Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kraków — Charków

Najlepsza oferta

Codziennie
15:30
Czas przejazdu22 h. 30 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15:00
+1 dzień
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1, prospekt Yurijia Haharina 22
160,00 
Przewoźnik: TERNVOYAZH
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Kraków — Charków w 2019 roku

18.11, 22.11, 26.11, 30.11, 04.12...
15:30
Czas przejazdu22 h. 30 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15:00
+1 dzień
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1, prospekt Yurijia Haharina 22
160,09 
Przewoźnik: Ternvoyazh
Autobus: Van Hool
Ocena:
pon, pią
21:35
Czas przejazdu20 h. 15 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:50
+1 dzień
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1, prospekt Yurijia Haharina 22
168,30 
Przewoźnik: TOW Topiukrein
Ocena:
pon, śro, pią
18:20
Czas przejazdu22 h. 35 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:55
+1 dzień
Charków
Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11
168,36 
Przewoźnik: LIS-AVTO-TRANS
Ocena:
W dni powszednie
19:35
Czas przejazdu24 h. 25 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:00
+1 dzień
Charków
Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11
170,00 
Przewoźnik: IDEAL TRAVEL
Ocena:
W dni powszednie
20:20
Czas przejazdu23 h. 40 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:00
+1 dzień
Charków
Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11
170,00 
Przewoźnik: IDEAL TRAVEL
Ocena:
Codziennie
23:00
Czas przejazdu23 h. 10 min
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
23:10
+1 dzień
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1, prospekt Yurijia Haharina 22
173,40 
Przewoźnik: Bryntsov
Ocena:
Codziennie
23:45
Czas przejazdu22 h. 25 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:10
+1 dzień
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1, prospekt Yurijia Haharina 22
173,40 
Przewoźnik: Bryntsov
Ocena:
wto, sob
21:35
Czas przejazdu21 h. 05 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:40
+1 dzień
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1, prospekt Yurijia Haharina 22
173,70 
Przewoźnik: TOPUKRAIN
Autobus: Van Hool (Free)
Ocena:
pon, czw, sob
14:50
Czas przejazdu27 h. 40 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:30
+1 dzień
Charków
Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11
174,00 
Przewoźnik: Z-TIME
Ocena:
W piątki
00:50
Czas przejazdu27 h. 10 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
04:00
+1 dzień
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1, prospekt Yurijia Haharina 22
189,69 
Przewoźnik: Shapran S.M.
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
pon, śro, czw
17:00
Czas przejazdu22 h. 35 min
Kraków
Dworzec autobusowy Czyżyny, ul. Medweckiego 15
16:35
+1 dzień
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1, prospekt Yurijia Haharina 22
190,00 
Przewoźnik: JORDAN
Ocena:
wto, czw, nie
14:50
Czas przejazdu28 h. 40 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:30
+1 dzień
Charków
Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11
197,08 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
Codziennie
23:45
Czas przejazdu23 h. 15 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:00
+1 dzień
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1, prospekt Yurijia Haharina 22
197,08 
Przewoźnik: Brintsov S.V.
Autobus: Van Hool 2(free)
Ocena:
4.0
pon, wto, śro, sob
23:25
Czas przejazdu24 h. 45 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:10
+2 dni
Charków
Dworzec kolejowy Pivdenny, pl. Prywokzalna 1
199,18 
Przewoźnik: EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
Ocena:
Codziennie
19:35
Czas przejazdu25 h. 10 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:45
+1 dzień
Charków
Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11
202,99 
Przewoźnik: Stetsik Taras Volodymyrovich
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
16.11, 20.11, 24.11, 28.11, 02.12...
15:30
Czas przejazdu23 h. 30 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15:00
+1 dzień
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1, prospekt Yurijia Haharina 22
205,29 
Przewoźnik: Boreychuk M.І.
Autobus: SETRA S 215 HD
Ocena:
13.11, 15.11, 17.11, 19.11, 21.11...
15:30
Czas przejazdu23 h. 15 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:45
+1 dzień
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1, prospekt Yurijia Haharina 22
205,30 
Przewoźnik: Kaluzhenov V.V.
Autobus: MAH A-32(free)
Ocena:
śro, czw, sob
17:00
Czas przejazdu23 h. 15 min
Kraków
Dworzec autobusowy Czyżyny, ul. Medweckiego 15
16:15
+1 dzień
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1, prospekt Yurijia Haharina 22
229,93 
Przewoźnik: Musil Tour Predstavnytstvo
Autobus: MAN(VIP)
Ocena:
16.11, 20.11, 24.11, 28.11, 02.12...
15:30
Czas przejazdu23 h. 15 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:45
+1 dzień
Charków
Dworzec kolejowy Pivdenny, pl. Prywokzalna 1
246,35 
Przewoźnik: Boreychuk M.І.
Autobus: SETRA S 215 HD
Ocena:
21.12...
15:30
Czas przejazdu23 h. 15 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:45
+1 dzień
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1, prospekt Yurijia Haharina 22
246,35 
Przewoźnik: Kaluzhenov V.V.
Autobus: MAH A-32(free)
Ocena:
Codziennie
23:00
Czas przejazdu24 h. 00 min
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
23:00
+1 dzień
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1, prospekt Yurijia Haharina 22
328,47 
Przewoźnik: Avtotranzit
Autobus: Setra 57
Ocena:
Codziennie
23:45
Czas przejazdu23 h. 15 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:00
+1 dzień
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1, prospekt Yurijia Haharina 22
328,47 
Przewoźnik: Avtotranzit
Autobus: Setra 57
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Charków
Do miasta Kraków