Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Praga — Kraków w 2019 rok roku

W środy
16:00
7 godz. 10 min w drodze

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

23:10

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

80,71 
16:00
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
18:35
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
20:25
Ołomuniec
Olomouc, Olomouc
22:00
Gorzyczki PC (Polska/Czechy)
Przystanek PPC, Gorzyczki
23:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nikolo
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

czw, sob, nie
16:00
7 godz. 10 min w drodze

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

23:10

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

80,71 
15:55
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
18:35
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
20:25
Ołomuniec
Olomouc, Olomouc
22:00
Gorzyczki PC (Polska/Czechy)
Przystanek PPC, Gorzyczki
23:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nikolo
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
13:00
9 godz. 5 min w drodze

Praga

Metro Roztyly, ul. Tomiczkowa

22:05

Kraków

Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1

83,44 
11:45
Praga
Metro Roztyly, ul. Tomiczkowa
14:40
Hradec Králové
Przystanek autobusowy Hradec Kralove, Terminal HD
16:05
Kudowa-Zdroj PC (Polska/Czechy)
Przystanek PPC, Kudowa-Zdroj
17:50
Nysa
Dworzec autobusowy, ul. Racławicka 1
18:55
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
22:05
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • NIKOLO-Ukraina
  • Mercedes-0350
śro, sob
15:00
9 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

00:10
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

92,32 
14:40
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
18:20
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
19:55
Ołomuniec
Dworzec autobusowy, ul. Sladkovskeho 142/37
21:40
Cieszyn PC (Polska/Czechy)
Cieszyn - Przejście Graniczne, ul. Graniczna
00:10
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nasorokh
  • MAN
pon, wto, śro, pią, sob, nie
13:00
10 godz. 0 min w drodze

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6

23:00

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

100,08 
13:00
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
14:55
Hradec Králové
Przystanek autobusowy Hradec Kralove, Terminal HD
18:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
19:25
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
21:25
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Yatsiv V.V.
  • Neoplan(Free)
wto, śro, czw, pią, sob
12:30
8 godz. 25 min w drodze

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6

20:55

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

102,72 
12:25
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
15:25
Brno
Przystanek, ul. Opushtena 227/4
16:20
Ołomuniec
Przystanek komunikacji miejskiej (obok dworca autobusowego), ul. Sladkovskeho 142/32
17:55
Ostrawa
Stacja paliw Eurooil, trasa D1; 368 km
19:15
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
20:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • D.M.D. UKRAINA
  • Van Hool EOS coach 233-Z

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, wto, pią
16:00
9 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

01:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

102,72 
15:25
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
18:05
Hradec Králové
Przystanek autobusowy Hradec Kralove, ul. Nadrazni 75/7
20:50
Ołomuniec
Dworzec autobusowy, ul. Sladkovskeho 142/37
––:––
Cieszyn PC (Polska/Czechy)
Cieszyn - Przejście Graniczne, ul. Graniczna
23:50
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
01:20
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Prykarpatsky Express
  • Neoplan(Free)
W niedziele
18:00
7 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6

01:10
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

102,72 
17:55
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
20:25
Brno
Przystanek, ul. Opushtena 227/4
21:25
Ołomuniec
Przystanek komunikacji miejskiej (obok dworca autobusowego), ul. Sladkovskeho 142/32
22:10
Ostrawa
Stacja paliw Eurooil, trasa D1; 368 km
23:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
01:10
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • D.M.D. UKRAINA
  • Van Hool EOS coach 233-Z

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pią, sob
18:00
7 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6

01:10
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

102,72 
17:50
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
20:20
Brno
Przystanek, ul. Opushtena 227/4
21:25
Ołomuniec
Przystanek komunikacji miejskiej (obok dworca autobusowego), ul. Sladkovskeho 142/32
22:10
Ostrawa
Stacja paliw Eurooil, trasa D1; 368 km
23:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
01:10
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • D.M.D. UKRAINA
  • Van Hool EOS coach 233-Z

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, pią, sob
19:00
9 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

04:45
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

116,82 
18:50
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
21:50
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
23:10
Ołomuniec
Dworzec autobusowy, ul. Sladkovskeho 142/37
00:35
Ostrawa
Dworzec autobusowy Ostrava-Svinow, ul. Peterkova 79/5
01:00
Cieszyn PC (Polska/Czechy)
Cieszyn - Przejście Graniczne, ul. Graniczna
01:45
Bielsko-Biała
Dworzec autobusowy, ul. Warszawska 7
02:30
Tychy
Stacja paliw TESCO, ul. Towarowa 2
02:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
04:45
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
wto, śro, czw, pią, sob, nie
13:00
9 godz. 5 min w drodze

