Rozkład jazdy PKS Katowice – Praga

01:10
08:40
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
ÚAN Florenc Praha: Główny dworzec autobusowy, ÚAN Florenc Praha: Główny dworzec autobusowy adres=Pod výtopnou 13/10, Karlín
103,11
01:10
12 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
02:10
Gorzyczki PC (Polska/Czechy)
02:30
Ostrawa
04:05
Ołomuniec
05:35
Brno
08:40
12 gru
Praga
ÚAN Florenc Praha: Główny dworzec autobusowy, ÚAN Florenc Praha: Główny dworzec autobusowy adres=Pod výtopnou 13/10, Karlín
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
01:20
08:50
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PRAGA 2, Dworzec Florence st. 17
100,00
01:20
12 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
DELATYN
NADVIRNA
IVANO-FRANKIVSK
KALUSH
DOLYNA
STRYJ
LWIW
RZESZÓW
KRAKÓW
PRAHA
KATOWICE
OSTRAVA
OLOMOUC
BRNO
PRAHA
MLADA BOLESLAV
08:50
12 gru
Praga
PRAGA 2, Dworzec Florence st. 17
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
02:00
09:00
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PRAGA 10, UAN Florenc ul. Pod Vytopnou 13/10
90,00
02:00
12 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
ZHYTOMYR
RIWNE
LWIW
KRAKÓW
KATOWICE
OLOMOUC
BRNO
09:00
12 gru
Praga
PRAGA 10, UAN Florenc ul. Pod Vytopnou 13/10
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
02:00
09:00
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
, ul. Krizikova, 6
91,81
02:00
12 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
11:50
Житомир
14:20
Ровно
17:50
Львов
21:30
Жешув
00:30
Краков
01:50
Катовице
05:20
Оломоуц
06:20
Брно
09:00
12 gru
Praga
, ul. Krizikova, 6
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:46
15:35
Katovice [*CZ]
Praha [*CZ],,Na Knížecí
19,33
13:46
12 gru
Katowice
Katovice [*CZ]
15:35
12 gru
Praga
Praha [*CZ],,Na Knížecí
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:30
16:10
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
ÚAN Florenc Praha: Główny dworzec autobusowy, ÚAN Florenc Praha: Główny dworzec autobusowy adres=Pod výtopnou 13/10, Karlín
77,69
07:30
12 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
10:25
Wrocław
12:30
Kudowa-Zdroj PC (Polska/Czechy)
13:40
Hradec Králové
16:10
12 gru
Praga
ÚAN Florenc Praha: Główny dworzec autobusowy, ÚAN Florenc Praha: Główny dworzec autobusowy adres=Pod výtopnou 13/10, Karlín
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
07:30
16:10
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dworzec Autobusowy Florenc
80,00
07:30
12 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
16:10
12 gru
Praga
Dworzec Autobusowy Florenc
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:42
17:20
Katovice [*CZ]
Praha [*CZ],,Na Knížecí
21,53
15:42
12 gru
Katowice
Katovice [*CZ]
17:20
12 gru
Praga
Praha [*CZ],,Na Knížecí
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:40
05:00
13 gru
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
126,45
20:40
12 gru
Katowice
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
05:00
13 gru
Praga
  • Autobus
  • Setra (59 seats)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:40
07:00
13 gru
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
PRAGA, UAN FLORENC
115,00
22:40
12 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
CHORTKIV
TERNOPIL
LWIW
RZESZÓW
KRAKÓW
KATOWICE
WROCŁAW
JELENIA GÓRA
LIBEREC
MLADA BOLESLAV
07:00
13 gru
Praga
PRAGA, UAN FLORENC
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:50
08:00
13 gru
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Dworzec Autobusowy P.-Roztyly, Tomíčkova, Praha 4
95,00
23:50
12 gru
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
08:00
13 gru
Praga
Dworzec Autobusowy P.-Roztyly, Tomíčkova, Praha 4
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Praga
Do miasta Katowice
Z miasta Praga
Odwrotny kierunek:

Bus Katowice - Praga

Praga – największe miasto i zarazem stolica Czech, niewątpliwie należy do jednej z najpopularniejszych destynacji tego kraju. Odwiedzana każdego roku przez miliony turystów, zachwyca zabytkowym centrum (znajdującym się na liście światowego dziedzictwa UNESCO), licznymi obiektami sakralnymi, urokliwymi uliczkami, znanymi dzielnicami i licznymi festiwalami kulturalnymi.

Połączenia i przejazd Katowice – Praga

Wśród ogromu połączeń lądowych i autokarowych, przejazdy Katowice – Praga, oferowane przez nasz serwis, są jednym z korzystniejszych finansowo i logistycznie rozwiązań.

Wszystkie przejazdy organizowane są przez czołowych polskich i zagranicznych przewoźników: AGAT, INTERCARS BASQUE, Bakal S.V. o.g., WENCEL TOURIST oraz MUSIL TOUR. Dbamy o bezpieczeństwo i komfort podróżnych – każdy pojazd (PKS, autobus, bus) podlega rygorystycznym przepisom dotyczącym jego stanu technicznego, a wnętrze wyposażone jest w następujące udogodnienia*:

  • indywidualnie sterowane oświetlenie
  • klimatyzacja
  • regulowane fotele
  • węzeł sanitarny
  • gniazdka elektryczne
  • bezprzewodowy Internet
  • telewizja

*szczegóły dostępne po kontakcie telefonicznym

Wyszukiwanie połączeń, rezerwacja i zakup biletu

Wystarczy określić lokalizację, wskazać datę oraz liczbę pasażerów -> w przeciągu kilku sekund nasz system rezerwacyjny wskaże listę przejazdów, odpowiadających wymaganiom. By dokonać zakupu prosimy o wybór właściwego, następnie komunikaty naszego systemu przeprowadzą przez rezerwację, zakup i płatność.

Gotowy bilet w formie elektronicznej, otrzymają Państwo pod wskazany podczas rezerwacji adres e-mail.

Ruszaj z nami w podróż marzeń – zapraszamy!

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.