Busfor łączy się z BlaBlaCarTen sam szeroki wybór przejazdów autobusowych.Teraz dostępne na BlaBlaCar
redirection-logo

Bilety autobusowePoznań - Charków

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Poznań — Charków

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Rozkład jazdy autobusów Poznań — Charków w 2024 roku

Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Charków
Do miasta Poznań
Z miasta Charków

Autobus Poznań – Charków

Dystans ponad 1500 kilometrów między Poznaniem a Charkowem busy pokonują zazwyczaj w przeciągu doby. Mimo sporej odległości, przewoźnicy oferują codzienne bezpośrednie przejazdy, dla których brak samolotowej alternatywy. Pasażerów, podróżujących na Ukrainę w celach turystycznych, może zainteresować opcja przejazdu do Charkowa z kilkugodzinną przesiadką w Kijowie. Bilety warto zakupić online ze względu na częste promocje.

Busy z Poznania do Charkowa startują na dworcu autobusowym przy ulicy Stanisława Matyi 2. Stacja leży w strategicznym punkcie miasta, na skrzyżowaniu głównych szlaków komunikacyjnych, a w jej bliskim sąsiedztwie znajduje się dworzec PKP Poznań Główny i centrum handlowe Avenida. Ze względu na to, że dworzec autobusowy od poznańskiego Rynku dzieli 2,5 kilometra, odległość najłatwiej pokonać transportem miejskim. Najłatwiejszym sposobem na dotarcie w okolice dworca będzie dziesięciominutowy przejazd tramwajem numer 8 ze stacji Małe Garbary.

Busy linii Poznań - Charków kończą trasę na dworcu autobusowym przy Alei Yurijia Haharina 22. Stacja leży poza ścisłym centrum miasta, ale łączy ją z nim linia metra. By dostać się z dworca na centralny Plac Konstytucji, wystarczy wybrać się w podróż koleją podziemną z oddalonej o 200 metrów stacji ,,Prospekt Haharina”.