Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Charków — Szczecin w 2018 rok roku

23:00
Dworzec autobusowy Pryvokzalna; ul. Yevgena Kotliara 11
Czas przejazdu 35 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:10+2 dni
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.12, 23.12, 28.12, 02.01, 07.01...
06:35
Dworzec autobusowy Charków-1; prospekt Yuriia Gagarina 22
Czas przejazdu 29 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:05+1 dzień
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, sob
04:30
Dworzec autobusowy Charków-1; prospekt Yuriia Gagarina 22
Czas przejazdu 29 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:10+1 dzień
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
04:30
Dworzec autobusowy Charków-1; prospekt Yuriia Gagarina 22
Czas przejazdu 29 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:10+1 dzień
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Dni parzyste
11:00
Dworzec autobusowy Pryvokzalna; ul. Yevgena Kotliara 11
Czas przejazdu 35 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:35+1 dzień
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
23:00
Dworzec autobusowy Pryvokzalna; ul. Yevgena Kotliara 11
Czas przejazdu 35 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:00+2 dni
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 15.12, 20.12, 25.12, 30.12, 04.01...
07:00
Dworzec autobusowy Pryvokzalna; ul. Yevgena Kotliara 11
Czas przejazdu 28 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:05+1 dzień
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 15.12, 17.12, 19.12, 21.12, 23.12...
23:00
Dworzec autobusowy Pryvokzalna; ul. Yevgena Kotliara 11
Czas przejazdu 35 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:00+2 dni
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 15.12, 20.12, 25.12, 30.12, 04.01...
22:30
Dworzec autobusowy Pryvokzalna; ul. Yevgena Kotliara 11
Czas przejazdu 35 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:00+2 dni
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 16.12, 19.12, 21.12, 24.12, 26.12...
18.12, 23.12, 28.12, 02.01, 07.01...
23:00
Czas przejazdu 35 h. 10 min
+2 dni

Charków

Dworzec autobusowy Pryvokzalna; ul. Yevgena Kotliara 11

10:10
+2 dni

Szczecin

Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1

173
23:00
Charków
Dworzec autobusowy Pryvokzalna; ul. Yevgena Kotliara 11
01:00
Połtawa
"Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7"
07:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
09:50
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:40
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
13:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
16:20
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
19:10
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:15
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
23:50
Sochaczew
"Dworzec autobusowy; ul. Henryka Sienkiewicza 4"
01:00
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
02:00
Włocławek
"Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65"
03:20
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24"
04:35
Bydgoszcz
"Przystanek; ul. Jagiellońska 16"
06:15
Piła
"Dworzec autobusowy Piła; ul. Kwiatowa 18"
08:25
Gorzów Wielkopolski
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10"
10:10
+2 dni
Szczecin
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Boreichuk M.I.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, sob
06:35
Czas przejazdu 29 h. 30 min
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Charków-1; prospekt Yuriia Gagarina 22

11:05
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1

194
06:35
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1; prospekt Yuriia Gagarina 22
11:05
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kresy Tur

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
04:30
Czas przejazdu 29 h. 40 min
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Charków-1; prospekt Yuriia Gagarina 22

10:10
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1

211
04:30
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1; prospekt Yuriia Gagarina 22
06:50
Połtawa
"Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7"
11:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
13:40
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
16:50
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
18:20
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
20:30
Uściług
"Szczecin; Polska, Zachodniopomorskie"
20:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Szczecin; Polska, Zachodniopomorskie"
23:10
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
02:20
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
06:35
Poznań
"Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2"
10:10
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kazna Trans MTK
  • Oceniono na 4.2 z 5
    Na podstawie 9 opinii
  • Punktualność
    4.7
  • Stan techniczny
    3.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.1
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.4
Dni parzyste
04:30
Czas przejazdu 29 h. 40 min
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Charków-1; prospekt Yuriia Gagarina 22

10:10
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1

211
04:30
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1; prospekt Yuriia Gagarina 22
06:50
Połtawa
"Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7"
11:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
13:40
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
16:50
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
18:20
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
20:30
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
20:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
23:10
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
02:20
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
06:35
Poznań
"Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2"
10:10
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kazna Trans MTK
  • Oceniono na 4.2 z 5
    Na podstawie 9 opinii
  • Punktualność
    4.7
  • Stan techniczny
    3.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.1
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.4
wto, pią, nie
11:00
Czas przejazdu 35 h. 35 min
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Pryvokzalna; ul. Yevgena Kotliara 11

22:35
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1

218
11:00
Charków
Dworzec autobusowy Pryvokzalna; ul. Yevgena Kotliara 11
12:55
Połtawa
"Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7"
16:15
Łubnie
"Dworzec autobusowy Lubny; prospekt Volodymyrskyi 157"
16:55
Pyriatyn
"Dworzec autobusowy Pyrjatyn; ul. Europeiska 154"
17:55
Boryspol
"Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6"
18:40
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
21:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
22:15
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
23:45
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
00:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
11:00
Opoczno
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa"
11:30
Tomaszów Mazowiecki
"Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki; ulica Dworcowa"
12:45
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
14:45
Konin
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1"
17:45
Września
"Dworzec autobusowy; ul. Kolejowa 2"
17:10
Poznań
"Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2"
19:50
Słubice
"Parking Port Świecko; ul. Świecko 39"
21:05
Gorzów Wielkopolski
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10"
22:35
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

15.12, 20.12, 25.12, 30.12, 04.01...
23:00
Czas przejazdu 35 h. 00 min
+2 dni

Charków

Dworzec autobusowy Pryvokzalna; ul. Yevgena Kotliara 11

10:00
+2 dni

Szczecin

Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1

225
23:00
Charków
Dworzec autobusowy Pryvokzalna; ul. Yevgena Kotliara 11
01:00
Połtawa
"Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7"
06:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
07:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
09:50
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:40
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
13:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
16:20
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
18:00
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:15
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
00:20
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
01:25
Kutno
"Mc Donald's; ul. 3 Maja"
02:40
Konin
"Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4"
04:05
Poznań
"Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2"
06:40
Piła
"Dworzec autobusowy Piła; ul. Kwiatowa 18"
08:25
Gorzów Wielkopolski
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10"
10:00
+2 dni
Szczecin
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvojazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

15.12, 17.12, 19.12, 21.12, 23.12...
07:00
Czas przejazdu 28 h. 05 min
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Pryvokzalna; ul. Yevgena Kotliara 11

11:05
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1

225
07:00
Charków
Dworzec autobusowy Pryvokzalna; ul. Yevgena Kotliara 11
08:40
Połtawa
"Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7"
13:35
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
13:55
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
16:05
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
18:55
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
20:05
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
21:30
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
23:55
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
02:30
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
07:05
Poznań
"Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2"
11:05
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Mayavtotrans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

15.12, 20.12, 25.12, 30.12, 04.01...
23:00
Czas przejazdu 35 h. 00 min
+2 dni

Charków

Dworzec autobusowy Pryvokzalna; ul. Yevgena Kotliara 11

10:00
+2 dni

Szczecin

Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1

245
23:00
Charków
Dworzec autobusowy Pryvokzalna; ul. Yevgena Kotliara 11
01:00
Połtawa
"Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7"
07:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
09:50
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:40
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
13:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
16:20
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
18:00
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:30
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
00:20
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
01:25
Kutno
"Mc Donald's; ul. 3 Maja"
02:40
Konin
"Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4"
04:05
Poznań
"Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2"
06:40
Piła
"Dworzec autobusowy Piła; ul. Kwiatowa 18"
08:15
Gorzów Wielkopolski
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10"
10:00
+2 dni
Szczecin
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

16.12, 19.12, 21.12, 24.12, 26.12...
22:30
Czas przejazdu 35 h. 30 min
+2 dni

Charków

Dworzec autobusowy Pryvokzalna; ul. Yevgena Kotliara 11

10:00
+2 dni

Szczecin

Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1

250
22:30
Charków
Dworzec autobusowy Pryvokzalna; ul. Yevgena Kotliara 11
01:00
Połtawa
"Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7"
07:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
09:50
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:40
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
13:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
16:20
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
04:05
Poznań
"Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2"
06:40
Piła
"Dworzec autobusowy Piła; ul. Kwiatowa 18"
08:15
Gorzów Wielkopolski
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10"
10:00
+2 dni
Szczecin
Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Charków
Do miasta Szczecin
Do miasta Charków