Rozkład jazdy PKS Warszawa – Charków

16:50
14:45
17 paź
198,58
16:50
16 paź
Warszawa
14:45
17 paź
Charków
  • Autobus
  • VannHool (47 seats)
11:00
14:45
17 paź
WARSZAWA, Dworzec Zachodni al.Jerozolimskie 144
168,45
11:00
16 paź
Warszawa
WARSZAWA, Dworzec Zachodni al.Jerozolimskie 144
14:45
17 paź
Charków
11:00
14:45
17 paź
186,00
11:00
16 paź
Warszawa
14:45
17 paź
Charków
  • Autobus
  • bus
11:00
14:45
17 paź
213,74
11:00
16 paź
Warszawa
14:45
17 paź
Charków
  • Autobus
  • Neoplan (49 seats), bus
08:30
14:45
17 paź
193,93
08:30
16 paź
Warszawa
14:45
17 paź
Charków
  • Autobus
  • Onyshkiv(49 seats), bus
16:00
15:10
17 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
129,66
16:00
16 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
19:00
Lublin
22:40
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
00:15
Kowel
02:25
Sarny
04:50
Korosteń
07:20
Kiev
12:45
Połtawa
15:10
17 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Setra
16:00
15:10
17 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
140,00
16:00
16 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
15:10
17 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
14:00
15:30
17 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
163,90
14:00
16 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
15:30
17 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Neoplan, MAN
14:30
15:30
17 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
157,41
14:30
16 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
15:30
17 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Setra, MAN
15:00
15:30
17 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
134,61
15:00
16 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
15:30
17 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, MAN
17:30
18:40
17 paź
149,68
17:30
16 paź
Warszawa
18:40
17 paź
Charków
  • Autobus
  • bus
18:00
21:35
17 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
124,24
18:00
16 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
21:35
17 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Neoplan(Free), MAN
20:00
21:35
17 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
155,51
20:00
16 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
21:35
17 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, MAN
20:30
21:35
17 paź
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
132,63
20:30
16 paź
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
21:35
17 paź
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
  • Autobus
  • Setra, MAN
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Charków
Z miasta Charków

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.