Rozkład jazdy PKS Praga – Kijów

09:15
17 lip
10:30
18 lip
Dworzec Autobusowy Zheliwskego, ulica Jana Zheliwskego
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
271,34
09:15
17 lip
Praga
Dworzec Autobusowy Zheliwskego, ulica Jana Zheliwskego
10:30
18 lip
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:00
17 lip
10:30
18 lip
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
271,34
10:00
17 lip
Praga
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
10:30
18 lip
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:00
17 lip
11:00
18 lip
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
238,88
09:00
17 lip
Praga
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
11:00
18 lip
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
17 lip
14:30
18 lip
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
264,90
12:00
17 lip
Praga
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
13:45
Hradec Králové
15:10
Kudowa-Zdroj PC (Polska/Czechy)
17:25
Wrocław
20:40
Katowice
21:55
Krakow Balice (lotnisko)
22:20
Kraków
02:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
06:25
Lwów
09:55
Równe
12:30
Żytomierz
14:30
18 lip
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
17 lip
15:00
18 lip
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
Kupić za
250,00
12:00
17 lip
Praga
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
15:00
18 lip
Kijów
PKS „Central”, Metro Demeevskaya; Prospect of Science; dom 1/2
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
17 lip
19:30
18 lip
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
255,98
20:00
17 lip
Praga
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
19:30
18 lip
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
17 lip
20:00
18 lip
Dworzec autobusowy "Florenc", ulica Krizikova; dom 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
272,47
20:00
17 lip
Praga
Dworzec autobusowy "Florenc", ulica Krizikova; dom 6
22:30
Автовокзал "Zvonarka", платформа №40
23:30
Автовокзал, платформа №1, ul. Sladkovskeho 142/37
02:00
Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
03:30
Dw. aut. MDA, ul. Bosacka 18
06:00
Dw. PKS, ul. Artura Grottgera, 1
11:20
Автовокзал "Стрыйський", ул. Стрыйська, 109
15:20
Центральный автовокзал, ул. Киевская 40
18:00
Центральный автовокзал, ул. Киевская 93
20:00
18 lip
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
17 lip
20:00
18 lip
Dworzec autobusowy "Florenc", ulica Krizikova; dom 6
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
Kupić za
250,00
20:00
17 lip
Praga
Dworzec autobusowy "Florenc", ulica Krizikova; dom 6
20:00
18 lip
Kijów
PKS „Kijów” (Dworzec Centralny), Subway Vokzalna; ulica Simona Petlyury; dom 32
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Praga
Do miasta Kijów
Do miasta Praga
Z miasta Kijów
Odwrotny kierunek: