Rozkład jazdy PKS Łódź – Równe

03:50
23:00
Dworzec Autobusowy Lodz Kaliska, ul. Aleja Wlokniarzy, 227
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
149,33
03:50
28 gru
Łódź
Dworzec Autobusowy Lodz Kaliska, ul. Aleja Wlokniarzy, 227
23:00
28 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free), Setra 57
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:40
00:45
29 gru
Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska, 55
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
100,30
11:40
28 gru
Łódź
Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska, 55
13:40
Warszawa
16:40
Lublin
18:20
Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)
23:25
Łuck
00:45
29 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:40
00:55
29 gru
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
100,00
11:40
28 gru
Łódź
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
00:55
29 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
01:30
29 gru
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
110,00
08:00
28 gru
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
08:40
Głowno
09:10
Łowicz
09:30
Sochaczew
10:20
Bramki
10:40
Błonie
11:30
Warszawa
12:55
Grójec
14:05
Radom
15:30
Puławy
16:40
Lublin
18:15
Chełm
20:50
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
22:05
Kowel
00:10
Łuck
01:30
29 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
01:35
29 gru
Dworzec Kaliska PKS, Al. Włókniarzy 227
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
110,00
08:00
28 gru
Łódź
Dworzec Kaliska PKS, Al. Włókniarzy 227
01:35
29 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
05:35
29 gru
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
84,31
15:30
28 gru
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
17:50
Warszawa
20:55
Lublin
23:15
Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)
03:15
Kowel
04:25
Łuck
05:35
29 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:40
06:10
29 gru
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
79,22
17:40
28 gru
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
19:30
Warszawa
22:20
Lublin
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
06:10
29 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:35
06:10
29 gru
Dw. Autobusowy, Łódź Kaliska, al. Włokniarzy, stan. 4-5
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
120,00
17:35
28 gru
Łódź
Dw. Autobusowy, Łódź Kaliska, al. Włokniarzy, stan. 4-5
06:10
29 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:35
06:10
29 gru
Dw. Autobusowy Lódź Kaliska, al. Włókniarzy, st. 4-5
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
120,00
17:35
28 gru
Łódź
Dw. Autobusowy Lódź Kaliska, al. Włókniarzy, st. 4-5
06:10
29 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:45
07:15
29 gru
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
150,18
18:45
28 gru
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
20:30
Warszawa
23:15
Lublin
02:10
Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)
05:50
Łuck
07:15
29 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:45
07:15
29 gru
Dworzec autobusowy "Kaliska", ulica Vlokniaži; dom 203/205
100,93
18:45
28 gru
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", ulica Vlokniaži; dom 203/205
07:15
29 gru
Równe
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:45
07:15
29 gru
Łódź Kaliska Dw. PKS, al. Włókniarzy 227
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
150,00
18:45
28 gru
Łódź
Łódź Kaliska Dw. PKS, al. Włókniarzy 227
07:15
29 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:45
09:10
29 gru
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
94,49
14:45
28 gru
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
15:35
Piotrków Trybunalski
17:15
Częstochowa
18:45
Katowice
20:30
Kraków
01:10
Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)
05:20
Lwów
08:15
Dubno
09:10
29 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Neoplan 112
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:40
10:25
29 gru
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
105,00
19:40
28 gru
Łódź
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
10:25
29 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
12:00
29 gru
Dworzec Autobusowy Lodz Kaliska, ul. Aleja Wlokniarzy, 227
,
105,72
20:00
28 gru
Łódź
Dworzec Autobusowy Lodz Kaliska, ul. Aleja Wlokniarzy, 227
22:00
Warszawa
01:20
Lublin
05:20
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
06:45
Czerwonohrad
07:45
Radziechów
08:55
Brody
09:40
Radziwiłłów
10:55
Dubno
12:00
29 gru
Równe
,
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:00
12:00
29 gru
Dworzec PKS. Kaliska, ul. Wlokniarzy 227
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
100,00
20:00
28 gru
Łódź
Dworzec PKS. Kaliska, ul. Wlokniarzy 227
12:00
29 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:45
12:30
29 gru
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
,
117,38
14:45
28 gru
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
12:30
29 gru
Równe
,
  • Autobus
  • Neoplan 112, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
12:30
29 gru
Dworzec Autobusowy Lodz Kaliska, ul. Aleja Wlokniarzy, 227
,
128,61
15:00
28 gru
Łódź
Dworzec Autobusowy Lodz Kaliska, ul. Aleja Wlokniarzy, 227
12:30
29 gru
Równe
,
  • Autobus
  • Setra, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:20
12:30
29 gru
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
,
132,89
15:20
28 gru
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
12:30
29 gru
Równe
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
12:30
29 gru
Dworzec Autobusowy Lodz Kaliska, ul. Aleja Wlokniarzy, 227
,
127,55
16:50
28 gru
Łódź
Dworzec Autobusowy Lodz Kaliska, ul. Aleja Wlokniarzy, 227
12:30
29 gru
Równe
,
  • Autobus
  • Mercedes Benz (65), Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
12:30
29 gru
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
,
131,91
17:00
28 gru
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
12:30
29 gru
Równe
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
12:30
29 gru
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
,
130,46
19:00
28 gru
Łódź
Dworzec PKP Łódź Kaliska, ul. Włókniarzy, 203/205
12:30
29 gru
Równe
,
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
12:30
29 gru
Dworzec PKS Łódź-Kaliska, al. Włókniarzy 203/205
,
142,89
17:00
28 gru
Łódź
Dworzec PKS Łódź-Kaliska, al. Włókniarzy 203/205
12:30
29 gru
Równe
,
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
12:30
29 gru
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
,
132,89
19:00
28 gru
Łódź
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
12:30
29 gru
Równe
,
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:20
12:30
29 gru
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
,
132,89
15:20
28 gru
Łódź
PKS "Kaliska", ulica Karolewska; dom 51
12:30
29 gru
Równe
,
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
12:30
29 gru
DW. Kaliska PKS Al. Włókniarzy 227
,
142,89
14:10
28 gru
Łódź
DW. Kaliska PKS Al. Włókniarzy 227
12:30
29 gru
Równe
,
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:20
12:30
29 gru
Dw. Autobusowy, ul. Włokniarzy 227
,
122,89
16:20
28 gru
Łódź
Dw. Autobusowy, ul. Włokniarzy 227
12:30
29 gru
Równe
,
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:35
12:30
29 gru
Dworzec autobusowy "Kaliska", ulica Vlokniaži; dom 203/205
,
128,87
18:35
28 gru
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", ulica Vlokniaži; dom 203/205
12:30
29 gru
Równe
,
  • Autobus
  • SETRA_49, Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Łódź – Równe

15:25
08:05
29 gru
Dworzec Autobusowy Lodz Kaliska, ul. Aleja Wlokniarzy, 227
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
100,00
15:25
28 gru
Łódź
Dworzec Autobusowy Lodz Kaliska, ul. Aleja Wlokniarzy, 227
17:50
Warszawa
18:10
Modlin
19:10
Warszawa
22:20
Lublin
02:00
04:55
Lwów
08:05
29 gru
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Łódź
Do miasta Równe
Do miasta Łódź
Z miasta Równe

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.