Busfor łączy się z BlaBlaCarTen sam szeroki wybór przejazdów autobusowych.Teraz dostępne na BlaBlaCar
redirection-logo

Bilety autobusoweWrocław - Charków

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Wrocław — Charków

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Rozkład jazdy autobusów Wrocław — Charków w 2024 roku

Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Charków
Do miasta Wrocław
Z miasta Charków

Autobus Wrocław – Charków

Na pokonanie odległości 1600 kilometrów, dzielącej stolicę Dolnego Śląska i drugie pod względem wielkości miasto Ukrainy, autokary potrzebują 25 godzin. Mimo długiego czasu przejazdu, podróżni mogą liczyć na komfortową podróż i szeroki wybór kursów, zarówno bezpośrednich, jak i z przesiadką w Chmielnickim. Wcześniejszy zakup biletu online często wiąże się z promocjami cenowymi.

Busy z Wrocławia do Charkowa rozpoczynają kurs na dworcu autobusowym przy ulicy Suchej, zlokalizowanym w budynku galerii handlowej Wroclavia. Stacja, wraz z położonym tuż obok dworcem PKP Wrocław Główny tworzy kompleks, doskonale skomunikowany z pozostałymi dzielnicami miasta. Najprostszym sposobem na dotarcie w okolice dworca autobusowego z okolic wrocławskiego Rynku jest podróż autobusem K z przystanku ,,Świdnicka” bądź tramwajami 8 lub 9 ze stacji ,,Galeria Dominikańska”.

Bus linii Wrocław - Charków zakończy trasę na dworcu autobusowym przy Alei Yurijia Haharina 22 zlokalizowanym na południu miasta w pobliżu stacji kolejowej Khar’kov-Levada. Ze ścisłym centrum Charkowa dworzec łączy czerwona linia metra, przecinająca położoną obok stację ,,Prospekt Haharina”. W śródmieściu, na Placu Konstytucji, pasażerowie mogą przesiąść się w niebieską linię kolei podmiejskiej lub kontynuować podróż pieszo.