Bilety autobusowePraga - Rzeszów

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Praga — Rzeszów

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

pon, czw
15:00
Czas przejazdu12 h. 15 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
03:15
+1 dzień
Rzeszów
92,40 
Przewoźnik: INFOBUS
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Praga — Rzeszów w 2020 roku

pon, czw
15:15
Czas przejazdu12 h. 00 min
Praga
Dworzec autobusowy Zheliwskego, ul. Jana Zheliwskego
03:15
+1 dzień
Rzeszów
92,40 
Przewoźnik: INFOBUS
Ocena:
pon, czw, pią
16:30
Czas przejazdu10 h. 15 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Krizikova 6
02:45
+1 dzień
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A. Grottgera 1
110,00 
Przewoźnik: TERNOPILSKIE ATP
Ocena:
W poniedziałki
14:30
Czas przejazdu12 h. 00 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
02:30
+1 dzień
Rzeszów
137,57 
Przewoźnik: MUSIL
Ocena:
W dni powszednie
08:30
Czas przejazdu11 h. 30 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
20:00
Rzeszów
139,58 
Przewoźnik: MUSIL
Ocena:
pon, wto, śro
09:00
Czas przejazdu13 h. 00 min
Praga
Metro Roztyly, ul. Tomiczkowa
22:00
Rzeszów
Dworzec kolejowy; Wagabunda (Biuro podróży), pl. Dworcowy 3
142,80 
Przewoźnik: VOVA AD s.r.o.
Ocena:
Poza pią
16:00
Czas przejazdu12 h. 00 min
Praga
Dworzec autobusowy Florenc, ul. Pod Vytopnou 13/10
04:00
+1 dzień
Rzeszów
148,88 
Przewoźnik: NIKOLO
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Praga
Do miasta Rzeszów
Do miasta Praga
Informacje o trasie autobusu Praga — Rzeszów
7
Liczba autobusów w kierunku
11 godz. 51 min.
Szacowany czas podróży
08:30 — 20:00
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
16:30 — 02:45
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
93 — 295 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami