Bilety autobusoweLublin - Katowice

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lublin — Katowice

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
14:45
Czas przejazdu05 h. 55 min
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
20:40
Katowice
Katowice, ul.P.Skargi
64,89 
Przewoźnik: Omega Bus
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Lublin — Katowice w 2020 roku

Codziennie
08:10
Czas przejazdu05 h. 55 min
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
14:05
Katowice
Katowice, ul.P.Skargi
64,89 
Przewoźnik: Omega Bus
Ocena:
pon, śro, nie
16:00
Czas przejazdu05 h. 30 min
Lublin
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6
21:30
Katowice
Katowice, D.A. ul. Piotra Skargi
64,89 
Przewoźnik: As
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Lublin
Do miasta Katowice
Do miasta Lublin
Z miasta Katowice
Informacje o trasie autobusu Lublin — Katowice
3
Liczba autobusów w kierunku
5 godz. 46 min.
Szacowany czas podróży
08:10 — 14:05
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
16:00 — 21:30
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
67 — 67 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami