Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Kijów — Praga w 2019 rok roku

pon, czw
06:00
26 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

07:00
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6

170,55 
06:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:00
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
W czwartki
07:00
25 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

08:40
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

258,75 
06:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
10:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
13:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
16:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
18:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
20:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
23:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
02:10
Gorzyczki PC (Polska/Czechy)
Przystanek PPC, Gorzyczki
02:30
Ostrawa
Stacja paliw Eurooil, trasa D1; 368 km
05:35
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
08:40
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W czwartki
08:00
24 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

08:40
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

258,75 
06:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
10:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
13:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
16:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
18:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
20:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
23:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
02:10
Gorzyczki PC (Polska/Czechy)
Przystanek PPC, Gorzyczki
02:30
Ostrawa
Stacja paliw Eurooil, trasa D1; 368 km
05:35
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
08:40
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)
  • Oceniono na 4.2 z 5Na podstawie 18 opinii
  • Punktualność
    4.3
  • Stan techniczny
    3.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.1
śro, czw, sob
11:50
31 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

18:45
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

268,01 
11:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
13:25
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
13:55
Cudnów
Sklep Dva Pertsi, ul. Heroiv Majdanu 84
14:20
Lubar
Skrzyżowanie, ul. Zhytomyrska/Lesi Ukrainki
18:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
20:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:50
Złoczów
Kawiarnia/ Shynomontazh, ul. Sichovykh Striltsiv 30
23:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
01:00
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
02:00
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
08:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
10:20
Tychy
Stacja paliw TESCO, ul. Towarowa 2
11:10
Bielsko-Biała
Dworzec autobusowy, ul. Warszawska 7
11:30
Cieszyn PC (Polska/Czechy)
Cieszyn - Przejście Graniczne, ul. Graniczna
12:35
Ostrawa
Dworzec autobusowy Ostrava-Svinow, ul. Peterkova 79/5
14:10
Ołomuniec
Dworzec autobusowy, ul. Sladkovskeho 142/37
15:30
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
18:45
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
Punkty pośrednie (17)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
pon, czw, pią
13:30
27 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Kiev [*UA],,AS Petlyury, Kijów

16:10
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6

268,22 
13:30
Kijów
Kiev [*UA],,AS Petlyury, Kijów
16:10
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • INFOBUS
21.03, 26.03, 31.03, 06.04, 13.04...
12:00
21 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Metro Lisowa, al. Browarsky

09:00
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

274,65 
11:50
Kijów
Metro Lisowa, al. Browarsky
18:55
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
21:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
04:50
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
09:00
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Fidiyev С.Y.
  • Mercedes Sprinter

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
06:30
25 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10

07:00
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

275,13 
06:30
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
07:00
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • MUSIL
W poniedziałki
08:00
24 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

07:00
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

275,13 
08:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:00
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • MUSIL
W dni powszednie
09:30
24 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

09:00
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6

275,40 
09:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
09:00
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Transtempo
W dni powszednie
12:30
28 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

15:30
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6

275,40 
12:30
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
15:30
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PP VASILKIVTRANSAVTO
W dni powszednie
09:00
20 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

04:30
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

276,86 
09:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
04:30
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • SVDTrans
pon, śro
10:20
26 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

12:00
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6

276,86 
10:20
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
12:00
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • "Vilartrans" s.r.o.
  • Oceniono na 4.1 z 5Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    3.9
  • Stan techniczny
    4.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.1
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.1
W poniedziałki
20:30
22 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

17:40
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6

276,86 
20:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
17:40
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • "Vilartrans" s.r.o.
We wtorki
07:00
24 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

07:00
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

289,11 
06:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
09:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
15:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
17:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
19:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
22:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
01:00
Gorzyczki PC (Polska/Czechy)
Przystanek PPC, Gorzyczki
03:50
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
07:00
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W niedziele
07:00
24 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

07:00
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

289,11 
06:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
09:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
15:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
17:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
19:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
22:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
01:00
Gorzyczki PC (Polska/Czechy)
Przystanek PPC, Gorzyczki
03:50
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
07:00
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W niedziele
08:00
23 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

07:00
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

289,11 
06:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
09:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
15:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
17:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
19:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
22:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
01:00
Gorzyczki PC (Polska/Czechy)
Przystanek PPC, Gorzyczki
03:50
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
07:00
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)
  • Oceniono na 4.2 z 5Na podstawie 18 opinii
  • Punktualność
    4.3
  • Stan techniczny
    3.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.1
We wtorki
08:00
23 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

07:00
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

289,11 
06:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
09:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
15:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
17:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
19:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
22:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
01:00
Gorzyczki PC (Polska/Czechy)
Przystanek PPC, Gorzyczki
03:50
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
07:00
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)
  • Oceniono na 4.2 z 5Na podstawie 18 opinii
  • Punktualność
    4.3
  • Stan techniczny
    3.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.1
Codziennie
08:20
23 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

07:45
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

289,11 
08:20
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
10:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
11:40
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
13:05
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
16:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
18:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
23:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
01:45
Chałupki PPC (Polska / Czechy)
Przystanek PPC, Chałupki
02:15
Ostrawa
Dworzec autobusowy Ostrava-Svinow, ul. Peterkova 79/5
03:40
Ołomuniec
Dworzec kolejowy, ul. Jeremenkova 103/23
04:50
Brno
Dworzec autobusowy, ul. Benesova 16
07:45
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VASILKOVTRANSAVTO
  • Van Hool EOS coach 233-Z
18.04, 23.04, 27.04, 02.05, 07.05...
08:20
23 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

07:45
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

289,11 
08:20
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:45
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Avtotranzit
  • Van Hool 915
16.04, 20.04, 25.04, 30.04, 04.05...
08:20
23 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

07:45
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

289,11 
08:20
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
10:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
11:40
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
13:05
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
16:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
18:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
23:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
01:45
Chałupki PPC (Polska / Czechy)
Przystanek PPC, Chałupki
02:15
Ostrawa
Dworzec autobusowy Ostrava-Svinow, ul. Peterkova 79/5
03:40
Ołomuniec
Dworzec kolejowy, ul. Jeremenkova 103/23
04:50
Brno
Dworzec autobusowy, ul. Benesova 16
07:45
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VASILKOVTRANSAVTO
  • Van Hool EOS coach 233-Z
wto, pią
08:30
24 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

09:10
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6

289,11 
08:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
10:20
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
13:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
16:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
19:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
21:25
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
23:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:25
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
02:25
Chałupki PPC (Polska / Czechy)
Przystanek PPC, Chałupki
06:05
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
09:10
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • AP №5 KP Kyivvpastrans
  • ЛАЗ (NEOЛАЗ)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
12:30
27 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

15:30
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

289,11 
12:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
13:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
15:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
18:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
21:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
23:05
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
05:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:10
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
07:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
10:25
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:30
Kudowa-Zdroj PC (Polska/Czechy)
Przystanek PPC, Kudowa-Zdroj
13:40
Hradec Králové
Przystanek autobusowy Hradec Kralove, ul. Nadrazni 75/7
15:30
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VASILKOVTRANSAVTO
  • Van Hool EOS coach 233-Z
Codziennie
13:30
26 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

15:30
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

289,11 
13:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
13:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
15:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
18:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
21:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
23:05
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
05:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:10
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
07:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
10:25
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:30
Kudowa-Zdroj PC (Polska/Czechy)
Przystanek PPC, Kudowa-Zdroj
13:40
Hradec Králové
Przystanek autobusowy Hradec Kralove, ul. Nadrazni 75/7
15:30
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VASILKOVTRANSAVTO
  • Van Hool EOS coach 233-Z

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
13:30
26 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

15:30
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

289,11 
13:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
13:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
15:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
18:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
21:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
23:05
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
05:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:10
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
07:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
10:25
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:30
Kudowa-Zdroj PC (Polska/Czechy)
Przystanek PPC, Kudowa-Zdroj
13:40
Hradec Králové
Przystanek autobusowy Hradec Kralove, Terminal HD
15:30
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.
  • Van Hool EOS coach 233-Z
W piątki
16:30
21 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Metro Zhytomyrska, al. Peremohy