Praga

Metro Roztyly, ul. Tomiczkowa

22:05

Kraków

Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1

125,17 
11:45
Praga
Metro Roztyly, ul. Tomiczkowa
14:40
Hradec Králové
Przystanek autobusowy Hradec Kralove, Terminal HD
16:05
Kudowa-Zdroj PC (Polska/Czechy)
Przystanek PPC, Kudowa-Zdroj
17:50
Nysa
Dworzec autobusowy, ul. Racławicka 1
18:55
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
22:05
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • NIKOLO-Ukraina
  • Mercedes-0350
czw, nie
11:00
8 godz. 20 min w drodze

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6

19:20

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

132,07 
11:00
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
13:40
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
15:55
Frydek-Mistek
Dworzec autobusowy, ul. Na Porzhiczi
17:30
Cieszyn PC (Polska/Czechy)
Cieszyn - Przejście Graniczne, ul. Graniczna
19:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • AP №5 KP Kyivvpastrans
  • ЛАЗ (NEOЛАЗ)
01.03...
06:00
10 godz. 25 min w drodze

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

16:25

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

146,74 
06:00
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
08:25
Hradec Králové
Przystanek autobusowy Hradec Kralove, ul. Nadrazni 75/7
10:00
Kudowa-Zdroj PC (Polska/Czechy)
Przystanek PPC, Kudowa-Zdroj
11:55
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
14:55
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
16:25
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VASILKOVTRANSAVTO
  • Van Hool EOS coach 233-Z
Codziennie
12:00
10 godz. 20 min w drodze

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

22:20

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

146,74 
12:00
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
13:45
Hradec Králové
Przystanek autobusowy Hradec Kralove, Terminal HD
15:10
Kudowa-Zdroj PC (Polska/Czechy)
Przystanek PPC, Kudowa-Zdroj
17:25
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
21:55
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
22:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.
  • Van Hool EOS coach 233-Z
Codziennie
12:00
10 godz. 20 min w drodze

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

22:20

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

146,74 
12:00
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
13:45
Hradec Králové
Przystanek autobusowy Hradec Kralove, ul. Nadrazni 75/7
15:20
Kudowa-Zdroj PC (Polska/Czechy)
Przystanek PPC, Kudowa-Zdroj
17:25
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:40
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
21:55
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
22:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VASILKOVTRANSAVTO
  • Van Hool EOS coach 233-Z
wto, nie
09:00
10 godz. 35 min w drodze

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6

19:35

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

154,08 
08:45
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
10:00
Mladá Boleslav
Dworzec Autobusowy, ul. Vaclava Klementa
10:55
Liberec
Dworzec autobusowy, ul. Žitavska / Vanurowa
11:55
Zawidów PC (Polska/Czechy)
Przystanek PPC, Zawidów
13:40
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
15:05
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
17:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
19:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Vilartrans
  • Van Hool T916 ASTRON
Popularne kierunki
Z miasta Praga
Do miasta Praga
Z miasta Kraków
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!

Autobus Praga – Kraków

Niezmienna popularność, jaką cieszą się przejazdy busów z Pragi do Krakowa sprawia, że bilet najlepiej nabyć z wyprzedzeniem. Aby wybrać się tanio do Pragi, warto zaplanować wycieczkę co najmniej kilka tygodni wcześniej, by zagwarantować sobie możliwość zakupu biletu w okazyjnej cenie. Dystans pięciuset kilometrów busy linii Praga - Kraków pokonują zazwyczaj w przedziale 7 - 10 godzin. Z tego względu największa ilość busów startuje późnym wieczorem, by pasażerowie mogli dotrzeć do Krakowa następnego dnia rano.

W Pradze busy ruszają w trasę zazwyczaj z Dworca Autobusowego UAN Florenc, zlokalizowanego w centralnej strefie miasta, na skrzyżowaniu linii metra B i C. By dostać się na UAN Florenc ze Starego Miasta, gdzie znajdują się najsłynniejsze atrakcje Pragi: Most Karola, Rynek Staromiejski i większość muzeów, należy wsiąść w metro linii B. Przy zakupie biletu z Pragi do Krakowa warto upewnić się, że bus kieruje się bezpośrednio do stolicy Małopolski - dużą ilość kursów z UAN Florenc stanowią połączenia z przesiadką we Wrocławiu.

Busy z Pragi do Krakowa kończą kurs na krakowskim Dworcu MDA przy ulicy Bosackiej, Dworzec MDA przylega do hali stacji PKP. By dotrzeć w okolice Rynku, należy przejść przez tunel, łączący dworce z Galerią Krakowską, a następnie kierować się systemem znaków wewnątrz centrum handlowego. Pasażerowie, kontynuujący podróż w obrębie miasta, mogą skorzystać z rozbudowanej sieci transportu miejskiego, startując z przystanku w tunelu pod stacją PKP, przy Plantach lub wejściu do Galerii Krakowskiej od strony ulicy Pawiej. Pasażerowie, poszukujący lokali gastronomicznych, powinni udać się na pierwszy poziom Galerii, gdzie funkcjonują liczne restauracje i kawiarnie.