Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kijów — Praga w 2019 rok roku

12:00
Metro Lisowa, al. Browarsky
w drodze 21 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 24.01, 31.01, 08.02, 15.02, 22.02...
08:00
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
w drodze 24 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy
08:00
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
w drodze 23 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W niedziele
08:00
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
w drodze 23 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy We wtorki
08:30
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
w drodze 26 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią
12:30
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
w drodze 27 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:30
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
w drodze 27 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:30
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
w drodze 26 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:30
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
w drodze 26 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:00
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
w drodze 25 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
10:20
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
w drodze 25 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W niedziele
13:30
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
w drodze 27 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki

Rozkład jazdy autobusów Kijów — Praga w 2019 rok roku

24.01, 31.01, 08.02, 15.02, 22.02...
12:00
21 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Metro Lisowa, al. Browarsky

09:00
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

267,02 
11:50
Kijów
Metro Lisowa, al. Browarsky
18:55
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
21:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
04:50
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
09:00
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Fidiyev С.Y.
  • Mercedes Sprinter
W niedziele
08:00
23 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

07:00
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

281,07 
08:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:00
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)
  • Oceniono na 4.2 z 5Na podstawie 18 opinii
  • Punktualność
    4.3
  • Stan techniczny
    3.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.1
We wtorki
08:00
23 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

07:00
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

281,07 
08:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:00
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)
  • Oceniono na 4.2 z 5Na podstawie 18 opinii
  • Punktualność
    4.3
  • Stan techniczny
    3.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.1
08:00
24 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

08:40
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

281,07 
08:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
08:40
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)
  • Oceniono na 4.2 z 5Na podstawie 18 opinii
  • Punktualność
    4.3
  • Stan techniczny
    3.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.1
wto, pią
08:30
26 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

10:30
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6

281,07 
08:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
10:20
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
13:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
17:25
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
19:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
21:55
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
00:25
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:50
Cieszyn PC (Polska/Czechy)
Cieszyn - Przejście Graniczne, ul. Graniczna
05:55
Frydek-Mistek
Dworzec autobusowy, ul. Na Porzhiczi
07:55
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
10:30
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • AP №5 KP Kyivvpastrans
  • ЛАЗ (NEOЛАЗ)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
12:30
27 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

15:30
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

281,07 
12:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
13:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
15:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
18:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
21:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
23:05
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
05:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:10
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
07:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
10:25
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:30
Kudowa-Zdroj PC (Polska/Czechy)
Przystanek PPC, Kudowa-Zdroj
13:40
Hradec Králové
Przystanek autobusowy Hradec Kralove, ul. Nadrazni 75/7
15:30
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VASILKOVTRANSAVTO
  • Van Hool EOS coach 233-Z
Codziennie
12:30
27 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

15:30
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

281,07 
12:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
13:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
15:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
18:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
21:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
23:05
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
05:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:10
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
07:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
10:25
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:30
Kudowa-Zdroj PC (Polska/Czechy)
Przystanek PPC, Kudowa-Zdroj
13:40
Hradec Králové
Przystanek, ul. Nadraszni 1704/4
15:30
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.
  • Van Hool EOS coach 233-Z

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
13:30
26 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

15:30
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

281,07 
13:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
13:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
15:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
18:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
21:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
23:05
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
05:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:10
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
07:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
10:25
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:30
Kudowa-Zdroj PC (Polska/Czechy)
Przystanek PPC, Kudowa-Zdroj
13:40
Hradec Králové
Przystanek autobusowy Hradec Kralove, ul. Nadrazni 75/7
15:30
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VASILKOVTRANSAVTO
  • Van Hool EOS coach 233-Z
Codziennie
13:30
26 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

15:30
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

281,07 
13:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
13:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
15:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
18:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
21:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
23:05
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
05:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:10
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
07:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
10:25
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:30
Kudowa-Zdroj PC (Polska/Czechy)
Przystanek PPC, Kudowa-Zdroj
13:40
Hradec Králové
Przystanek, ul. Nadraszni 1704/4
15:30
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Oceniono na 3.6 z 5Na podstawie 19 opinii
  • Punktualność
    3
  • Stan techniczny
    3.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.9
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.9
W poniedziałki
17:00
25 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

17:00
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6

289,26 
17:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
17:00
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TransTempo Ltd
  • BusinessClass. WC, WiFi, USB

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W niedziele
10:20
25 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

11:45
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6

295,12 
10:10
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
12:15
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
13:05
Nowogród Wołyński
Stacja benzynowa WOG, trasa M-06
15:05
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
17:55
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
20:20
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:05
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
05:35
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:00
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
08:40
Zawidów
Przystanek, trasa DW 355
08:50
Zawidów PC (Polska/Czechy)
Przystanek PPC, Zawidów
09:50
Liberec
Dworzec autobusowy, ul. Žitavska / Vanurowa
10:40
Mladá Boleslav
Dworzec Autobusowy, ul. Vaclava Klementa
11:45
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Vilartrans
  • Van Hool T916 ASTRON
  • Oceniono na 4 z 5Na podstawie 7 opinii
  • Punktualność
    3.7
  • Stan techniczny
    4.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4
W poniedziałki
13:30
27 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

16:10
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6

438,60 
13:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
16:10
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PP VASILKIVTRANSAVTO
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Praga
Do miasta Kijów
Z miasta Praga
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!