Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Iwano-Frankiwsk — Kraków w 2018 rok roku

14:30
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
Czas przejazdu 08 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:50
Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W soboty
13:00
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
Czas przejazdu 11 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:50+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, nie
16:30
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
Czas przejazdu 10 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:15+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, śro, czw, pią, sob
14:00
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
Czas przejazdu 10 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:30+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
22:00
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
Czas przejazdu 08 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:45+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:45
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
Czas przejazdu 11 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:30+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
18:40
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
Czas przejazdu 09 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:55+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
20:20
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
Czas przejazdu 08 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:30+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:30
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
Czas przejazdu 08 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:50
Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, pią, nie
10:00
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
Czas przejazdu 11 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:30
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
18:00
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
Czas przejazdu 10 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:15+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, pią
10:00
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
Czas przejazdu 11 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:25
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią
10:00
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
Czas przejazdu 08 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:40
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, sob, nie
18:00
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
Czas przejazdu 10 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:15+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
10:00
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
Czas przejazdu 08 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:40
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W czwartki
12:00
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
Czas przejazdu 10 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:25
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw
15:20
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
Czas przejazdu 12 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:30+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw
16:30
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
Czas przejazdu 08 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:30
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
Czas przejazdu 10 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
17:40
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
Czas przejazdu 10 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:55+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:30
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
Czas przejazdu 09 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:25
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
Czas przejazdu 10 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:50
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W piątki
21:35
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
Czas przejazdu 15 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:15+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
17:05
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
Czas przejazdu 10 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:55+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw, pią, sob, nie
10:50
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
Czas przejazdu 08 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:20
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
18:00
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
Czas przejazdu 11 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, nie
14:30
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
Czas przejazdu 10 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:20+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
21:35
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
Czas przejazdu 16 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:15+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
10:50
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
Czas przejazdu 08 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:20
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 16.12, 18.12, 20.12, 22.12, 24.12...
14:45
Iv_Frankovsk; Bs. №2 Pasichna
Czas przejazdu 33 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:30+2 dni
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, pią
18:00
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
Czas przejazdu 10 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:10+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, sob, nie
14:30
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
Czas przejazdu 10 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:20+1 dzień
Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:30
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
Czas przejazdu 10 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:00
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
Czas przejazdu 10 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:45
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
W soboty
14:30
Czas przejazdu 08 h. 20 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14

22:50

Kraków

Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1

73
14:30
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
15:30
Rohatyn
"Dworzec autobusowy Rogatyn; ul. Halytska 8"
16:55
Lwów
"Dworzec autobusowy Pivnichnyy; ul. Bogdana Khmelnytskoho 225"
18:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
22:50
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  • Autobus
  • Mercedes-0350
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Never-Ukraina o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, nie
13:00
Czas przejazdu 11 h. 50 min
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14

23:50
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

75
13:00
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
23:50
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • JORDAN

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, śro, czw, pią, sob
16:30
Czas przejazdu 10 h. 45 min
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14

03:15
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

80
16:30
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
17:10
Kałusz
"Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15"
18:00
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
18:25
Bolechów
"Przystanek; ploshcha Ivana Frankа"
18:55
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
20:15
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
20:45
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
22:15
Medyka PC (Polska/Ukraina)
"Medyka checkpoint (Poland/Ukraine); Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:15
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Fedak U.Y. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, sob
14:00
Czas przejazdu 10 h. 30 min
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14

00:30
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

80
14:00
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
14:35
Kałusz
"Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15"
14:55
Broszniów
"Dworzec autobusowy Broshniv; ul. 22 Sichnia 138"
15:20
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
15:50
Bolechów
"Przystanek; ploshcha Ivana Frankа"
16:20
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
17:50
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
18:20
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
20:30
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
00:30
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • MAH A-32(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Єvrotur-Plus" TOV

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
22:00
Czas przejazdu 08 h. 45 min
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14

06:45
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

80
22:00
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
23:20
Rohatyn
"Dworzec autobusowy Rogatyn; ul. Halytska 8"
00:50
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
02:55
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
03:40
Przemyśl
"Wagabunda; ul. Stefana Czarnieckiego 13"
04:20
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
06:45
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Prykarpatskiy-Ekspres o.g.
  • Oceniono na 3.5 z 5
    Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    3.6
  • Stan techniczny
    3.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.5
W poniedziałki
12:45
Czas przejazdu 11 h. 45 min
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14

23:30
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

82
12:45
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
23:30
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Przykarpacki Ekspres

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
18:40
Czas przejazdu 09 h. 15 min
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14

