Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Katowice — Lublin

Najlepsza oferta

Codziennie
15:00
Czas przejazdu05 h. 58 min
Katowice
Katowice, ul.P.Skargi
20:58
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
64,89 
Przewoźnik: Omega Bus
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Katowice — Lublin w 2019 roku

Codziennie
08:00
Czas przejazdu05 h. 58 min
Katowice
Katowice, ul.P.Skargi
13:58
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
64,89 
Przewoźnik: Omega Bus
Ocena:
Poza wto i sob
09:05
Czas przejazdu05 h. 25 min
Katowice
Katowice, D.A. ul. Piotra Skargi
14:30
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
64,89 
Przewoźnik: As
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Lublin
Do miasta Katowice
Z miasta Lublin
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu