Rozkład jazdy PKS Warszawa – Charków

12:00
14:45
13 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
199,82
12:00
12 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
14:45
13 gru
Charków
  • Autobus
  • SETRA_49, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
14:45
13 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
200,51
11:00
12 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
14:45
13 gru
Charków
  • Autobus
  • Neoplan (49 seats), bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
15:10
13 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
119,43
16:00
12 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
19:00
Lublin
22:40
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
00:15
Kowel
02:25
Sarny
04:50
Korosteń
07:20
Kijów
12:45
Połtawa
15:10
13 gru
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
15:10
13 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
140,00
16:00
12 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
15:10
13 gru
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
15:30
13 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
146,53
13:30
12 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
15:30
13 gru
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Setra, MAN
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
15:30
13 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
146,53
14:30
12 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
15:30
13 gru
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Setra, MAN
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
15:30
13 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
146,53
15:00
12 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
15:30
13 gru
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Neoplan, MAN
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
15:30
13 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
146,53
15:00
12 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
15:30
13 gru
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, MAN
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
15:30
13 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
146,53
15:00
12 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
15:30
13 gru
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
15:30
13 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
146,53
15:00
12 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
15:30
13 gru
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:40
15:30
13 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
180,21
11:40
12 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
15:30
13 gru
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
15:30
13 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
180,21
13:30
12 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
15:30
13 gru
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
15:30
13 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
140,08
14:30
12 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
15:30
13 gru
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
15:30
13 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
180,21
15:00
12 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
15:30
13 gru
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
18:30
13 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
KHARKOV
134,33
16:00
12 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
18:30
13 gru
Charków
KHARKOV
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH, НЕОПЛАН-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
18:30
13 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
KHARKOV
141,36
20:00
12 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
18:30
13 gru
Charków
KHARKOV
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, НЕОПЛАН-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
18:30
13 gru
KHARKOV
175,54
20:00
12 gru
Warszawa
18:30
13 gru
Charków
KHARKOV
  • Autobus
  • НЕОПЛАН(46), НЕОПЛАН-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
18:30
13 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
KHARKOV
150,03
16:00
12 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
18:30
13 gru
Charków
KHARKOV
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
18:30
13 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
KHARKOV
170,03
14:00
12 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
18:30
13 gru
Charków
KHARKOV
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
18:30
13 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
KHARKOV
180,68
16:00
12 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
18:30
13 gru
Charków
KHARKOV
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
18:30
13 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
KHARKOV
206,74
16:50
12 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
18:30
13 gru
Charków
KHARKOV
  • Autobus
  • VannHool (47 seats), НЕОПЛАН-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
18:30
13 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
KHARKOV
170,87
14:00
12 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
18:30
13 gru
Charków
KHARKOV
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
18:30
13 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
KHARKOV
179,45
20:00
12 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
18:30
13 gru
Charków
KHARKOV
  • Autobus
  • Neoplan (46 seats), НЕОПЛАН-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
18:30
13 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
KHARKOV
206,74
16:50
12 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
18:30
13 gru
Charków
KHARKOV
  • Autobus
  • VannHool (47 seats), НЕОПЛАН-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
21:35
13 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
118,02
18:00
12 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
21:35
13 gru
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Neoplan(Free), MAN
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
21:35
13 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
127,86
20:00
12 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
21:35
13 gru
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, MAN
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
21:35
13 gru
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
162,04
20:00
12 gru
Warszawa
21:35
13 gru
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • НЕОПЛАН(46), MAN
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
21:35
13 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
134,10
21:00
12 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
21:35
13 gru
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, MAN
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
21:35
13 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
156,53
21:00
12 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
21:35
13 gru
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:45
21:35
13 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
180,21
18:45
12 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
21:35
13 gru
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:45
21:35
13 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
180,21
18:45
12 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
21:35
13 gru
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
21:35
13 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
165,95
17:30
12 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
21:35
13 gru
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
21:35
13 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
193,24
21:00
12 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
21:35
13 gru
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
21:35
13 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
130,59
18:00
12 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
21:35
13 gru
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
21:35
13 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
165,95
17:30
12 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
21:35
13 gru
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
21:35
13 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
165,95
20:00
12 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
21:35
13 gru
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Neoplan (46 seats), MAN
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
21:35
13 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
140,08
21:00
12 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
21:35
13 gru
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
22:00
13 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
KHARKOV
124,76
18:00
12 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
22:00
13 gru
Charków
KHARKOV
  • Autobus
  • Neoplan(Free), НЕОПЛАН-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
22:00
13 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
KHARKOV
134,60
20:00
12 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
22:00
13 gru
Charków
KHARKOV
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, НЕОПЛАН-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
22:00
13 gru
KHARKOV
168,78
20:00
12 gru
Warszawa
22:00
13 gru
Charków
KHARKOV
  • Autobus
  • НЕОПЛАН(46), НЕОПЛАН-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:45
22:00
13 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
KHARKOV
186,95
18:45
12 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
22:00
13 gru
Charków
KHARKOV
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:45
22:00
13 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
KHARKOV
186,95
18:45
12 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
22:00
13 gru
Charków
KHARKOV
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
22:00
13 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
KHARKOV
137,33
18:00
12 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
22:00
13 gru
Charków
KHARKOV
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
22:00
13 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
KHARKOV
172,69
17:30
12 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
22:00
13 gru
Charków
KHARKOV
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
22:00
13 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
KHARKOV
172,69
20:00
12 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
22:00
13 gru
Charków
KHARKOV
  • Autobus
  • Neoplan (46 seats), НЕОПЛАН-45
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Warszawa – Charków

17:30
18:30
13 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Bus „Dworzec kolejowy”, Jewgienij Kotlyar Ulica; dom 11
126,46
17:30
12 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
20:35
Lublin
21:45
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
14:25
Łubnie
16:25
Połtawa
18:30
13 gru
Charków
Bus „Dworzec kolejowy”, Jewgienij Kotlyar Ulica; dom 11
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Charków
Z miasta Charków

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.