Bilety autobusowe

Praga - Kijów

od 256 zł, 20 paź

Rozkład jazdy PKS Praga – Kijów

08:30
20 paź
w drodze 23 godz. 00 min

Praga

Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10

08:30
21 paź

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

286
08:30
20 paź
Praga
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
11:20
Brno
13:50
Gorzyczki PC (Polska/Czechy)
14:50
Katowice
16:40
Kraków
19:20
Rzeszów
22:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:20
Lwów
03:20
Równe
06:30
Żytomierz
08:30
21 paź
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:00
20 paź
w drodze 22 godz. 30 min

Praga

Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10

09:30
21 paź

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

339
10:00
20 paź
Praga
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
09:30
21 paź
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:00
20 paź
w drodze 22 godz. 30 min

Praga

Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10

09:30
21 paź

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

276
10:00
20 paź
Praga
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
09:30
21 paź
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:00
20 paź
w drodze 24 godz. 55 min

Praga

Dworzec autobusowy "Florenc", ulica Krizikova; dom 6

10:55
21 paź

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

286
09:00
20 paź
Praga
Dworzec autobusowy "Florenc", ulica Krizikova; dom 6
10:00
Mladá Boleslav
10:55
Liberec
11:55
Zawidów PC (Polska/Czechy)
13:35
Legnica
15:05
Wrocław
17:45
Katowice
19:35
Kraków
00:55
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:50
Lwów
06:05
Równe
08:45
Żytomierz
10:55
21 paź
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • SCANIA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:00
20 paź
w drodze 25 godz. 30 min

Praga

Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10

14:30
21 paź

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

286
12:00
20 paź
Praga
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
13:45
Hradec Králové
15:20
Kudowa-Zdroj PC (Polska/Czechy)
17:25
Wrocław
20:40
Katowice
21:55
Lotnisko Krakow Balice (KRK)
22:20
Kraków
02:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
06:25
Lwów
09:55
Równe
12:30
Żytomierz
14:30
Kijów
14:30
21 paź
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:00
20 paź
w drodze 26 godz. 00 min

Praga

Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10

15:00
21 paź

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2

286
12:00
20 paź
Praga
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
13:45
Hradec Králové
15:20
Kudowa-Zdroj PC (Polska/Czechy)
17:25
Wrocław
20:40
Katowice
21:55
Lotnisko Krakow Balice (KRK)
22:20
Kraków
02:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
06:25
Lwów
09:55
Równe
12:30
Żytomierz
14:30
Kijów
15:00
21 paź
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:15
20 paź
w drodze 24 godz. 15 min

Praga

Dworzec Autobusowy Zheliwskego, ulica Jana Zheliwskego

17:30
21 paź

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

285
16:15
20 paź
Praga
Dworzec Autobusowy Zheliwskego, ulica Jana Zheliwskego
17:30
21 paź
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
20 paź
w drodze 23 godz. 30 min

Praga

Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10

17:30
21 paź

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

285
17:00
20 paź
Praga
Dworzec Autobusowy "Florenc", ulica Pod Vytopnou; dom 13/10
17:30
21 paź
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Praga
Do miasta Kijów
Do miasta Praga
Z miasta Kijów
Podróż powrotna: