Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Rzeszów — Praga

Najlepsza oferta

pon, sob
04:00
Czas przejazdu14 h. 40 min

Rzeszów

Dworzec kolejowy; Wagabunda (Biuro podróży), pl. Dworcowy 3

18:40

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

110,00 

Rozkład jazdy autobusów Rzeszów — Praga w 2019 rok roku

W poniedziałki
00:30
Czas przejazdu10 h. 10 min

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1

10:40

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6

135,50 
pon, pią
04:30
Czas przejazdu11 h. 30 min

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1

16:00

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6

135,70 
W poniedziałki
21:30
Czas przejazdu10 h. 45 min
+1 dzień

Rzeszów

Rzeszów [*PL],,dw.PKP Plac Dworcowy, Rzeszów

08:15
+1 dzień

Praga

Metro Roztyly, ul. Tomiczkowa

154,75 
Popularne kierunki
Z miasta Rzeszów
Do miasta Praga
Do miasta Rzeszów
Z miasta Praga
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu