Rozkład jazdy PKS Iwano-Frankiwsk – Kraków

13:00
14 sie
23:45
14 sie
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
103,21
13:00
14 sie
Ivano Frankivsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
13:40
Kałusz
14:30
Dolina
15:40
Stryj
17:10
Lwów
18:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
20:55
Rzeszów
23:45
14 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
14 sie
01:00
15 sie
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
89,20
14:30
14 sie
Ivano Frankivsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
15:10
Kałusz
16:00
Dolina
16:50
Stryj
18:00
Lwów
18:30
Lwów
19:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:10
Rzeszów
01:00
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
14 sie
01:20
15 sie
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
Kupić za
97,31
14:30
14 sie
Ivano Frankivsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
15:10
Kałusz
16:00
Dolina
16:50
Stryj
18:00
Lwów
18:30
Lwów
19:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:10
Rzeszów
01:00
Kraków
01:20
15 sie
Krakow Airport
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:50
14 sie
02:30
15 sie
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
90,00
15:50
14 sie
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
02:30
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:20
14 sie
02:30
15 sie
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
91,80
15:20
14 sie
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
02:30
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
14 sie
03:15
15 sie
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
, ul.Bosacka,18
Kupić za
93,83
16:30
14 sie
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
03:15
15 sie
Kraków
, ul.Bosacka,18
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС-47
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:40
14 sie
03:55
15 sie
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
, ul.Bosacka,18
Kupić za
93,85
18:40
14 sie
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
03:55
15 sie
Kraków
, ul.Bosacka,18
  • Autobus
  • СЕТРА 45
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:20
14 sie
04:30
15 sie
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
73,72
20:20
14 sie
Ivano Frankivsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
21:25
Rohatyn
22:25
Lwów
22:50
Lwów
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Rzeszów
04:30
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:30
14 sie
05:20
15 sie
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
88,46
19:30
14 sie
Ivano Frankivsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
20:10
Kałusz
21:00
Dolina
22:00
Stryj
23:10
Lwów
00:20
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
01:10
Przemyśl
02:50
Rzeszów
05:20
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
14 sie
05:25
15 sie
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
Kupić za
125,13
13:00
14 sie
Ivano Frankivsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
05:25
15 sie
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
14 sie
05:25
15 sie
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
Kupić za
111,12
14:30
14 sie
Ivano Frankivsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
05:25
15 sie
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:50
14 sie
05:25
15 sie
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
Kupić za
111,92
15:50
14 sie
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
05:25
15 sie
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
14 sie
05:25
15 sie
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
Kupić za
115,75
16:30
14 sie
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
05:25
15 sie
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС-47
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
14 sie
05:25
15 sie
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
Kupić za
113,53
13:00
14 sie
Ivano Frankivsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
05:25
15 sie
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
14 sie
05:25
15 sie
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
Kupić za
99,52
14:30
14 sie
Ivano Frankivsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
05:25
15 sie
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:50
14 sie
05:25
15 sie
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
Kupić za
100,32
15:50
14 sie
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
05:25
15 sie
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
14 sie
05:25
15 sie
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
Kupić za
104,15
16:30
14 sie
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
05:25
15 sie
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС-47
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:30
14 sie
05:30
15 sie
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
75,00
19:30
14 sie
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
05:30
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
14 sie
07:00
15 sie
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
75,00
22:00
14 sie
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
07:00
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
14 sie
10:25
15 sie
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
Kupić za
125,13
13:00
14 sie
Ivano Frankivsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
10:25
15 sie
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
14 sie
10:25
15 sie
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
Kupić za
111,12
14:30
14 sie
Ivano Frankivsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
10:25
15 sie
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:30
14 sie
10:25
15 sie
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
Kupić za
110,38
19:30
14 sie
Ivano Frankivsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
10:25
15 sie
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:20
14 sie
10:25
15 sie
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
Kupić za
95,64
20:20
14 sie
Ivano Frankivsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
10:25
15 sie
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:30
14 sie
10:25
15 sie
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
Kupić za
96,92
19:30
14 sie
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
10:25
15 sie
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:50
14 sie
10:25
15 sie
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
Kupić za
111,92
15:50
14 sie
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
10:25
15 sie
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
14 sie
10:25
15 sie
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
Kupić za
96,92
22:00
14 sie
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
10:25
15 sie
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:40
14 sie
10:25
15 sie
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
Kupić za
115,77
18:40
14 sie
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
10:25
15 sie
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  • Autobus
  • СЕТРА 45
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
14 sie
10:25
15 sie
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
Kupić za
115,75
16:30
14 sie
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
10:25
15 sie
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС-47
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
14 sie
10:25
15 sie
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
Kupić za
113,53
13:00
14 sie
Ivano Frankivsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
10:25
15 sie
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
14 sie
10:25
15 sie
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
Kupić za
99,52
14:30
14 sie
Ivano Frankivsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
10:25
15 sie
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:30
14 sie
10:25
15 sie
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
Kupić za
98,78
19:30
14 sie
Ivano Frankivsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
10:25
15 sie
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:20
14 sie
10:25
15 sie
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
Kupić za
84,04
20:20
14 sie
Ivano Frankivsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
10:25
15 sie
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:30
14 sie
10:25
15 sie
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
Kupić za
85,32
19:30
14 sie
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
10:25
15 sie
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:50
14 sie
10:25
15 sie
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
Kupić za
100,32
15:50
14 sie
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
10:25
15 sie
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
14 sie
10:25
15 sie
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
Kupić za
85,32
22:00
14 sie
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
10:25
15 sie
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:40
14 sie
10:25
15 sie
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
Kupić za
104,17
18:40
14 sie
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
10:25
15 sie
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  • Autobus
  • СЕТРА 45
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
14 sie
10:25
15 sie
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
Kupić za
104,15
16:30
14 sie
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
10:25
15 sie
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС-47
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:35
14 sie
13:15
15 sie
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
86,70
21:35
14 sie
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
13:15
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
14 sie
18:35
15 sie
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
96,92
22:00
14 sie
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
18:35
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:00
14 sie
18:35
15 sie
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
85,32
22:00
14 sie
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Gorbachevskoho 14
18:35
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Kraków