Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Równe — Tarnopol w 2018 rok roku

13:45
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
Czas przejazdu 02 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:40
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
10:40
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
Czas przejazdu 02 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:30
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, pią, nie
14:40
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
Czas przejazdu 02 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:20
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
13:45
Czas przejazdu 02 h. 55 min

Równe

Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40

16:40

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

18
13:45
Równe
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
16:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Evro-Avto-Aljans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, pią, nie
10:40
Czas przejazdu 02 h. 50 min

Równe

Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40

13:30

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

19
10:40
Równe
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
11:30
Dubno
"Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26"
12:30
Krzemieniec
"Dworzec autobusowy; ul.Dubeńska 137"
13:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • МАН
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Stribko V.M." FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:40
Czas przejazdu 02 h. 40 min

Równe

Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40

17:20

Tarnopol

Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7

25
14:40
Równe
Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40
15:30
Dubno
"Dworzec autobusowy Dubno; ul. Zabrama 26"
16:10
Krzemieniec
"Dworzec autobusowy; ul.Dubeńska 137"
17:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7
  • Autobus
  • Mercedecs Benz Sprinter
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Nov-Trans-Avto" PP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Równe
Do miasta Tarnopol
Do miasta Równe