Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusowe

Iwano-Frankiwsk - Warszawa

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Iwano-Frankiwsk — Warszawa

Najlepsza oferta

W dni powszednie
06:00
Czas przejazdu13 h. 30 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
18:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
70,00 
Przewoźnik: East West Eurolines
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Iwano-Frankiwsk — Warszawa w 2019 roku

Codziennie
19:20
Czas przejazdu10 h. 50 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
06:10
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
70,00 
Przewoźnik: Ternvoyage
Autobus: Van Hool
Ocena:
pon, śro
19:20
Czas przejazdu11 h. 50 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
06:10
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
70,00 
Przewoźnik: TERNVOYAZH
Ocena:
Codziennie
14:00
Czas przejazdu11 h. 01 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
00:01
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
71,40 
Przewoźnik: Przykarpacki Ekspres
Ocena:
Codziennie
18:00
Czas przejazdu12 h. 15 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
06:15
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
73,66 
Przewoźnik: Novik V.V.
Autobus: Неоплан
Ocena:
3.7
pon, wto, śro, czw
13:00
Czas przejazdu12 h. 35 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
00:35
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
75,00 
Przewoźnik: PAI JERZY SOBOLEWSKI
Ocena:
Codziennie
13:00
Czas przejazdu11 h. 35 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
00:35
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
76,20 
Przewoźnik: Mizhnarodni linii perevezennia
Autobus: Van hool astron
Ocena:
4.9
pon, śro, czw, pią
15:05
Czas przejazdu11 h. 05 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
01:10
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
76,50 
Przewoźnik: FOP OSTAPA V.M.
Ocena:
Codziennie
17:30
Czas przejazdu11 h. 30 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
04:00
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
76,50 
Przewoźnik: FOP OSTAPA V.M.
Ocena:
pon, wto, śro
14:30
Czas przejazdu14 h. 40 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
04:10
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
80,00 
Przewoźnik: TUR-TRANS
Ocena:
pon, wto, śro, pią
17:10
Czas przejazdu12 h. 00 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
04:10
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
80,00 
Przewoźnik: TUR-TRANS
Ocena:
pon, śro, czw, sob
18:00
Czas przejazdu13 h. 00 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
06:00
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
80,00 
Przewoźnik: TUR-TRANS
Ocena:
pon, czw
18:55
Czas przejazdu12 h. 30 min
Iwano-Frankiwsk
Przystanek, ul. Pasiczna
06:25
+1 dzień
Warszawa
Metro Młociny, ul. Jana Kasprowicza
80,00 
Przewoźnik: AD EURO-TRANS
Ocena:
pon, śro
21:30
Czas przejazdu12 h. 30 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
09:00
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
80,00 
Przewoźnik: Przykarpacki Ekspres
Ocena:
pon, wto, śro
21:35
Czas przejazdu15 h. 55 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
12:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
80,00 
Przewoźnik: Z-TIME
Ocena:
Codziennie
17:10
Czas przejazdu10 h. 50 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
04:00
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
80,02 
Przewoźnik: Tour-Trans-R (Romanishin O.V.)
Autobus: Setra
Ocena:
4.8
Codziennie
16:00
Czas przejazdu13 h. 00 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
05:00
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
81,29 
Przewoźnik: ATP-12629
Autobus: Neoplan
Ocena:
Codziennie
14:00
Czas przejazdu10 h. 01 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
00:01
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
84,67 
Przewoźnik: Prykarpatsky Express
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
4.4
wto, czw, sob
15:05
Czas przejazdu09 h. 45 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
00:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
84,67 
Przewoźnik: Ostapa V.M.
Autobus: Setra
Ocena:
Codziennie
17:30
Czas przejazdu10 h. 30 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
04:00
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
84,67 
Przewoźnik: Ostapa V.M.
Autobus: Setra
Ocena:
Codziennie
18:30
Czas przejazdu10 h. 30 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
05:00
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
84,67 
Przewoźnik: P-Trans
Autobus: Neoplan 116 (53)free
Ocena:
4.4
Codziennie
19:20
Czas przejazdu11 h. 50 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
06:10
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
84,67 
Przewoźnik: Ternvoyazh
Autobus: Van Hool
Ocena:
Codziennie
20:00
Czas przejazdu09 h. 50 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
05:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
84,67 
Przewoźnik: P-Trans
Autobus: Setra (Free)
Ocena:
3.9
pon, pią
19:40
Czas przejazdu13 h. 10 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
07:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
84,95 
Przewoźnik: EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Гал-Всесвіт"
Ocena:
Codziennie
14:30
Czas przejazdu13 h. 40 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
04:10
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
88,90 
Przewoźnik: Tour-Trans-R (Romanishin O.V.)
Autobus: Setra
Ocena:
Codziennie
19:35
Czas przejazdu11 h. 35 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
06:10
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
91,80 
Przewoźnik: FOP Fedak
Ocena:
Codziennie
21:20
Czas przejazdu10 h. 20 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
07:40
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
93,14 
Przewoźnik: Prykarpatsky Express
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
3.7
pon, śro, czw, sob
21:35
Czas przejazdu14 h. 55 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
12:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
93,14 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
W niedziele
21:35
Czas przejazdu14 h. 55 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
12:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
93,14 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: BOVA
Ocena:
Codziennie
14:30
Czas przejazdu13 h. 40 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
04:10
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
97,80 
Przewoźnik: Tour-Trans-R (Romanishin O.V.)
Autobus: Setra
Ocena:
Codziennie
18:00
Czas przejazdu12 h. 00 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
06:00
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
97,80 
Przewoźnik: Tour-Trans-R (Romanishin O.V.)
Autobus: Setra
Ocena:
Codziennie
18:00
Czas przejazdu12 h. 00 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
06:00
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
101,61 
Przewoźnik: Modultrans
Autobus: Setra (Free)
Ocena:
Codziennie
14:30
Czas przejazdu13 h. 40 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
04:10
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
106,69 
Przewoźnik: Tour-Trans-R (Romanishin O.V.)
Autobus: Setra
Ocena:
Codziennie
17:10
Czas przejazdu10 h. 50 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
04:00
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
106,69 
Przewoźnik: Tour-Trans-R (Romanishin O.V.)
Autobus: Setra
Ocena:
4.8
Codziennie
18:00
Czas przejazdu12 h. 00 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
06:00
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
106,69 
Przewoźnik: Tour-Trans-R (Romanishin O.V.)
Autobus: Setra
Ocena:
Codziennie
16:00
Czas przejazdu13 h. 30 min
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
04:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
108,14 
Przewoźnik: КОРОЛЕВИЧ Б.О. (ФОП)
Autobus: НЕОПЛАН-50
Ocena:
Codziennie
17:00
Czas przejazdu12 h. 00 min