Bilety autobusowe

Kielce - Winnica

od 142 zł, 17 paź

Rozkład jazdy PKS Kielce – Winnica

17:10
15 paź
w drodze 14 godz. 50 min

Kielce

Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

09:00
16 paź

Vinnytsia BS-2 "Zakhidna"

Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107

170
17:10
15 paź
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
18:20
Opatów
18:40
Sandomierz
19:30
Stalowa Wola
20:00
Nisko
21:00
Jarosław
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Lwów
03:40
Złoczów
04:45
Tarnopol
05:40
Podwołoczyska
05:50
Wołoczyska
06:50
Chmielnicki
07:40
Latyczów
09:00
16 paź
Vinnytsia BS-2 "Zakhidna"
Dworzec autobusowy Zahydny, Khmelnytske shose 107
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:10
15 paź
w drodze 15 godz. 10 min

Kielce

Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

09:20
16 paź

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8

170
17:10
15 paź
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
18:20
Opatów
18:40
Sandomierz
19:30
Stalowa Wola
20:00
Nisko
21:00
Jarosław
00:05
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Lwów
03:40
Złoczów
04:45
Tarnopol
05:40
Podwołoczyska
05:50
Wołoczyska
06:50
Chmielnicki
07:40
Latyczów
09:00
Winnica
09:20
16 paź
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kyivska 8
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Kielce
Do miasta Winnica
Do miasta Kielce
Z miasta Winnica
Podróż powrotna:

Bus Kielce - Winnica

Bezpośredni przejazd Kielce – Winnica, jest komfortową, a zarazem konkurencyjną cenowo alternatywą podróży. Jego całkowity czas oscyluje w graniach 15 godzin i koszcie rozpoczynającym się od 70 złotych (cena finalna uzależniona jest od wybranej firmy przewozowej).

Rezerwacja i zakup biletu na przejazd

System rezerwacyjny, na którym opiera się nasz serwis, pozwala szybko i wygodnie odnaleźć właściwe połączenie i dokonać finalizacji transakcji. W przeciągu kilku minut e-bilet dociera do państwa na wskazany podczas rezerwacji adres mailowy.