Prosimy o zapoznanie się z najnowszymi informacjami dot. koronawirusa w Europie. Sprawdź tutaj

Bilety autobusoweIwano-Frankiwsk - Wrocław

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Iwano-Frankiwsk — Wrocław

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
19:20
Czas przejazdu13 h. 50 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14A
08:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
110,00 
Przewoźnik: TERNVOYAZH
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Iwano-Frankiwsk — Wrocław w 2020 roku

Codziennie
18:00
Czas przejazdu16 h. 30 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14A
09:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
110,00 
Przewoźnik: MODULTRANS SP ZOO
Ocena:
Codziennie
17:10
Czas przejazdu13 h. 20 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14A
06:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
114,40 
Przewoźnik: P-Trans
Autobus: Setra 315 HD
Ocena:
Codziennie
17:00
Czas przejazdu16 h. 00 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14A
08:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
114,56 
Przewoźnik: EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Гал-Всесвіт"
Ocena:
pon, sob
21:35
Czas przejazdu23 h. 25 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14A
20:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
116,00 
Przewoźnik: Z-TIME
Ocena:
Codziennie
14:30
Czas przejazdu15 h. 10 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14A
04:40
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
117,30 
Przewoźnik: Modultrans
Ocena:
Poza śro i nie
17:20
Czas przejazdu15 h. 50 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14A
08:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
120,00 
Przewoźnik: Przykarpacki Ekspres
Ocena:
Codziennie
19:30
Czas przejazdu14 h. 30 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14A
09:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
120,00 
Przewoźnik: Przykarpacki Ekspres
Ocena:
Codziennie
15:20
Czas przejazdu17 h. 00 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14A
07:20
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
123,64 
Przewoźnik: EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631
Ocena:
Codziennie
19:20
Czas przejazdu13 h. 05 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14A
08:25
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
125,74 
Przewoźnik: Ternvoyage
Autobus: Van Hool
Ocena:
Poza wto
17:05
Czas przejazdu15 h. 55 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14A
09:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
125,84 
Przewoźnik: Yatsiv V.V.
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
3.8
wto, śro, pią, sob
17:40
Czas przejazdu14 h. 40 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14A
08:20
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
125,84 
Przewoźnik: Euro Trans M
Autobus: VanHool 59(СВ)
Ocena:
Codziennie
18:00
Czas przejazdu12 h. 10 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14A
06:10
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
125,84 
Przewoźnik: Modultrans
Autobus: Setra (Free)
Ocena:
Codziennie
19:20
Czas przejazdu13 h. 05 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14A
08:25
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
125,84 
Przewoźnik: Ternvoyazh
Autobus: Van Hool
Ocena:
3.3
Codziennie
22:00
Czas przejazdu13 h. 40 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14A
11:40
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
125,84 
Przewoźnik: Prykarpatsky Express
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Codziennie
18:40
Czas przejazdu14 h. 50 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14A
09:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
129,65 
Przewoźnik: P-Trans
Autobus: Neoplan (c)
Ocena:
3.6
Codziennie
20:20
Czas przejazdu12 h. 40 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14A
09:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
129,65 
Przewoźnik: P-Trans
Autobus: MAN (free)
Ocena:
3.2
Poza nie
17:40
Czas przejazdu15 h. 45 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14A
08:25
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
130,00 
Przewoźnik: PKS OSTROWIEC SW
Ocena:
Poza pon
17:40
Czas przejazdu14 h. 40 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14A
08:20
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
134,23 
Przewoźnik: Euro Trans M
Autobus: VanHool 59(СВ)
Ocena:
W niedziele
21:35
Czas przejazdu22 h. 25 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14A
20:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
134,23 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
wto, pią
21:35
Czas przejazdu22 h. 25 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14A
20:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
134,23 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
Codziennie
14:30
Czas przejazdu15 h. 00 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14A
05:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
142,62 
Przewoźnik: Modultrans
Autobus: Setra (Free)
Ocena:
3.6
śro, sob
17:20
Czas przejazdu14 h. 40 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14A
08:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
142,62 
Przewoźnik: Prykarpatsky Express
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Codziennie
17:20
Czas przejazdu14 h. 40 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14A
08:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
142,62 
Przewoźnik: Prykarpatsky Express
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Codziennie
19:30
Czas przejazdu13 h. 30 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14A
09:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
142,62 
Przewoźnik: Prykarpatsky Express
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Poza pią
17:10
Czas przejazdu14 h. 20 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14A
06:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
154,75 
Przewoźnik: ОПИРУК П.В.(ФОП)
Autobus: НЕОПЛАН-48
Ocena:
Codziennie
18:40
Czas przejazdu15 h. 50 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14A
09:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
164,41 
Przewoźnik: ОПИРУК П.В.(ФОП)
Autobus: СЕТРА 45
Ocena:
Poza pią
20:20
Czas przejazdu13 h. 40 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14A
09:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
164,41 
Przewoźnik: ОПИРУК П.В.(ФОП)
Autobus: НЕОПЛАН-49
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Do miasta Wrocław
Z miasta Wrocław
Informacje o trasie autobusu Iwano-Frankiwsk — Wrocław
28
Liczba autobusów w kierunku
15 godz. 26 min.
Szacowany czas podróży
14:30 — 05:30
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
22:00 — 11:40
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
122 — 222 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami