Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Żytomierz — Lwów

Najlepsza oferta

czw, sob
02:05
Czas przejazdu06 h. 35 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

08:40

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

38,11 

Rozkład jazdy autobusów Żytomierz — Lwów w 2019 rok

pon, śro
02:05
Czas przejazdu06 h. 35 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

08:40

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

44,59 
Codziennie
23:50
Czas przejazdu10 h. 25 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

10:15
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Pivnichnyy, ul. Bogdana Khmelnytskoho 225

47,89 
W piątki
00:50
Czas przejazdu05 h. 55 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

06:45

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

48,03 
śro, pią, sob, nie
09:30
Czas przejazdu05 h. 30 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

15:00

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

50,31 
czw, sob
11:00
Czas przejazdu05 h. 25 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

16:25

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

50,31 
pon, śro
11:00
Czas przejazdu05 h. 30 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

16:30

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

50,87 
pon, wto, śro, pią
09:30
Czas przejazdu05 h. 30 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

15:00

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

51,23 
Codziennie
01:20
Czas przejazdu06 h. 10 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

07:30

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

53,36 
18.07, 23.07, 27.07...
10:20
Czas przejazdu06 h. 20 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

16:40

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

53,36 
Codziennie
15:40
Czas przejazdu05 h. 50 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

21:30

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

53,36 
czw, sob
01:10
Czas przejazdu05 h. 50 min

Żytomierz

Stacja paliw BRSM (obok dworca autobusowego), al. Nezalezhnosti 95

07:00

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109

57,94 
czw, sob
01:10
Czas przejazdu05 h. 50 min

Żytomierz

Stacja paliw BRSM (obok dworca autobusowego), al. Nezalezhnosti 95

07:00

Lwów

Przystanek obok dworca autobusowego, ul. Stryjska 109

57,94 
Codziennie
01:20
Czas przejazdu06 h. 10 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

07:30

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

60,99 
pią, sob, nie
01:20
Czas przejazdu06 h. 10 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

07:30

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

60,99 
Codziennie
15:40
Czas przejazdu05 h. 50 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

21:30

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

60,99 
19.07, 26.07, 02.08, 09.08, 16.08...
00:35
Czas przejazdu05 h. 25 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

06:00

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

64,04 
Codziennie
09:05
Czas przejazdu05 h. 55 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

15:00

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109

65,27 
śro, nie
01:10
Czas przejazdu05 h. 20 min

Żytomierz

Stacja paliw BRSM (obok dworca autobusowego), al. Nezalezhnosti 95

06:30

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

65,56 
Codziennie
03:00
Czas przejazdu06 h. 00 min

Żytomierz

Stacja paliw BRSM (obok dworca autobusowego), al. Nezalezhnosti 95

09:00

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

67,09 
Codziennie
08:30
Czas przejazdu06 h. 00 min

Żytomierz

Stacja paliw BRSM (obok dworca autobusowego), al. Nezalezhnosti 95

14:30

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

67,09 
Codziennie
11:00
Czas przejazdu06 h. 00 min

Żytomierz

Stacja paliw BRSM (obok dworca autobusowego), al. Nezalezhnosti 95

17:00

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

67,09 
Codziennie
13:30
Czas przejazdu06 h. 00 min

Żytomierz

Stacja paliw BRSM (obok dworca autobusowego), al. Nezalezhnosti 95

19:30

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

67,09 
Codziennie
17:00
Czas przejazdu06 h. 00 min

Żytomierz

Stacja paliw BRSM (obok dworca autobusowego), al. Nezalezhnosti 95

23:00

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

67,09 
Codziennie
18:20
Czas przejazdu06 h. 05 min
+1 dzień

Żytomierz

Stacja paliw BRSM (obok dworca autobusowego), al. Nezalezhnosti 95

00:25
+1 dzień

Lwów

Pizzeria Napoletana (obok dworca kolejowego), ul. Czerniowiecka 21

67,09 
Codziennie
20:00
Czas przejazdu06 h. 00 min
+1 dzień

Żytomierz

Stacja paliw BRSM (obok dworca autobusowego), al. Nezalezhnosti 95

02:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

67,09 
W piątki
22:00
Czas przejazdu06 h. 00 min
+1 dzień

Żytomierz

Stacja paliw BRSM (obok dworca autobusowego), al. Nezalezhnosti 95

04:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

67,09 
Poza pią
23:00
Czas przejazdu06 h. 00 min
+1 dzień

Żytomierz

Stacja paliw BRSM (obok dworca autobusowego), al. Nezalezhnosti 95

05:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

67,09 
W piątki
23:55
Czas przejazdu06 h. 05 min
+1 dzień

Żytomierz

Stacja paliw BRSM (obok dworca autobusowego), al. Nezalezhnosti 95

06:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1

67,09 
21.07, 25.07, 29.07, 02.08, 06.08...
22:10
Czas przejazdu05 h. 50 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

04:00
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy №8, ploshcha Dvirtseva 1

68,61 
W dni powszednie
18:15
Czas przejazdu06 h. 05 min
+1 dzień

Żytomierz

Stacja paliw BRSM (obok dworca autobusowego), al. Nezalezhnosti 95

00:20
+1 dzień

Lwów

Pizzeria 0-24 (płatny parking), ul. Czerniwecka 21

84,50 
Popularne kierunki
Do miasta Lwów
Z miasta Lwów
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu