Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Warszawa — Charków

Najlepsza oferta

29.06, 04.07, 09.07, 14.07, 19.07...
08:00
Czas przejazdu23 h. 45 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

07:45
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11

125,00 

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Charków w 2019 rok

26.06, 01.07, 06.07, 11.07, 16.07...
08:00
Czas przejazdu23 h. 45 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

07:45
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11

125,00 
26.06, 01.07, 06.07, 11.07, 16.07...
08:00
Czas przejazdu24 h. 10 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

08:10
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22

125,06 
26.06, 01.07, 06.07, 11.07, 16.07...
08:00
Czas przejazdu23 h. 45 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

07:45
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11

125,06 
W poniedziałki
17:30
Czas przejazdu26 h. 10 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

20:40
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22

127,50 
Poza sob
08:00
Czas przejazdu23 h. 10 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

08:10
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22

130,00 
30.06, 05.07, 10.07, 15.07, 20.07...
19:30
Czas przejazdu20 h. 05 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

15:35
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22

130,00 
26.06, 29.06, 01.07, 04.07, 06.07...
19:30
Czas przejazdu19 h. 50 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

15:20
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11

130,00 
26.06, 29.06, 01.07, 04.07, 06.07...
19:30
Czas przejazdu20 h. 05 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

15:35
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22

130,08 
26.06, 29.06, 01.07, 04.07, 06.07...
19:30
Czas przejazdu19 h. 50 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

15:20
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11

130,08 
Codziennie
16:00
Czas przejazdu23 h. 10 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

15:10
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22

133,44 
27.06, 02.07, 07.07, 12.07, 17.07...
19:30
Czas przejazdu25 h. 00 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

20:30
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11

133,45 
27.06, 02.07, 07.07, 12.07, 17.07...
19:30
Czas przejazdu25 h. 20 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

20:50
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22

133,45 
Codziennie
21:15
Czas przejazdu23 h. 25 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

20:40
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22

140,10 
30.06...
08:00
Czas przejazdu23 h. 45 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

07:45
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11

140,86 
28.06...
12:00
Czas przejazdu18 h. 50 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

06:50
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22

140,86 
30.06, 04.07, 08.07, 12.07, 16.07...
12:00
Czas przejazdu17 h. 50 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

06:50
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22

140,86 
27.06, 29.06, 03.07, 05.07, 07.07...
12:00
Czas przejazdu17 h. 50 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

06:50
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22

140,86 
Codziennie
16:00
Czas przejazdu22 h. 10 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

15:10
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22

140,86 
wto, czw, sob
19:15
Czas przejazdu24 h. 45 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

20:00
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22

140,86 
Codziennie
16:00
Czas przejazdu22 h. 10 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

15:10
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22

142,80 
wto, czw, nie
17:30
Czas przejazdu26 h. 00 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

19:30
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11

148,27 
W poniedziałki
16:35
Czas przejazdu27 h. 05 min
+1 dzień

Warszawa

Metro Młociny, ul. Jana Kasprowicza

20:40
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22

153,00 
Codziennie
19:30
Czas przejazdu19 h. 05 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

15:35
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11

155,00 
27.06, 28.06, 02.07, 03.07, 07.07...
08:00
Czas przejazdu24 h. 10 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

08:10
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22

163,10 
Codziennie
19:00
Czas przejazdu25 h. 00 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

21:00
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11

164,80 
Codziennie
19:00
Czas przejazdu25 h. 45 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

20:45
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Prywokzalna, ul. Jevhena Kotlyara 11

175,63 
28.06, 08.07, 13.07, 18.07, 23.07...
19:30
Czas przejazdu19 h. 05 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

15:35
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22

177,92 
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Charków
Do miasta Warszawa
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Autobus Warszawa – Charków

Podróż z Warszawy do Charkowa autobusem trwa niespełna całą dobę. Mimo długości trasy, komfortowa podróż busem jest dogodną alternatywą dla lotów, które w większości przypadków wymagają wielogodzinnych przesiadek w Kijowie. Cena biletu autobusowego na trasie Warszawa - Charków jest zazwyczaj korzystniejsza niż koszt przelotu, zwłaszcza w przypadku zakupu z wyprzedzeniem.

W polskiej stolicy głównym stanowiskiem odjazdu autobusów linii Warszawa - Charków jest dworzec autobusowy Zachodni przy Alejach Jerozolimskich. Zlokalizowany na skrzyżowaniu głównych szlaków komunikacyjnych miasta, dworzec łączy z pozostałymi częściami Warszawy sieć autobusów miejskich, zatrzymujących się w większości na przystanku tuż przy budynku bądź przy pobliskim Rondzie Zesłańców Syberyjskich. W okolice Pałacu Kultury i Nauki pasażerów zabierze autobus linii 127, 158 lub 517, jadących z przystanku naprzeciwko dworca, który należy opuścić na przystanku ,,Centrum””.

Bezpośrednie busy z Warszawy do Charkowa kończą kurs na dworcu autobusowym Charków - 1 przy Aleji Yurijia Haharina 22 bądź na stacji Prywokzalna zlokalizowanej przy ulicy Jevhena Kotlyara 11. Pierwsza ze stacji znajduje się w bliższym sąsiedztwie centrum, mimo to jednak dotarcie w okolice Placu Konstytucji wymaga skorzystania z komunikacji publicznej. Wystarczy wsiąść w metro linii czerwonej na pobliskiej stacji ,,Prospekt Haharina” bądź skorzystać z autobusu numer 119e, a następnie opuścić pojazd na przystanku ,,Konstytutsii Maidan”.