Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Charków — Szczecin w 2019 rok roku

16.02, 02.04, 07.04, 12.04, 17.04...
23:00
36 godz. 10 min w drodze
+2 dni

Charków

Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11

10:10
+2 dni

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

174,62 
23:00
Charków
Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11
01:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
07:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
09:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:55
Łuck
Stacja benzynowa BRSM, ul. Koniakina
16:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
19:10
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
23:50
Sochaczew
Dworzec autobusowy, ul. Henryka Sienkiewicza 4
01:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
02:00
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
03:20
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
04:35
Bydgoszcz
Przystanek, ul. Jagiellońska 16
06:15
Piła
Dworzec autobusowy Piła, ul. Kwiatowa 18
08:25
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
10:10
+2 dni
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Boreychuk M.І.
  • SETRA S 215 HD
pon, wto, czw
06:35
29 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22

11:05
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

193,80 
06:35
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22
11:05
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Kresy Tur
Codziennie
04:30
29 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22

10:10
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

212,77 
04:00
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22
06:50
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
11:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
13:40
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
16:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
20:30
Uściług
Szczecin, Polska, Zachodniopomorskie
20:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Szczecin, Polska, Zachodniopomorskie
23:10
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
06:35
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
10:10
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • KAZNA TRANS MTK
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • Oceniono na 4.2 z 5Na podstawie 9 opinii
  • Punktualność
    4.7
  • Stan techniczny
    3.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.1
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.4
wto, pią, nie
11:00
35 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11

22:35
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

220,11 
10:50
Charków
Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11
12:55
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
16:15
Łubnie
Dworzec autobusowy Lubny, prospekt Volodymyrskyi 157
16:55
Pyriatyn
Dworzec autobusowy Pyrjatyn, ul. Europeiska 154
17:55
Boryspol
Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
11:00
Opoczno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa
11:30
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
12:45
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:45
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
17:45
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
17:10
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
19:50
Słubice
Parking Port Świecko, ul. Świecko 39
21:05
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
22:35
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
Punkty pośrednie (23)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
13.02, 18.02, 23.02, 28.02, 05.03...
23:00
35 godz. 0 min w drodze
+2 dni

Charków

Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11

10:00
+2 dni

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

220,11 
23:00
Charków
Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11
01:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
06:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
09:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
13:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
16:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
18:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
00:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
02:40
Konin
Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
04:05
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
06:40
Piła
Dworzec autobusowy Piła, ul. Kwiatowa 18
08:25
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
10:00
+2 dni
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
19.02, 21.02, 23.02, 25.02, 27.02...
07:00
28 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11

11:05
+1 dzień

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

227,45 
07:00
Charków
Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11
08:40
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
13:35
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
13:55
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
16:05
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
18:55
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
20:05
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
21:30
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
23:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
07:05
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:05
+1 dzień
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mayavtotrans
  • Van Hool 915(free)
pon, czw, sob
23:00
35 godz. 50 min w drodze
+2 dni

Charków

Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11

09:50
+2 dni

Szczecin

Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1

252,35 
23:00
Charków
Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11
09:50
+2 dni
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Popularne kierunki
Z miasta Charków
Do miasta Szczecin
Do miasta Charków
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!