Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Winnica — Kielce w 2019 rok roku

06:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
Czas przejazdu 17 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:05
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:25
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
Czas przejazdu 18 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:25+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Czarnowska 12
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
Codziennie
06:00
Czas przejazdu 17 h. 05 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

23:05

Kielce

Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości

167
06:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
06:55
Latyczów
"Dworzec autobusowy Letychiv; ul. Yuriia Savytskoho 1"
08:55
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
10:25
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
10:40
Podwołoczyska
"Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A"
11:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
12:50
Złoczów
"Przystanek; ul. Stepana Bandery 11"
14:40
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
17:05
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
18:45
Jarosław
"Dworzec Kolejowy; plac Więźniów Oświęcimia 1"
20:00
Nisko
"Przystanek; plac Wolności"
20:30
Stalowa Wola
"Dworzec autobusowy; ul. gen. Leopolda Okulickiego 3"
21:20
Sandomierz
"Zawichojska - Brama Opatowska; ul. Zawichojska"
21:55
Opatów
"Dworzec autobusowy; ul.Henryka Sienkiewicza 19"
23:05
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
17:25
Czas przejazdu 18 h. 00 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

11:25
+1 dzień

Kielce

Dworzec autobusowy; ul. Czarnowska 12

167
17:25
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
19:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
20:25
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
21:15
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
22:25
Złoczów
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lvivska 67"
23:35
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
00:45
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
01:25
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
10:00
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
11:25
+1 dzień
Kielce
Dworzec autobusowy; ul. Czarnowska 12
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Winnica
Do miasta Kielce
Do miasta Winnica
Z miasta Kielce
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!