03:55
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

86
18:40
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
20:50
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny (przystanek trolejbusowy); ul. Stryjska 109"
23:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
02:25
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
03:55
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • P-Trans
  • Oceniono na 3.9 z 5
    Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    4.0
  • Stan techniczny
    4.0
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.8
Codziennie
20:20
Czas przejazdu 08 h. 10 min
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14

04:30
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

86
20:20
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
21:25
Rohatyn
"Dworzec autobusowy Rogatyn; ul. Halytska 8"
22:25
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu); Dvirtseva ploshcha 1"
22:50
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu); Dvirtseva ploshcha 1"
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
02:00
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
04:30
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • P-Trans
  • Oceniono na 3.4 z 5
    Na podstawie 22 opinii
  • Punktualność
    2.9
  • Stan techniczny
    3.4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.0
pon, wto, śro, czw, pią, nie
14:30
Czas przejazdu 08 h. 20 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14

22:50

Kraków

Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1

87
14:30
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
15:30
Rohatyn
"Dworzec autobusowy Rogatyn; ul. Halytska 8"
16:55
Lwów
"Dworzec autobusowy Pivnichnyy; ul. Bogdana Khmelnytskoho 225"
18:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
22:50
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  • Autobus
  • Mercedes-0350
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Never-Ukraina o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
10:00
Czas przejazdu 11 h. 30 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14

21:30

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

87
10:00
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
10:50
Kałusz
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 3"
11:50
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
12:50
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
13:50
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
14:25
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
15:20
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
19:40
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
21:30
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan 71
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Nikolo
  • Oceniono na 4.0 z 5
    Na podstawie 17 opinii
  • Punktualność
    3.3
  • Stan techniczny
    3.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.3
wto, czw, pią
18:00
Czas przejazdu 10 h. 15 min
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14

04:15
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

87
18:00
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
18:45
Kałusz
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 3"
19:30
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
20:30
Stryj
"Stryj; Stryj"
21:35
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
23:45
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
01:15
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
04:15
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Nikolo

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią
10:00
Czas przejazdu 11 h. 25 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14

21:25

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

87
10:00
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
10:50
Kałusz
"Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15"
11:50
Dolina
"Dworzec autobusowy Dolina; ul. Shevchenka 1 A"
12:50
Stryj
"Stryj; Stryj"
13:50
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu); Dvirtseva ploshcha 1"
14:25
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu); Dvirtseva ploshcha 1"
15:20
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
18:55
Rzeszów
"Centrum handlowe Galeria Rzeszów; al. Józefa Piłsudskiego 44"
21:25
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan 71
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Nikolo
  • Oceniono na 4.0 z 5
    Na podstawie 17 opinii
  • Punktualność
    3.3
  • Stan techniczny
    3.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.3
śro, sob, nie
10:00
Czas przejazdu 08 h. 40 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14

18:40

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

87
10:00
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
10:50
Kałusz
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 3"
11:50
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
12:50
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
13:50
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
14:25
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
15:20
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
18:40
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan 71
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Nikolo
  • Oceniono na 4.0 z 5
    Na podstawie 17 opinii
  • Punktualność
    3.3
  • Stan techniczny
    3.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.3
W poniedziałki
18:00
Czas przejazdu 10 h. 15 min
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14

04:15
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

87
18:00
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
18:45
Kałusz
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 3"
19:30
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
20:30
Stryj
"Stryj; Stryj"
21:35
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
23:45
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
01:15
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
04:15
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Nikolo

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W czwartki
10:00
Czas przejazdu 08 h. 40 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14

18:40

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

87
10:00
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
10:50
Kałusz
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 3"
11:50
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
12:50
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
13:50
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
14:25
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
15:20
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
18:40
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan 71
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Nikolo
  • Oceniono na 4.0 z 5
    Na podstawie 17 opinii
  • Punktualność
    3.3
  • Stan techniczny
    3.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.3
wto, czw
12:00
Czas przejazdu 10 h. 25 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14

22:25

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

87
12:00
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
12:40
Kałusz
"Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15"
13:25
Dolina
"Dworzec autobusowy Dolina; ul. Shevchenka 1 A"
14:10
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
15:40
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
16:10
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
19:55
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
22:25
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan 71
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Nikolo

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw
15:20
Czas przejazdu 12 h. 10 min
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14

02:30
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

90
15:20
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
02:30
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • East West Eurolines

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:30
Czas przejazdu 08 h. 30 min
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14

01:00
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

92
16:30
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
18:50
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
19:20
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
20:30
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
01:00
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • P-Trans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
19:30
Czas przejazdu 10 h. 50 min
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14

05:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

92
19:30
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
05:20
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Przykarpacki Ekspres

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
17:40
Czas przejazdu 10 h. 15 min
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14

03:55
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

95
17:40
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
18:15
Kałusz
"Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15"
19:00
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
19:25
Bolechów
"Dworzec autobusowy; ul. Zaliznychna 25"
20:10
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
22:05
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
23:25
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
01:25
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
03:55
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Fedak Іvan Mihajlovich

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
19:30
Czas przejazdu 09 h. 50 min
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14

05:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

95
19:30
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
20:10
Kałusz
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 3"
21:00
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
22:00
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
23:10
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
00:20
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
01:10
Przemyśl
"Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4"
02:50
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
05:20
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Prykarpatskiy-Ekspres o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W piątki
12:25
Czas przejazdu 10 h. 25 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14

22:50

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

96
12:25
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
13:10
Kałusz
"Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15"
14:00
Dolina
"Dworzec autobusowy Dolina; ul. Shevchenka 1 A"
14:50
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
15:50
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
17:30
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
19:45
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
22:50
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • MAN S2000
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Denisivka-plus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
21:35
Czas przejazdu 15 h. 40 min
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14

13:15
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

102
21:35
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
23:35
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
00:45
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
01:25
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
10:00
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
11:25
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
13:15
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, czw, pią, sob, nie
17:05
Czas przejazdu 10 h. 50 min
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14

03:55
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

102
17:05
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
17:40
Kałusz
"Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15"
18:25
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
20:40
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
19:20
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
22:20
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
00:40
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
02:15
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
03:55
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Jatsiv V.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
10:50
Czas przejazdu 08 h. 30 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14

19:20

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

102
10:50
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
13:00
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
15:15
Przemyśl
"Dworzec autobusowy; ul. Stefana Czarnieckiego 4"
16:40
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
19:20
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Mercedes
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Denisovka-Luks sp. z o.o.
  • Oceniono na 4.2 z 5
    Na podstawie 17 opinii
  • Punktualność
    4.5
  • Stan techniczny
    3.9
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.9
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.5
pon, nie
18:00
Czas przejazdu 11 h. 20 min
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14

04:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

102
18:00
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
04:20
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Przykarpacki Ekspres

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
14:30
Czas przejazdu 10 h. 50 min
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14

00:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

102
14:30
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
00:20
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Modultrans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
21:35
Czas przejazdu 16 h. 40 min
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14

13:15
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

104
21:35
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
13:15
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

16.12, 18.12, 20.12, 22.12, 24.12...
10:50
Czas przejazdu 08 h. 30 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14

19:20

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

107
10:50
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
13:00
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
14:30
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
15:15
Przemyśl
"Wagabunda; ul. Stefana Czarnieckiego 13"
16:40
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
19:20
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • SULTAN PODRÓŻY
  • Oceniono na 4.6 z 5
    Na podstawie 11 opinii
  • Punktualność
    4.9
  • Stan techniczny
    4.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.5
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.8
pon, śro, pią
14:45
Czas przejazdu 33 h. 45 min
+2 dni

Iwano-Frankiwsk

Iv_Frankovsk; Bs. №2 Pasichna

23:30
+2 dni

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

110
14:45
Iwano-Frankiwsk
Iv_Frankovsk; Bs. №2 Pasichna
23:30
+2 dni
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • 153
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • REGABUS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, sob, nie
18:00
Czas przejazdu 10 h. 10 min
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14

04:10
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

116
18:00
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
18:45
Kałusz
"Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15"
19:25
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
20:25
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
21:30
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
23:20
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
01:10
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
04:10
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Prykarpatskiy-Ekspres o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:30
Czas przejazdu 10 h. 50 min
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14

01:20
+1 dzień

Kraków

Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1

126
14:30
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
15:10
Kałusz
"Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15"
16:00
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
16:50
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
18:00
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
18:30
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
19:45
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
22:10
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
01:20
+1 dzień
Kraków
Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Modultrans o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:30
Czas przejazdu 10 h. 30 min
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14

01:00
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

131
14:30
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
15:10
Kałusz
"Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15"
16:00
Dolina
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 1"
16:50
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
18:00
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
18:30
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
19:45
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
22:10
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
01:00
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Setra (Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Modultrans o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
13:00
Czas przejazdu 10 h. 45 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14

23:45

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

145
13:00
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14
13:40
Kałusz
"Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15"
14:30
Dolina
"Dworzec autobusowy Dolina; ul. Shevchenka 1 A"
15:40
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
17:10
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
18:30
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
20:55
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
23:45
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • DMD Ukraina

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Kraków