Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Kraków — Praga w 2019 rok roku

pon, czw
22:00
8 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

06:40
+1 dzień

Praga

Metro Roztyly, ul. Tomiczkowa

91,64 
21:45
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:30
Cieszyn PC (Polska/Czechy)
Cieszyn - Przejście Graniczne, ul. Graniczna
––:––
Ołomuniec
Praga, Czechy
––:––
Brno
Praga, Czechy
06:40
+1 dzień
Praga
Metro Roztyly, ul. Tomiczkowa
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nasorokh
  • MAN

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

czw, pią, nie
08:40
10 godz. 5 min w drodze

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

18:45

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

103,00 
08:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
10:20
Tychy
Stacja paliw TESCO, ul. Towarowa 2
11:10
Bielsko-Biała
Dworzec autobusowy, ul. Warszawska 7
11:30
Cieszyn PC (Polska/Czechy)
Cieszyn - Przejście Graniczne, ul. Graniczna
12:35
Ostrawa
Dworzec autobusowy Ostrava-Svinow, ul. Peterkova 79/5
14:10
Ołomuniec
Dworzec autobusowy, ul. Sladkovskeho 142/37
15:30
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
18:45
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
W poniedziałki
02:40
8 godz. 0 min w drodze

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

10:40

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6

115,43 
02:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:40
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ARMAN
  • VAN HOOL EOS 233
śro, sob
00:00
9 godz. 10 min w drodze

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

09:10

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6

129,98 
23:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:25
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
02:25
Chałupki PPC (Polska / Czechy)
Przystanek PPC, Chałupki
06:05
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
09:10
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • AP №5 KP Kyivvpastrans
  • ЛАЗ (NEOЛАЗ)
W poniedziałki
22:35
9 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

08:30
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6

130,00 
22:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:30
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IKSORA
pon, wto, śro, czw, pią, nie
23:40
9 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

09:00
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6

137,70 
23:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:00
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Transtempo
Codziennie
05:50
9 godz. 40 min w drodze

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

15:30

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

144,42 
05:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:10
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
07:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
10:25
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:30
Kudowa-Zdroj PC (Polska/Czechy)
Przystanek PPC, Kudowa-Zdroj
13:40
Hradec Králové
Przystanek autobusowy Hradec Kralove, ul. Nadrazni 75/7
15:30
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VASILKOVTRANSAVTO
  • Van Hool EOS coach 233-Z
Codziennie
05:50
9 godz. 40 min w drodze

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

15:30

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

144,42 
05:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:10
Lotnisko Kraków Balice
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
07:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
10:25
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:30
Kudowa-Zdroj PC (Polska/Czechy)
Przystanek PPC, Kudowa-Zdroj
13:40
Hradec Králové
Przystanek autobusowy Hradec Kralove, Terminal HD
15:30
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.
  • Van Hool EOS coach 233-Z
W soboty
07:00
6 godz. 0 min w drodze

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

13:00

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6

144,42 
06:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:00
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Leoforos
  • Mercedes Vito 8
16.04, 20.04, 25.04, 30.04, 04.05...
23:15
8 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

07:45
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

144,42 
23:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
01:45
Chałupki PPC (Polska / Czechy)
Przystanek PPC, Chałupki
02:15
Ostrawa
Dworzec autobusowy Ostrava-Svinow, ul. Peterkova 79/5
03:40
Ołomuniec
Dworzec kolejowy, ul. Jeremenkova 103/23
04:50
Brno
Dworzec autobusowy, ul. Benesova 16
07:45
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VASILKOVTRANSAVTO
  • Van Hool EOS coach 233-Z
Codziennie
23:15
8 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

07:45
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

144,42 
23:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
01:45
Chałupki PPC (Polska / Czechy)
Przystanek PPC, Chałupki
02:15
Ostrawa
Dworzec autobusowy Ostrava-Svinow, ul. Peterkova 79/5
03:40
Ołomuniec
Dworzec kolejowy, ul. Jeremenkova 103/23
04:50
Brno
Dworzec autobusowy, ul. Benesova 16
07:45
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VASILKOVTRANSAVTO
  • Van Hool EOS coach 233-Z
18.04, 23.04, 27.04, 02.05, 07.05...
23:15
8 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

07:45
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

144,42 
23:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
02:15
Ostrawa
Dworzec autobusowy Ostrava-Svinow, ul. Peterkova 79/5
03:40
Ołomuniec
Dworzec kolejowy, ul. Jeremenkova 40
04:50
Brno
Przystanek, ul. Benesova 18
07:45
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Avtotranzit
  • Van Hool 915
W poniedziałki
00:30
7 godz. 30 min w drodze

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

08:00

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6

155,72 
00:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:00
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TRANSTEMPO/ТрансТемпо
  • BusinessClass WiFi USB WC 220V TEA & COFFEE FREE!
pon, śro
04:10
8 godz. 50 min w drodze

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

13:00

Praga

Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10

163,14 
04:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:00
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Gunsel TOV
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Praga
Do miasta Kraków
Z miasta Praga
Podróż powrotna:
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży

Bus Kraków - Praga

Autobusy z Pragi do Krakowa cieszą się ogromną popularnością ze względu na niewielką odległość i ogromną atrakcyjność turystyczną obu miejsc. Przewoźnicy stale poszerzają więc wachlarz oferty przejazdów na trasie Praga - Kraków, proponując bezpośrednie połączenia autobusowe o średnim czasie trwania od 7 do 10 godzin. Biorąc pod uwagę zainteresowanie, jakim cieszą się busy oraz fakt, że wielu zagranicznych turystów odwiedza miasta jedno po drugim, bilet najlepiej zakupić z co najmniej kilkudniowym wyprzedzeniem. Wcześniejsza rezerwacja w przypadku linii Kraków - Praga zazwyczaj wiąże się również z korzystniejszą ceną.

W trasę z Krakowa do Pragi busy startują z dworca MDA przy ulicy Bosackiej 18. W większości przypadków stanowiska odjazdu znajdują się na górnej płycie dworca. W przypadku braku biletu zakupionego online, można nabyć go również w kasach znajdujących się w budynku dworca oraz na dolnej platformie. Krakowski dworzec MDA jest dobrze skomunikowany z resztą miasta - tramwaje i autobusy odjeżdżające z przystanków ,,Dworzec Główny PKP”, ,,Dworzec Główny Wschód” i ,,Dworzec Główny tunel” łączą go ze wszystkimi dzielnicami Krakowa. Do dworca autobusowego przylega hala stacji PKP, która łączy go bezpośrednio z Galerią Krakowską.

Autobusy na linii Kraków - Praga zatrzymują się głównie na ulokowanym tuż obok stacji metra praskim dworcu autobusowym ÚAN Florenc przy ulicy Kirizkovej 4. Budynek znajduje się na obrzeżach Starego Miasta i zaledwie kilka przecznic od brzegu Wełtawy. By z dworca ÚAN Florenc dotrzeć do słynnego Mostu Karola prowadzącego do Zamku Praskiego i Muzeum Kafki, wystarczy dwadzieścia minut spaceru. Niektóre busy z Krakowa do Pragi zatrzymują się przy stacji BS Želivskéhо, ulokowanej w znacznej odległości od centrum, jednak skomunikowanej z resztą miasta licznymi liniami tramwajowymi, autobusowymi i metrem linii A.