Rozkład jazdy PKS Łódź – Równe

00:40
27 sty
15:25
27 sty
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Kupić za
81,91
00:40
27 sty
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
03:10
Warszawa
06:50
Lublin
10:30
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
12:45
Kowel
14:10
Łuck
15:25
27 sty
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
00:40
27 sty
15:30
27 sty
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Kupić za
100,00
00:40
27 sty
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
15:30
27 sty
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
05:10
27 sty
18:35
27 sty
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Kupić za
110,00
05:10
27 sty
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
18:35
27 sty
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
04:00
27 sty
23:00
27 sty
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Kupić za
145,78
04:00
27 sty
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
23:00
27 sty
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), Setra 57
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
04:00
27 sty
23:00
27 sty
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Kupić za
155,11
04:00
27 sty
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
23:00
27 sty
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), SETRA_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
01:05
27 sty
23:00
27 sty
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Kupić za
125,52
01:05
27 sty
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
23:00
27 sty
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
01:05
27 sty
23:00
27 sty
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Kupić za
134,85
01:05
27 sty
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
23:00
27 sty
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:40
27 sty
00:45
28 sty
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Kupić za
88,04
11:40
27 sty
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
13:40
Warszawa
16:40
Lublin
18:20
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
23:25
Łuck
00:45
28 sty
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
27 sty
01:30
28 sty
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Kupić za
110,00
08:00
27 sty
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
08:40
Głowno
09:10
Łowicz
09:30
Sochaczew
10:20
Bramki
10:40
Błonie
11:30
Warszawa
12:55
Grójec
14:05
Radom
15:30
Puławy
16:40
Lublin
18:15
Chełm
20:50
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
22:05
Kowel
00:10
Łuck
01:30
28 sty
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
27 sty
01:35
28 sty
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Kupić za
110,00
08:00
27 sty
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
01:35
28 sty
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
01:05
27 sty
01:45
28 sty
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Kupić za
118,50
01:05
27 sty
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
01:45
28 sty
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:40
27 sty
02:25
28 sty
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Kupić za
53,36
11:40
27 sty
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
14:00
Warszawa
17:20
Lublin
18:50
Chełm
20:20
Zosin PC (Polska/Ukraina)
22:20
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:45
Włodzimierz Wołyński
01:10
Łuck
02:25
28 sty
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
27 sty
05:35
28 sty
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Kupić za
63,80
15:30
27 sty
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
17:50
Warszawa
20:55
Lublin
23:15
Zosin PC (Polska/Ukraina)
03:15
Kowel
04:25
Łuck
05:35
28 sty
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:40
27 sty
06:10
28 sty
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Kupić za
72,73
17:40
27 sty
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
19:30
Warszawa
22:20
Lublin
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
06:10
28 sty
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:35
27 sty
06:10
28 sty
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Kupić za
120,00
17:35
27 sty
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
06:10
28 sty
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:35
27 sty
06:10
28 sty
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Kupić za
120,00
17:35
27 sty
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
06:10
28 sty
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:40
27 sty
07:10
28 sty
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
D.A. Kievska 40
Kupić za
90,00
14:40
27 sty
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
07:10
28 sty
Równe
D.A. Kievska 40
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:45
27 sty
07:15
28 sty
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Kupić za
112,63
18:45
27 sty
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
20:30
Warszawa
23:15
Lublin
02:10
Zosin PC (Polska/Ukraina)
05:50
Łuck
07:15
28 sty
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • EOS - 200
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:45
27 sty
07:15
28 sty
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Kupić za
100,00
18:45
27 sty
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
07:15
28 sty
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:45
27 sty
07:15
28 sty
Łódzki przystanek autobusowy, Łódzki przystanek autobusowy
Kupić za
88,60
18:45
27 sty
Łódź
Łódzki przystanek autobusowy, Łódzki przystanek autobusowy
07:15
28 sty
Równe
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
27 sty
12:00
28 sty
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Kupić za
105,72
20:00
27 sty
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
22:00
Warszawa
01:20
Lublin
05:20
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
06:45
Czerwonohrad
07:45
Radziechów
08:55
Brody
09:40
Radziwiłłów
10:55
Dubno
12:00
28 sty
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
27 sty
12:00
28 sty
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Kupić za
100,00
20:00
27 sty
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
12:00
28 sty
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
27 sty
18:20
28 sty
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Kupić za
112,71
19:00
27 sty
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
18:20
28 sty
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Neoplan(Free), ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:15
27 sty
18:20
28 sty
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Kupić za
123,71
18:15
27 sty
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
18:20
28 sty
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:35
27 sty
18:20
28 sty
Łódzki przystanek autobusowy, Łódzki przystanek autobusowy
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Kupić za
134,57
18:35
27 sty
Łódź
Łódzki przystanek autobusowy, Łódzki przystanek autobusowy
18:20
28 sty
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • SETRA_49, ЕТАЛОН-079.20
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
27 sty
18:20
28 sty
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Kupić za
128,29
19:00
27 sty
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
18:20
28 sty
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Łódź – Równe

15:25
27 sty
08:05
28 sty
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Kupić za
100,00
15:25
27 sty
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
17:50
Warszawa
18:10
Lotnisko Modlin
19:10
Warszawa
22:20
Lublin
02:00
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
04:55
Lwów
08:05
28 sty
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Łódź
Do miasta Równe
Do miasta Łódź
Z miasta Równe

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.