13:00
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6

289,11 
16:20
Kijów
Metro Zhytomyrska, al. Peremohy
02:00
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
06:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:00
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Leoforos
  • Mercedes Vito 8
pią, nie
10:20
25 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

11:45
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6

303,57 
10:10
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
12:15
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
13:05
Nowogród Wołyński
Stacja benzynowa WOG, trasa M-06
15:05
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
17:55
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
20:20
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:05
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
05:35
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:00
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
08:40
Zawidów
Przystanek, trasa DW 355
08:50
Zawidów PC (Polska/Czechy)
Przystanek PPC, Zawidów
09:50
Liberec
Dworzec autobusowy, ul. Žitavska / Vanurowa
10:40
Mladá Boleslav
Dworzec Autobusowy, ul. Vaclava Klementa
11:45
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Vilartrans
  • Van Hool T916 ASTRON
  • Oceniono na 4.1 z 5Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    3.9
  • Stan techniczny
    4.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.1
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.1
W czwartki
20:30
21 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

17:40
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6

303,57 
20:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
22:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
00:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
03:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:40
Szeginie
Praga, Czechy
09:25
Katowice
Dworzec Kolejowy, plac Szewczyka 1
12:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:30
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
15:00
Zawidów PC (Polska/Czechy)
Przystanek PPC, Zawidów
15:45
Liberec
Dworzec autobusowy, ul. Žitavska / Vanurowa
16:40
Mladá Boleslav
Dworzec Autobusowy, ul. Vaclava Klementa
17:40
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Vilartrans
  • Van Hool T916 Acron
pon, śro
14:00
24 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

13:00
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

304,03 
14:00
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
13:00
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Gunsel TOV

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W dni powszednie
10:00
21 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

06:15
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Zheliwskego, ul. Jana Zheliwskego

309,96 
10:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
06:15
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Zheliwskego, ul. Jana Zheliwskego
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • REGABUS
  • 125
  • Oceniono na 4.5 z 5Na podstawie 83 opinii
  • Punktualność
    4.4
  • Stan techniczny
    4.4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.5
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.5
wto, nie
07:00
24 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

07:00
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

361,39 
06:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
09:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
15:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
17:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
19:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
22:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
01:00
Gorzyczki PC (Polska/Czechy)
Przystanek PPC, Gorzyczki
03:50
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
07:00
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W czwartki
07:00
25 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

08:40
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

361,39 
06:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
10:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
13:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
16:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
18:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
20:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
23:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
02:10
Gorzyczki PC (Polska/Czechy)
Przystanek PPC, Gorzyczki
02:30
Ostrawa
Stacja paliw Eurooil, trasa D1; 368 km
05:35
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
08:40
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W czwartki
08:00
24 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

08:40
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

361,39 
06:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
10:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
13:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
16:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
18:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
20:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
23:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
02:10
Gorzyczki PC (Polska/Czechy)
Przystanek PPC, Gorzyczki
02:30
Ostrawa
Stacja paliw Eurooil, trasa D1; 368 km
05:35
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
08:40
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)
  • Oceniono na 4.2 z 5Na podstawie 18 opinii
  • Punktualność
    4.3
  • Stan techniczny
    3.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.1
wto, nie
08:00
23 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

07:00
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

361,39 
06:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
09:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
15:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
17:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
19:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
22:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
01:00
Gorzyczki PC (Polska/Czechy)
Przystanek PPC, Gorzyczki
03:50
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
07:00
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)
  • Oceniono na 4.2 z 5Na podstawie 18 opinii
  • Punktualność
    4.3
  • Stan techniczny
    3.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.1
W czwartki
20:30
21 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

17:40
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6

364,91 
20:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
22:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
00:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
03:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:40
Szeginie
Praga, Czechy
09:25
Katowice
Dworzec Kolejowy, plac Szewczyka 1
12:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:30
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
15:00
Zawidów PC (Polska/Czechy)
Przystanek PPC, Zawidów
15:45
Liberec
Dworzec autobusowy, ul. Žitavska / Vanurowa
16:40
Mladá Boleslav
Dworzec Autobusowy, ul. Vaclava Klementa
17:40
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TVAD
  • Van Hool T916 Acron

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Praga
Do miasta Kijów
Z miasta Praga
Podróż powrotna:
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży