Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusowe

Wrocław - Iwano-Frankiwsk

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Wrocław — Iwano-Frankiwsk

Najlepsza oferta

Poza czw
18:40
Czas przejazdu17 h. 20 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:00
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
100,08 
Przewoźnik: Yatsiv V.V.
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
3.4

Rozkład jazdy autobusów Wrocław — Iwano-Frankiwsk w 2019 roku

pon, wto, pią
02:40
Czas przejazdu16 h. 20 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:00
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
102,00 
Przewoźnik: FOX-TRANS
Ocena:
W poniedziałki
17:00
Czas przejazdu16 h. 00 min
Wrocław
WROCLAW, Dworzec autobusowy - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1
10:00
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
112,20 
Przewoźnik: Przykarpacki Ekspres
Ocena:
pon, śro
07:00
Czas przejazdu24 h. 20 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
08:20
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
116,00 
Przewoźnik: Z-TIME
Ocena:
Poza pią
20:40
Czas przejazdu14 h. 55 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:35
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
130,00 
Przewoźnik: PKS OSTROWIEC SW
Ocena:
wto, nie
07:00
Czas przejazdu25 h. 20 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
08:20
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
135,81 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
Codziennie
12:00
Czas przejazdu17 h. 10 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
05:10
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Przystanek, ul. Horbaczewskoho 4
135,81 
Przewoźnik: Prykarpatsky Express
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Poza śro
20:40
Czas przejazdu15 h. 50 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
12:30
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
135,81 
Przewoźnik: Euro Trans M
Autobus: VanHool 59(СВ)
Ocena:
Codziennie
11:30
Czas przejazdu16 h. 20 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
03:50
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
138,86 
Przewoźnik: P-Trans
Autobus: MAN (free)
Ocena:
3.7
Codziennie
13:00
Czas przejazdu15 h. 00 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:00
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
140,00 
Przewoźnik: P-Trans
Autobus: Neoplan (c)
Ocena:
Codziennie
20:00
Czas przejazdu16 h. 20 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
13:20
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
140,00 
Przewoźnik: East West Eurolines
Ocena:
3.7
14.12, 20.12, 21.12, 24.12, 04.01...
02:40
Czas przejazdu17 h. 20 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
20:00
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
145,12 
Przewoźnik: MANDRIVNYK PRYKARPATTYA
Autobus: MAN
Ocena:
Poza pią
14:20
Czas przejazdu16 h. 00 min
Wrocław
ul. Sucha 1-4, Wrocław
07:20
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
150,00 
Przewoźnik: MODULTRANS SP ZOO
Ocena:
Poza wto
16:00
Czas przejazdu15 h. 40 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
08:40
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
150,00 
Przewoźnik: PKS OSTROWIEC SW
Ocena:
W czwartki
07:00
Czas przejazdu25 h. 20 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
08:20
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
152,79 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
Poza nie
13:30
Czas przejazdu16 h. 40 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:10
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
160,00 
Przewoźnik: Przykarpacki Ekspres
Ocena:
Codziennie
11:30
Czas przejazdu15 h. 20 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
03:50
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
167,82 
Przewoźnik: ОПИРУК П.В.(ФОП)
Autobus: НЕОПЛАН-49
Ocena:
Codziennie
13:00
Czas przejazdu14 h. 00 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:00
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
167,82 
Przewoźnik: ОПИРУК П.В.(ФОП)
Autobus: СЕТРА 45
Ocena:
Codziennie
13:30
Czas przejazdu17 h. 40 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
07:10
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Przystanek, ul. Horbaczewskoho 4
169,76 
Przewoźnik: Prykarpatsky Express
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
3.9
Codziennie
14:20
Czas przejazdu15 h. 50 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
06:10
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
169,76 
Przewoźnik: Modultrans
Autobus: Setra (Free)
Ocena:
Codziennie
16:00
Czas przejazdu16 h. 10 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
08:10
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
169,76 
Przewoźnik: Modultrans
Autobus: Setra (Free)
Ocena:
3.9
Codziennie
17:00
Czas przejazdu17 h. 00 min
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:00
+1 dzień
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
169,76 
Przewoźnik: Prykarpatsky Express
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Wrocław
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Autobus Wrocław – Iwano-Frankiwsk

Autobusem pokonasz trasę Iwano Frankiwsk - Wrocław w piętnaście godzin. Przewoźnicy mający w ofercie tę trasę proponują głównie odjazdy w godzinach popołudniowych. W ten sposób pasażerowie docierają do Iwano Frankiwska następnego dnia przed południem.

Nowoczesny budynek dworca autobusowego we Wrocławiu znajduje się przy ulicy Suchej. Główne drzwi dworca znajduje się naprzeciwko wejścia do Dworca Głównego PKP. Stanowiska autobusowe mieszczą się na parkingu podziemnym, a kasy i tablice informacyjne - na poziomie parteru. Hala dworcowa bezpośrednio łączy się z galerią handlową przystosowaną do potrzeb podróżnych między innymi poprzez stanowiska z fotelami i sofami wyposażonymi w gniazdka do ładowania urządzeń elektronicznych. W galerii Wroclavia podróżujący na linii Wrocław - Iwano Frankiwsk ma możliwość skorzystania z oferty szerokiego wachlarza restauracji i supermarketów. Galeria Wroclavia wraz z dworcem znajduje się w obrębie ścisłego centrum Wrocławia, jednak w odległości około dwóch kilometrów od Starego Miasta. Na przystanek ,,Dworzec Autobusowy” z okolic najważniejszych atrakcji turystycznych takich jak Hala Targowa, Hala Stulecia i Ostrów Tumski, dotrzesz liniami tramwajowymi o numerach 8 oraz 9.

Stacja autobusowa w Iwano Frankiwsku przy ulicy Horbaczewskiego 14 zlokalizowana jest na obrzeżach miasta. Podróżujący na linii Wrocław - Iwano Frankiwsk, kontynuujący podróż w obrębie miasta, do centrum historycznego mogą wybrać się autobusem oznaczonym numerem 22 bądź 33.