Rozkład jazdy PKS Kielce – Winnica

17:10
23 lut
09:05
24 lut
plac przy Dworcu PKP, ulica Zheleznodorozhnaya - Plac Niepodległości; dom 1
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
170,00
17:10
23 lut
Kielce
plac przy Dworcu PKP, ulica Zheleznodorozhnaya - Plac Niepodległości; dom 1
18:20
Opatów
18:40
Sandomierz
19:30
Stalowa Wola
20:00
Nisko
21:00
Jarosław
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Lwów
03:40
Złoczów
04:45
Tarnopol
05:40
Podwołoczyska
05:50
Wołoczyska
06:50
Chmielnicki
08:05
Latyczów
09:05
24 lut
Vinnytsia BS-2 "Zakhidna"
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
23 lut
09:05
24 lut
Dw. Autobusowy przy PKP, ul. Żelazna (przy poczcie)
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
170,00
17:10
23 lut
Kielce
Dw. Autobusowy przy PKP, ul. Żelazna (przy poczcie)
09:05
Winnica
09:05
24 lut
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
23 lut
09:05
24 lut
KIELCE 6, Dworzec PKP, ul. Żelazna przy Poczcie
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
Kupić za
170,00
17:10
23 lut
Kielce
KIELCE 6, Dworzec PKP, ul. Żelazna przy Poczcie
BYDGOSZCZ
TORUŃ
WŁOCŁAWEK
KUTNO
ŁÓDŹ
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
KIELCE
OPATÓW
SANDOMIERZ
STALOWA WOLA
NISKO
JAROSŁAW
LWIW
ZOLOCHIV
TERNOPIL
PODVOLOCHISK
VOLOCHYSK
CHMELNIZKI
LETYCHIV
VINNICA
VINNICA
UMAN
ODESSA
MYKOLAIV
09:05
24 lut
Winnica
Dworzec Autobusowy „Zachód”, autostrada Chmielnickiego; dom 107
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
23 lut
09:30
24 lut
KIELCE 6, Dworzec PKP, ul. Żelazna przy Poczcie
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
Kupić za
170,00
17:10
23 lut
Kielce
KIELCE 6, Dworzec PKP, ul. Żelazna przy Poczcie
BYDGOSZCZ
TORUŃ
WŁOCŁAWEK
KUTNO
ŁÓDŹ
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
KIELCE
OPATÓW
SANDOMIERZ
STALOWA WOLA
NISKO
JAROSŁAW
LWIW
ZOLOCHIV
TERNOPIL
PODVOLOCHISK
VOLOCHYSK
CHMELNIZKI
LETYCHIV
VINNICA
VINNICA
UMAN
ODESSA
MYKOLAIV
09:30
24 lut
Winnica
Dworzec Autobusowy „Central”, ulica Kievskaya; dom 8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Kielce
Do miasta Winnica
Do miasta Kielce
Z miasta Winnica
Odwrotny kierunek:

Bus Kielce - Winnica

Bezpośredni przejazd Kielce – Winnica, jest komfortową, a zarazem konkurencyjną cenowo alternatywą podróży. Jego całkowity czas oscyluje w graniach 15 godzin i koszcie rozpoczynającym się od 70 złotych (cena finalna uzależniona jest od wybranej firmy przewozowej).

Rezerwacja i zakup biletu na przejazd

System rezerwacyjny, na którym opiera się nasz serwis, pozwala szybko i wygodnie odnaleźć właściwe połączenie i dokonać finalizacji transakcji. W przeciągu kilku minut e-bilet dociera do państwa na wskazany podczas rezerwacji adres mailowy.