Rozkład jazdy PKS Charków – Kraków

00:15
22:50
Bus Station, str. Bosacka, 18
174,46
00:15
24 lis
Charków
22:50
24 lis
Kraków
Bus Station, str. Bosacka, 18
  • Autobus
  • МАН(46), 125
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
00:15
22:50
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Bus Station, str. Bosacka, 18
172,40
00:15
24 lis
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
22:50
24 lis
Kraków
Bus Station, str. Bosacka, 18
  • Autobus
  • Gunsel-49, 125
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
00:15
22:50
Bus Station, str. Bosacka, 18
180,67
00:15
24 lis
Charków
22:50
24 lis
Kraków
Bus Station, str. Bosacka, 18
  • Autobus
  • МАН(46), 125
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
00:15
04:10
25 lis
KRAKOW
146,11
00:15
24 lis
Charków
04:10
25 lis
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • МАН(46), I-VAN60
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
00:15
04:10
25 lis
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
KRAKOW
144,05
00:15
24 lis
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
04:10
25 lis
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • Gunsel-49, I-VAN60
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
03:50
04:10
25 lis
KRAKOW
152,71
03:50
24 lis
Charków
04:10
25 lis
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • bus, I-VAN60
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
03:50
04:10
25 lis
KRAKOW
152,71
03:50
24 lis
Charków
04:10
25 lis
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • bus, I-VAN60
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
00:15
04:10
25 lis
KRAKOW
152,32
00:15
24 lis
Charków
04:10
25 lis
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • МАН(46), I-VAN60
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
00:15
05:50
25 lis
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
141,24
00:15
24 lis
Charków
05:50
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • МАН(46)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
00:15
05:50
25 lis
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
139,18
00:15
24 lis
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
05:50
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Gunsel-49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
03:50
05:50
25 lis
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
147,84
03:50
24 lis
Charków
05:50
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
03:50
05:50
25 lis
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
147,84
03:50
24 lis
Charków
05:50
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
00:15
05:50
25 lis
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
147,45
00:15
24 lis
Charków
05:50
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • МАН(46)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
00:15
07:00
25 lis
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
193,24
00:15
24 lis
Charków
07:00
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • МАН(46)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
00:15
07:00
25 lis
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
191,18
00:15
24 lis
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
07:00
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Gunsel-49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
03:50
07:00
25 lis
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
199,84
03:50
24 lis
Charków
07:00
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
03:50
07:00
25 lis
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
199,84
03:50
24 lis
Charków
07:00
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
00:15
07:00
25 lis
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
199,45
00:15
24 lis
Charków
07:00
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • МАН(46)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
00:15
07:20
25 lis
KRAKOW
199,23
00:15
24 lis
Charków
07:20
25 lis
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • МАН(46), I-VAN60
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:15
07:20
25 lis
KRAKOW
199,23
06:15
24 lis
Charków
07:20
25 lis
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • МАН(46), I-VAN60
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
00:15
07:20
25 lis
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
KRAKOW
197,17
00:15
24 lis
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
07:20
25 lis
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • Gunsel-49, I-VAN60
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:15
07:20
25 lis
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
KRAKOW
197,17
06:15
24 lis
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
07:20
25 lis
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • Gunsel-49, I-VAN60
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
03:50
07:20
25 lis
KRAKOW
205,83
03:50
24 lis
Charków
07:20
25 lis
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • bus, I-VAN60
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
03:50
07:20
25 lis
KRAKOW
205,83
03:50
24 lis
Charków
07:20
25 lis
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • bus, I-VAN60
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:15
07:20
25 lis
KRAKOW
205,44
06:15
24 lis
Charków
07:20
25 lis
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • МАН(46), I-VAN60
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
00:15
07:20
25 lis
KRAKOW
205,44
00:15
24 lis
Charków
07:20
25 lis
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • МАН(46), I-VAN60
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
00:15
07:50
25 lis
Dw. aut. MDA, ul. Bosacka 18
161,50
00:15
24 lis
Charków
07:50
25 lis
Kraków
Dw. aut. MDA, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • МАН(46)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:15
07:50
25 lis
Dw. aut. MDA, ul. Bosacka 18
161,50
06:15
24 lis
Charków
07:50
25 lis
Kraków
Dw. aut. MDA, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • МАН(46)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
00:15
07:50
25 lis
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Dw. aut. MDA, ul. Bosacka 18
159,44
00:15
