Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Winnica — Kielce

Najlepsza oferta

Codziennie
11:30
Czas przejazdu15 h. 40 min
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
02:10
+1 dzień
Kielce
Plac przy dworcu kolejowym (pocztą), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
150,00 
Przewoźnik: AKKORD-PLUS
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Winnica — Kielce w 2019 roku

Codziennie
06:00
Czas przejazdu18 h. 10 min
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
23:10
+1 dzień
Kielce
Plac przy dworcu kolejowym (pocztą), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
150,00 
Przewoźnik: LUX-REISEN SP ZOO
Ocena:
Codziennie
06:20
Czas przejazdu17 h. 50 min
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
23:10
+1 dzień
Kielce
Plac przy dworcu kolejowym (pocztą), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
150,00 
Przewoźnik: LUX-REISEN BIS
Ocena:
Codziennie
11:30
Czas przejazdu14 h. 30 min
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
02:00
+1 dzień
Kielce
Dworzec autobusowy, ul. Czarnowska 12
164,07 
Przewoźnik: TocoBus
Autobus: Van Hool (Free)
Ocena:
Codziennie
11:50
Czas przejazdu14 h. 10 min
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
02:00
+1 dzień
Kielce
Dworzec autobusowy, ul. Czarnowska 12
164,07 
Przewoźnik: TocoBus
Autobus: Van Hool (Free)
Ocena:
wto, pią, nie
17:25
Czas przejazdu18 h. 00 min
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
11:25
+1 dzień
Kielce
Plac przy dworcu kolejowym (pocztą), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
164,24 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
wto, pią, nie
17:40
Czas przejazdu17 h. 45 min
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
11:25
+1 dzień
Kielce
Plac przy dworcu kolejowym (pocztą), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
164,24 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
Codziennie
06:00
Czas przejazdu17 h. 05 min
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
23:05
Kielce
Plac przy dworcu kolejowym (pocztą), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
172,45 
Przewoźnik: Lux-reisen
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
pon, śro, sob
17:25
Czas przejazdu19 h. 00 min
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
11:25
+1 dzień
Kielce
PKS ul. Żelazna przy poczcie, Kielce
174,00 
Przewoźnik: Z-TIME
Ocena:
Codziennie
11:30
Czas przejazdu14 h. 30 min
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
02:00
+1 dzień
Kielce
Dworzec autobusowy, ul. Czarnowska 12
180,50 
Przewoźnik: TocoBus
Autobus: Van Hool
Ocena:
Codziennie
11:50
Czas przejazdu14 h. 10 min
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
02:00
+1 dzień
Kielce
Dworzec autobusowy, ul. Czarnowska 12
180,50 
Przewoźnik: TocoBus
Autobus: Van Hool
Ocena:
Codziennie
06:00
Czas przejazdu17 h. 05 min
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
23:05
Kielce
Plac przy dworcu kolejowym (pocztą), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
186,08 
Przewoźnik: Lux - reisen
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Codziennie
11:50
Czas przejazdu15 h. 10 min
Winnica
ВІННИЦЯ 2, вул.Хмельницьке шосе,107
02:00
+1 dzień
Kielce
КЕЛЬЦЕ,
213,21 
Przewoźnik: ПОЛЯНСЬКИЙ Е.Л. ФОП
Autobus: МЕРСЕДЕС Б.50
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Winnica
Do miasta Kielce
Do miasta Winnica
Z miasta Kielce
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu