Rozkład jazdy PKS Katowice – Charków

00:40
27 maj
05:20
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
180,35
00:40
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
05:20
28 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:40
27 maj
05:20
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
182,13
00:40
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
05:20
28 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, МЕРСЕДЕС-1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:40
27 maj
05:20
28 maj
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
160,08
00:40
27 maj
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
05:20
28 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:40
27 maj
05:20
28 maj
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
161,86
00:40
27 maj
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
05:20
28 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:40
27 maj
06:10
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
180,39
00:40
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:10
28 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, MAN
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:40
27 maj
06:10
28 maj
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
160,12
00:40
27 maj
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
06:10
28 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:40
27 maj
06:10
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
,
Kupić za
190,07
00:40
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:10
28 maj
Charków
,
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, Neoplan (46 seats)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:40
27 maj
06:10
28 maj
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
,
Kupić za
169,80
00:40
27 maj
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
06:10
28 maj
Charków
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:40
27 maj
06:30
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
Kupić za
172,87
00:40
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:30
28 maj
Charków
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, Van Hool 915(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:40
27 maj
06:30
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
Kupić za
172,87
00:40
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:30
28 maj
Charków
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, Van Hool 915(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:40
27 maj
06:30
28 maj
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
Kupić za
152,60
00:40
27 maj
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
06:30
28 maj
Charków
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:40
27 maj
06:30
28 maj
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
Kupić za
152,60
00:40
27 maj
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
06:30
28 maj
Charków
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:40
27 maj
06:30
28 maj
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
Kupić za
177,75
00:40
27 maj
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
06:30
28 maj
Charków
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:40
27 maj
06:30
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
Kupić za
195,77
00:40
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:30
28 maj
Charków
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, Van Hool 915(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:40
27 maj
06:30
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
Kupić za
195,77
00:40
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:30
28 maj
Charków
Stop „metro akademik Pawłowa”, Metro Academic Pavlov; Ulica Akademika Pavlova
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, Van Hool 915(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:40
27 maj
06:30
28 maj
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
Kupić za
194,48
00:40
27 maj
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
06:30
28 maj
Charków
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:40
27 maj
06:30
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Kupić za
212,50
00:40
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:30
28 maj
Charków
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, Van Hool 915(free) 49 Мест
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:40
27 maj
06:30
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Kupić za
212,50
00:40
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:30
28 maj
Charków
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, Van Hool 915(free) 49 Мест
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:40
27 maj
07:50
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
175,87
00:40
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
07:50
28 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • ВАНХУЛ, МАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
00:40
27 maj
07:50
28 maj
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
155,60
00:40
27 maj
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
07:50
28 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:30
27 maj
15:30
28 maj
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
,
Kupić za
178,06
07:30
27 maj
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
15:30
28 maj
Charków
,
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), Neoplan (46 seats)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:50
27 maj
15:30
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
,
Kupić za
168,03
10:50
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
15:30
28 maj
Charków
,
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), Neoplan (46 seats)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
27 maj
15:55
28 maj
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
173,68
14:30
27 maj
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
15:55
Kraków
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
23:40
Lwów
03:25
Równe
04:55
Nowogród Wołyński
06:25
Żytomierz
07:55
Kijów
09:00
Boryspol
10:40
Pyriatyn
12:55
Połtawa
15:55
28 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Van Hool T-917
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:30
27 maj
18:00
28 maj
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
171,27
07:30
27 maj
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
18:00
28 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), НЕОПЛАН-47
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:50
27 maj
18:00
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
161,24
10:50
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
18:00
28 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), НЕОПЛАН-47
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
27 maj
18:00
28 maj
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
175,07
14:30
27 maj
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
18:00
28 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Van Hool T-917, НЕОПЛАН-47
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:10
27 maj
18:00
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
178,83
15:10
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
18:00
28 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, НЕОПЛАН-47
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:30
27 maj
18:10
28 maj
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
183,40
07:30
27 maj
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
18:10
28 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), НЕОПЛАН-60
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:50
27 maj
18:10
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
173,37
10:50
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
18:10
28 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), НЕОПЛАН-60
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
27 maj
18:10
28 maj
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
187,20
14:30
27 maj
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
18:10
28 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Van Hool T-917, НЕОПЛАН-60
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:10
27 maj
18:30
28 maj
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
Przystanek autobusowy "Privokzalnaya", ulica Jewgienij Kotlyar; dom 11
Kupić za
195,49
13:10
27 maj
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
14:45
Kraków
16:50
Kielce
17:45
Skarżysko-Kamienna
18:25
Radom
20:35
Lublin
21:45
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:10
Nowowołyńsk
04:45
Kowel
04:40
Łuck
05:50
Równe
07:25
Nowogród Wołyński
08:40
Żytomierz
11:20
Kijów
12:05
Boryspol
14:25
Łubnie
16:25
Połtawa
18:30
28 maj
Charków
Przystanek autobusowy "Privokzalnaya", ulica Jewgienij Kotlyar; dom 11
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:30
27 maj
18:30
28 maj
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
173,81
07:30
27 maj
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
18:30
28 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), НЕОПЛАН-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:50
27 maj
18:30
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
163,78
10:50
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
18:30
28 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), НЕОПЛАН-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
27 maj
18:30
28 maj
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
177,61
14:30
27 maj
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
18:30
28 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Van Hool T-917, НЕОПЛАН-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:10
27 maj
18:30
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
181,37
15:10
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
18:30
28 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, НЕОПЛАН-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:30
27 maj
18:30
28 maj
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
,
Kupić za
169,19
07:30
27 maj
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
18:30
28 maj
Charków
,
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:50
27 maj
18:30
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
,
Kupić za
159,16
10:50
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
18:30
28 maj
Charków
,
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
27 maj
18:30
28 maj
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
,
Kupić za
172,99
14:30
27 maj
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
18:30
28 maj
Charków
,
  • Autobus
  • Van Hool T-917
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:10
27 maj
18:30
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
,
Kupić za
176,75
15:10
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
18:30
28 maj
Charków
,
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
27 maj
21:35
28 maj
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
181,48
14:30
27 maj
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
21:35
28 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Van Hool T-917, МАН-46
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:10
27 maj
21:35
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
185,24
15:10
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
21:35
28 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, МАН-46
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
27 maj
21:35
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
167,73
17:30
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
21:35
28 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Mercedes, МАН-46
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
27 maj
21:35
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
170,20
17:30
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
21:35
28 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Mercedes, МАН-46
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
27 maj
21:35
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
222,83
18:00
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
21:35
28 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • SCANIA, МАН-46
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
27 maj
21:35
28 maj
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
,
Kupić za
181,86
14:30
27 maj
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
21:35
28 maj
Charków
,
  • Autobus
  • Van Hool T-917, Neoplan (46 seats)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:10
27 maj
21:35
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
,
Kupić za
185,62
15:10
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
21:35
28 maj
Charków
,
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, Neoplan (46 seats)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
27 maj
21:35
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
,
Kupić za
168,11
17:30
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
21:35
28 maj
Charków
,
  • Autobus
  • Mercedes, Neoplan (46 seats)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
27 maj
21:35
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
,
Kupić za
170,58
17:30
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
21:35
28 maj
Charków
,
  • Autobus
  • Mercedes, Neoplan (46 seats)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
27 maj
21:35
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
,
Kupić za
223,21
18:00
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
21:35
28 maj
Charków
,
  • Autobus
  • SCANIA, Neoplan (46 seats)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
07:30
27 maj
22:00
28 maj
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
171,27
07:30
27 maj
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
22:00
28 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), НЕОПЛАН-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
10:50
27 maj
22:00
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
161,24
10:50
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
22:00
28 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), НЕОПЛАН-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
27 maj
22:00
28 maj
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
175,07
14:30
27 maj
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
22:00
28 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Van Hool T-917, НЕОПЛАН-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:10
27 maj
22:00
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
178,83
15:10
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
22:00
28 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, НЕОПЛАН-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
27 maj
22:00
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
161,32
17:30
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
22:00
28 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Mercedes, НЕОПЛАН-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
27 maj
22:00
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
163,79
17:30
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
22:00
28 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Mercedes, НЕОПЛАН-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
27 maj
22:00
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
216,42
18:00
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
22:00
28 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • SCANIA, НЕОПЛАН-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
27 maj
22:40
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
Kupić za
171,84
16:30
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
22:40
28 maj
Charków
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
  • Autobus
  • Van Hool (Free), МЕРСЕДЕС-8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
27 maj
22:40
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
Kupić za
176,15
17:30
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
22:40
28 maj
Charków
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
  • Autobus
  • Mercedes, МЕРСЕДЕС-8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
27 maj
22:40
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
Kupić za
178,62
17:30
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
22:40
28 maj
Charków
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
  • Autobus
  • Mercedes, МЕРСЕДЕС-8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
27 maj
22:40
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
Kupić za
231,25
18:00
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
22:40
28 maj
Charków
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
  • Autobus
  • SCANIA, МЕРСЕДЕС-8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
27 maj
22:40
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
Kupić za
171,10
22:00
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
22:40
28 maj
Charków
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
  • Autobus
  • Van Hool(59), МЕРСЕДЕС-8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
27 maj
22:40
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
Kupić za
175,84
22:00
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
22:40
28 maj
Charków
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
27 maj
23:00
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
165,41
22:00
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
21:55
Krakow Balice (lotnisko)
23:30
Kraków
04:45
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:45
Lwów
10:40
Równe
13:20
Żytomierz
15:30
Kijów
20:50
Połtawa
23:00
28 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Van Hool(59)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
27 maj
23:00
28 maj
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
169,30
14:30
27 maj
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
23:00
28 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Van Hool T-917, НЕОПЛАН-59
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:10
27 maj
23:00
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
173,06
15:10
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:00
28 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, НЕОПЛАН-59
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
27 maj
23:00
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
155,55
17:30
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:00
28 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Mercedes, НЕОПЛАН-59
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
27 maj
23:00
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
158,02
17:30
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:00
28 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Mercedes, НЕОПЛАН-59
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
27 maj
23:00
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
210,65
18:00
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:00
28 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • SCANIA, НЕОПЛАН-59
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
27 maj
23:00
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
Kupić za
171,84
16:30
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:00
28 maj
Charków
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
  • Autobus
  • Van Hool (Free), МЕРСЕДЕС-8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
27 maj
23:00
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
Kupić za
176,15
17:30
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:00
28 maj
Charków
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
  • Autobus
  • Mercedes, МЕРСЕДЕС-8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
27 maj
23:00
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
Kupić za
178,62
17:30
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:00
28 maj
Charków
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
  • Autobus
  • Mercedes, МЕРСЕДЕС-8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
27 maj
23:00
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
Kupić za
231,25
18:00
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:00
28 maj
Charków
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
  • Autobus
  • SCANIA, МЕРСЕДЕС-8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
27 maj
23:00
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
Kupić za
171,10
22:00
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:00
28 maj
Charków
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
  • Autobus
  • Van Hool(59), МЕРСЕДЕС-8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
27 maj
23:00
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
Kupić za
175,84
22:00
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:00
28 maj
Charków
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:50
27 maj
23:00
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
Kupić za
175,84
20:50
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:00
28 maj
Charków
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
27 maj
23:10
28 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Dworzec autobusowy "Kharkov-1" (przystanek autobusowy naprzeciwko dworca autobusowego), prospekt Yuriya Haharina 22
Kupić za
160,00
22:00
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:10
28 maj
Charków
Dworzec autobusowy "Kharkov-1" (przystanek autobusowy naprzeciwko dworca autobusowego), prospekt Yuriya Haharina 22
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
27 maj
07:50
29 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
202,77
14:30
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
07:50
29 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Neoplan 116, МАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:20
27 maj
07:50
29 maj
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
217,47
15:20
27 maj
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
07:50
29 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
27 maj
07:50
29 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
194,47
16:30
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
07:50
29 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Van Hool (Free), МАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
27 maj
07:50
29 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
199,73
17:30
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
07:50
29 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Setra, МАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
27 maj
07:50
29 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
229,63
20:30
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
07:50
29 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Neoplan, МАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
27 maj
07:50
29 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
207,25
21:50
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
07:50
29 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Iveco 391E(free), МАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:50
27 maj
07:50
29 maj
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
156,38
20:50
27 maj
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
07:50
29 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z, МАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
27 maj
07:50
29 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
153,60
22:00
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
07:50
29 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:50
27 maj
07:50
29 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
153,60
20:50
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
07:50
29 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
27 maj
07:50
29 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
205,62
21:50
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
07:50
29 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
27 maj
07:50
29 maj
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
217,47
20:30
27 maj
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
07:50
29 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:45
27 maj
07:50
29 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
210,77
13:45
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
07:50
29 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:05
27 maj
07:50
29 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
190,17
18:05
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
07:50
29 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:10
27 maj
07:50
29 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
187,47
17:10
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
07:50
29 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
27 maj
14:45
29 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Kupić za
194,19
16:30
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
14:45
29 maj
Charków
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:50
27 maj
14:45
29 maj
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
Kupić za
212,42
20:50
27 maj
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
14:45
29 maj
Charków
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:35
27 maj
14:45
29 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Kupić za
202,42
21:35
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
14:45
29 maj
Charków
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
27 maj
14:45
29 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Kupić za
212,42
21:50
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
14:45
29 maj
Charków
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
27 maj
14:45
29 maj
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
Kupić za
209,41
22:00
27 maj
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
14:45
29 maj
Charków
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:25
27 maj
14:45
29 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Kupić za
196,62
22:25
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
14:45
29 maj
Charków
  • Autobus
  • MAN S2000
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:40
27 maj
14:45
29 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Kupić za
200,23
22:40
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
14:45
29 maj
Charków
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Klimatyzacja
  • Siedzenia o podwyższonym komforcie
  • Siedzenia rozsuwane na szerokość
  • Wi-Fi
  • Gniazdka 220V
  • Wspólny system audio dla całego autobusu
  • System wideo wspólny dla całego autobusu
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
23:55
27 maj
14:45
29 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Kupić za
212,42
23:55
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
14:45
29 maj
Charków
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
27 maj
14:45
29 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Kupić za
204,59
21:50
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
14:45
29 maj
Charków
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
27 maj
14:45
29 maj
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
Kupić za
222,19
20:30
27 maj
Katowice
DH Supersam, ul. Piotra Skargi 6
14:45
29 maj
Charków
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:50
27 maj
14:45
29 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Kupić za
212,19
20:50
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
14:45
29 maj
Charków
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
27 maj
14:45
29 maj
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Kupić za
187,19
22:00
27 maj
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
14:45
29 maj
Charków
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Charków
Do miasta Katowice
Z miasta Charków