Rozkład jazdy PKS Warszawa – Charków

16:00
26 maj
15:10
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
135,34
16:00
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:00
Lublin
22:40
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
00:15
Kowel
02:25
Sarny
04:50
Korosteń
07:20
Kijów
12:45
Połtawa
15:10
27 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
26 maj
15:10
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
140,00
16:00
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:10
27 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:40
26 maj
15:10
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
197,83
11:40
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:10
27 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
26 maj
15:10
27 maj
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
179,37
13:30
26 maj
Warszawa
15:10
27 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Setra 49 Мест , НЕОПЛАН-49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
26 maj
15:10
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
197,83
13:30
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:10
27 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:40
26 maj
15:10
27 maj
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
179,37
11:40
26 maj
Warszawa
15:10
27 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Setra 49 Мест , НЕОПЛАН-49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
26 maj
15:30
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
167,80
15:00
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:30
27 maj
Charków
,
  • Autobus
  • Neoplan, Neoplan (46 seats)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
26 maj
15:30
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
145,80
15:00
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:30
27 maj
Charków
,
  • Autobus
  • Neoplan, Neoplan (46 seats)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
26 maj
15:30
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
143,60
15:00
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:30
27 maj
Charków
,
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, Neoplan (46 seats)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
26 maj
15:30
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
145,80
15:00
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:30
27 maj
Charków
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:40
26 maj
15:30
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
210,39
11:40
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:30
27 maj
Charków
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
26 maj
15:30
27 maj
,
Kupić za
191,93
13:30
26 maj
Warszawa
15:30
27 maj
Charków
,
  • Autobus
  • Setra 49 Мест , Neoplan (46 seats)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
26 maj
15:30
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
210,39
13:30
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:30
27 maj
Charków
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:40
26 maj
15:30
27 maj
,
Kupić za
191,93
11:40
26 maj
Warszawa
15:30
27 maj
Charków
,
  • Autobus
  • Setra 49 Мест , Neoplan (46 seats)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
26 maj
18:00
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
161,01
15:00
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
18:00
27 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Neoplan, НЕОПЛАН-47
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
26 maj
18:00
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
139,01
15:00
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
18:00
27 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Neoplan, НЕОПЛАН-47
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
26 maj
18:00
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
136,81
15:00
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
18:00
27 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, НЕОПЛАН-47
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
26 maj
18:00
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
148,75
16:00
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
18:00
27 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Setra, НЕОПЛАН-47
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
26 maj
18:00
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
139,01
15:00
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
18:00
27 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
26 maj
18:00
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
151,01
16:00
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
18:00
27 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:20
26 maj
18:00
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
131,01
17:20
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
18:00
27 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:40
26 maj
20:40
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
130,84
15:40
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
20:40
27 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
26 maj
20:40
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
115,80
18:00
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
20:40
27 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:30
26 maj
20:40
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
145,87
18:30
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
20:40
27 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Mercedes, Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:30
26 maj
20:40
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
115,79
18:30
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
20:40
27 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Mercedes, Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:50
26 maj
20:40
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
130,84
18:50
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
20:40
27 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
26 maj
20:40
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
153,40
20:00
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
20:40
27 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
26 maj
20:40
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
138,35
20:00
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
20:40
27 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:15
26 maj
20:40
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
130,37
21:15
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
00:00
Lublin
01:30
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:40
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
06:30
Łuck
08:00
Równe
11:10
Żytomierz
13:30
Kijów
17:50
Połtawa
20:40
27 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:15
26 maj
20:40
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
140,00
21:15
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
20:40
27 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:35
26 maj
20:40
27 maj
Metro Młociny, ul. Jana Kasprowicza
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
153,00
16:35
26 maj
Warszawa
Metro Młociny, ul. Jana Kasprowicza
Dw. PKS W-wa Zachodnia,Al. Jerozolimskie 144
PKS, ul. Hutnicza 1
Dw.autobusowy Stryjski
DW. PKS PRZY POCZCIE
Dworzec autobusowy, ul. Kijewska 40
d.a. Ul. Shevchenka, 45
Dworzec autobusow, ul. Kijowska 93
Dworzec autobusowy, ul. Petliury 32
D.A. Chervonoarmiyska 154
Dworzec Autobusowy, ul. Czerwonoarmijska 154
D.A. ul. Radianska 157
D.A. ul. Zhovtneva 11
Dworzec Autobusowy nr 1, ul. Welykotyrniowska 7
20:40
27 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
26 maj
20:40
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
127,50
17:30
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS, ul. Hutnicza 1
Dw.autobusowy Stryjski
DW. PKS PRZY POCZCIE
Dworzec autobusowy, ul. Kijewska 40
d.a. Ul. Shevchenka, 45
Dworzec autobusow, ul. Kijowska 93
Dworzec autobusowy, ul. Petliury 32
D.A. Chervonoarmiyska 154
Dworzec Autobusowy, ul. Czerwonoarmijska 154
D.A. ul. Radianska 157
D.A. ul. Zhovtneva 11
Dworzec Autobusowy nr 1, ul. Welykotyrniowska 7
20:40
27 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:40
26 maj
20:40
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
139,51
15:40
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
20:40
27 maj
Charków
,
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
26 maj
20:40
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
124,47
18:00
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
20:40
27 maj
Charków
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:30
26 maj
20:40
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
154,54
18:30
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
20:40
27 maj
Charków
,
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:30
26 maj
20:40
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
124,46
18:30
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
20:40
27 maj
Charków
,
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:50
26 maj
20:40
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
139,51
18:50
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
20:40
27 maj
Charków
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
26 maj
20:40
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
162,07
20:00
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
20:40
27 maj
Charków
,
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
26 maj
20:40
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
147,02
20:00
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
20:40
27 maj
Charków
,
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:40
26 maj
21:35
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
147,65
15:40
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
21:35
27 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), МАН-46
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
26 maj
21:35
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
132,61
18:00
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
21:35
27 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МАН-46
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:50
26 maj
21:35
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
147,65
18:50
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
21:35
27 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Neoplan(Free), МАН-46
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
26 maj
21:35
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
170,21
20:00
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
21:35
27 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, МАН-46
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
26 maj
21:35
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
155,16
20:00
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
21:35
27 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, МАН-46
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
26 maj
21:35
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
177,42
21:00
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
21:35
27 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:40
26 maj
21:35
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
148,03
15:40
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
21:35
27 maj
Charków
,
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Neoplan (46 seats)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
26 maj
21:35
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
132,99
18:00
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
21:35
27 maj
Charków
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Neoplan (46 seats)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:50
26 maj
21:35
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
148,03
18:50
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
21:35
27 maj
Charków
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free), Neoplan (46 seats)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
26 maj
21:35
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
170,59
20:00
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
21:35
27 maj
Charków
,
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, Neoplan (46 seats)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
26 maj
21:35
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
155,54
20:00
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
21:35
27 maj
Charków
,
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, Neoplan (46 seats)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
26 maj
21:35
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
,
Kupić za
177,80
21:00
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
21:35
27 maj
Charków
,
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:40
26 maj
22:00
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
141,24
15:40
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
22:00
27 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), НЕОПЛАН-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
26 maj
22:00
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
126,20
18:00
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
22:00
27 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Neoplan(Free), НЕОПЛАН-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:30
26 maj
22:00
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
156,27
18:30
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
22:00
27 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Mercedes, НЕОПЛАН-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:30
26 maj
22:00
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
126,19
18:30
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
22:00
27 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Mercedes, НЕОПЛАН-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:50
26 maj
22:00
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
141,24
18:50
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
22:00
27 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Neoplan(Free), НЕОПЛАН-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
26 maj
22:00
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
163,80
20:00
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
22:00
27 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, НЕОПЛАН-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
26 maj
22:00
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
148,75
20:00
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
22:00
27 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, НЕОПЛАН-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
26 maj
22:40
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
Kupić za
156,07
21:00
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
22:40
27 maj
Charków
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD, МЕРСЕДЕС-8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
26 maj
22:40
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
Kupić za
185,84
21:10
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
22:40
27 maj
Charków
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
  • Autobus
  • MAN (free), МЕРСЕДЕС-8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:15
26 maj
22:40
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
Kupić za
156,10
21:15
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
22:40
27 maj
Charków
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ), МЕРСЕДЕС-8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
26 maj
22:40
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
Kupić za
175,84
23:00
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
22:40
27 maj
Charków
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
  • Autobus
  • Neoplan, МЕРСЕДЕС-8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
26 maj
22:40
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
Kupić za
153,84
23:00
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
22:40
27 maj
Charków
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
  • Autobus
  • Neoplan, МЕРСЕДЕС-8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
26 maj
22:40
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
Kupić za
151,64
23:00
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
22:40
27 maj
Charków
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, МЕРСЕДЕС-8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
26 maj
22:40
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
Kupić za
153,84
23:00
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
22:40
27 maj
Charków
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
26 maj
22:40
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
Kupić za
185,84
21:00
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
22:40
27 maj
Charków
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:15
26 maj
22:40
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
Kupić za
160,84
21:15
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
22:40
27 maj
Charków
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
26 maj
23:00
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
120,43
18:00
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
23:00
27 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Neoplan(Free), НЕОПЛАН-59
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:50
26 maj
23:00
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
135,47
18:50
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
23:00
27 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Neoplan(Free), НЕОПЛАН-59
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
26 maj
23:00
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
135,47
21:00
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
23:00
27 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD, НЕОПЛАН-59
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:15
26 maj
23:00
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
135,50
21:15
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
23:00
27 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ), НЕОПЛАН-59
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
26 maj
23:00
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
Kupić za
156,07
21:00
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
23:00
27 maj
Charków
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD, МЕРСЕДЕС-8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:10
26 maj
23:00
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
Kupić za
185,84
21:10
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
23:00
27 maj
Charków
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
  • Autobus
  • MAN (free), МЕРСЕДЕС-8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:15
26 maj
23:00
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
Kupić za
156,10
21:15
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
23:00
27 maj
Charków
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ), МЕРСЕДЕС-8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
26 maj
23:00
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
Kupić za
175,84
23:00
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
23:00
27 maj
Charków
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
  • Autobus
  • Neoplan, МЕРСЕДЕС-8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
26 maj
23:00
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
Kupić za
153,84
23:00
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
23:00
27 maj
Charków
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
  • Autobus
  • Neoplan, МЕРСЕДЕС-8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
26 maj
23:00
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
Kupić za
151,64
23:00
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
23:00
27 maj
Charków
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, МЕРСЕДЕС-8
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
26 maj
23:00
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
Kupić za
153,84
23:00
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
23:00
27 maj
Charków
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:00
26 maj
23:00
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
165,24
21:00
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
23:00
27 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:15
26 maj
23:00
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
140,24
21:15
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
23:00
27 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:15
26 maj
23:00
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
Kupić za
160,84
21:15
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
23:00
27 maj
Charków
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
26 maj
23:00
27 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
Kupić za
195,84
19:00
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
23:00
27 maj
Charków
Bus "Central Market", Piskunovsky Lane; dom 4
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
26 maj
05:20
28 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
178,08
19:00
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
05:20
28 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
26 maj
05:20
28 maj
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Kupić za
179,86
19:00
26 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
05:20
28 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Charków
Do miasta Warszawa
Z miasta Charków