24 lis
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
07:50
25 lis
Kraków
Dw. aut. MDA, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Gunsel-49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:15
07:50
25 lis
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Dw. aut. MDA, ul. Bosacka 18
159,44
06:15
24 lis
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
07:50
25 lis
Kraków
Dw. aut. MDA, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Gunsel-49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
00:15
07:50
25 lis
KRAKOW
190,74
00:15
24 lis
Charków
07:50
25 lis
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • МАН(46), I-VAN60
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
00:15
07:50
25 lis
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
KRAKOW
188,68
00:15
24 lis
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
07:50
25 lis
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • Gunsel-49, I-VAN60
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
03:50
07:50
25 lis
Dw. aut. MDA, ul. Bosacka 18
168,10
03:50
24 lis
Charków
07:50
25 lis
Kraków
Dw. aut. MDA, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
03:50
07:50
25 lis
Dw. aut. MDA, ul. Bosacka 18
168,10
03:50
24 lis
Charków
07:50
25 lis
Kraków
Dw. aut. MDA, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:15
07:50
25 lis
Dw. aut. MDA, ul. Bosacka 18
167,71
06:15
24 lis
Charków
07:50
25 lis
Kraków
Dw. aut. MDA, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • МАН(46)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
00:15
07:50
25 lis
Dw. aut. MDA, ul. Bosacka 18
167,71
00:15
24 lis
Charków
07:50
25 lis
Kraków
Dw. aut. MDA, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • МАН(46)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
00:15
07:50
25 lis
KRAKOW
196,95
00:15
24 lis
Charków
07:50
25 lis
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • МАН(46), I-VAN60
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
00:15
08:00
25 lis
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
166,24
00:15
24 lis
Charków
08:00
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • МАН(46)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:15
08:00
25 lis
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
166,24
06:15
24 lis
Charków
08:00
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • МАН(46)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
00:15
08:00
25 lis
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
164,18
00:15
24 lis
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
08:00
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Gunsel-49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:15
08:00
25 lis
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
164,18
06:15
24 lis
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
08:00
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Gunsel-49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
00:15
08:00
25 lis
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
166,24
00:15
24 lis
Charków
08:00
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • МАН(46)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:15
08:00
25 lis
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
166,24
06:15
24 lis
Charków
08:00
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • МАН(46)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
00:15
08:00
25 lis
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
164,18
00:15
24 lis
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
08:00
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Gunsel-49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:15
08:00
25 lis
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
164,18
06:15
24 lis
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
08:00
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Gunsel-49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
00:15
08:00
25 lis
DW.MDA, ul. Bosacka 18
181,24
00:15
24 lis
Charków
08:00
25 lis
Kraków
DW.MDA, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • МАН(46)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
00:15
08:00
25 lis
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
DW.MDA, ul. Bosacka 18
179,18
00:15
24 lis
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
08:00
25 lis
Kraków
DW.MDA, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Gunsel-49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
03:50
08:00
25 lis
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
172,84
03:50
24 lis
Charków
08:00
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
03:50
08:00
25 lis
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
172,84
03:50
24 lis
Charków
08:00
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
03:50
08:00
25 lis
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
172,84
03:50
24 lis
Charków
08:00
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
03:50
08:00
25 lis
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
172,84
03:50
24 lis
Charków
08:00
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:15
08:00
25 lis
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
172,45
06:15
24 lis
Charków
08:00
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • МАН(46)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:15
08:00
25 lis
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
172,45
06:15
24 lis
Charków
08:00
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • МАН(46)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
00:15
08:00
25 lis
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
172,45
00:15
24 lis
Charków
08:00
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • МАН(46)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
00:15
08:00
25 lis
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
172,45
00:15
24 lis
Charków
08:00
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • МАН(46)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
00:15
08:00
25 lis
DW.MDA, ul. Bosacka 18
187,45
00:15
24 lis
Charków
08:00
25 lis
Kraków
DW.MDA, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • МАН(46)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
09:45
25 lis
Dw. MDA ul. Bosacka 18
184,90
11:45
24 lis
Charków
09:45
25 lis
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
09:45
25 lis
Dw. MDA ul. Bosacka 18
167,29
11:45
24 lis
Charków
09:45
25 lis
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
09:45
25 lis
Dw. MDA ul. Bosacka 18
167,29
11:45
24 lis
Charków
09:45
25 lis
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
12:05
25 lis
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
176,40
11:45
24 lis
Charków
12:05
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • bus, Neoplan-116 3Н
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
12:05
25 lis
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
176,40
11:45
24 lis
Charków
12:05
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • bus, Neoplan-116 3Н
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
12:10
25 lis
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
177,45
11:45
24 lis
Charków
12:10
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
12:10
25 lis
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
177,45
11:45
24 lis
Charków
12:10
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
12:10
25 lis
Dw. MDA ul. Bosacka 18
197,87
11:45
24 lis
Charków
12:10
25 lis
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
12:10
25 lis
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
177,45
11:45
24 lis
Charków
12:10
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
12:10
25 lis
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
177,45
11:45
24 lis
Charków
12:10
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
12:10
25 lis
Dw. MDA ul. Bosacka 18
197,87
11:45
24 lis
Charków
12:10
25 lis
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
13:15
25 lis
Bus „Dworzec kolejowy”, Jewgienij Kotlyar Ulica; dom 11
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
158,48
11:00
24 lis
Charków
Bus „Dworzec kolejowy”, Jewgienij Kotlyar Ulica; dom 11
12:55
Połtawa
15:00
Łubnie
17:10
Boryspol
18:40
Kijów
21:00
Żytomierz
22:15
Nowogród Wołyński
23:45
Równe
00:55
Łuck
02:20
Nowowołyńsk
03:00
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
10:00
Radom
10:45
Skarżysko-Kamienna
11:25
Kielce
13:15
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
13:50
25 lis
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
172,08
11:45
24 lis
Charków
13:50
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • bus, VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
13:50
25 lis
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
172,08
11:45
24 lis
Charków
13:50
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • bus, VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
14:00
25 lis
Dw. MDA ul. Bosacka 18
184,90
11:45
24 lis
Charków
14:00
25 lis
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
14:00
25 lis
Dw. MDA ul. Bosacka 18
184,90
11:45
24 lis
Charków
14:00
25 lis
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
17:00
25 lis
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
Dw. MDA ul. Bosacka 18
191,86
16:00
24 lis
Charków
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
17:00
25 lis
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), SETRA S 517HD LeoExpress (59 seats)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
17:00
25 lis
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
Dw. MDA ul. Bosacka 18
191,86
16:00
24 lis
Charków
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
17:00
25 lis
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), SETRA S 517HD LeoExpress (59 seats)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
17:00
25 lis
Dw. MDA ul. Bosacka 18
219,87
11:45
24 lis
Charków
17:00
25 lis
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • bus, SETRA S 517HD LeoExpress (59 seats)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
17:00
25 lis
Dw. MDA ul. Bosacka 18
219,87
11:45
24 lis
Charków
17:00
25 lis
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • bus, SETRA S 517HD LeoExpress (59 seats)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
17:00
25 lis
Dw. MDA ul. Bosacka 18
219,87
11:45
24 lis
Charków
17:00
25 lis
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • bus, SETRA S 517HD LeoExpress (59 seats)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
17:00
25 lis
Dw. MDA ul. Bosacka 18
219,87
11:45
24 lis
Charków
17:00
25 lis
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • bus, SETRA S 517HD LeoExpress (59 seats)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
19:10
25 lis
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
144,07
16:00
24 lis
Charków
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
19:10
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
19:10
25 lis
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
172,08
11:45
24 lis
Charków
19:10
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • bus, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
19:10
25 lis
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
172,08
11:45
24 lis
Charków
19:10
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • bus, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
19:20
25 lis
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
148,40
16:00
24 lis
Charków
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
19:20
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), SETRA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
19:20
25 lis
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
165,68
16:00
24 lis
Charków
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
19:20
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
19:20
25 lis
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
Dw. MDA ul. Bosacka 18
165,92
16:00
24 lis
Charków
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
19:20
25 lis
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
19:20
25 lis
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
176,41
11:45
24 lis
Charków
19:20
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • bus, SETRA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
19:20
25 lis
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
193,69
11:45
24 lis
Charków
19:20
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • bus, Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
19:20
25 lis
Dw. MDA ul. Bosacka 18
193,93
11:45
24 lis
Charków
19:20
25 lis
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
19:20
25 lis
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
176,41
11:45
24 lis
Charków
19:20
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • bus, SETRA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
19:20
25 lis
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
193,69
11:45
24 lis
Charków
19:20
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • bus, Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
19:20
25 lis
Dw. MDA ul. Bosacka 18
193,93
11:45
24 lis
Charków
19:20
25 lis
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
19:30
25 lis
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
166,44
16:00
24 lis
Charków
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
19:30
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
19:30
25 lis
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
Dw. MDA ul. Bosacka 18
192,38
16:00
24 lis
Charków
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
19:30
25 lis
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Setra (59 seats)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
19:30
25 lis
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
Dw. MDA ul. Bosacka 18
174,50
16:00
24 lis
Charków
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
19:30
25 lis
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Mercedes (45 seats)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
19:30
25 lis
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
Dw. MDA ul. Bosacka 18
183,34
16:00
24 lis
Charków
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
19:30
25 lis
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
19:30
25 lis
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
194,45
11:45
24 lis
Charków
19:30
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
19:30
25 lis
Dw. MDA ul. Bosacka 18
220,39
11:45
24 lis
Charków
19:30
25 lis
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • bus, Setra (59 seats)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
19:30
25 lis
Dw. MDA ul. Bosacka 18
202,51
11:45
24 lis
Charków
19:30
25 lis
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • bus, Mercedes (45 seats)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
19:30
25 lis
Dw. MDA ul. Bosacka 18
211,35
11:45
24 lis
Charków
19:30
25 lis
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
19:30
25 lis
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
194,45
11:45
24 lis
Charków
19:30
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
19:30
25 lis
Dw. MDA ul. Bosacka 18
220,39
11:45
24 lis
Charków
19:30
25 lis
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • bus, Setra (59 seats)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
19:30
25 lis
Dw. MDA ul. Bosacka 18
202,51
11:45
24 lis
Charków
19:30
25 lis
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • bus, Mercedes (45 seats)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
19:30
25 lis
Dw. MDA ul. Bosacka 18
211,35
11:45
24 lis
Charków
19:30
25 lis
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
19:50
25 lis
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
Dw. MDA ul. Bosacka 18
156,89
16:00
24 lis
Charków
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
19:50
25 lis
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Mercedes (49 seats)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
19:50
25 lis
Dw. MDA ul. Bosacka 18
184,90
11:45
24 lis
Charków
19:50
25 lis
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • bus, Mercedes (49 seats)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
19:50
25 lis
Dw. MDA ul. Bosacka 18
184,90
11:45
24 lis
Charków
19:50
25 lis
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • bus, Mercedes (49 seats)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
20:15
25 lis
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
DA, ul. Bosacka 18
146,44
16:00
24 lis
Charków
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
20:15
25 lis
Kraków
DA, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
20:15
25 lis
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
Dw. MDA ul. Bosacka 18
174,50
16:00
24 lis
Charków
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
20:15
25 lis
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Mercedes (49 seats)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
20:15
25 lis
DA, ul. Bosacka 18
174,45
11:45
24 lis
Charków
20:15
25 lis
Kraków
DA, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
20:15
25 lis
Dw. MDA ul. Bosacka 18
202,51
11:45
24 lis
Charków
20:15
25 lis
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • bus, Mercedes (49 seats)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
20:15
25 lis
DA, ul. Bosacka 18
174,45
11:45
24 lis
Charków
20:15
25 lis
Kraków
DA, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
20:15
25 lis
Dw. MDA ul. Bosacka 18
202,51
11:45
24 lis
Charków
20:15
25 lis
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • bus, Mercedes (49 seats)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:10
20:20
25 lis
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Parking Wawel, Hotel Sheraton
153,38
13:10
24 lis
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
20:20
25 lis
Kraków
Parking Wawel, Hotel Sheraton
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
20:20
25 lis
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
Parking Wawel, Hotel Sheraton
144,07
16:00
24 lis
Charków
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
20:20
25 lis
Kraków
Parking Wawel, Hotel Sheraton
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
20:20
25 lis
Parking Wawel, Hotel Sheraton
172,08
11:45
24 lis
Charków
20:20
25 lis
Kraków
Parking Wawel, Hotel Sheraton
  • Autobus
  • bus, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
20:20
25 lis
Parking Wawel, Hotel Sheraton
172,08
11:45
24 lis
Charków
20:20
25 lis
Kraków
Parking Wawel, Hotel Sheraton
  • Autobus
  • bus, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:10
20:30
25 lis
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Parking Wawel, hotel Sheraton
164,14
13:10
24 lis
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
20:30
25 lis
Kraków
Parking Wawel, hotel Sheraton
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
20:30
25 lis
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
Parking Wawel, hotel Sheraton
156,44
16:00
24 lis
Charków
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
20:30
25 lis
Kraków
Parking Wawel, hotel Sheraton
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:10
20:30
25 lis
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
171,04
13:10
24 lis
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
20:30
25 lis
Kraków
  • Autobus
  • Neoplan(Free), bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
20:30
25 lis
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
156,89
16:00
24 lis
Charków
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
20:30
25 lis
Kraków
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
20:30
25 lis
Parking Wawel, hotel Sheraton
184,45
11:45
24 lis
Charków
20:30
25 lis
Kraków
Parking Wawel, hotel Sheraton
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
20:30
25 lis
184,90
11:45
24 lis
Charków
20:30
25 lis
Kraków
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
20:30
25 lis
Parking Wawel, hotel Sheraton
184,45
11:45
24 lis
Charków
20:30
25 lis
Kraków
Parking Wawel, hotel Sheraton
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
20:30
25 lis
184,90
11:45
24 lis
Charków
20:30
25 lis
Kraków
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:10
20:40
25 lis
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
174,99
13:10
24 lis
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
20:40
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
20:40
25 lis
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
172,88
16:00
24 lis
Charków
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
20:40
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:10
20:40
25 lis
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
KRAKOW
191,51
13:10
24 lis
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
20:40
25 lis
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • Neoplan(Free), М3--ІІІ
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
20:40
25 lis
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
KRAKOW
191,49
16:00
24 lis
Charków
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
20:40
25 lis
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), МАН_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
20:40
25 lis
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
200,89
11:45
24 lis
Charków
20:40
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • bus, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
20:40
25 lis
KRAKOW
219,50
11:45
24 lis
Charków
20:40
25 lis
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • bus, МАН_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
20:40
25 lis
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
200,89
11:45
24 lis
Charków
20:40
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • bus, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
20:40
25 lis
KRAKOW
219,50
11:45
24 lis
Charków
20:40
25 lis
Kraków
KRAKOW
  • Autobus
  • bus, МАН_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:10
20:45
25 lis
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
184,14
13:10
24 lis
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
20:45
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
20:45
25 lis
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
176,44
16:00
24 lis
Charków
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
20:45
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:10
20:45
25 lis
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Dw. MDA ul. Bosacka 18
197,43
13:10
24 lis
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
20:45
25 lis
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free), bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
20:45
25 lis
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
Dw. MDA ul. Bosacka 18
192,12
16:00
24 lis
Charków
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
20:45
25 lis
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
20:45
25 lis
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
204,45
11:45
24 lis
Charków
20:45
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
20:45
25 lis
Dw. MDA ul. Bosacka 18
220,13
11:45
24 lis
Charków
20:45
25 lis
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
20:45
25 lis
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
204,45
11:45
24 lis
Charków
20:45
25 lis
Kraków
Dworzec MDA, ulica Bosacka 18
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
20:45
25 lis
Dw. MDA ul. Bosacka 18
220,13
11:45
24 lis
Charków
20:45
25 lis
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21:00
25 lis
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
Dw. MDA ul. Bosacka 18
202,38
16:00
24 lis
Charków
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
21:00
25 lis
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), SKANIA 4AL9406 (55 seats)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
21:00
25 lis
Dw. MDA ul. Bosacka 18
230,39
11:45
24 lis
Charków
21:00
25 lis
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • bus, SKANIA 4AL9406 (55 seats)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
21:00
25 lis
Dw. MDA ul. Bosacka 18
230,39
11:45
24 lis
Charków
21:00
25 lis
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • bus, SKANIA 4AL9406 (55 seats)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21:05
25 lis
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
Dw. MDA ul. Bosacka 18
165,73
16:00
24 lis
Charków
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
21:05
25 lis
Kraków
Dw. MDA ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Mercedes (51 seats)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
21:05
25 lis
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
Dw. MDA ul. Bosacka 18