Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Iwano-Frankiwsk — Kraków w 2019 rok roku

Codziennie
14:30
11 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

01:00
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

73,37 
14:00
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
15:10
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
16:00
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
16:50
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
18:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
18:30
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
22:10
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
01:00
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Modultrans
  • Setra (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

śro, sob, nie
10:00
8 godz. 40 min w drodze

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

18:40

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

76,89 
10:00
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
10:50
Kałusz
Przystanek, ul. Pryvokzalna 3
11:50
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
12:50
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
13:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
14:25
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
15:20
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
18:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nikolo
  • Neoplan 71
  • Oceniono na 4 z 5Na podstawie 17 opinii
  • Punktualność
    3.3
  • Stan techniczny
    3.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.3
W poniedziałki
10:00
11 godz. 30 min w drodze

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

21:30

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

76,89 
09:55
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
10:50
Kałusz
Przystanek, ul. Pryvokzalna 3
11:50
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
12:50
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
13:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
14:25
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
15:20
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
19:40
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
21:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nikolo
  • Neoplan 71
  • Oceniono na 4 z 5Na podstawie 17 opinii
  • Punktualność
    3.3
  • Stan techniczny
    3.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.3
W czwartki
10:00
8 godz. 40 min w drodze

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

18:40

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

76,89 
10:00
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
10:50
Kałusz
Przystanek, ul. Pryvokzalna 3
11:50
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
12:50
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
13:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
14:25
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
15:20
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
18:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nikolo
  • Neoplan 71
  • Oceniono na 4 z 5Na podstawie 17 opinii
  • Punktualność
    3.3
  • Stan techniczny
    3.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.3
wto, pią
10:00
11 godz. 25 min w drodze

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

21:25

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

76,89 
09:50
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
10:50
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
11:50
Dolina
Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A
12:50
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
13:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), pl. Dvirceva 1
14:25
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), pl. Dvirceva 1
15:20
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
18:55
Rzeszów
Centrum handlowe Galeria Rzeszów, al. Józefa Piłsudskiego 44
21:25
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nikolo
  • Neoplan 71
  • Oceniono na 4 z 5Na podstawie 17 opinii
  • Punktualność
    3.3
  • Stan techniczny
    3.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.3
wto, śro, czw
12:00
10 godz. 25 min w drodze

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

22:25

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

76,89 
11:55
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
12:40
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
13:25
Dolina
Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A
14:10
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
15:40
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
16:10
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:55
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
22:25
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nikolo
  • Neoplan 71

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
18:00
10 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

04:15
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

76,89 
17:55
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
18:45
Kałusz
Przystanek, ul. Pryvokzalna 3
19:30
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
20:30
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
21:35
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
23:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:15
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
04:15
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nikolo
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, czw, pią
18:00
10 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

04:15
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

76,89 
17:55
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
18:45
Kałusz
Przystanek, ul. Pryvokzalna 3
19:30
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
20:30
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
21:35
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
23:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:15
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
04:15
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nikolo
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, czw, sob
14:00
10 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

00:30
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

80,71 
14:00
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
14:35
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
14:55
Broszniów
Dworzec autobusowy Broshniv, ul. 22 Sichnia 138
15:20
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
15:50
Bolechów
Przystanek, ploshcha Ivana Frankа
16:20
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
17:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
18:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
00:30
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Eurotour-Plus
  • MAH A-32(free)
Codziennie
14:30
10 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

01:00
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

80,71 
14:00
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
15:10
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
16:00
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
16:50
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
18:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
18:30
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
22:10
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
01:00
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Modultrans
  • Setra (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
22:00
8 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

06:45
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

80,71 
21:10
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
23:20
Rohatyn
Dworzec autobusowy Rogatyn, ul. Halytska 8
00:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
02:55
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
03:40
Przemyśl
Wagabunda, ul. Stefana Czarnieckiego 13
04:20
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
06:45
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Prykarpatsky Express
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 3.5 z 5Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    3.6
  • Stan techniczny
    3.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.5
W piątki
12:25
10 godz. 25 min w drodze

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

22:50

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

82,32 
12:10
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
13:10
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
14:00
Dolina
Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A
14:50
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
15:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
17:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
19:45
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
22:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Denysivka-plus
  • MAN S2000
Codziennie
18:40
9 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

03:55
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

86,58 
18:30
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
20:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy), ul. Stryjska 109
23:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
02:25
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
03:55
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • P-Trans
  • Setra (Free)
  • Oceniono na 3.9 z 5Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    4
  • Stan techniczny
    4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.8
Codziennie
20:20
8 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

04:30
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

86,58 
20:10
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
21:25
Rohatyn
Dworzec autobusowy Rogatyn, ul. Halytska 8
22:25
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), pl. Dvirceva 1
22:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu), pl. Dvirceva 1
––:––
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
02:00
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
04:30
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • P-Trans
  • Setra
  • Oceniono na 3.4 z 5Na podstawie 23 opinii
  • Punktualność
    3
  • Stan techniczny
    3.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4
Codziennie
14:30
11 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

01:20
+1 dzień

Kraków

Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1

88,04 
14:00
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
15:10
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
16:00
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
16:50
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
18:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
18:30
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
22:10
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
01:00
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Modultrans
  • Setra (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, śro, czw, pią, sob, nie
17:05
10 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

03:55
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

88,05 
17:05
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
17:40
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
18:25
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
20:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
19:20
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
22:20
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
00:40
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
02:15
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
03:55
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Yatsiv V.V.
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
16:30
8 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

01:00
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

92,44 
16:15
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
18:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
19:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
01:00
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • P-Trans
  • Setra
Codziennie
14:30
10 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

01:20
+1 dzień

Kraków

Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1

95,38 
14:00
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
15:10
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
16:00
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
16:50
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
18:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
18:30
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:45
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
22:10
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
01:00
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Modultrans
  • Setra (Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, śro, czw, pią, sob, nie
17:40
10 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

03:55
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

95,38 
17:40
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
18:15
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
19:00
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
19:25
Bolechów
Dworzec autobusowy, ul. Zaliznychna 25
20:10
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
22:05
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
23:25
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
01:25
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
03:55
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Fedak Ivan Mikhailovich
  • Van Hool (Free)
śro, sob, nie
18:00
10 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

04:10
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

95,38 
17:40
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
18:45
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
19:25
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
20:25
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
21:30
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
23:20
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:10
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
04:10
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Prykarpatsky Express
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
19:30
9 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

05:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

95,38 
19:10
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
20:10
Kałusz
Przystanek, ul. Pryvokzalna 3
21:00
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
22:00
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
23:10
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:20
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
01:10
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
02:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
05:20
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Prykarpatsky Express
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
13:00
10 godz. 45 min w drodze

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

23:45

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

102,57 
12:55
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
13:40
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
14:30
Dolina
Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A
15:40
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
17:10
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
18:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
20:55
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
23:45
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • D.M.D. UKRAINA
  • Van Hool EOS coach 233-Z
Codziennie
10:50
8 godz. 30 min w drodze

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

19:20

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

102,71 
10:35
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
13:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
––:––
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
15:15
Przemyśl
Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
16:40
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
19:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Denisovka-Lux
  • Mercedes
  • Oceniono na 4.3 z 5Na podstawie 18 opinii
  • Punktualność
    4.5
  • Stan techniczny
    3.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.6
Codziennie
16:30
10 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

03:15
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

102,72 
16:10
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
17:10
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
17:35
Broszniów
Dworzec autobusowy Broshniv, ul. 22 Sichnia 138
18:00
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
18:25
Bolechów
Przystanek, ploshcha Ivana Frankа
18:55
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
20:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:45
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
22:15
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
00:35
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
03:15
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
wto, czw, pią, nie
16:30
10 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

03:15
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

102,72 
16:10
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
17:10
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
18:00
Dolina
Przystanek, ul. Pryvokzalna 1
18:25
Bolechów
Przystanek, ploshcha Ivana Frankа
18:55
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
20:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
20:45
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
22:15
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
03:15
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Fedak U.Y.
  • Neoplan(Free)
wto, pią, nie
21:35
15 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

13:15
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

102,72 
21:20
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
23:35
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:45
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
01:25
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
10:00
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
11:25
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
13:15
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
12.02, 14.02, 16.02, 18.02, 20.02...
10:50
8 godz. 30 min w drodze

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

19:20

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

107,80 
10:35
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
13:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
14:30
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
15:15
Przemyśl
Wagabunda, ul. Stefana Czarnieckiego 13
16:40
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
19:20
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • SULTAN TRAVEL
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • Oceniono na 4.6 z 5Na podstawie 11 opinii
  • Punktualność
    4.9
  • Stan techniczny
    4.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.5
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.8
pon, wto, śro, pią
15:20
12 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

02:30
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

111,74 
15:20
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
02:30
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!