Rozkład jazdy PKS Katowice – Charków

14:00
14:45
21 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Stacja kolejowa „Południe”, Stacja kolejowa obszar; dom 1
205,93
14:00
20 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
15:15
Kraków
20:15
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:30
Lwów
02:00
Równe
04:50
Żytomierz
07:00
Kiev
12:30
Połtawa
14:45
21 paź
Charków AS
Stacja kolejowa „Południe”, Stacja kolejowa obszar; dom 1
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
08:35
14:45
21 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
183,10
08:35
20 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
14:45
21 paź
Charków
  • Autobus
  • SCANIA Century, bus
10:50
14:45
21 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
204,50
10:50
20 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
14:45
21 paź
Charków
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), bus
09:45
14:45
21 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
192,45
09:45
20 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
14:45
21 paź
Charków
09:45
14:45
21 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
192,45
09:45
20 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
14:45
21 paź
Charków
09:45
14:45
21 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
129,45
09:45
20 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
14:45
21 paź
Charków
08:35
14:45
21 paź
, ul.Piotra Skargi,6
193,88
08:35
20 paź
Katowice
, ul.Piotra Skargi,6
14:45
21 paź
Charków
  • Autobus
  • СКАНІЯ, bus
10:50
14:45
21 paź
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
197,41
10:50
20 paź
Katowice
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
14:45
21 paź
Charków
  • Autobus
  • ВОЛЬВО-45, bus
10:50
14:45
21 paź
227,03
10:50
20 paź
Katowice
14:45
21 paź
Charków
  • Autobus
  • bus
11:30
14:45
21 paź
193,74
11:30
20 paź
Katowice
14:45
21 paź
Charków
  • Autobus
  • bus
09:45
14:45
21 paź
217,74
09:45
20 paź
Katowice
14:45
21 paź
Charków
  • Autobus
  • bus
08:35
14:45
21 paź
207,16
08:35
20 paź
Katowice
14:45
21 paź
Charków
  • Autobus
  • SKANIA 4AL9406 (55 seats), bus
12:00
14:45
21 paź
246,84
12:00
20 paź
Katowice
14:45
21 paź
Charków
  • Autobus
  • bus
01:10
14:45
21 paź
219,87
01:10
20 paź
Katowice
14:45
21 paź
Charków
  • Autobus
  • SETRA S 517HD LeoExpress (59 seats), bus
10:50
15:30
21 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
157,64
10:50
20 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
15:30
21 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), MAN
13:10
18:40
21 paź
207,81
13:10
20 paź
Katowice
18:40
21 paź
Charków
  • Autobus
  • bus
13:30
21:35
21 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
151,11
13:30
20 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
21:35
21 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Van Hool 2(free), MAN
14:00
21:35
21 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
186,02
14:00
20 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
21:35
21 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD, MAN
17:30
21:35
21 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
156,44
17:30
20 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
21:35
21 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Mercedes, MAN
18:00
21:35
21 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
132,63
18:00
20 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
21:35
21 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Neoplan 116, MAN
18:55
21:35
21 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
132,48
18:55
20 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
21:35
21 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Неоплан, MAN
14:00
23:15
21 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
205,93
14:00
20 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
15:15
Kraków
20:15
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:30
Lwów
02:00
Równe
04:50
Żytomierz
07:00
Kiev
12:30
Połtawa
14:45
Charków
23:15
21 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
08:35
05:20
22 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
177,63
08:35
20 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
05:20
22 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • SCANIA Century, Neoplan(Free)
13:30
05:20
22 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
188,49
13:30
20 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
05:20
22 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Van Hool 2(free), Neoplan(Free)
14:30
05:20
22 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
183,79
14:30
20 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
05:20
22 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • NEOPLAN N116, Neoplan(Free)
15:20
05:20
22 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
198,49
15:20
20 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
05:20
22 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
15:30
05:20
22 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
185,27
15:30
20 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
05:20
22 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • MAN(VIP), Neoplan(Free)
16:30
05:20
22 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
175,49
16:30
20 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
05:20
22 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Van Hool (Free), Neoplan(Free)
17:30
05:20
22 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
171,38
17:30
20 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
05:20
22 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Setra, Neoplan(Free)
21:30
05:20
22 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
178,49
21:30
20 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
05:20
22 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
16:30
05:20
22 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
156,16
16:30
20 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
05:20
22 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Van Hool (Free), Neoplan(Free)
08:35
05:20
22 paź
, ul.Piotra Skargi,6
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
193,24
08:35
20 paź
Katowice
, ul.Piotra Skargi,6
05:20
22 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • СКАНІЯ, Neoplan(Free)
15:30
05:20
22 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
208,49
15:30
20 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
05:20
22 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
18:00
05:20
22 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
198,49
18:00
20 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
05:20
22 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
18:05
05:20
22 paź
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
178,49
18:05
20 paź
Katowice
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
05:20
22 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
15:30
05:20
22 paź
Dworzec PKS, ul. P. Skargi, stanowisko 8
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
208,49
15:30
20 paź
Katowice
Dworzec PKS, ul. P. Skargi, stanowisko 8
05:20
22 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
21:30
05:20
22 paź
Dworzec PKS, ul. Piotra Skargi 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
178,49
21:30
20 paź
Katowice
Dworzec PKS, ul. Piotra Skargi 1
05:20
22 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
15:20
05:20
22 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
198,49
15:20
20 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
05:20
22 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
14:30
05:20
22 paź
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
192,94
14:30
20 paź
Katowice
05:20
22 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Neoplan (49 seats), Neoplan(Free)
17:30
05:20
22 paź
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
191,07
17:30
20 paź
Katowice
05:20
22 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Mercedes (50 seats), Neoplan(Free)
13:30
05:20
22 paź
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
192,94
13:30
20 paź
Katowice
05:20
22 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • bus, Neoplan(Free)
18:00
05:20
22 paź
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
237,39
18:00
20 paź
Katowice
05:20
22 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Neoplan 116 (47 seats) , Neoplan(Free)
18:05
05:20
22 paź
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
201,78
18:05
20 paź
Katowice
05:20
22 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • bus, Neoplan(Free)
13:10
05:20
22 paź
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
189,46
13:10
20 paź
Katowice
05:20
22 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • bus, Neoplan(Free)
08:35
05:20
22 paź
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
204,30
08:35
20 paź
Katowice
05:20
22 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • SKANIA 4AL9406 (55 seats), Neoplan(Free)
16:45
05:20
22 paź
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
210,88
16:45
20 paź
Katowice
05:20
22 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • bus, Neoplan(Free)
16:30
05:20
22 paź
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
206,94
16:30
20 paź
Katowice
05:20
22 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • bus, Neoplan(Free)
15:20
05:20
22 paź
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
224,17
15:20
20 paź
Katowice
05:20
22 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • bus, Neoplan(Free)
08:35
07:50
22 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
182,30
08:35
20 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
07:50
22 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • SCANIA Century, МАН
13:30
07:50
22 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
193,16
13:30
20 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
07:50
22 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Van Hool 2(free), МАН
14:30
07:50
22 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
188,46
14:30
20 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
07:50
22 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • NEOPLAN N116, МАН
15:20
07:50
22 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
203,16
15:20
20 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
07:50
22 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МАН
15:30
07:50
22 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
189,94
15:30
20 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
07:50
22 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • MAN(VIP), МАН
16:30
07:50
22 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
180,16
16:30
20 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
07:50
22 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Van Hool (Free), МАН
17:30
07:50
22 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
176,05
17:30
20 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
07:50
22 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Setra, МАН
21:30
07:50
22 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
183,16
21:30
20 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
07:50
22 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МАН
08:35
07:50
22 paź
, ul.Piotra Skargi,6
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
197,91
08:35
20 paź
Katowice
, ul.Piotra Skargi,6
07:50
22 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • СКАНІЯ, МАН
15:30
07:50
22 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
213,16
15:30
20 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
07:50
22 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
18:00
07:50
22 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
203,16
18:00
20 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
07:50
22 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
18:05
07:50
22 paź
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
183,16
18:05
20 paź
Katowice
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
07:50
22 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
15:30
07:50
22 paź
Dworzec PKS, ul. P. Skargi, stanowisko 8
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
213,16
15:30
20 paź
Katowice
Dworzec PKS, ul. P. Skargi, stanowisko 8
07:50
22 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
21:30
07:50
22 paź
Dworzec PKS, ul. Piotra Skargi 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
183,16
21:30
20 paź
Katowice
Dworzec PKS, ul. Piotra Skargi 1
07:50
22 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
15:20
07:50
22 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
203,16
15:20
20 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
07:50
22 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
14:30
07:50
22 paź
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
197,61
14:30
20 paź
Katowice
07:50
22 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Neoplan (49 seats), МАН
17:30
07:50
22 paź
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
195,74
17:30
20 paź
Katowice
07:50
22 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Mercedes (50 seats), МАН
13:30
07:50
22 paź
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
197,61
13:30
20 paź
Katowice
07:50
22 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • bus, МАН
18:00
07:50
22 paź
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
242,06
18:00
20 paź
Katowice
07:50
22 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Neoplan 116 (47 seats) , МАН
18:05
07:50
22 paź
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
206,45
18:05
20 paź
Katowice
07:50
22 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • bus, МАН
13:10
07:50
22 paź
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
194,13
13:10
20 paź
Katowice
07:50
22 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • bus, МАН
08:35
07:50
22 paź
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
208,97
08:35
20 paź
Katowice
07:50
22 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • SKANIA 4AL9406 (55 seats), МАН
16:45
07:50
22 paź
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
215,55
16:45
20 paź
Katowice
07:50
22 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • bus, МАН
16:30
07:50
22 paź
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
211,61
16:30
20 paź
Katowice
07:50
22 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • bus, МАН
15:20
07:50
22 paź
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
228,84
15:20
20 paź
Katowice
07:50
22 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • bus, МАН
16:30
14:45
22 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
186,45
16:30
20 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
14:45
22 paź
Charków
  • Autobus
  • Van Hool (Free), bus
19:20
14:45
22 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
190,72
19:20
20 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
14:45
22 paź
Charków
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, bus
20:05
14:45
22 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
215,12
20:05
20 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
14:45
22 paź
Charków
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD, bus
20:50
14:45
22 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
190,72
20:50
20 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
14:45
22 paź
Charków
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, bus
21:30
14:45
22 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
194,45
21:30
20 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
14:45
22 paź
Charków
  • Autobus
  • Neoplan(Free), bus
21:35
14:45
22 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
184,65
21:35
20 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
14:45
22 paź
Charków
  • Autobus
  • Neoplan(Free), bus
23:50
14:45
22 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
198,35
23:50
20 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
14:45
22 paź
Charków
  • Autobus
  • Van Hool (Free), bus
23:55
14:45
22 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
190,72
23:55
20 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
14:45
22 paź
Charków
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, bus
21:00
14:45
22 paź
PKS, ul. Piotra Skargi 4
204,45
21:00
20 paź
Katowice
PKS, ul. Piotra Skargi 4
14:45
22 paź
Charków
18:00
14:45
22 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
204,45
18:00
20 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
14:45
22 paź
Charków
20:50
14:45
22 paź
Dw. PKS st. 8, ul. Piotra Skargi
194,45
20:50
20 paź
Katowice
Dw. PKS st. 8, ul. Piotra Skargi
14:45
22 paź
Charków
23:40
14:45
22 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
204,45
23:40
20 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
14:45
22 paź
Charków
18:00
14:45
22 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
209,45
18:00
20 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
14:45
22 paź
Charków
19:10
14:45
22 paź
DWORZEC PKS ul. Piotra Skargi 8
209,45
19:10
20 paź
Katowice
DWORZEC PKS ul. Piotra Skargi 8
14:45
22 paź
Charków
19:20
14:45
22 paź
Dworzec PKS, ul. P. Skargi, stanowisko 8
209,45
19:20
20 paź
Katowice
Dworzec PKS, ul. P. Skargi, stanowisko 8
14:45
22 paź
Charków
21:30
14:45
22 paź
Dworzec PKS, ul. Piotra Skargi 1
194,45
21:30
20 paź
Katowice
Dworzec PKS, ul. Piotra Skargi 1
14:45
22 paź
Charków
23:40
14:45
22 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
199,45
23:40
20 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
14:45
22 paź
Charków
23:55
14:45
22 paź
Dworzec PKS, ul. P. Skargi, stanowisko 8
209,45
23:55
20 paź
Katowice
Dworzec PKS, ul. P. Skargi, stanowisko 8
14:45
22 paź
Charków
23:55
14:45
22 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
199,45
23:55
20 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
14:45
22 paź
Charków
19:20
14:45
22 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
199,45
19:20
20 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
14:45
22 paź
Charków
18:55
14:45
22 paź
,
197,41
18:55
20 paź
Katowice
,
14:45
22 paź
Charków
  • Autobus
  • НЕОПЛАН-48, bus
20:05
14:45
22 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
220,37
20:05
20 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
14:45
22 paź
Charków
  • Autobus
  • СЕТРА 50, bus
21:20
14:45
22 paź
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
210,83
21:20
20 paź
Katowice
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
14:45
22 paź
Charków
  • Autobus
  • НЕОПЛАН, bus
21:35
14:45
22 paź
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
202,72
21:35
20 paź
Katowice
PKS Katowice, ulica Skargi; dom 1
14:45
22 paź
Charków
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, bus
23:10
14:45
22 paź
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
210,83
23:10
20 paź
Katowice
Stop „centrum handlowe” Supersam „”, Piotra Skargi Ulica; dom 6
14:45
22 paź
Charków
  • Autobus
  • НЕОПЛАН_49, bus
19:20
14:45
22 paź
227,03
19:20
20 paź
Katowice
14:45
22 paź
Charków
  • Autobus
  • Mercedes (49 seats), bus
18:00
14:45
22 paź
240,26
18:00
20 paź
Katowice
14:45
22 paź
Charków
  • Autobus
  • Vanhool 916 (57 seats), bus
17:50
14:45
22 paź
206,06
17:50
20 paź
Katowice
14:45
22 paź
Charków
  • Autobus
  • Mercedes (51 seats), bus
21:00
14:45
22 paź
233,61
21:00
20 paź
Katowice
14:45
22 paź
Charków
  • Autobus
  • Mercedes (51 seats), bus
23:50
14:45
22 paź
211,35
23:50
20 paź
Katowice
14:45
22 paź
Charków
  • Autobus
  • bus
23:40
14:45
22 paź
193,74
23:40
20 paź
Katowice
14:45
22 paź
Charków
  • Autobus
  • bus
22:40
14:45
22 paź
190,19
22:40
20 paź
Katowice
14:45
22 paź
Charków
  • Autobus
  • bus
23:55
14:45
22 paź
227,03
23:55
20 paź
Katowice
14:45
22 paź
Charków
  • Autobus
  • Mercedes (49 seats), bus
21:35
14:45
22 paź
209,29
21:35
20 paź
Katowice
14:45
22 paź
Charków
  • Autobus
  • Man (57 seats), bus
20:50
14:45
22 paź
202,51
20:50
20 paź
Katowice
14:45
22 paź
Charków
  • Autobus
  • Vanhool Vastransauto (57 seats), bus
13:10
14:45
22 paź
202,51
13:10
20 paź
Katowice
14:45
22 paź
Charków
  • Autobus
  • bus
18:00
14:45
22 paź
233,61
18:00
20 paź
Katowice
14:45
22 paź
Charków
  • Autobus
  • Neoplan 116 (47 seats) , bus
18:55
14:45
22 paź
207,16
18:55
20 paź
Katowice
14:45
22 paź
Charków
  • Autobus
  • bus
18:55
14:45
22 paź
207,16
18:55
20 paź
Katowice
14:45
22 paź
Charków
  • Autobus
  • bus
21:30
14:45
22 paź
220,39
21:30
20 paź
Katowice
14:45
22 paź
Charków
  • Autobus
  • bus
16:30
14:45
22 paź
209,80
16:30
20 paź
Katowice
14:45
22 paź
Charków
  • Autobus
  • bus
21:10
14:45
22 paź
219,87
21:10
20 paź
Katowice
14:45
22 paź
Charków
  • Autobus
  • SETRA S 517HD LeoExpress (59 seats), bus
20:50
14:45
22 paź
220,39
20:50
20 paź
Katowice
14:45
22 paź
Charków
  • Autobus
  • bus
20:05
14:45
22 paź
220,39
20:05
20 paź
Katowice
14:45
22 paź
Charków
  • Autobus
  • Chuhuivske ATP (55 seats), bus
Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Charków
Do miasta Katowice
Z miasta Charków

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.