Rozkład jazdy PKS Równe – Łódź

02:30
21 sty
00:20
22 sty
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
135,52
02:30
21 sty
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
00:20
22 sty
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
  • Autobus
  • Setra 57
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:50
21 sty
00:25
22 sty
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
110,00
12:50
21 sty
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
00:25
22 sty
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
02:30
21 sty
01:10
22 sty
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
145,52
02:30
21 sty
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
01:10
22 sty
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
  • Autobus
  • Setra 57
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
21 sty
01:15
22 sty
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
112,63
13:30
21 sty
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
14:50
Łuck
18:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
19:40
Lublin
21:25
Warszawa
01:15
22 sty
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
  • Autobus
  • EOS - 200
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:50
21 sty
01:15
22 sty
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Łódzki przystanek autobusowy, Łódzki przystanek autobusowy
Kupić za
88,60
13:50
21 sty
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
01:15
22 sty
Łódź
Łódzki przystanek autobusowy, Łódzki przystanek autobusowy
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
02:30
21 sty
01:30
22 sty
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
125,52
02:30
21 sty
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
01:30
22 sty
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
  • Autobus
  • Setra 57
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:20
21 sty
03:20
22 sty
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
90,10
14:20
21 sty
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
15:35
Łuck
17:00
Kowel
18:20
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
21:20
Lublin
00:30
Warszawa
03:20
22 sty
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:20
21 sty
03:20
22 sty
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
81,91
14:20
21 sty
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
15:35
Łuck
17:00
Kowel
18:20
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
21:20
Lublin
00:30
Warszawa
03:20
22 sty
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:20
21 sty
03:30
22 sty
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
100,00
14:20
21 sty
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
03:30
22 sty
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
21 sty
03:50
22 sty
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
126,59
12:00
21 sty
Równe
03:50
22 sty
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
21 sty
05:30
22 sty
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
136,59
12:00
21 sty
Równe
05:30
22 sty
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
21 sty
05:40
22 sty
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
120,00
18:20
21 sty
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
05:40
22 sty
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
21 sty
05:45
22 sty
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
69,54
18:20
21 sty
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
00:30
Lublin
03:20
Warszawa
05:45
22 sty
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:20
21 sty
06:00
22 sty
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
120,00
18:20
21 sty
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
06:00
22 sty
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
21 sty
06:20
22 sty
Łódzki przystanek autobusowy, Łódzki przystanek autobusowy
Kupić za
122,01
12:00
21 sty
Równe
06:20
22 sty
Łódź
Łódzki przystanek autobusowy, Łódzki przystanek autobusowy
  • Autobus
  • , КЛАС ЛЮКС
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
21 sty
06:20
22 sty
Łódzki przystanek autobusowy, Łódzki przystanek autobusowy
Kupić za
122,01
12:00
21 sty
Równe
06:20
22 sty
Łódź
Łódzki przystanek autobusowy, Łódzki przystanek autobusowy
  • Autobus
  • , КЛАС ЛЮКС
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
21 sty
06:50
22 sty
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
99,52
12:00
21 sty
Równe
06:50
22 sty
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
  • Autobus
  • , Neoplan 112
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
21 sty
07:40
22 sty
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
112,29
12:00
21 sty
Równe
07:40
22 sty
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
  • Autobus
  • , Mercedes Benz (65)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
21 sty
08:00
22 sty
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
110,62
17:00
21 sty
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
18:35
Łuck
19:55
Kowel
21:30
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
00:00
Chełm
01:05
Lublin
02:00
Puławy
03:10
Radom
04:15
Grójec
05:30
Warszawa
06:30
Błonie
06:45
Bramki
07:00
Sochaczew
07:15
Łowicz
07:35
Głowno
08:00
22 sty
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
21 sty
08:00
22 sty
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
136,59
12:00
21 sty
Równe
08:00
22 sty
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
21 sty
08:00
22 sty
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
136,59
12:00
21 sty
Równe
08:00
22 sty
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
21 sty
08:00
22 sty
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
110,00
17:00
21 sty
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
08:00
22 sty
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
21 sty
08:00
22 sty
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Łódzki przystanek autobusowy, Łódzki przystanek autobusowy
Kupić za
133,93
17:00
21 sty
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
08:00
22 sty
Łódź
Łódzki przystanek autobusowy, Łódzki przystanek autobusowy
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
21 sty
08:00
22 sty
Łódzki przystanek autobusowy, Łódzki przystanek autobusowy
Kupić za
140,62
12:00
21 sty
Równe
08:00
22 sty
Łódź
Łódzki przystanek autobusowy, Łódzki przystanek autobusowy
  • Autobus
  • , SETRA_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
21 sty
08:00
22 sty
Łódzki przystanek autobusowy, Łódzki przystanek autobusowy
Kupić za
101,85
12:00
21 sty
Równe
08:00
22 sty
Łódź
Łódzki przystanek autobusowy, Łódzki przystanek autobusowy
  • Autobus
  • , МАН_49
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
21 sty
08:20
22 sty
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
53,36
19:30
21 sty
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
20:40
Łuck
22:00
Włodzimierz Wołyński
22:40
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
22:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
01:00
Chełm
02:30
Lublin
05:50
Warszawa
08:20
22 sty
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:30
21 sty
08:30
22 sty
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
80,38
18:30
21 sty
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
19:25
Dubno
20:35
Radziwiłłów
21:00
Brody
22:25
Radziechów
23:20
Czerwonohrad
00:10
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
03:25
Lublin
06:20
Warszawa
08:30
22 sty
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:30
21 sty
08:30
22 sty
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
100,00
18:30
21 sty
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
08:30
22 sty
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:30
21 sty
09:15
22 sty
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
70,17
22:30
21 sty
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
23:25
Łuck
00:35
Kowel
01:45
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:25
Lublin
07:10
Warszawa
09:15
22 sty
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:30
21 sty
09:15
22 sty
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
70,17
22:30
21 sty
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
23:25
Łuck
00:35
Kowel
01:45
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:25
Lublin
07:10
Warszawa
09:15
22 sty
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:15
21 sty
09:20
22 sty
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
89,31
23:15
21 sty
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
00:25
Łuck
02:35
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
02:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
06:40
Warszawa
09:20
22 sty
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:15
21 sty
09:20
22 sty
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Łódzki przystanek autobusowy, Łódzki przystanek autobusowy
Kupić za
109,27
23:15
21 sty
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
09:20
22 sty
Łódź
Łódzki przystanek autobusowy, Łódzki przystanek autobusowy
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
22:30
21 sty
09:55
22 sty
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Łódzki przystanek autobusowy, Łódzki przystanek autobusowy
Kupić za
79,73
22:30
21 sty
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
09:55
22 sty
Łódź
Łódzki przystanek autobusowy, Łódzki przystanek autobusowy
  • Autobus
  • НЕОПЛАН
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
21 sty
10:00
22 sty
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
112,28
12:00
21 sty
Równe
10:00
22 sty
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
  • Autobus
  • , Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
21 sty
10:10
22 sty
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
Kupić za
131,59
12:00
21 sty
Równe
10:10
22 sty
Łódź
Stacja kolejowa "Kaliska" (naprzeciwko głównego wejścia), ulica Karolewska; dom 55
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:55
21 sty
12:40
22 sty
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
89,31
23:55
21 sty
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
00:55
Łuck
02:20
Nowowołyńsk
03:00
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
06:35
Zamość
07:40
Lublin
10:40
Warszawa
12:40
22 sty
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
21 sty
13:15
22 sty
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
133,72
12:00
21 sty
Równe
13:15
22 sty
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
  • Autobus
  • , VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
21 sty
13:25
22 sty
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
136,59
12:00
21 sty
Równe
13:25
22 sty
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Równe – Łódź

13:15
21 sty
05:30
22 sty
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
Kupić za
114,83
13:15
21 sty
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
16:50
Lwów
20:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
00:25
Lublin
02:35
Radom
04:30
Piotrków Trybunalski
05:30
22 sty
Łódź
Dworzec autobusowy "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 203/205
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
21 sty
10:00
22 sty
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
102,99
19:00
21 sty
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
22:50
Lwów
00:30
Hruszów Punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
03:10
Lublin
05:50
Warszawa
06:10
Warszawa
07:10
Lotnisko Modlin
10:00
22 sty
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
23:55
21 sty
12:40
22 sty
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
89,31
23:55
21 sty
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
00:55
Łuck
02:20
Nowowołyńsk
03:00
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
06:35
Zamość
07:40
Lublin
10:40
Warszawa
12:40
22 sty
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:50
21 sty
13:15
22 sty
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
Kupić za
130,14
13:50
21 sty
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
15:15
Netiszyn
16:05
Sławuta
16:45
Szepietówka
18:00
Starokonstantynów
18:50
Chmielnicki
20:10
Wołoczyska
20:25
Podwołoczyska
21:15
Tarnopol
22:35
Złoczów
23:40
Lwów
02:10
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
05:00
Rzeszów
06:25
Tarnów
07:50
Kraków
09:15
Katowice
10:30
Częstochowa
11:20
Radomsko
12:15
Piotrków Trybunalski
13:15
22 sty
Łódź
Dworzec PKS "Kaliska", aleja Włókniarzy; dom 227
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Równe
Do miasta Łódź
Do miasta Równe
Z miasta Łódź

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.