Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Praga w 2018 rok roku

23:55
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 10 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Florenc; ul. Krizikova 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, pią, sob
06:25
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 12 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:25
PRAHA; Uan Florenc st. 6,
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, sob
23:30
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 10 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Florenc; ul. Pod Vytopnou 13/10
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw
22:45
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 09 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:10+1 dzień
Dworzec Autobusowy Zheliwskego; ul. Jana Zheliwskego
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, sob
pon, wto, śro, czw, pią, sob
23:55
Czas przejazdu 10 h. 00 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

09:55
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc; ul. Krizikova 6

82
23:55
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
09:55
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc; ul. Krizikova 6
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ECOLINES

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, sob
06:25
Czas przejazdu 12 h. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

18:25

Praga

PRAHA; Uan Florenc st. 6,

102
06:25
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
18:25
Praga
PRAHA; Uan Florenc st. 6,
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • VISIT-TOUR

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw
23:30
Czas przejazdu 10 h. 25 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

09:55
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc; ul. Pod Vytopnou 13/10

110
23:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
09:55
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc; ul. Pod Vytopnou 13/10
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Norma A SIA

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, sob
22:45
Czas przejazdu 09 h. 25 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

08:10
+1 dzień

Praga

Dworzec Autobusowy Zheliwskego; ul. Jana Zheliwskego

133
22:45
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
08:10
+1 dzień
Praga
Dworzec Autobusowy Zheliwskego; ul. Jana Zheliwskego
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Biacomex

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Praga
Do miasta Warszawa
Z miasta Praga
Podróż powrotna: