Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kielce — Winnica w 2019 rok roku

16:55
Dworzec autobusowy, ul. Czarnowska 12
w drodze 19 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
17:10
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
w drodze 15 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, pią, sob, nie
17:10
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
w drodze 16 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:10
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
w drodze 15 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie

Rozkład jazdy autobusów Kielce — Winnica w 2019 rok roku

wto, czw, nie
16:55
19 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Kielce

Dworzec autobusowy, ul. Czarnowska 12

12:20
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

166,50 
16:45
Kielce
Dworzec autobusowy, ul. Czarnowska 12
18:25
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Zosin checkpoint (Poland/Ukraine), Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:45
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
05:25
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
06:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
07:25
Złoczów
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lvivska 67
08:25
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:15
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
10:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
12:20
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
pon, śro, pią, sob, nie
17:10
15 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Kielce

Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

09:30
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

180,00 
17:10
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
09:30
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO
Codziennie
17:10
16 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Kielce

Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

09:20
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

180,00 
16:40
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
18:20
Opatów
Dworzec autobusowy, ul.Henryka Sienkiewicza 19
18:40
Sandomierz
Zawichojska - Brama Opatowska, ul. Zawichojska
19:30
Stalowa Wola
Dworzec autobusowy, ul. gen. Leopolda Okulickiego 3
20:00
Nisko
Przystanek, plac Wolności
21:00
Jarosław
Dworzec Kolejowy, plac Więźniów Oświęcimia 1
00:05
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
02:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
03:40
Złoczów
Przystanek, ul. Stepana Bandery 11
04:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:40
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
05:50
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
06:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
07:40
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
09:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
09:20
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
Codziennie
17:10
15 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Kielce

Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

09:00
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

180,00 
16:40
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
18:20
Opatów
Dworzec autobusowy, ul.Henryka Sienkiewicza 19
18:40
Sandomierz
Zawichojska - Brama Opatowska, ul. Zawichojska
19:30
Stalowa Wola
Dworzec autobusowy, ul. gen. Leopolda Okulickiego 3
20:00
Nisko
Przystanek, plac Wolności
21:00
Jarosław
Dworzec Kolejowy, plac Więźniów Oświęcimia 1
00:05
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
02:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
03:40
Złoczów
Przystanek, ul. Stepana Bandery 11
04:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:40
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
05:50
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
06:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
07:40
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
09:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
09:20
+1 dzień
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
Popularne kierunki
Z miasta Kielce
Do miasta Winnica
Do miasta Kielce
Z miasta Winnica
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!

Bus Kielce - Winnica

Bezpośredni przejazd Kielce – Winnica, jest komfortową, a zarazem konkurencyjną cenowo alternatywą podróży. Jego całkowity czas oscyluje w graniach 15 godzin i koszcie rozpoczynającym się od 70 złotych (cena finalna uzależniona jest od wybranej firmy przewozowej).

Rezerwacja i zakup biletu na przejazd

System rezerwacyjny, na którym opiera się nasz serwis, pozwala szybko i wygodnie odnaleźć właściwe połączenie i dokonać finalizacji transakcji. W przeciągu kilku minut e-bilet dociera do państwa na wskazany podczas rezerwacji adres mailowy.