПАТ
  • Van Hool 49
Codziennie
14:00
15 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

04:00
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3

78,54 
14:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
04:00
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
14:30
14 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Dachna, al. Peremohy 142

04:00
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3

78,54 
14:30
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna, al. Peremohy 142
04:00
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
Codziennie
14:30
13 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Dachna, al. Peremohy 142

04:00
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3

83,62 
14:30
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna, al. Peremohy 142
14:25
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna, al. Peremohy 142
15:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
18:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
22:50
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
00:05
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
02:40
Jarosław
Dworzec autobusowy, ul. Pruchnicka
03:10
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
03:30
Łańcut
Dworzec autobusowy, ul. Sikorskiego 2
04:00
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
  • Van Hool (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

We wtorki
07:00
12 godz. 20 min w drodze

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

19:20

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1

86,06 
06:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
09:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
15:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
17:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
19:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)
W czwartki
07:00
13 godz. 20 min w drodze

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

20:20

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1

86,06 
06:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
10:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
13:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
16:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
18:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
20:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)
W niedziele
07:00
12 godz. 20 min w drodze

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

19:20

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1

86,06 
06:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
09:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
15:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
17:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
19:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)
pon, wto, czw, pią
16:00
13 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijow (kawiarnia Shashlychny Dvor), ul. Simona Petliury 32

04:15
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3

90,00 
16:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijow (kawiarnia Shashlychny Dvor), ul. Simona Petliury 32
04:15
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • BM TUR-ELITA TRANS
W poniedziałki
23:15
14 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

12:25
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1

90,00 
23:15
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
12:25
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • AL-TRANS
We wtorki
22:40
12 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

11:30
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1

90,36 
22:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
03:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
08:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
11:30
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Shapran S.M.
  • Neoplan(Free)
Codziennie
14:00
14 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

04:00
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3

92,91 
14:00
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna, al. Peremohy 142
14:25
Kijów
Dworzec autobusowy Dachna, al. Peremohy 142
15:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
18:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
22:50
Lwów
Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21
00:05
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
02:40
Jarosław
Dworzec autobusowy, ul. Pruchnicka
03:10
Przeworsk
Dworzec autobusowy, plac Fryderyka Chopina 1
03:30
Łańcut
Dworzec autobusowy, ul. Sikorskiego 2
04:00
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eastern European Travel
  • Van Hool (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, czw, sob, nie
13:40
13 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

03:25
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1

93,24 
13:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
14:10
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
16:20
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
17:25
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
19:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
19:55
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
21:05
Brody
Przystanek, ul. Pryvokzalna 2
22:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:05
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
03:25
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LIS-AVTO-TRANS
  • Neoplan 116

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, czw, sob, nie
14:30
12 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

03:25
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1

93,24 
13:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
14:10
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
16:20
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
17:25
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
19:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
19:55
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
21:05
Brody
Przystanek, ul. Pryvokzalna 2
22:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:05
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
03:25
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LIS-AVTO-TRANS
  • Neoplan 116

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

śro, sob
16:00
12 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

04:00
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1

93,24 
16:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
18:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
20:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:01
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
01:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
04:00
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Levitska A.P.
  • Neoplan 116

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, pią
08:30
12 godz. 55 min w drodze

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

21:25

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1

100,41 
08:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
10:20
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
13:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
16:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
19:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
21:25
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • AP №5 KP Kyivvpastrans
  • ЛАЗ (NEOЛАЗ)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
11:30
14 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

02:20
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1

100,41 
11:15
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
14:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
17:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:30
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
20:50
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
23:30
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
02:20
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • KAZNA TRANS MTK
  • Mercedes 0350 (СВ)
pon, wto, śro, czw, sob, nie
11:00
16 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, pl. Demijiwska 3

02:15
+1 dzień

Rzeszów

ЖЕШУВ, null

109,88 
11:00
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, pl. Demijiwska 3
02:15
+1 dzień
Rzeszów
ЖЕШУВ, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Меньок Н.І. ФОП
  • МАН-49

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W czwartki
08:00
12 godz. 20 min w drodze

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

20:20

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1

114,75 
06:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
10:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
13:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
16:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
18:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
20:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
23:20
12 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

12:10
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1

114,75 
23:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
01:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
03:10
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
04:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
06:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
07:40
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
08:10
Uściług
Rzeszów, Polska, Podkarpackie
07:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Rzeszów, Polska, Podkarpackie
09:30
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
12:10
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Pavlovsky I. P
  • Neoplan N 1116
Codziennie
09:00
13 godz. 35 min w drodze

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

21:35

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1

121,92 
09:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
21:35
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • Neoplan(Free)
Codziennie
11:50
17 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

05:00
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1

129,10 
11:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
13:20
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
13:50
Cudnów
Sklep Dva Pertsi, ul. Heroiv Majdanu 84
14:20
Lubar
Skrzyżowanie, ul. Zhytomyrska/Lesi Ukrainki
16:10
Starokonstantynów
Przystanek, ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 9
16:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
17:45
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
18:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:10
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
20:25
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
21:15
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
22:35
Złoczów
Przystanek, ul. Stepana Bandery 11
23:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:10
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
05:00
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN
  • VOLVO B12-600 (Free)
Codziennie
11:50
18 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

05:10
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1

130,00 
11:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
05:10
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN BIS
We wtorki
08:00
11 godz. 20 min w drodze

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

19:20

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1

143,44 
06:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
09:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
15:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
17:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
19:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, sob, nie
08:00
13 godz. 30 min w drodze

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

20:30

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1

150,00 
08:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
20:30
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • JORDAN
W poniedziałki
07:00
14 godz. 30 min w drodze

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

20:30

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1

153,00 
07:00
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
20:30
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • JORDAN
pon, śro, pią
13:40
15 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

03:45
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1

157,71 
13:40
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
03:45
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ПП "Лис-авто-транс"
  • НЕОПЛАН-50
W niedziele
08:00
11 godz. 20 min w drodze

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

19:20

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1

157,78 
06:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
09:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
15:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
17:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
19:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Rzeszów
Do miasta Kijów
Z miasta Rzeszów
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży