Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusoweWarszawa – Iwano-Frankiwsk

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Warszawa — Iwano-Frankiwsk

Najlepsza oferta

Codziennie
19:30
Czas przejazdu14 h. 50 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
10:20
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
70,00 
Przewoźnik: Ternvoyage
Autobus: Van Hool
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Iwano-Frankiwsk w 2020 roku

Codziennie
16:00
Czas przejazdu12 h. 00 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
04:00
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
70,00 
Przewoźnik: P-Trans
Autobus: Setra (Free)
Ocena:
3.4
27.01, 28.01, 03.02, 04.02, 10.02...
19:50
Czas przejazdu14 h. 30 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
10:20
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
70,00 
Przewoźnik: Ternvoyage
Autobus: Van Hool
Ocena:
Codziennie
21:40
Czas przejazdu10 h. 50 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
08:30
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
70,00 
Przewoźnik: P-Trans
Autobus: Neoplan 116 (53)free
Ocena:
3.1
Codziennie
19:30
Czas przejazdu14 h. 50 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
10:20
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
70,04 
Przewoźnik: Ternvoyazh
Autobus: Van Hool
Ocena:
27.01, 28.01, 03.02, 04.02, 10.02...
19:50
Czas przejazdu14 h. 30 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
10:20
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
70,04 
Przewoźnik: Ternvoyazh
Autobus: Van Hool
Ocena:
Codziennie
11:25
Czas przejazdu15 h. 25 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
02:50
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
71,20 
Przewoźnik: Novik V.V.
Autobus: Неоплан
Ocena:
Poza śro
00:10
Czas przejazdu10 h. 40 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
11:50
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
75,00 
Przewoźnik: PAI JERZY SOBOLEWSKI
Ocena:
Codziennie
15:40
Czas przejazdu13 h. 45 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
05:25
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
75,00 
Przewoźnik: Ostapa V.M.
Autobus: Setra
Ocena:
Codziennie
15:40
Czas przejazdu11 h. 50 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
04:30
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
76,50 
Przewoźnik: FOP OSTAPA V.M.
Ocena:
pon, wto
19:10
Czas przejazdu10 h. 05 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
06:15
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
76,50 
Przewoźnik: FOP OSTAPA V.M.
Ocena:
Codziennie
20:30
Czas przejazdu12 h. 40 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
09:10
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
77,33 
Przewoźnik: Tour-Trans-R (Romanishin O.V.)
Autobus: Setra
Ocena:
4.2
Codziennie
14:30
Czas przejazdu15 h. 00 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
05:30
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy, ul. Zaliznyczna 30
78,56 
Przewoźnik: ATP-12629
Autobus: Neoplan
Ocena:
Codziennie
17:30
Czas przejazdu13 h. 50 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
08:20
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
80,00 
Przewoźnik: Z-TIME
Ocena:
Codziennie
18:50
Czas przejazdu11 h. 40 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
06:30
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
80,00 
Przewoźnik: P-Trans
Autobus: Mercedes-0350
Ocena:
pon, pią
19:00
Czas przejazdu11 h. 55 min
Warszawa
Metro Młociny, ul. Jana Kasprowicza
07:55
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Przystanek, ul. Pasiczna
80,00 
Przewoźnik: AD EURO-TRANS
Ocena:
Poza nie
23:20
Czas przejazdu12 h. 40 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
13:00
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
80,00 
Przewoźnik: Przykarpacki Ekspres
Ocena:
Codziennie
00:10
Czas przejazdu11 h. 40 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
11:50
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
81,83 
Przewoźnik: Mizhnarodni linii perevezennia
Autobus: Van hool astron
Ocena:
pon, wto, śro, pią
23:00
Czas przejazdu12 h. 50 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
12:50
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
82,27 
Przewoźnik: EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Гал-Всесвіт"
Ocena:
Codziennie
17:50
Czas przejazdu12 h. 20 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
06:10
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
85,92 
Przewoźnik: Tour-Trans-R (Romanishin O.V.)
Autobus: Setra
Ocena:
4.1
Codziennie
20:30
Czas przejazdu13 h. 30 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
10:00
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
85,92 
Przewoźnik: Tour-Trans-R (Romanishin O.V.)
Autobus: Setra
Ocena:
4.2
Codziennie
23:00
Czas przejazdu13 h. 20 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
12:20
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
85,92 
Przewoźnik: Tour-Trans-R (Romanishin O.V.)
Autobus: Setra
Ocena:
Codziennie
15:00
Czas przejazdu14 h. 00 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
06:00
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
90,00 
Przewoźnik: East West Eurolines
Ocena:
Codziennie
19:30
Czas przejazdu13 h. 50 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
10:20
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy, ul. Zaliznyczna 30
90,00 
Przewoźnik: TERNVOYAZH
Ocena:
Codziennie
15:00
Czas przejazdu15 h. 00 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
06:00
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
90,01 
Przewoźnik: ZESEN TRANS
Autobus: VAN HOOL Astron
Ocena:
wto, nie
17:30
Czas przejazdu13 h. 50 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
08:20
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
90,01 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
Codziennie
17:30
Czas przejazdu12 h. 30 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
06:00
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Przystanek, ul. Horbaczewskoho 4
90,01 
Przewoźnik: Prykarpatsky Express
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
3.5
W czwartki
17:30
Czas przejazdu13 h. 50 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
08:20
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
90,01 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
pon, śro, pią, sob
17:30
Czas przejazdu12 h. 50 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
08:20
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
90,01 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
Codziennie
23:20
Czas przejazdu12 h. 55 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
12:15
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Przystanek, ul. Horbaczewskoho 4
90,01 
Przewoźnik: Prykarpatsky Express
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Codziennie
19:25
Czas przejazdu11 h. 10 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
07:35
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
91,80 
Przewoźnik: FOP Fedak
Ocena:
Codziennie
17:50
Czas przejazdu11 h. 20 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
06:10
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
IVANO-FRANKIVSK, Dworzec-2, ul. Gorbachevskogo 14
107,10 
Przewoźnik: TUR TRANS
Ocena:
Codziennie
20:30
Czas przejazdu11 h. 40 min
Warszawa
ВАРШАВА"ЗАХОДНЯ"(РОМАНИШИН), зах.-АС,вул.Алеї Єрозолімська, 144
09:10
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
109,42 
Przewoźnik: ФОП Романишин/ТОВ "ТУР-ТРАНС-Р"
Autobus: КЛАС ЛЮКС
Ocena:
Codziennie
21:40
Czas przejazdu09 h. 50 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
08:30
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
109,44 
Przewoźnik: П-Транс ТОВ
Autobus: НЕОПЛАН-47
Ocena:
Codziennie
19:30
Czas przejazdu11 h. 55 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
07:25
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Przystanek, ul. Horbaczewskoho 30
110,47 
Przewoźnik: Fedak Ivan Mikhailovich
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
3.9
Codziennie
23:00
Czas przejazdu13 h. 20 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
12:20
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
111,70 
Przewoźnik: Tour-Trans-R (Romanishin O.V.)
Autobus: Setra
Ocena:
Poza pią i sob
18:50
Czas przejazdu10 h. 40 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
06:30
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
116,16 
Przewoźnik: ТОВ "П-ТРАНС"
Autobus: СЕТРА 48
Ocena:
pon, wto, śro, czw
14:30
Czas przejazdu15 h. 30 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
07:00
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
129,13 
Przewoźnik: КОРОЛЕВИЧ Б.О. (ФОП)
Autobus: НЕОПЛАН-50
Ocena:
Codziennie
16:00
Czas przejazdu32 h. 20 min
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
04:00
+2 dni
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
169,99 
Przewoźnik: ТОВ "П-ТРАНС"
Autobus: СЕТРА 48
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Warszawa

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Autobus Warszawa – Iwano-Frankiwsk

Dystans między polską stolicą a miastem położonym w sercu Ukrainy wynosi powyżej pięciuset kilometrów. Z tego względu standardowy czas przejazdu z Warszawy do Iwano Frankiwska to dziesięć godzin, co sprawia, że większość autokarów opuszcza miasto stołeczne w późnych godzinach popołudniowych lub wieczornych, by dotrzeć do celu wczesnym rankiem.

Bus z Warszawy do Iwano Frankiwska rozpocznie trasę na Dworcu Autobusowym Warszawa Zachodnia przy Alejach Jerozolimskich. Dworzec Zachodni, choć oddalony od ścisłego centrum o kilka kilometrów, jest dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami Warszawy. By dostać się w jego okolice z Placu Defilad przy Pałacu Kultury i Nauki, wystarczy wsiąść w kolejkę SKM na stacji Warszawa Śródmieście i opuścić ją 7 minut później, docierając na dworzec kolejowy Warszawa Zachodnia. Na terenie Dworca Autobusowego Zachodniego, podróżujący busem na linii Warszawa - Frankiwsk mogą skorzystać z usług całodobowej poczekalni. Zakup biletu w kasie możliwy jest natomiast jedynie w godzinach 5:30 - 22.00.

W Iwano Frankiwsku autobusy zatrzymują się na Dworcu Autobusowym Ivano Frankivsk nr 2, zlokalizowanej w odległości 4 kilometrów od centrum miasta. Pasażerowie busa linii Warszawa - Iwano Frankiwsk, którzy dalszą podróż kontynuują pociągiem, mogą wybrać się na dworzec kolejowy autobusem numer 22 - podróż zajmuje około 20 minut.