Rozkład jazdy PKS Charków – Warszawa

12:00
22 maj
10:25
23 maj
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
135,44
12:00
22 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
14:10
Połtawa
20:30
Kijów
22:55
Korosteń
00:40
Sarny
02:25
Kowel
04:45
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
07:15
Lublin
10:25
23 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
22 maj
17:20
23 maj
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
145,56
12:00
22 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
17:20
23 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra, Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
22 maj
17:20
23 maj
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
162,11
12:00
22 maj
Charków
Bus "Charków-1", Jurij Gagarin Avenue; dom 22
17:20
23 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Setra, Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
22 maj
21:15
23 maj
zatrzymać Charkowie, Połtawa Way Street; dom 57
Przystanek autobusowy Warszawa, ulica Marshalkovskaya
Kupić za
142,96
23:00
22 maj
Charków
zatrzymać Charkowie, Połtawa Way Street; dom 57
01:00
Połtawa
07:00
Kijów
09:50
Żytomierz
12:40
Równe
13:55
Łuck
16:20
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
18:00
Lublin
21:15
23 maj
Warszawa
Przystanek autobusowy Warszawa, ulica Marshalkovskaya
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
22 maj
21:15
23 maj
zatrzymać Charkowie, Połtawa Way Street; dom 57
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
135,44
23:00
22 maj
Charków
zatrzymać Charkowie, Połtawa Way Street; dom 57
01:00
Połtawa
07:00
Kijów
09:50
Żytomierz
12:40
Równe
13:55
Łuck
16:20
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
19:10
Lublin
21:15
23 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
22 maj
22:00
23 maj
`Macdonalds` ul. Poltawski Szliach 57
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
144,20
23:00
22 maj
Charków
`Macdonalds` ul. Poltawski Szliach 57
22:00
23 maj
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Charków
Do miasta Warszawa
Do miasta Charków
Z miasta Warszawa