Bilety autobusoweKraków - Praga

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kraków — Praga

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

pon, czw, sob
10:30
Czas przejazdu07 h. 55 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:25
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
95,00 
Przewoźnik: EUROLINES MADELTRANS-VISIT TOUR
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Kraków — Praga w 2020 roku

pon, wto
07:20
Czas przejazdu08 h. 40 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:00
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
130,00 
Przewoźnik: ORION BUS
Ocena:
W poniedziałki
00:40
Czas przejazdu08 h. 20 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
09:00
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
134,89 
Przewoźnik: TRANSTEMPO/ТрансТемпо
Autobus: BusinessClass WiFi USB WC 220V TEA & COFFEE FREE!
Ocena:
W dni powszednie
08:00
Czas przejazdu09 h. 00 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:00
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
134,94 
Przewoźnik: TRANSTEMPO/ТрансТемпо
Autobus: BusinessClass WiFi USB WC 220V TEA & COFFEE FREE!
Ocena:
W poniedziałki
22:35
Czas przejazdu09 h. 55 min
Kraków
Parking Wawel (naprzeciwko hotelu Sheraton), ul. Powiśle 7
08:30
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
155,00 
Przewoźnik: IKSORA
Ocena:
Codziennie
21:05
Czas przejazdu09 h. 55 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
07:00
+1 dzień
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
170,00 
Przewoźnik: East West Eurolines
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Praga
Do miasta Kraków
Z miasta Praga
Informacje o trasie autobusu Kraków — Praga
6
Liczba autobusów w kierunku
8 godz. 57 min.
Szacowany czas podróży
00:40 — 09:00
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
22:35 — 08:30
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
126 — 432 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami

Bus Kraków - Praga

Autobusy z Pragi do Krakowa cieszą się ogromną popularnością ze względu na niewielką odległość i ogromną atrakcyjność turystyczną obu miejsc. Przewoźnicy stale poszerzają więc wachlarz oferty przejazdów na trasie Praga - Kraków, proponując bezpośrednie połączenia autobusowe o średnim czasie trwania od 7 do 10 godzin. Biorąc pod uwagę zainteresowanie, jakim cieszą się busy oraz fakt, że wielu zagranicznych turystów odwiedza miasta jedno po drugim, bilet najlepiej zakupić z co najmniej kilkudniowym wyprzedzeniem. Wcześniejsza rezerwacja w przypadku linii Kraków - Praga zazwyczaj wiąże się również z korzystniejszą ceną.

W trasę z Krakowa do Pragi busy startują z dworca MDA przy ulicy Bosackiej 18. W większości przypadków stanowiska odjazdu znajdują się na górnej płycie dworca. W przypadku braku biletu zakupionego online, można nabyć go również w kasach znajdujących się w budynku dworca oraz na dolnej platformie. Krakowski dworzec MDA jest dobrze skomunikowany z resztą miasta - tramwaje i autobusy odjeżdżające z przystanków ,,Dworzec Główny PKP”, ,,Dworzec Główny Wschód” i ,,Dworzec Główny tunel” łączą go ze wszystkimi dzielnicami Krakowa. Do dworca autobusowego przylega hala stacji PKP, która łączy go bezpośrednio z Galerią Krakowską.

Autobusy na linii Kraków - Praga zatrzymują się głównie na ulokowanym tuż obok stacji metra praskim dworcu autobusowym ÚAN Florenc przy ulicy Kirizkovej 4. Budynek znajduje się na obrzeżach Starego Miasta i zaledwie kilka przecznic od brzegu Wełtawy. By z dworca ÚAN Florenc dotrzeć do słynnego Mostu Karola prowadzącego do Zamku Praskiego i Muzeum Kafki, wystarczy dwadzieścia minut spaceru. Niektóre busy z Krakowa do Pragi zatrzymują się przy stacji BS Želivskéhо, ulokowanej w znacznej odległości od centrum, jednak skomunikowanej z resztą miasta licznymi liniami tramwajowymi, autobusowymi i metrem linii A.