Rozkład jazdy PKS Charków – Warszawa

06:35
02:30
19 gru
CHARKÓW, Dworzec Autobusowy nr 1, ul. Gagarina 22
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
220,00
06:35
18 gru
Charków
CHARKÓW, Dworzec Autobusowy nr 1, ul. Gagarina 22
POLTAWA
KYIV
KYIV
ZHYTOMYR
RIWNE
LUCK
VOLODYMYR VOLYNSKYJ
LUBLIN
WARSZAWA
POZNAŃ
02:30
19 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
03:50
04:40
19 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
162,84
03:50
18 gru
Charków
04:40
19 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
03:50
04:40
19 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
153,23
03:50
18 gru
Charków
04:40
19 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • bus, Bus (38 seats)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
03:50
04:40
19 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
153,23
03:50
18 gru
Charków
04:40
19 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
03:50
05:55
19 gru
167,29
03:50
18 gru
Charków
05:55
19 gru
Warszawa
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:15
06:20
19 gru
WARSAW
136,45
06:15
18 gru
Charków
06:20
19 gru
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • МАН(46), Neoplan-N216
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:15
06:20
19 gru
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
WARSAW
134,47
06:15
18 gru
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
06:20
19 gru
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • Gunsel-49, Neoplan-N216
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
03:50
06:20
19 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
167,29
03:50
18 gru
Charków
06:20
19 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:15
06:30
19 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
154,66
06:15
18 gru
Charków
06:30
19 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МАН(46)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:15
06:30
19 gru
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
152,68
06:15
18 gru
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
06:30
19 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Gunsel-49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:15
06:30
19 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
154,66
06:15
18 gru
Charków
06:30
19 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МАН(46)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:15
06:30
19 gru
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
152,68
06:15
18 gru
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
06:30
19 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Gunsel-49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:15
06:30
19 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
190,34
06:15
18 gru
Charków
06:30
19 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МАН(46), Bus (38 seats)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:15
06:30
19 gru
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
188,36
06:15
18 gru
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
06:30
19 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Gunsel-49, Bus (38 seats)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
03:50
07:00
19 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
238,19
03:50
18 gru
Charków
07:00
19 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:15
07:05
19 gru
WARSAW
141,27
06:15
18 gru
Charków
07:05
19 gru
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • МАН(46), I-VAN60
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:15
07:05
19 gru
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
WARSAW
139,29
06:15
18 gru
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
07:05
19 gru
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • Gunsel-49, I-VAN60
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:15
07:40
19 gru
WARSAW
141,27
06:15
18 gru
Charków
07:40
19 gru
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • МАН(46), I-VAN60
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:15
07:40
19 gru
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
WARSAW
139,29
06:15
18 gru
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
07:40
19 gru
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • Gunsel-49, I-VAN60
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:15
07:40
19 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
150,34
06:15
18 gru
Charków
07:40
19 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МАН(46), bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:15
07:40
19 gru
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
148,36
06:15
18 gru
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
07:40
19 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Gunsel-49, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:15
07:45
19 gru
WARSAW
156,51
06:15
18 gru
Charków
07:45
19 gru
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • МАН(46), НЕОПЛАН-51
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:15
07:45
19 gru
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
WARSAW
154,53
06:15
18 gru
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
07:45
19 gru
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • Gunsel-49, НЕОПЛАН-51
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:15
07:55
19 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
149,43
06:15
18 gru
Charków
07:55
19 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МАН(46), bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:15
07:55
19 gru
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
147,45
06:15
18 gru
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
07:55
19 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Gunsel-49, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
09:00
19 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
176,12
11:45
18 gru
Charków
09:00
19 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • bus, Neoplan (46 seats)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
09:00
19 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
176,12
11:45
18 gru
Charków
09:00
19 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • bus, Neoplan (46 seats)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
10:25
19 gru
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
104,36
12:00
18 gru
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
14:10
Połtawa
20:30
Kijów
22:55
Korosteń
00:40
Sarny
02:25
Kowel
04:45
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
07:15
Lublin
10:25
19 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra S 315 НDH
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
10:25
19 gru
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
170,00
12:00
18 gru
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
10:25
19 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
13:55
19 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
134,81
11:45
18 gru
Charków
13:55
19 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • bus, Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
13:55
19 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
134,81
11:45
18 gru
Charków
13:55
19 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • bus, Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
13:55
19 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
149,29
11:45
18 gru
Charków
13:55
19 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
13:55
19 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
149,29
11:45
18 gru
Charków
13:55
19 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
13:55
19 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
172,00
11:45
18 gru
Charków
13:55
19 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
13:55
19 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
172,00
11:45
18 gru
Charków
13:55
19 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
15:55
19 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
172,00
11:45
18 gru
Charków
15:55
19 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • bus, SETRA S315 GT-HD 49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
15:55
19 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
172,00
11:45
18 gru
Charków
15:55
19 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • bus, SETRA S315 GT-HD 49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
21:40
19 gru
Zatrzymanie „McDonald”, Połtawa Way Street; dom 58/1
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
130,00
23:00
18 gru
Charków
Zatrzymanie „McDonald”, Połtawa Way Street; dom 58/1
21:40
19 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
22:00
19 gru
Zatrzymanie „McDonald”, Połtawa Way Street; dom 58/1
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
140,00
23:00
18 gru
Charków
Zatrzymanie „McDonald”, Połtawa Way Street; dom 58/1
22:00
19 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
23:20
19 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
150,34
17:00
18 gru
Charków
23:20
19 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • МАН(46), bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
23:20
19 gru
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
148,36
17:00
18 gru
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
23:20
19 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Gunsel-49, bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
00:10
20 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
127,55
22:50
18 gru
Charków
00:10
20 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • bus, Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
00:20
20 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
149,74
22:50
18 gru
Charków
00:20
20 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
01:20
20 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
141,46
22:50
18 gru
Charków
01:20
20 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • bus, Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
01:20
20 gru
WARSAW
156,78
22:50
18 gru
Charków
01:20
20 gru
Warszawa
WARSAW
  • Autobus
  • bus, I-VAN60
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
02:00
20 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
164,06
22:50
18 gru
Charków
02:00
20 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
02:00
20 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
167,35
22:50
18 gru
Charków
02:00
20 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • bus, Neoplan (49 seats)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
02:00
20 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
167,35
22:50
18 gru
Charków
02:00
20 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
04:25
20 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
123,37
22:50
18 gru
Charków
04:25
20 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • bus, Neoplan 1116/3
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
04:40
20 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
154,06
22:50
18 gru
Charków
04:40
20 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
04:40
20 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
144,45
22:50
18 gru
Charków
04:40
20 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
04:40
20 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
144,45
22:50
18 gru
Charków
04:40
20 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • bus, Bus (38 seats)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
04:40
20 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
144,45
22:50
18 gru
Charków
04:40
20 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
04:40
20 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
144,45
22:50
18 gru
Charków
04:40
20 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • bus, Bus (38 seats)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
05:55
20 gru
158,51
22:50
18 gru
Charków
05:55
20 gru
Warszawa
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
05:55
20 gru
Żwirki i Wigury 1
158,51
22:50
18 gru
Charków
05:55
20 gru
Warszawa
Żwirki i Wigury 1
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
06:20
20 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
158,51
22:50
18 gru
Charków
06:20
20 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
06:20
20 gru
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
158,51
22:50
18 gru
Charków
06:20
20 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • bus
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Charków – Warszawa

00:00
22:10
Bus „Dworzec kolejowy”, Jewgienij Kotlyar Ulica; dom 11
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
118,27
00:00
18 gru
Charków
Bus „Dworzec kolejowy”, Jewgienij Kotlyar Ulica; dom 11
01:55
Połtawa
06:40
Kijów
07:00
Kijów
09:15
Żytomierz
10:35
Nowogród Wołyński
12:15
Równe
13:30
Łuck
14:50
Kowel
15:55
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
17:30
Chełm
18:40
Lublin
22:10
18 gru
Warszawa
Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Charków
Do miasta Charków
Z miasta Warszawa

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.